Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gosia.. napisał:
Czy ktoś wie co z wałem w Kępie Gosteckiej???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gosia.. napisał:
Czy ktoś wie co z wałem w Kępie Gosteckiej???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gosia.. napisał:
Czy ktoś wie co z wałem w Kępie Gosteckiej???
hej wczoraj wlasnie wrocilismy z Kepy Gosteckiej!cala noc walczylismy!lecz waly przasiakaja!i nadal trwa tam walka!mam nadzieje ze uda sie musi sie udac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agusia napisał:
Na szczęście w Kępie Gosteckiej sytuacja jest w miarę stabilna. Wału nie przerwało, to dzięki ciężkiej pracy zwłaszcza straży pożarnej i okolicznych mieszkańców. Jest nadzieja i wiara w to, że ten dramat tym razem może się nie powtórzy. Wielkie dzięki wszystkim tym, którzy nieprzerwanie tam ciężko pracują dzień i noc.
Z tego co się orientuję to też ciężka praca żołnierzy, których zciągnięto z dalekich miast aby pomagali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ubrania i inne rzeczy można zawieżć do miejscowosci POGÓRZ ,bo tam też są ludzie z powodzi ,ewakuowani są z Zastowa Polanoskiego i Karczmiskiego i napewno przyjmą kazda odziez i srodki czystosci ,a o tej miejscowosci prawie sie nie mowi i pewnie dojeżdża tam duzo mniej rzeczy niz do Rogowa ,Opola czy Karczmisk z gory serdecznie dziekuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...