Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
zapraszam na drogę krajową nr 74 odcinek ANNOPOL-GOŚCIERADÓW wizytówka lubelszczyzny !!!!! to jest Q ....!!!!!! SKANDAL !!!!!!! WSTYD !!!! nie ma gorszego odcinka krajówki na lubelszczyźnie NIE MA !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasz dyr Wojtowicz jak by mogl to nie zrobilby zadnego zjazdu z zadnej drogi jego nie interesuje rozwoj regionu i miejsca pracy tylko droga kturej niema a firme DODP to jak biuro podruzy bo jezdzi po calym swiecie po konferencjiach a u nas jak drog nie bylo to i pod jego zadami nie bedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeciebiorca napisał:
Nasz dyr Wojtowicz jak by mogl to nie zrobilby zadnego zjazdu z zadnej drogi jego nie interesuje rozwoj regionu i miejsca pracy tylko droga kturej niema a firme DODP to jak biuro podruzy bo jezdzi po calym swiecie po konferencjiach a u nas jak drog nie bylo to i pod jego zadami nie bedzie.
Wójtowicz nie robi nic, żeby inwestycje drogowe na lubelszczyżnie ruszyły pełną parą - on po prostu nie ma czasu się tym zająć! Mam nadzieję, że dożyję czasu, kiedy pójdzie siedzię za wypadek z potrąceniem dziewczyny na przejściu dla pieszych albo opuści na zawsze województwo lubelskie. Największy szkodnik drogowy w województwie lubelskim!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haryski napisał:
Panie Wojtowicz panie S.Zmijan jest pan smieszny czekacie spokojnie do konca kadencji i do emerytury przedsiebiorcy i mieszkancy regionu maja racje 1Lubin -brak Obodnicy i drogi ekspresoewj WAWA- Lublin-Pulawy brak obwodnicy 1/2 pozostale brak kasy Naleczow miasto sanatoryjne moze tylko pomarzyc o obwodnicy Tomaszow L. tez marzenie .Rzeszow -budowanaAUTOSTRADAzGRANICY do MALOPOLSKI jesyt kasa 960 mil zlotych PRZEMYSL obwodnica jest kasa 205 mil zlotych .Terminal -lotniska Rzeszow ponad 200mil zlotych.nie mowiac o miastach i regionach pomorza czy sciany zachodniej
Masz kolego u mnie flaszkę za doskonałą ocenę "pracy" obu pożal się Boże "drogowców". Zgadzam się z twoją oceną w 200%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed chwilą wróciłem z świętokrzyskiego wszystkie drogi nowe, wojewódzkie, powiatowe nawet gminne nie mówiąc jak przebudowywane są same Kielce, oczywiście drogi krajowe już drugi raz przebudowują. U nas na województwie to zaścianka ani jednej drogi wojewódzkiej, powiatowej nie zrobili nowej. Słowo parlamentarzyści z Lubelszczyzny nie powinno być w ogóle wymawiane, to jakieś nieporozumienie. Po prostu to zacofany wschód. 2 tyg. temu byłem na Ukrainie i od naszej granicy w Dorohusku do Kowla jest wybudowana 100 km nowa droga 2 pasy w jednym kierunku. Więc przestańmy też opowiadać , że na Ukrainie gorzej, Ukraińcy z nas się śmieją. To tragedia. A gdzie te obwodnice z Konopnicy do mostu w Kamieniu, co też następne obiecanki. Wstydzę się za nasze władze wojewódzkie. Mam do czynienia z ludżmi z całej Polski i nie tylko ile jeszcze mogę się tłumaczyć za nieudaczników . To żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sądzę że takich odcinków jest więcej. Niemcy budująspecjalne tory do badania zachowań aut na jezdni w różnych warunkach. My lubelacy, cała lubelszczyzna nie musi jeżdzićdo Niemiec/ i nie chodzi zupełnie o te nie miejsce pod Lublinem/ aby przetestować auto : zawieszenie, układ kierowniczy , czy tez zachowanie całego auta w róznych warunkach. Wystarczy wykonać trasę np. Lubartów - Parczew, Krasbnystaw-Hrubieszów lub L-n - Biłgoraj. Doskonałe odcinki testowe w drogach powiatowych. Ale żeby nie było tak tragicznie: to jeszcze jeden przykład małe j drogi o któąwalcząmieszkańcy Zemborzyc Podleśnych. Ulica Pszczela od strony lublina do końca drogi jadąca do Lasu w Zemborzychach Podleśnych. Odcinek stale w tych samych miejscach łatany "plackami" - do czasu kolejnych opadów śniegu i nasepujacych po nich rozrtopach. Istnieją przecież tablice dziury na jezdni czy coś w tym rodzaju i temat powraca co roku jak bumerang.   Pozdrawiam Zarząd Dróg Powiatowych w Bełżychach ul.Żeromskiego 3, 24-200 Bełżyce 81 516-24-75   I telefoniczne interwencje na nic sie zdają.........to po prostu żenujące.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam was w du*** owieczki ojca tadzia i inne oszolomy . obsranemu PISuarowi mowie nie.
a ja z Lublina mojego Lublina - mówię tym nikczemnym zwolennikom rydzoka + kaczora zdecydowane NIE !!!!!!              ta banda jest w stanie rozpieprzyć Polskę za rok więc komu Polska leży na sercu niech nie słucha opałych kłamców w sukienkach, ich przywódcę tow. rydzoka - Złodzieja pierwszej wody,ich szefów arcy pedofilów i p..łów a głosuje na ludzi, - normalnych, których dookoła nas nie brak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja z Lublina mojego Lublina - mówię tym nikczemnym zwolennikom rydzoka + kaczora zdecydowane NIE !!!!!!              ta banda jest w stanie rozpieprzyć Polskę za rok więc komu Polska leży na sercu niech nie słucha opałych kłamców w sukienkach, ich przywódcę tow. rydzoka - Złodzieja pierwszej wody,ich szefów arcy pedofilów i p..łów a głosuje na ludzi, - normalnych, których dookoła nas nie brak
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sądzę że takich odcinków jest więcej. Niemcy budująspecjalne tory do badania zachowań aut na jezdni w różnych warunkach. My lubelacy, cała lubelszczyzna nie musi jeżdzićdo Niemiec/ i nie chodzi zupełnie o te nie miejsce pod Lublinem/ aby przetestować auto : zawieszenie, układ kierowniczy , czy tez zachowanie całego auta w róznych warunkach. Wystarczy wykonać trasę np. Lubartów - Parczew, Krasbnystaw-Hrubieszów lub L-n - Biłgoraj. Doskonałe odcinki testowe w drogach powiatowych. Ale żeby nie było tak tragicznie: to jeszcze jeden przykład małe j drogi o któąwalcząmieszkańcy Zemborzyc Podleśnych. Ulica Pszczela od strony lublina do końca drogi jadąca do Lasu w Zemborzychach Podleśnych. Odcinek stale w tych samych miejscach łatany "plackami" - do czasu kolejnych opadów śniegu i nasepujacych po nich rozrtopach. Istnieją przecież tablice dziury na jezdni czy coś w tym rodzaju i temat powraca co roku jak bumerang.   Pozdrawiam Zarząd Dróg Powiatowych w Bełżychach ul.Żeromskiego 3, 24-200 Bełżyce 81 516-24-75   I telefoniczne interwencje na nic sie zdają.........to po prostu żenujące.
Fajnie chce facio drogę pod chałupę ! A może do garażu na balkon ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sądzę że takich odcinków jest więcej. Niemcy budująspecjalne tory do badania zachowań aut na jezdni w różnych warunkach. My lubelacy, cała lubelszczyzna nie musi jeżdzićdo Niemiec/ i nie chodzi zupełnie o te nie miejsce pod Lublinem/ aby przetestować auto : zawieszenie, układ kierowniczy , czy tez zachowanie całego auta w róznych warunkach. Wystarczy wykonać trasę np. Lubartów - Parczew, Krasbnystaw-Hrubieszów lub L-n - Biłgoraj. Doskonałe odcinki testowe w drogach powiatowych. Ale żeby nie było tak tragicznie: to jeszcze jeden przykład małe j drogi o któąwalcząmieszkańcy Zemborzyc Podleśnych. Ulica Pszczela od strony lublina do końca drogi jadąca do Lasu w Zemborzychach Podleśnych. Odcinek stale w tych samych miejscach łatany "plackami" - do czasu kolejnych opadów śniegu i nasepujacych po nich rozrtopach. Istnieją przecież tablice dziury na jezdni czy coś w tym rodzaju i temat powraca co roku jak bumerang.   Pozdrawiam Zarząd Dróg Powiatowych w Bełżychach ul.Żeromskiego 3, 24-200 Bełżyce 81 516-24-75   I telefoniczne interwencje na nic sie zdają.........to po prostu żenujące.
Tylko ostre cięcia personalne mogą uzdrowić tą patologię i tak chora sytuację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapraszam na drogę krajową nr 74 odcinek ANNOPOL-GOŚCIERADÓW wizytówka lubelszczyzny !!!!! to jest Q ....!!!!!! SKANDAL !!!!!!! WSTYD !!!! nie ma gorszego odcinka krajówki na lubelszczyźnie NIE MA !!!!
jest odcinek drogi 82 Kopina -Urszulin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...