Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
mieszkańcy chcą Biedronki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki piękny budynek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Jabłonnej, jeśli już, pani redaktor...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przynajmniej o przyrost naturalny w gminie nie muszą się martwić skoro tam jest pełno gumek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tego dziuroawe drogi ziemne, brak kanalizacji i plany budowy nowego, "szklanego" budynku urzędu gminy wraz z punktem widokowym na pobliskie bagna. To niestety nie żart tylko działalność najmłodszej wójt w województwie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guest Ciebie to w każdym temacie widać.(wszystkowiedzący) Kto głosował na p. wójt ma prawo krytykować, reszta do widzenia. Grabki, rękawiczki i posprzątać u siebie na podwórku. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam ze w latach 90-tych będąc przejazdem, kupiłem tam fajne jeansy. A były to czasy "piramid" i tureckich "marmurków" - a tam przypadkowo normalnie wyglądające porządne podróbki Levisów w przystępnej cenie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tego dziuroawe drogi ziemne, brak kanalizacji i plany budowy nowego, "szklanego" budynku urzędu gminy wraz z punktem widokowym na pobliskie bagna. To niestety nie żart tylko działalność najmłodszej wójt w województwie
A co to ma za znaczenie że najmłodsza czy najstarsza? Ważne że w ogóle zaczęła zmieniać obraz gminy bo do tej pory to był obraz nędzy i rozpaczy. Ta koncepcja zabudowy centrum Gminy może i daleko idąca ale mi osobiście się podoba. Jeżeli chodź połowę uda się zrealizować to będzie super. A co do dróg to się zgadzam są w strasznym stanie głównie dziury i doły:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może dobrze by było, aby pani wójt zaczęła mieć kontakt z mieszkającymi na terenie gminy ludźmi, a nie z prywatnym przedsiębiorcą. Nie bardzo wiem dlaczego wójtowi gminy przeszkadza, że komuś leje się woda przez dach w jego prywatnej ruderze albo, że za swoim budynkiem hoduje krzaki. Co to za dobry kierunek współpracy?? A gdyby zapytać mieszkańców to na pewno nie zauważyli poprawy jakości życia od kiedy pani wójt kieruje gminą. No, ale cóż już niedługo będziemy mieć park, szklaną gminę, punk widokowy i długi na lata, tak, że o asfaltowych drogach czy bezpłatnym internecie możemy zapomnieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może jakiś przykład co konkretnie zmieniła bo jakoś nie zauważyłam, a też jestem mieszkanką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Jabłonnej, jeśli już, pani redaktor...
Jednak w Jabłonnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jak to a "ten piękny skwerek" obok baaaardzoo dawnego "pawilonu Handlowego" - nowe miejsce libacji - "dobra zmiana"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten budynek to istny koszmar i niechlubna "wizytówka" centrum Jabłonnej. Po przeciwnej stronie "drogi" bo ulicą to na razie trudno nazwać stoi drugi brudny koszmar. Fakt gmina jest zaniedbana jak mało która, czyli poprzedni włodarze nie mieli żadnego pomysłu na gminę, albo woleli kręcić "lody" na boku. Najmłodsza Wójtowa w Polsce zaczyna zmieniać oblicze zapuszczonej gminy, ale jak zawsze jest durna grupka zawistników, sypiących piasek w tryby. O gminę muszą dbać wszyscy mieszkańcy, pod wodzą oświeconej władzy. I niestety na wszystkie zmiany trzeba niemałej kasy i czasu. Zaległości nie nadrobi się w rok czy dwa ... Ważne, że jest Wójtowa, która chce dokonać istotnej zmiany i zamiast gderać, narzekać, jątrzyć - weźcie się mieszkańcy do wspólnej pracy, bo to wasze otoczenie jest. Jestem częstym gościem i wiem co mówię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten budynek to istny koszmar i niechlubna "wizytówka" centrum Jabłonnej. Po przeciwnej stronie "drogi" bo ulicą to na razie trudno nazwać stoi drugi brudny koszmar. Fakt gmina jest zaniedbana jak mało która, czyli poprzedni włodarze nie mieli żadnego pomysłu na gminę, albo woleli kręcić "lody" na boku. Najmłodsza Wójtowa w Polsce zaczyna zmieniać oblicze zapuszczonej gminy, ale jak zawsze jest durna grupka zawistników, sypiących piasek w tryby. O gminę muszą dbać wszyscy mieszkańcy, pod wodzą oświeconej władzy. I niestety na wszystkie zmiany trzeba niemałej kasy i czasu. Zaległości nie nadrobi się w rok czy dwa ... Ważne, że jest Wójtowa, która chce dokonać istotnej zmiany i zamiast gderać, narzekać, jątrzyć - weźcie się mieszkańcy do wspólnej pracy, bo to wasze otoczenie jest. Jestem częstym gościem i wiem co mówię.
  nie chciałem być anonimowy ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam niektóre komentarze, to ciśnie mi się na usta :Lodzia, za robotę byś się wzięła, a nie komentarze piszesz." Już po 15, urzędnicy mogą iść do domu. A zainteresowanym polecam ciekawostki ze strony gminnej - gdybyście nie zauważyli to priorytetem naszej pani wójt jest cyt.: stała rozbudowa i modernizacja infrastruktury technicznej. W tym roku z budżetu gminy na inwestycje przeznaczano około 25% środków finansowych, planując realizację 11 inwestycji o łącznej planowanej wartości 6 543 880,34 zł, w tym łączna wartości planowanych inwestycji drogowych to 2 147 585,14 zł, a budowa nowego biura pani wójt cyt.:Wśród projektów zgłoszonych do realizacji w ramach ZIT jest zadanie „Rewitalizacja terenu centrum miejscowości Jabłonna-Majątek wraz z istniejącą infrastrukturą”. Na realizację zadania w ramach RPO przewidzianych zostało ponad 6 mln zł. Cytaty ze strony gminy. Jest też pean o wybudowaniu lamp do Tuszowa - oświetlają drogę przy której jest kilka domów, ale może mieszka w nich ktoś ważny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam niektóre komentarze, to ciśnie mi się na usta :Lodzia, za robotę byś się wzięła, a nie komentarze piszesz." Już po 15, urzędnicy mogą iść do domu. A zainteresowanym polecam ciekawostki ze strony gminnej - gdybyście nie zauważyli to priorytetem naszej pani wójt jest cyt.: stała rozbudowa i modernizacja infrastruktury technicznej. W tym roku z budżetu gminy na inwestycje przeznaczano około 25% środków finansowych, planując realizację 11 inwestycji o łącznej planowanej wartości 6 543 880,34 zł, w tym łączna wartości planowanych inwestycji drogowych to 2 147 585,14 zł, a budowa nowego biura pani wójt cyt.:Wśród projektów zgłoszonych do realizacji w ramach ZIT jest zadanie „Rewitalizacja terenu centrum miejscowości Jabłonna-Majątek wraz z istniejącą infrastrukturą”. Na realizację zadania w ramach RPO przewidzianych zostało ponad 6 mln zł. Cytaty ze strony gminy. Jest też pean o wybudowaniu lamp do Tuszowa - oświetlają drogę przy której jest kilka domów, ale może mieszka w nich ktoś ważny.
Trzeba czytać ze zrozumieniem ... rewitalizacja centrum miejscowości w tym nowe biura dla Urzędu Gminy .... trzeba ruszyć dupę i zobaczyć o co chodzi z rewitalizacją albo poszperać w internecie ... tam jest wszystko ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Jabłonnej, jeśli już, pani redaktor...
to jest własnie ta gwara bychawsko-krzczonowsko-giełczewska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj coś nerwy puszczają i nie pozwalają panować nad językiem. No cóż urzędnik przed kontrolą może być nerwowy. A co do meritum, rzeczywiście warto czytać ze zrozumieniem - w tekście człowieku są cytaty ze strony gminy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani wójt nie umie odpowiedzieć na pisma urzędowe zarówno merytorycznie jak i terminowo. najlepiej wychodzą jej spotkania kościelne i szkolne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobry stan postoi spokojnie 50lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...