Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Protest lekarzy: 250 gabinetów nie będzie przyjmować

Utworzony przez adas, 11 lipca 2011 r. o 21:22 Powrót do artykułu
Lekarze rodzinni to jedna wielka banda nierobow! Gdzie sie podzialy obietnice o kompletnej opiece? Dlaczego przychodnie pozamykane sa w soboty? Dlaczego tak trudno uzyskac skierowanie na badania? Dlaczego sa takie kolejki do lekarzy? itp i itd. Trzeba miec tupet, zeby jeszcze protestowac!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adas powiem ci jedno, trzeba było się uczyć żeby móc protestować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adas gosciu nie znasz sprawy to zamilcz.. czasy w ktorych wszystko sie nalezalo "za darmo" juz dawno sie skonczyly. nie sluchasz tuska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie gość po to pracodawcy płacą w sumie nie małe pieniążki co miesiąc za każdego z nas na ZUS żebyśmy mieli to wszystko za darmo ale nie nasz kraj zapierdacza te pieniążki i tyle wszystko widzimy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adas to napisałeś jest prawdą zdażają się tylko nieliczne wyjątki, nawet wypisanie recepty to dla nich problem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widze ze sie nie orientujesz jakie koszty sa w sluzbie zdrowia. to co dostaje zus wystarcza tylko na podstawowe sprawy. na pewno nie "wszystko za darmo"!! jakbys sie orientowal to bys wiedzial ze nasza sluzba zdrowia jest jedna z najslabiej dofinansowywanych w europie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adas napisał:
Lekarze rodzinni to jedna wielka banda nierobow! Gdzie sie podzialy obietnice o kompletnej opiece? Dlaczego przychodnie pozamykane sa w soboty? Dlaczego tak trudno uzyskac skierowanie na badania? Dlaczego sa takie kolejki do lekarzy? itp i itd. Trzeba miec tupet, zeby jeszcze protestowac!
masz racje - rodzinni to największe nieroby w służbie zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
Adas gosciu nie znasz sprawy to zamilcz.. czasy w ktorych wszystko sie nalezalo "za darmo" juz dawno sie skonczyly.
Za darmo to przychodnia kosi za mnie kasę od kilkunastu lat. A jak byłem chory to już nie było numerków.... Prywatnie - wizyta, badanie krwi....Po jaką cholerę płacę na tych darmozjadów składki do ZUS? Poza tym nie napinaj się doktorku. Wiesz jaka jest opinia specjalistów medyków o lekarzu rodzinnym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NZOZ-y to największa pomyłka reformy służby zdrowia.Służą tylko do robienia kasy przez konowałów i robienia różnych przekrętów.Przykładem jest tu fikcyjne zatrudnianie pielęgniarek i pobieranie za nich kasy.Same pielęgniarki nic o tym nie wiedzą i często wychodzi to przypadkowo przy różnych sprawach.Dziwne stanowisko w takich przypadkach zajmuje NFZ,umywa po prostu ręce,chociaż to on został naciągnięty na kasę.Dziwne,że prokuratura nie weszła jeszcze w ten temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Za darmo to przychodnia kosi za mnie kasę od kilkunastu lat. A jak byłem chory to już nie było numerków.... Prywatnie - wizyta, badanie krwi....Po jaką cholerę płacę na tych darmozjadów składki do ZUS? Poza tym nie napinaj się doktorku. Wiesz jaka jest opinia specjalistów medyków o lekarzu rodzinnym
A ja mam inny kwiatek - przychodnia wyrzuciła moją kartę, bo przestała dostawać kasę za mnie(doktorek zmienił miejsce pracy-a ja byłem kilka lat zdrowy...) Jaja? Nie rzeczywistość... Ludzie sprawdźcie, czy jesteście jeszcze zapisani do jakiejś przychodni! Oni nawet was nie poinformują, że coś jest nie tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...