Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jaka jest teraz sytuacja w Wilkowie, Kępie Gosteckiej i Soleckiej, orientuje się ktoś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
helenka napisał:
Jaka jest teraz sytuacja w Wilkowie, Kępie Gosteckiej i Soleckiej, orientuje się ktoś?
Nie mam bezposredniej informacji, ale na podstawie wskazań poziomu wody w Czekarzewicach na rzece Kamiennej ( od 10.oo do 16.00 jest 271 cm), która wpływa do Wisły na wysokości przed Piotrawinem ( ok. 7 km do Kępy Gosteckiej )można stwierdzić ,iż fala kulminacyjna nie opuściła jeszcze Piotrawina , ale minęła już Annopol. Czas utrzymywania się/przejścia fali kulminacyjnej wynosi ok.12 godz. Później woda zaczyna powoli opadać,ale czas przejścia jeszcze groźnej fali wynoszącej ponad 1 m powyżej stanu alarmowego to minimum 30 godz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto potrzebuje pomocy prosze o kontakt tel.517435149
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten post dedykowany jest Panu Markowskiemu. Jak Pan mógł tak oszukać swoich wyborców ???? Nie sądziłam, że jest Pan przekupnym małym człowieczkiem. Myliłam się !!! Są pewne zasady, których podstawą jest honor. Niestety Panu słowo honor jest obce a co dopiero postępowanie zgodnie z honorem. Brak mi słów. Jakim trzeba być pustym człowiekiem by tak postąpić ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a coż ten Pan zrobił?, piszesz nie wiadomo o czym sprecyzuj swą wypowiedz bo póki co jest bezsensu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwerty napisał:
a coż ten Pan zrobił?, piszesz nie wiadomo o czym sprecyzuj swą wypowiedz bo póki co jest bezsensu
Nie wiesz co ten Pan zdrobił???? A zrobił z siebie dziwkę polityczną. Sprzedał się staroście. Pan Markowski startował z list innego ugrupowania i nie poszedł z tym ugrupowaniem, a sprzedał się Rodzikowi popierając go. Głosowałam na niego. I zwyczajnie mnie oszukał!!!! Polityczna świnia z niego i tyle !!!! Ciekawe ile kasy za to dostał ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zuzka sama wystawiasz sobie świadectwo. Sama pewnie jesteś..., bo zwykle oceniamy innych według siebie.Nie masz dziecko pojęcia nie tylko o polityce, ale w ogóle o życiu. Nie rozumiesz, że społeczeństwo wręcz nie chciało zmian. Zmiana wcale nie musi być lepsza. Uważasz, że p. Ziętek ze średnim wykształceniem , bez znajomości byłby lepszy ? Pan Starosta posiada wyższe wykształcenie ekonomiczne. Ma duże doświadczenie jako polityk itp.Gmina Wilków potrzebuje odbudowy itp. I co Zuzka Ty to sama doprowadzisz do końca, pomożesz powodzianom w tak trudnym okresie jakim właśnie jest zima? Łatwo jest anonimowo krytykować, ba nawet wieszać psy i opluwać. Znacznie trudniej jest służyć drugiemu człowiekowi i pracować nad rozwojem danej społeczności w tak trudnych czasach, gdy dodatkowo mamy kryzys gospodarczy. Można by długo mówić, ale Ty zapewne i tak nie zrozumiesz. Nie pozdrawiam Cię panienko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zyga napisał:
Zuzka sama wystawiasz sobie świadectwo. Sama pewnie jesteś..., bo zwykle oceniamy innych według siebie.Nie masz dziecko pojęcia nie tylko o polityce, ale w ogóle o życiu. Nie rozumiesz, że społeczeństwo wręcz nie chciało zmian. Zmiana wcale nie musi być lepsza. Uważasz, że p. Ziętek ze średnim wykształceniem , bez znajomości byłby lepszy ?Pan Starosta posiada wyższe wykształcenie ekonomiczne. Ma duże doświadczenie jako polityk itp.Gmina Wilków potrzebuje odbudowy itp. I co Zuzka Ty to sama doprowadzisz do końca, pomożesz powodzianom w tak trudnym okresie jakim właśnie jest zima?Łatwo jest anonimowo krytykować, ba nawet wieszać psy i opluwać. Znacznie trudniej jest służyć drugiemu człowiekowi i pracować nad rozwojem danej społeczności w tak trudnych czasach, gdy dodatkowo mamy kryzys gospodarczy. Można by długo mówić, ale Ty zapewne i tak nie zrozumiesz. Nie pozdrawiam Cię panienko.
Taki z Rodzika ekonomista, że doprowadził do upadku spółdzielnię swojak w karczmiskach. Dla ścisłości nie za niego upadła ale ten ekonomista zaczął ją zadłużać, zeby siebie wypromować. A jak p. Rodzik kończył studia to uczyli głównie ekonomii socjalizmu, a ten wiemy do czego prowadził
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zyga napisał:
Zuzka sama wystawiasz sobie świadectwo. Sama pewnie jesteś..., bo zwykle oceniamy innych według siebie.Nie masz dziecko pojęcia nie tylko o polityce, ale w ogóle o życiu. Nie rozumiesz, że społeczeństwo wręcz nie chciało zmian. Zmiana wcale nie musi być lepsza. Uważasz, że p. Ziętek ze średnim wykształceniem , bez znajomości byłby lepszy ? Pan Starosta posiada wyższe wykształcenie ekonomiczne. Ma duże doświadczenie jako polityk itp.Gmina Wilków potrzebuje odbudowy itp. I co Zuzka Ty to sama doprowadzisz do końca, pomożesz powodzianom w tak trudnym okresie jakim właśnie jest zima? Łatwo jest anonimowo krytykować, ba nawet wieszać psy i opluwać. Znacznie trudniej jest służyć drugiemu człowiekowi i pracować nad rozwojem danej społeczności w tak trudnych czasach, gdy dodatkowo mamy kryzys gospodarczy. Można by długo mówić, ale Ty zapewne i tak nie zrozumiesz. Nie pozdrawiam Cię panienko.
A jakie Ty sobie wystawiasz świadectwo ? Starosta guzik pomógł powodzianom. Co zrobił przez te lata by temu zapobiec ? Nic. Tylko utrudniał życie gminom. Jeśli tego nie wiesz to zapewne jesteś z jego kliki. Więcej pomogła gmina Opola, aniżeli starostwo drogi cyniku. Akurat to naocznie widziałam i doświadczyłam. Także nie kituj mi tu, gdyż sam nie wiesz o czym piszesz !!!! Slogany, slogany, wytarte slogany. Już pewnie w nie wierzysz Społeczeństwo nie chciało zmian ? I znów pudło. Pan starosta to stary wyjadacz i wie jak ograć innych. Tak Cię boli brak wyższego wykształcenia u Ziętka ? Tu dałeś sam o sobie świadectwo wykształconego kołtuna, który to zapewne z wielkim trudem zdobył mgr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Falubaz napisał:
Witam !Potrzebuje waszej pomocy wejdźcie w link proszę ! www.youtube.com/watch?v=hpbcVKrvD-o (nie wiecie co kupić na święta lub sylwestra ? A może fajerwerki najlepsze w Polsce ? zobaczcie to sami wejdźcie w link NAPRAWDĘ WARTO)
Weszłam,widziałam i mam pytanie napisz mi co tam było godnego mej uwagi bo ja sie niczego szczególnego nie doszukałam po co wklejasz takie głupoty ? a za mój stracony czas dla Ciebie Falubaz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiola napisał:
A jakie Ty sobie wystawiasz świadectwo ? Starosta guzik pomógł powodzianom. Co zrobił przez te lata by temu zapobiec ? Nic. Tylko utrudniał życie gminom. Jeśli tego nie wiesz to zapewne jesteś z jego kliki. Więcej pomogła gmina Opola, aniżeli starostwo drogi cyniku. Akurat to naocznie widziałam i doświadczyłam. Także nie kituj mi tu, gdyż sam nie wiesz o czym piszesz !!!! Slogany, slogany, wytarte slogany. Już pewnie w nie wierzysz Społeczeństwo nie chciało zmian ? I znów pudło. Pan starosta to stary wyjadacz i wie jak ograć innych. Tak Cię boli brak wyższego wykształcenia u Ziętka ? Tu dałeś sam o sobie świadectwo wykształconego kołtuna, który to zapewne z wielkim trudem zdobył mgr
Dlaczego wydaje się zezwolenia na budowę domów na terenach gdzie wiadomo że zaleje je woda ? To urzędnicy wydają takie zezwolenia ........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jak zazwyczaj tak bywa, zostali sami sobie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozwolenie na budowę budynku mieszkalnego lub innego wydaje starosta powiatu właściwego dla miejsca inwestycji. Inwestor składa wniosek z załącznikami m. in. projektem budowlanym, który powinni dostosować/zaadoptować do istniejących warunków fachowcy budowlańcy z odpowiednimi uprawnieniami. Wszystkie te osoby uczestniczą, więc w budowie. Wszyscy tworzą "coś". To coś jest pozbawione racjonalnego myślenia, obawy o własny interes. Przecież w miejscu oddziaływania rzeki może nastąpić zalanie, tymbardziej na tych niższych terenach. Ludzie budujący się na terenie zalewowym powinni dostosować dom do otaczających warunków. Ludzie na wyspach, przy oceanach budują domy na podwyższeniu, na balach i grzeje ich to czy jest niska czy wysoka woda. Podobno jesteśmy bardziej zaawansowani cywilizacyjnie od nich i co ? nie jesteśmy w stanie przewidzieć powodzi i dostosować się do natury. Natury nie oszukamy. Albo dostosujemy sie do niej albo ohoj soczyste jabłka powiśla i szklane domy płyńcie do morza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 30 z 30

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...