Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
mido napisał:
Most jest napewno przejezdny skoro samochody jeżdzą ok godz 18.00 był napewno otwarty, faktycznie ludzie mówia ze strasznie nim buja tym bardziej ze w planach był jego remont bo cois było nie tak wiec decyzja o zamknieciu moze byc ze względu na bezpieczenstwo a nie z powodu zalania. Woda na Wisle opadła o jakies 10 cm w Annopolu więc póki co wszystko jest tutaj przejezdne i jezeli do jutra bedzie to bedzie i w piatek...miejmy nadzieje ze najgorsze za nami
Ludzie, niech ktoś znający się na rzeczy obejrzy to bujanie zanim nie będzie za późno. Mówię wam, że wcześniej tego nie było. Naprawdę ma się wrażenie, że te podpory nie są stabilne. Bliżej brzegów rzeki nie buja, a podpory są przecież jednakowo rozmieszczone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK TO SIE CHWIEJE ?? JEZELI MACIE TAKIE WIAODMOSCI TO DZOWNCIE NA POLICJE ALBO COS NIECH SIE TYM ZAJMĄ, JA JESTEM Z SANDOMEIRZA ALE W PIATEK MUSZE PRZEPRAWIC SIE NA KRASNIK PRZEZ TEN MOST, CO SIE DZIEJE?!?!?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
halo napisał:
JAK TO SIE CHWIEJE ?? JEZELI MACIE TAKIE WIAODMOSCI TO DZOWNCIE NA POLICJE ALBO COS NIECH SIE TYM ZAJMĄ, JA JESTEM Z SANDOMEIRZA ALE W PIATEK MUSZE PRZEPRAWIC SIE NA KRASNIK PRZEZ TEN MOST, CO SIE DZIEJE?!?!?!
17:19 Nie ma zagrożenia powodziowego na moście w Annopolu na Wiśle. - Jest przejezdny zarówno dla pojazdów osobowych, jak i ciężarowych - mówi mł. asp. Janusz Majewski z policji w Kraśniku. wystarczy przeczytać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejezdny, a to że coś z nim jest nie tak, to dwie różne rzeczy wystaczy zrozumieć :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Przejezdny, a to że coś z nim jest nie tak, to dwie różne rzeczy wystaczy zrozumieć :]
Jak jadą osobowe i furgonetki jest OK, ale jak przejeżdżają te kolosy załadowane po brzegi kruszywem z kieleckiego, to naprawdę można zwymiotować. Według mnie to te podpory chodzą w błocie i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z pkp na trasie warszawa - lublin ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie co wy piszecie, jak mogą podpory sie bujać......... Most pracuje i normalna rzecza jest żę jak wpadnie na niego rozpędzona wielka ciężarówka to stojąc na nim odczuwamy tzw bujanie, zże nateżenie ruchu sie wziększyło to tak jest. Podpory mostu sięgaja bardzo głęboko do tzw stałego gruntu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Jaka jest obecnie sytuacja w Annopolu? Jadę ze Stalowej Woli i muszę przed 16 przedostać się za Wisłę. Czy najgorsze już minęło, czy może nie warto jechać? Czy droga ze Stalowej Woli wzdłuż Wisły tj. Antoniów-Chwałowice-Annopol jest przejezdna? Czy może nadłożyć drogi na 74 wjechać w okolicy Kraśnika i potem już prosto na Annopol?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam rodzinkę w Jakubowicach i nie mogę się do nich dodzwonić możecie mi napisać czy tam ich też zalało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzięki za info, z tego co na stronie wyczytalam to do Poniatowej nie dostanę się drogą przez Józefów :/ czyli muszę się kierować na Kraśnik, wszystko rozchodzi się o most w Annopolu, jak to miejsce będzie przejezdne to już luzik, a z tego co czytam, to ten most jest wysoki a woda szeroka więc jestem dobrej myśli, jakby co to napiszcie proszę jak się sytuacja ma będę wdzięczna pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka trase proponujecie z Tarnowa do Lublina??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kellik napisał:
Jaka trase proponujecie z Tarnowa do Lublina??
Własnie! jakw miare bezpiecznie dojechac z poludnia polski do lublina? Prosimy o pomoc!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siema czy most w Annopolu jest przejezdny ???Musze to wiedzieć bardzo ważna sprawa .Jak nie nie jest przejezdny to proszę o objazd z Śląska do Kraśnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...