Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Lanka napisał:
Jak już napisałam to jest poprostu pasja...... Szkoda mi Dawida bo to był naprawde świetny chłopak..... Nie rozumie wypowiedzi w stylu "sam sobie winien", "kretyn" itp. był taki sam jak Wy wszyscy...... a może nawet lepszy od większości, zastanawia mnie czy Wy jeździcie tak przepisowo samochodami.... nie jeden kierowca który nie kupił prawka a zdał sam nie umie jeździć i popełnia wykroczenia! A co do tego że pasjonaci ścigaczy jeźdzą szybciej bo mają szybsze fury i chcą się pochwalić.. TOTALNA BZDURA.......... robią to co kochają nie dla popisu tylko dlatego że to ich rajcuje..... Racja Dawid nie umiał jeszcze jeździć tak szybko jak to robił ale darujcie sobie durne komentarze bo sam zapłacił za to najwyższą cene......;;(( [*]
kolejna mądra wypowiedź.respekt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej zamknijcie to forum bo to bezssens.wstyd, zhańbienie zmarłego człowieka.i jeden wielki bałagan.nie zrozumiemy sie.wstydzę sie za was wszystkich przed tymi ludźmi którzy to czytają.zastanówcie się nad tym co mówicie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem sąsiadem Dawida i chcę wyrazić moje ubolewanie nad tym co się stało.Rodzino Dawida trzymajcie się w tych trudnych chwilach. Dawid nigdy o tobie nie zapomnę ......[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najmądrzejszy komentarz: "Zastanówcie sie co piszecie, to był człowiek, taki sam jak Wy wszyscy, zasługujący na szacunek. Na Boga wykrzeszcie z siebie odrobine, przynajmniej odrobinę człowieczenstwa i powstrzymajcie się od tak durnych komentarzy:-( Kazdy człowiek zasługuje na szacunek, nawet jeśli zdarzy mu się popełnic błąd, tym bardziej jak za to zapłacił, a w tym przypadku cena ta była najwyższa." Nieznałem go osobiscie,ale znam osobe z otoczenia jego rodziny i wiem jak to przezywa,sam mam 21 lat i współczuje jego rodzinie tej tragedii.Dawid zyj w pokoju...[*][*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda chłopaka ale cóż.... Takie jest życie co ma być to będzie a z kąd był ten chłopak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to vvielka strata to był bardzo porządny gość jak i jego cała rodzina...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawid był z Bychawki a co najlepsze znalazłam gdzieś artykuł w którym podali że był z Zamościa......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten drugi to jego kolega policjant
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurcze ja widziałem jak oni go opłakiwali na miejscu wypadku ;(( a szczególniue taki młody chłopak...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I może jeszcze wracali ze zlotu motocyklistów, który był w Bałtowie..?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ale wy wszyscy jesteście pop...leni.(polacy!!!) jakbym wiedział kim palancie jestes to bym cie h..ju sam rozjechał.kaftaniarzu zaj...bany.scisnij poślady wyp...aj bykowi torby huśtać skoro nie masz szacunku.co za naród poje...any.a zebys sam tak wy...bał w drzewo
a gdzie w tamtej wypowiedzi jest brak szacunku??? Bo ktos napisał, że sam sobie zrobił krzywde przez brak rozwagi i umiejetnosci ?? Brak szacunku to jest twoja wypowiedź......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co Wy możecie wiedzieć...to był mój kolega od gimnazjum...a na miejscu wypadku pomagałem wynieść jego ciało...nigdy tego nie zapomnę...a Ci co piszą "jednego deblia mniej" to nie doświadczyli jeszcze zadnej tragedii...Dawid zawsze w naszej pamięci pozostaniesz [*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~xxxx~ napisał:
a gdzie w tamtej wypowiedzi jest brak szacunku??? Bo ktos napisał, że sam sobie zrobił krzywde przez brak rozwagi i umiejetnosci ?? Brak szacunku to jest twoja wypowiedź......
bo po co jakies bezsensowne komentarze.tworzenie podziałów, tu chodzi jedynie o istote ludzka nie sama sytuację.takie myslenie swiadczy tylko o twoim prostactwie.i to jest własnie brak szacunku,brak skruchy, gdyby cie przypadkiem mama z młodości nie uczyła (chyba że byłes od razu za to bity i tego nie rozumiesz), z czasem przyjdzie pora na ciebie, i nie bedziesz sie tak wymadrzał ,a nie wiesz co kolejnego dnia czeka na ciebie.więc weź sie za klocki, bo pewnie lepiej ci wychodzi ich układanie niż wypowiadanie sie przed ludźmi.więcej sie nie rozpisuje bo czytanie tego tekstu ze słownikiem długo ci zajmie. dziekuje za wysłuchanie mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie chodził do gimnazjum do pszczelej moze? Bo jak tak to moge go znac bo ja tez tam chodzilem jakby ktos mogl podac jego nazwisko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakbyś szedł jeden z drugim z dzieckiem w tym czasie tamtędy i by koleś przy.... w Was to było by fajnie nie. Bo jak widzę jakiegoś gościa jadącego na jednym kole 100m przed przejściem w terenie zabudowanym to jakoś nie mam dla niego szacunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kolega~ napisał:
bo po co jakies bezsensowne komentarze.tworzenie podziałów, tu chodzi jedynie o istote ludzka nie sama sytuację.takie myslenie swiadczy tylko o twoim prostactwie.i to jest własnie brak szacunku,brak skruchy, gdyby cie przypadkiem mama z młodości nie uczyła (chyba że byłes od razu za to bity i tego nie rozumiesz), z czasem przyjdzie pora na ciebie, i nie bedziesz sie tak wymadrzał ,a nie wiesz co kolejnego dnia czeka na ciebie.więc weź sie za klocki, bo pewnie lepiej ci wychodzi ich układanie niż wypowiadanie sie przed ludźmi.więcej sie nie rozpisuje bo czytanie tego tekstu ze słownikiem długo ci zajmie. dziekuje za wysłuchanie mnie
cwaniacka jazda na motorze to też jest brak szacunku - dla innych użytkowników dróg, dla własnego życia i zdrowia, dla rodziny , która potem płacze nad zwłokami. . A klocki , owszem, dużo bezpieczniejsze. Gdyby Twój kolega sie nimi bawił zamiast szalec na motorku , to by żył... proste. I ciągle tylko, że taka prędkość i wyczyny to pasja... Guzik nie pasja!!!! . Niechby jeździł po lotnisku w taki sposób . Byłaby mniejsza szansa , że na coś wpadnie. Ja też dziękuje za wysłuchanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawid Kochamy Cię!!!!!!!!! [*][*][*] Na zawsze w naszej pamięci!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiterPan napisał:
A jakbyś szedł jeden z drugim z dzieckiem w tym czasie tamtędy i by koleś przy.... w Was to było by fajnie nie. Bo jak widzę jakiegoś gościa jadącego na jednym kole 100m przed przejściem w terenie zabudowanym to jakoś nie mam dla niego szacunku.
Człowieku ogarnij taką sytuacje...!!! Nie porównuj Dawida ani tego co się stało z tym że ktoś tam inny tak jeździ...!! Śa różni kierowcy!!!!!!!!! Dawid nie jechał na jednym kole w terenie zabudowanym przy przejsciu dla pieszych obok idących pieszych!!!!!! Nie mam pytań co do niektórych kretynów...........;/ ;/;/;/ Pogrzeb w czwartek o godz. 16.00 w bychawce.......;;;((( Ostatnie pożegnanie...............;;;((( [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
cwaniacka jazda na motorze to też jest brak szacunku - dla innych użytkowników dróg, dla własnego życia i zdrowia, dla rodziny , która potem płacze nad zwłokami. . A klocki , owszem, dużo bezpieczniejsze. Gdyby Twój kolega sie nimi bawił zamiast szalec na motorku , to by żył... proste. I ciągle tylko, że taka prędkość i wyczyny to pasja... Guzik nie pasja!!!! . Niechby jeździł po lotnisku w taki sposób . Byłaby mniejsza szansa , że na coś wpadnie. Ja też dziękuje za wysłuchanie.
W pobliżu nie ma lotniska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lanka napisał:
Człowieku ogarnij taką sytuacje...!!! Nie porównuj Dawida ani tego co się stało z tym że ktoś tam inny tak jeździ...!! Śa różni kierowcy!!!!!!!!! Dawid nie jechał na jednym kole w terenie zabudowanym przy przejsciu dla pieszych obok idących pieszych!!!!!! Nie mam pytań co do niektórych kretynów...........;/ ;/;/;/ Pogrzeb w czwartek o godz. 16.00 w bychawce.......;;;((( Ostatnie pożegnanie...............;;;((( [*]
Czyli jechał max 70 km/h tak??? Jeśli tak to przepraszam . Ja nie wyzywam nikogo i nie życzę sobie tego w stosunku do mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...