Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

10 sierpnia 2009 r.
8:05
Edytuj ten wpis

Prawiedniki: Motocyklista wyprzedzał motocykl i zginął

Autor: Zdjęcie autora (łm)
0 103 A A

21-letni motocyklista zginął w wypadku w Prawiednikach koło Lublina. Mężczyzna chciał wyprzedzić inny motocykl, ale stracił panowanie nad swoim jednośladem i uderzył w latarnię.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do tragicznego zdarzenia doszło w niedzielę około godz. 20:45. Jak podają dyżurni lubelskiej policji 21-letni Dawid D. jechał yamahą w stronę Bychawy. Podczas wyprzedzania innego motocykla stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na prawe pobocze, wywrócił się i uderzył w przydrożną latarnię. Zginął na miejscu.

Drugiemu z motocyklistów nic się nie stało. Policja bada szczegóły wypadku.

Komentarze 103

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
P / 19 maja 2012 o 12:17
0
Dziś mi sniłeś, znowu. Brakuje mi Cie bardzo, nawet nie wiesz jak. Myśle że do mnie przychodzisz bo chcesz mi coś przekazać, tak samo jak Rafał. Kiedyś sie spotkamy .Kocham Cie bardzo
Avatar
[*] / 9 sierpnia 2010 o 12:00
0
To juz rok jak Cie z nami nie ma...;( ale nie ma Cie tylko cialem-dusza zawsze bedziesz z nami. Kochamy i pamietamy Dawidku[*]
Avatar
Marian / 14 kwietnia 2010 o 21:47
0
Opel Insignia zagrożeniem dla motocyklistów. Więcej na www.motofreak.eu.
Bezpośredni link:
[url="http://www.motofreak.eu/2010/04/polujacy-na-motory.html"]http://www.motofreak.eu/2010/04/polujacy-na-motory.html[/url]
Avatar
~inka~ / 12 października 2009 o 08:18
0
To już dwa miesiące. Dawidku niewiele osób zdaje sobie sprawę jak jest nam Ciebie brak.Ciągle myślimy że wyjechałeś i niedługo wrócisz. dopiero gdy stajemy przy grobie przytłacza nas smutna rzeczywistość. TWOJE MARZENIE TWOJA RADOŚĆ TWOJA ZGUBA , a obok Ty uśmiechnięty na tym swoim cudnym ,zgubnym motorku.Mam nadzieję że jeżdzisz po niebieskich autostradach.
Avatar
ktoś bliski .. / 9 października 2009 o 22:23
0
ludzie.to co tutaj teraz czytam bardzo mnie zabolało.Prawda była taka,że Dawid gdy wyprzedzał wujka swojej byłej dziewczyny złapał pobocza,z którego asfalt schodzi na ziemie a następnie trawę.Bardzo ciężko można tam się ratować,ponieważ jest tam dość ślisko a co dopiero pomysleć o takim ścigaczu jakiego posiadał Nasz Ukochany Dawid.Nie jechał On z dużą prędkością,więc nie wiem skąd macie informacje o tym , iż jechał 100km/h czy więcej.Trasa Prawiedniki-Bychawa została mianowana Drogą Śmierci.Nie sądźmy ludzi,których nie znamy.Chcę dodać,że Dawida dzieliły tylko dwie rysy,które pozostały na latarni w którą uderzył... Do dziś nie jest nam lekko.Straciliśmy kogoś,kto był naprawdę niesamowity.On się chciał nacieszyć..To było dla Niego jak nowa zabawka dla małego dziecka.On jednak był uprzedzany i proszony o bezpieczną jazdę i rozsądną.Obiecał.
Niestety los tak chciał, i żadne tu wyzwiska, i kłótnie jeden przez drugiego nie przywrócą Dawidowi życia.
A jeżeli taką ogromną radość sprawia Wam szarpanie Szacunku Osoby Zmarłej.. proszę.. to Bóg was z tego rozliczy,a nie my.
Pomyślcie..że może i dla was los szykuje niespodziankę..lub dla kogoś wam bliskiego..czego wam absolutnie nie zycze,bo wiem co to utrata kogoś kogo się kochało.Kto jest naprawdę mądry i rozsądny + ma w sobie szacunek,którego nauczyli rodzice...nie wypowiadałby takich okrutnych słów na temat OSOBY ZMARŁEJ..To tyle na ten BARDZO SMUTNY temat... Uważam,że forum dyskusyjne zostało zamknięte.


Dawidzie.. Kochamy Cię.. od zawsze na zawsze.. bez względu gdzie jesteś.
Czekaj na nas.Jeszcze się spotkamy. [*]

Twoja Radość..
Twoje Marzenie..
Twoja Zguba..


KOCHAMY CIE I PAMIETAMY !!!
ludzie.to co tutaj teraz czytam bardzo mnie zabolało.Prawda była taka,że Dawid gdy wyprzedzał wujka swojej byłej dziewczyny złapał pobocza,z którego asfalt schodzi na ziemie a następnie trawę.Bardzo ciężko można tam się ratować,ponieważ jest tam dość ślisko a co dopiero pomysleć o takim ścigaczu jakiego posiadał Nasz Ukochany Dawid.Nie jechał On z dużą prędkością,więc nie wiem skąd macie informacje o tym , iż jechał 100km/h czy więcej.Trasa Prawiedniki-Bychawa została mianowana Drogą Śmierci.Nie sądźmy ludzi,których nie znamy.Chcę dodać,że D... rozwiń
Avatar
ll / 3 października 2009 o 10:59
0
jednego idiote mniej?? wy ludzie po**** jestescie!!! to byl przypadek !! nie bylo on idiotą tylko wy nimi jestescie jak dajecie takie durne komentarze!
Avatar
Gość / 29 września 2009 o 09:15
0
Motocykliści jeżdżą za szybko, a to ciekawe. Ja mam motocykl turystyczny i MUSZĘ jeździć MINIMUM 80-100km/h za miastem, bo inaczej deb***e w puszkach wyprzedzają non-stop bez zachowania odstępu. Mi tam, jak koledze choppera wystarcza 70km/h, bo nie mam szyby i wszystkie podmuchy wiatru są silnie odczuwalne. A najgorsze są te, gdy jakiś deb*** wyprzedza mnie moim pasem i wytwarza turbulencje, że mi całym motorem buja, jakby mało bujało od jazdy po piperzonych koleinach.
Czy Wy jesteście w stanie ćwoki zrozumieć, że jak się ma 2 koła to pojazd się inaczej zachowuje od tego co ma 4? Dlatego w Kodeksie Drogowym tylko jednoślady mogą wyprzedzać po tym samym pasie, bo Wam turbulencja nic nie zrobi, a Wy puszkarze jesteście PRAWNIE zobowiązani do zachowania min. 1m odstępu przy wyprzedzaniu!
Więc nie pieprzcie głupot, że każdy motocklista to wariat. Bo odkąd jeżdżę na motorze to dla mnie co drugi kierowca to idiota, co albo nie patrzy w lusterka, albo wyprzedza 5cm od mojej kierownicy, spychając mnie na pobocze. I co jak przywalę przez deb***a takiego w drzewo to też moja wina będzie?
Motocykliści jeżdżą za szybko, a to ciekawe. Ja mam motocykl turystyczny i MUSZĘ jeździć MINIMUM 80-100km/h za miastem, bo inaczej deb***e w puszkach wyprzedzają non-stop bez zachowania odstępu. Mi tam, jak koledze choppera wystarcza 70km/h, bo nie mam szyby i wszystkie podmuchy wiatru są silnie odczuwalne. A najgorsze są te, gdy jakiś deb*** wyprzedza mnie moim pasem i wytwarza turbulencje, że mi całym motorem buja, jakby mało bujało od jazdy po piperzonych koleinach.
Czy Wy jesteście w stanie ćwoki zrozumieć, że jak się ma 2 koła to ... rozwiń
Avatar
ktośśśśśka / 26 września 2009 o 14:24
0
Gość napisał:
bo motocyklisci jezdza zbyt szybko i niebezpiecznie wiec nie mamy co sie dziwic jak gina to niech gina deb---ile je---bane, niech motocyklisci nakleja w kasku 'zwolnij motocyklisto bo sie zabijesz"

niech jego rodzina nie plodzi wiecej takich sku***el---ow bo jeszcze by moich znajomych pozabijali!!!!


ty głupia ku*** jeb się pod latrnia gdzie cię rodzice robili
bo skoro matka nie nauczyła cię jak sie zachowuje
w przypadku smierci kogoś to czego cię nauczyła co?!?!?
to był sku***eklu taki dobry chłopak
nieznałeś go to śię nie udzielaj ty idioto ruchany
co myslisz że wszysto wiesz
ty nic nie wiesz o miłosci o rodzinie ty poprostu jesteś je***ą w d*** suką wiesz jeżeli twoi znjomi sa tacy sami jak ty to lepiej powybijać a na pierwszym miejscu zabić ciebie ty szmato

Dawid [*] oni wszycy ciebie nie znali za to ja tak i wiem że byłeś dobry
i poprostu popełniłeś błąd za ktory zapłaciłeś najwyższą cenę


ty głupia ku*** jeb się pod latrnia gdzie cię rodzice robili
bo skoro matka nie nauczyła cię jak sie zachowuje
w przypadku smierci kogoś to czego cię nauczyła co?!?!?
to był sku***eklu taki dobry chłopak
nieznałeś go to śię nie udzielaj ty idioto ruchany
co myslisz że wszysto wiesz
ty nic nie wiesz o miłosci o rodzinie ty poprostu jesteś je***ą w d*** suką wiesz jeżeli twoi znjomi sa tacy sami jak ty to lepiej powybijać a na pierwszym miejscu zabić ciebie ty szmato
rozwiń
Avatar
innka / 20 września 2009 o 22:23
0
Gość napisał:
bo motocyklisci jezdza zbyt szybko i niebezpiecznie wiec nie mamy co sie dziwic jak gina to niech gina deb---ile je---bane, niech motocyklisci nakleja w kasku 'zwolnij motocyklisto bo sie zabijesz"

niech jego rodzina nie plodzi wiecej takich sku***el---ow bo jeszcze by moich znajomych pozabijali!!!!

nie sądzcie bo sami nie jesteście idealni
Avatar
innka / 10 września 2009 o 21:19
0
Minął już miesiąc od śmierci Dawida ciągle mamy nadzieje że wróci , że znów będzie z nami . Ktoś powiedział że czas leczy rany , lecz ta pustka jaką Dawid pozostawił po sobie nigdy się nie zapełni w sercach jego najbliższych . Był wspaniałym chłopakiem ,wesołym życzliwym ,chętnie służył pomocą innym.Przykre jest to jak ludzie nieznający go wyzywali go od ,,idiotów,, nie bacząc na uczucia rodziny.Być może popełnił błąd , być może chciał zaszaleć , ale zapłacił za to najwyższą cenę . Łatwo jest oceniać innych zwłaszcza obcych nam ludzi , zupełnie inaczej jest wtedy gdy w wypadku ginie ktoś nam najbliższy ,dlatego szanujmy zmarłego i jego rodzinę . Dawidku trudno jest żyć bez Ciebie!!!!!!!!! Chciałoby się móc znów zobaczyć Twoją uśmiętą twarz , usłyszeć Twój cięty żart nigdy nikomu nie ubliżający. Ale Ciebie już nnnnie ma . A nam został smutek , żal ...............
Minął już miesiąc od śmierci Dawida ciągle mamy nadzieje że wróci , że znów będzie z nami . Ktoś powiedział że czas leczy rany , lecz ta pustka jaką Dawid pozostawił po sobie nigdy się nie zapełni w sercach jego najbliższych . Był wspaniałym chłopakiem ,wesołym życzliwym ,chętnie służył pomocą innym.Przykre jest to jak ludzie nieznający go wyzywali go od ,,idiotów,, nie bacząc na uczucia rodziny.Być może popełnił błąd , być może chciał zaszaleć , ale zapłacił za to najwyższą cenę . Łatwo jest oceniać innych zwłaszcza obcych nam ludzi , zupeł... rozwiń
Avatar
P / 19 maja 2012 o 12:17
0
Dziś mi sniłeś, znowu. Brakuje mi Cie bardzo, nawet nie wiesz jak. Myśle że do mnie przychodzisz bo chcesz mi coś przekazać, tak samo jak Rafał. Kiedyś sie spotkamy .Kocham Cie bardzo
Avatar
[*] / 9 sierpnia 2010 o 12:00
0
To juz rok jak Cie z nami nie ma...;( ale nie ma Cie tylko cialem-dusza zawsze bedziesz z nami. Kochamy i pamietamy Dawidku[*]
Avatar
Marian / 14 kwietnia 2010 o 21:47
0
Opel Insignia zagrożeniem dla motocyklistów. Więcej na www.motofreak.eu.
Bezpośredni link:
[url="http://www.motofreak.eu/2010/04/polujacy-na-motory.html"]http://www.motofreak.eu/2010/04/polujacy-na-motory.html[/url]
Avatar
~inka~ / 12 października 2009 o 08:18
0
To już dwa miesiące. Dawidku niewiele osób zdaje sobie sprawę jak jest nam Ciebie brak.Ciągle myślimy że wyjechałeś i niedługo wrócisz. dopiero gdy stajemy przy grobie przytłacza nas smutna rzeczywistość. TWOJE MARZENIE TWOJA RADOŚĆ TWOJA ZGUBA , a obok Ty uśmiechnięty na tym swoim cudnym ,zgubnym motorku.Mam nadzieję że jeżdzisz po niebieskich autostradach.
Avatar
ktoś bliski .. / 9 października 2009 o 22:23
0
ludzie.to co tutaj teraz czytam bardzo mnie zabolało.Prawda była taka,że Dawid gdy wyprzedzał wujka swojej byłej dziewczyny złapał pobocza,z którego asfalt schodzi na ziemie a następnie trawę.Bardzo ciężko można tam się ratować,ponieważ jest tam dość ślisko a co dopiero pomysleć o takim ścigaczu jakiego posiadał Nasz Ukochany Dawid.Nie jechał On z dużą prędkością,więc nie wiem skąd macie informacje o tym , iż jechał 100km/h czy więcej.Trasa Prawiedniki-Bychawa została mianowana Drogą Śmierci.Nie sądźmy ludzi,których nie znamy.Chcę dodać,że Dawida dzieliły tylko dwie rysy,które pozostały na latarni w którą uderzył... Do dziś nie jest nam lekko.Straciliśmy kogoś,kto był naprawdę niesamowity.On się chciał nacieszyć..To było dla Niego jak nowa zabawka dla małego dziecka.On jednak był uprzedzany i proszony o bezpieczną jazdę i rozsądną.Obiecał.
Niestety los tak chciał, i żadne tu wyzwiska, i kłótnie jeden przez drugiego nie przywrócą Dawidowi życia.
A jeżeli taką ogromną radość sprawia Wam szarpanie Szacunku Osoby Zmarłej.. proszę.. to Bóg was z tego rozliczy,a nie my.
Pomyślcie..że może i dla was los szykuje niespodziankę..lub dla kogoś wam bliskiego..czego wam absolutnie nie zycze,bo wiem co to utrata kogoś kogo się kochało.Kto jest naprawdę mądry i rozsądny + ma w sobie szacunek,którego nauczyli rodzice...nie wypowiadałby takich okrutnych słów na temat OSOBY ZMARŁEJ..To tyle na ten BARDZO SMUTNY temat... Uważam,że forum dyskusyjne zostało zamknięte.


Dawidzie.. Kochamy Cię.. od zawsze na zawsze.. bez względu gdzie jesteś.
Czekaj na nas.Jeszcze się spotkamy. [*]

Twoja Radość..
Twoje Marzenie..
Twoja Zguba..


KOCHAMY CIE I PAMIETAMY !!!
ludzie.to co tutaj teraz czytam bardzo mnie zabolało.Prawda była taka,że Dawid gdy wyprzedzał wujka swojej byłej dziewczyny złapał pobocza,z którego asfalt schodzi na ziemie a następnie trawę.Bardzo ciężko można tam się ratować,ponieważ jest tam dość ślisko a co dopiero pomysleć o takim ścigaczu jakiego posiadał Nasz Ukochany Dawid.Nie jechał On z dużą prędkością,więc nie wiem skąd macie informacje o tym , iż jechał 100km/h czy więcej.Trasa Prawiedniki-Bychawa została mianowana Drogą Śmierci.Nie sądźmy ludzi,których nie znamy.Chcę dodać,że D... rozwiń
Avatar
ll / 3 października 2009 o 10:59
0
jednego idiote mniej?? wy ludzie po**** jestescie!!! to byl przypadek !! nie bylo on idiotą tylko wy nimi jestescie jak dajecie takie durne komentarze!
Avatar
Gość / 29 września 2009 o 09:15
0
Motocykliści jeżdżą za szybko, a to ciekawe. Ja mam motocykl turystyczny i MUSZĘ jeździć MINIMUM 80-100km/h za miastem, bo inaczej deb***e w puszkach wyprzedzają non-stop bez zachowania odstępu. Mi tam, jak koledze choppera wystarcza 70km/h, bo nie mam szyby i wszystkie podmuchy wiatru są silnie odczuwalne. A najgorsze są te, gdy jakiś deb*** wyprzedza mnie moim pasem i wytwarza turbulencje, że mi całym motorem buja, jakby mało bujało od jazdy po piperzonych koleinach.
Czy Wy jesteście w stanie ćwoki zrozumieć, że jak się ma 2 koła to pojazd się inaczej zachowuje od tego co ma 4? Dlatego w Kodeksie Drogowym tylko jednoślady mogą wyprzedzać po tym samym pasie, bo Wam turbulencja nic nie zrobi, a Wy puszkarze jesteście PRAWNIE zobowiązani do zachowania min. 1m odstępu przy wyprzedzaniu!
Więc nie pieprzcie głupot, że każdy motocklista to wariat. Bo odkąd jeżdżę na motorze to dla mnie co drugi kierowca to idiota, co albo nie patrzy w lusterka, albo wyprzedza 5cm od mojej kierownicy, spychając mnie na pobocze. I co jak przywalę przez deb***a takiego w drzewo to też moja wina będzie?
Motocykliści jeżdżą za szybko, a to ciekawe. Ja mam motocykl turystyczny i MUSZĘ jeździć MINIMUM 80-100km/h za miastem, bo inaczej deb***e w puszkach wyprzedzają non-stop bez zachowania odstępu. Mi tam, jak koledze choppera wystarcza 70km/h, bo nie mam szyby i wszystkie podmuchy wiatru są silnie odczuwalne. A najgorsze są te, gdy jakiś deb*** wyprzedza mnie moim pasem i wytwarza turbulencje, że mi całym motorem buja, jakby mało bujało od jazdy po piperzonych koleinach.
Czy Wy jesteście w stanie ćwoki zrozumieć, że jak się ma 2 koła to ... rozwiń
Avatar
ktośśśśśka / 26 września 2009 o 14:24
0
Gość napisał:
bo motocyklisci jezdza zbyt szybko i niebezpiecznie wiec nie mamy co sie dziwic jak gina to niech gina deb---ile je---bane, niech motocyklisci nakleja w kasku 'zwolnij motocyklisto bo sie zabijesz"

niech jego rodzina nie plodzi wiecej takich sku***el---ow bo jeszcze by moich znajomych pozabijali!!!!


ty głupia ku*** jeb się pod latrnia gdzie cię rodzice robili
bo skoro matka nie nauczyła cię jak sie zachowuje
w przypadku smierci kogoś to czego cię nauczyła co?!?!?
to był sku***eklu taki dobry chłopak
nieznałeś go to śię nie udzielaj ty idioto ruchany
co myslisz że wszysto wiesz
ty nic nie wiesz o miłosci o rodzinie ty poprostu jesteś je***ą w d*** suką wiesz jeżeli twoi znjomi sa tacy sami jak ty to lepiej powybijać a na pierwszym miejscu zabić ciebie ty szmato

Dawid [*] oni wszycy ciebie nie znali za to ja tak i wiem że byłeś dobry
i poprostu popełniłeś błąd za ktory zapłaciłeś najwyższą cenę


ty głupia ku*** jeb się pod latrnia gdzie cię rodzice robili
bo skoro matka nie nauczyła cię jak sie zachowuje
w przypadku smierci kogoś to czego cię nauczyła co?!?!?
to był sku***eklu taki dobry chłopak
nieznałeś go to śię nie udzielaj ty idioto ruchany
co myslisz że wszysto wiesz
ty nic nie wiesz o miłosci o rodzinie ty poprostu jesteś je***ą w d*** suką wiesz jeżeli twoi znjomi sa tacy sami jak ty to lepiej powybijać a na pierwszym miejscu zabić ciebie ty szmato
rozwiń
Avatar
innka / 20 września 2009 o 22:23
0
Gość napisał:
bo motocyklisci jezdza zbyt szybko i niebezpiecznie wiec nie mamy co sie dziwic jak gina to niech gina deb---ile je---bane, niech motocyklisci nakleja w kasku 'zwolnij motocyklisto bo sie zabijesz"

niech jego rodzina nie plodzi wiecej takich sku***el---ow bo jeszcze by moich znajomych pozabijali!!!!

nie sądzcie bo sami nie jesteście idealni
Avatar
innka / 10 września 2009 o 21:19
0
Minął już miesiąc od śmierci Dawida ciągle mamy nadzieje że wróci , że znów będzie z nami . Ktoś powiedział że czas leczy rany , lecz ta pustka jaką Dawid pozostawił po sobie nigdy się nie zapełni w sercach jego najbliższych . Był wspaniałym chłopakiem ,wesołym życzliwym ,chętnie służył pomocą innym.Przykre jest to jak ludzie nieznający go wyzywali go od ,,idiotów,, nie bacząc na uczucia rodziny.Być może popełnił błąd , być może chciał zaszaleć , ale zapłacił za to najwyższą cenę . Łatwo jest oceniać innych zwłaszcza obcych nam ludzi , zupełnie inaczej jest wtedy gdy w wypadku ginie ktoś nam najbliższy ,dlatego szanujmy zmarłego i jego rodzinę . Dawidku trudno jest żyć bez Ciebie!!!!!!!!! Chciałoby się móc znów zobaczyć Twoją uśmiętą twarz , usłyszeć Twój cięty żart nigdy nikomu nie ubliżający. Ale Ciebie już nnnnie ma . A nam został smutek , żal ...............
Minął już miesiąc od śmierci Dawida ciągle mamy nadzieje że wróci , że znów będzie z nami . Ktoś powiedział że czas leczy rany , lecz ta pustka jaką Dawid pozostawił po sobie nigdy się nie zapełni w sercach jego najbliższych . Był wspaniałym chłopakiem ,wesołym życzliwym ,chętnie służył pomocą innym.Przykre jest to jak ludzie nieznający go wyzywali go od ,,idiotów,, nie bacząc na uczucia rodziny.Być może popełnił błąd , być może chciał zaszaleć , ale zapłacił za to najwyższą cenę . Łatwo jest oceniać innych zwłaszcza obcych nam ludzi , zupeł... rozwiń