Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wisła przerwała wał w Parchatce!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja słyszałem wybuch
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo i tak "okaże się", że powódź w Polsce wywołali Tusk do spółki z Putinem. Nałapali pyłu wulkanicznego, zmieszali to z tajną substancją chemiczną i rozpylili, żeby wywołać długotrwałe opady deszczu. Powód? Odwrócić uwagę Polaków od katastrofy w Smoleńsku, utrudnić organizację wyborów oraz Euro 2012 - a poprzez to nabić kabzę Niemcom i Amerykanom. Nie ma sensu komentować spiskowych teorii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda z tą Parchatką? Prosiłbym o potwierdzenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchaj Biskup jak cię błaga lud ....worków trzeba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROSIMY O POMOC DLA WILKOWA !!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nabardziej jestem zainteresowana sytuacją na Brześcach w gminie Janowiec jest tam moja rodzina z którą się kontaktuje i z tego co tu czytam to większość informacji na temat tej wsi to NIE PRAWDA !!! Pisze że pękł wał w Lucimi (50 m szerokości) i co sie okazało że to nie prawda, aczkolwiek największe zagrożenie dla Brześć jest włąsnie z tamtej strony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u nas kepa gostecka juz calkowicie ewakuuja łodzie przywiezli bo woda juz ponad workami sie przelewa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za idiota pisze wiadomości które nie są prawdziwe i jaką ponosi za to odpowiedzialność wał w Brześcach nie został przerwany Brześce i Lucimia nie są zalane !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak dokładnie wygląda sytuacja na kępie gosteckiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przerwało na włostowicach??czy to plotka??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
11 napisał:
Co za idiota pisze wiadomości które nie są prawdziwe i jaką ponosi za to odpowiedzialność wał w Brześcach nie został przerwany Brześce i Lucimia nie są zalane !
Zgadzam się ! Przed chwilą napisałam wiadomośc o tym że informację na temat Brześć i Lucimi są nieprawdziwe !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie jest ku...a wojsko? -kasa na afganistan jest a na ratowanie kraju nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda że przerwało wał w zastowie?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy istenie zagrożenie zalania Opole Lubelskiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tmn napisał:
a gdzie jest ku...a wojsko? -kasa na afganistan jest a na ratowanie kraju nie ma
NIech lepiej nie przyjeżdzają, ledwo pare worków wezma juz obiadu chcą - lenie zasrane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
edyt1986 napisał:
Czy to prawda że przerwało wał w zastowie?????
przerwać nie przerwało, ale są duże podsiąki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
przerwać nie przerwało, ale są duże podsiąki
jednak pękł - qrwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie -gdzie sa odpowiedzialniza obrone tego odcinka ?-nie pozwolcie sie zalac ,domagajcie sie wiecej ludzi i sprzetu .Jezeli dojdzie do przecieku i wyrwy w wale mozna uzyc helikopterow transportowych Mi-8 lubMi-14 i zablokowac te wyrwe zrzucajac zaczepione na linie betonowe bloki lub duze worki (ok.1 t) i ozniej ja zabezpieczac .Prosze nie dopuscie do tego by wyrwe w wale zostawic sama sobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wie coś więcej na temat tego przerwanego wału? Jak w tej chwili wygląda sytuacja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...