Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

12 listopada 2009 r.
21:14
Edytuj ten wpis

Przedsiębiorcy: Posłowie nie walczą o drogi ekspresowe na Lubelszczyźnie

0 31 A A

Lubelscy biznesmeni podnieśli w czwartek alarm. Twierdzą, że realizacja kluczowych dla Lubelszczyzny drogowych inwestycji jest zagrożona, a nasi parlamentarzyści nie robią nic, by zabezpieczyć lubelskie interesy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wczoraj Rada Przedsiębiorczości Lubelszczyzny już po raz drugi zaapelowała do ministra infrastruktury (pierwszy raz pozostał bez odpowiedzi), by zainteresował się fatalnym stanem dróg na Lubelszczyźnie.

– Sytuacja wygląda naprawdę groźnie. Część dróg wypada z realizacji, a budowa innych jest odkładana w nieskończoność – twierdzi Maciej Maniecki, prezes rady. – Jesteśmy traktowani jak region drugiej kategorii. Sądzimy, że drogi S-10, S-11 i S-5 (w zachodniej Polsce – red.) weszły do Narodowego Programu Budowy Dróg kosztem naszych inwestycji, które z niego wypadły.

Przedsiębiorców niepokoi odłożenie w czasie budowy drogi S-12 od Piask do granicy w Dorohusku. Twierdzą też, że budowa obwodnicy Lublina, przebiegającej przez Konopnicę i Dąbrowicę, pozostaje obietnicą bez pokrycia, bo brakuje funduszy. Nie wiadomo, co z odcinkiem S-19 z Lublina do Kraśnika (miał być przebudowywany w tym roku, nic z tego nie wyszło – red.) oraz drogi krajowej nr 74 na odcinku Kraśnik–Annopol.

– Wszystko co dobre kończy się na granicy naszego województwa. Nie ma projektu południowej części obwodnicy Warszawy. O ekspresowym połączeniu z Warszawą (trasa S-17 – red.) nie mamy co marzyć nie tylko w 2013 roku, ale nawet w 2020 roku – uważa Wiktor Szyborski z RPL. I dodaje: Parlamentarzyści z Podkarpacia potrafią skutecznie lobbować. A my tracimy szansę na wyjście z tego żenującego, zacofanego regionu.

Przedsiębiorcy nie zostawili na lubelskich parlamentarzystach suchej nitki. Przypomnieli „Deklarację Lubelską”, podpisaną 19 stycznia 2009 roku, w której nasi posłowie zobowiązali się działać na rzecz lepszego skomunikowania Lubelszczyzny. – A dziś widzimy, że troska naszych parlamentarzystów o inwestycje drogowe jest żadna – twierdzi prof. Włodzimierz Sitko. – Zasługują na czerwone kartki – dodaje Maniecki.

Poseł Stanisław Żmijan (PO), przewodniczący Sejmowej Komisji Infrastruktury odpiera zarzuty: Środki na S-17 są zabezpieczone, a do przebudowy S-19 zostanie w listopadzie powołana specjalna spółka. Ale traktuję to wystąpienie przedsiębiorców jako doping dla naszych posłów.

Powodów do niepokoju nie widzi też Janusz Wójtowicz, dyrektor lubelskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. – Nikt nie obiecywał, że S-12 powstanie do 2015 roku. A na budowę S-17 lada moment ogłosimy przetarg. Nie ma też żadnych zagrożeń, jeśli chodzi o S-19. Jesteśmy traktowani przez centralę naprawdę dobrze – uważa dyrektor Wójtowicz.

Komentarze 31

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
szofer / 25 marca 2014 o 14:07
0

zapraszam na drogę krajową nr 74 odcinek ANNOPOL-GOŚCIERADÓW wizytówka lubelszczyzny !!!!! to jest Q ....!!!!!! SKANDAL !!!!!!! WSTYD !!!! nie ma gorszego odcinka krajówki na lubelszczyźnie NIE MA !!!!

jest odcinek drogi 82 Kopina -Urszulin

Avatar
radny / 25 marca 2014 o 14:03
0

Ja sądzę że takich odcinków jest więcej.

Niemcy budująspecjalne tory do badania zachowań aut na jezdni w różnych warunkach.

My lubelacy, cała lubelszczyzna nie musi jeżdzićdo Niemiec/ i nie chodzi zupełnie o te nie miejsce pod Lublinem/ aby przetestować auto : zawieszenie, układ kierowniczy , czy tez zachowanie całego auta w róznych warunkach.

Wystarczy wykonać trasę np. Lubartów - Parczew, Krasbnystaw-Hrubieszów lub L-n - Biłgoraj.

Doskonałe odcinki testowe w drogach powiatowych. Ale żeby nie było tak tragicznie: to jeszcze jeden przykład małe j drogi o któąwalcząmieszkańcy Zemborzyc Podleśnych.

Ulica Pszczela od strony lublina do końca drogi jadąca do Lasu w Zemborzychach Podleśnych.

Odcinek stale w tych samych miejscach łatany "plackami" - do czasu kolejnych opadów śniegu i nasepujacych po nich rozrtopach. Istnieją przecież tablice dziury na jezdni czy coś w tym rodzaju i temat powraca co roku jak bumerang.

Pozdrawiam Zarząd Dróg Powiatowych w Bełżychach ul.Żeromskiego 3, 24-200 Bełżyce 81 516-24-75

I telefoniczne interwencje na nic sie zdają.........to po prostu żenujące.

Tylko ostre cięcia personalne mogą uzdrowić tą patologię i tak chora sytuację.

re cięcia personalne mogą uzdrowić tą patologię i tak chora sytuację.

rozwiń
Avatar
ŁOWCA SKÓR / 25 marca 2014 o 13:40
0

a ja z Lublina mojego Lublina - mówię tym nikczemnym zwolennikom rydzoka + kaczora zdecydowane NIE !!!!!!              ta banda jest w stanie rozpieprzyć Polskę za rok więc komu Polska leży na sercu niech nie słucha opałych kłamców w sukienkach, ich przywódcę tow. rydzoka - Złodzieja pierwszej wody,ich szefów arcy pedofilów i p..łów a głosuje na ludzi, - normalnych, których dookoła nas nie brak

JUDE ???

JUDE ???

rozwiń
Avatar
jo / 25 marca 2014 o 13:40
0

Ja sądzę że takich odcinków jest więcej.

Niemcy budująspecjalne tory do badania zachowań aut na jezdni w różnych warunkach.

My lubelacy, cała lubelszczyzna nie musi jeżdzićdo Niemiec/ i nie chodzi zupełnie o te nie miejsce pod Lublinem/ aby przetestować auto : zawieszenie, układ kierowniczy , czy tez zachowanie całego auta w róznych warunkach.

Wystarczy wykonać trasę np. Lubartów - Parczew, Krasbnystaw-Hrubieszów lub L-n - Biłgoraj.

Doskonałe odcinki testowe w drogach powiatowych. Ale żeby nie było tak tragicznie: to jeszcze jeden przykład małe j drogi o któąwalcząmieszkańcy Zemborzyc Podleśnych.

Ulica Pszczela od strony lublina do końca drogi jadąca do Lasu w Zemborzychach Podleśnych.

Odcinek stale w tych samych miejscach łatany "plackami" - do czasu kolejnych opadów śniegu i nasepujacych po nich rozrtopach. Istnieją przecież tablice dziury na jezdni czy coś w tym rodzaju i temat powraca co roku jak bumerang.

Pozdrawiam Zarząd Dróg Powiatowych w Bełżychach ul.Żeromskiego 3, 24-200 Bełżyce 81 516-24-75

I telefoniczne interwencje na nic sie zdają.........to po prostu żenujące.

Fajnie chce facio drogę pod chałupę ! A może do garażu na balkon ?

ce facio drogę pod chałupę ! A może do garażu na balkon ?

rozwiń
Avatar
eurolublinianin / 25 marca 2014 o 13:37
0

mam was w du*** owieczki ojca tadzia i inne oszolomy . obsranemu PISuarowi mowie nie.

a ja z Lublina mojego Lublina - mówię tym nikczemnym zwolennikom rydzoka + kaczora zdecydowane NIE !!!!!!              ta banda jest w stanie rozpieprzyć Polskę za rok więc komu Polska leży na sercu niech nie słucha opałych kłamców w sukienkach, ich przywódcę tow. rydzoka - Złodzieja pierwszej wody,ich szefów arcy pedofilów i p..łów a głosuje na ludzi, - normalnych, których dookoła nas nie brak

a ja z Lublina mojego Lublina - mówię tym nikczemnym zwolennikom rydzoka + kaczora zdecydowane NIE !!!!!!              ta banda jest w stanie rozpieprzyć Polskę za rok więc komu Polska leży na sercu niech nie słucha opałych kłamców w sukienkach, ich przywódcę tow. rydzoka - Złodzieja pierwszej wody,ich szefów arcy pedofilów i p..łów a głosuje na ludzi, - normalnych, których dookoła nas nie brak

rozwiń
Avatar
c+ / 25 marca 2014 o 13:07
0

Ja sądzę że takich odcinków jest więcej.

Niemcy budująspecjalne tory do badania zachowań aut na jezdni w różnych warunkach.

My lubelacy, cała lubelszczyzna nie musi jeżdzićdo Niemiec/ i nie chodzi zupełnie o te nie miejsce pod Lublinem/ aby przetestować auto : zawieszenie, układ kierowniczy , czy tez zachowanie całego auta w róznych warunkach.

Wystarczy wykonać trasę np. Lubartów - Parczew, Krasbnystaw-Hrubieszów lub L-n - Biłgoraj.

Doskonałe odcinki testowe w drogach powiatowych. Ale żeby nie było tak tragicznie: to jeszcze jeden przykład małe j drogi o któąwalcząmieszkańcy Zemborzyc Podleśnych.

Ulica Pszczela od strony lublina do końca drogi jadąca do Lasu w Zemborzychach Podleśnych.

Odcinek stale w tych samych miejscach łatany "plackami" - do czasu kolejnych opadów śniegu i nasepujacych po nich rozrtopach. Istnieją przecież tablice dziury na jezdni czy coś w tym rodzaju i temat powraca co roku jak bumerang.

Pozdrawiam Zarząd Dróg Powiatowych w Bełżychach ul.Żeromskiego 3, 24-200 Bełżyce 81 516-24-75

I telefoniczne interwencje na nic sie zdają.........to po prostu żenujące.

Ja sądzę że takich odcinków jest więcej.

Niemcy budująspecjalne tory do badania zachowań aut na jezdni w różnych warunkach.

My lubelacy, cała lubelszczyzna nie musi jeżdzićdo Niemiec/ i nie chodzi zupełnie o te nie miejsce pod Lublinem/ aby przetestować auto : zawieszenie, układ kierowniczy , czy tez zachowanie całego auta w róznych warunkach.

Wystarczy wykonać trasę np. Lubartów - Parczew, Krasbnystaw-Hrubieszów lub L-n - Biłgoraj.

Doskonałe odcinki testowe w drogach powiatowych. Ale żeby nie było tak tragiczn... rozwiń

Avatar
Wiesiek / 17 maja 2013 o 22:30
0
Przed chwilą wróciłem z świętokrzyskiego wszystkie drogi nowe, wojewódzkie, powiatowe nawet gminne nie mówiąc jak przebudowywane są same Kielce, oczywiście drogi krajowe już drugi raz przebudowują. U nas na województwie to zaścianka ani jednej drogi wojewódzkiej, powiatowej nie zrobili nowej. Słowo parlamentarzyści z Lubelszczyzny nie powinno być w ogóle wymawiane, to jakieś nieporozumienie. Po prostu to zacofany wschód. 2 tyg. temu byłem na Ukrainie i od naszej granicy w Dorohusku do Kowla jest wybudowana 100 km nowa droga 2 pasy w jednym kierunku. Więc przestańmy też opowiadać , że na Ukrainie gorzej, Ukraińcy z nas się śmieją. To tragedia. A gdzie te obwodnice z Konopnicy do mostu w Kamieniu, co też następne obiecanki. Wstydzę się za nasze władze wojewódzkie. Mam do czynienia z ludżmi z całej Polski i nie tylko ile jeszcze mogę się tłumaczyć za nieudaczników . To żenada
Przed chwilą wróciłem z świętokrzyskiego wszystkie drogi nowe, wojewódzkie, powiatowe nawet gminne nie mówiąc jak przebudowywane są same Kielce, oczywiście drogi krajowe już drugi raz przebudowują. U nas na województwie to zaścianka ani jednej drogi wojewódzkiej, powiatowej nie zrobili nowej. Słowo parlamentarzyści z Lubelszczyzny nie powinno być w ogóle wymawiane, to jakieś nieporozumienie. Po prostu to zacofany wschód. 2 tyg. temu byłem na Ukrainie i od naszej granicy w Dorohusku do Kowla jest wybudowana 100 km nowa droga 2 pasy w jednym k... rozwiń
Avatar
lubelak / 15 listopada 2009 o 18:28
0
haryski napisał:
Panie Wojtowicz panie S.Zmijan jest pan smieszny czekacie spokojnie do konca kadencji i do emerytury przedsiebiorcy i mieszkancy regionu maja racje 1Lubin -brak Obodnicy i drogi ekspresoewj WAWA- Lublin-Pulawy brak obwodnicy 1/2 pozostale brak kasy Naleczow miasto sanatoryjne moze tylko pomarzyc o obwodnicy Tomaszow L. tez marzenie .Rzeszow -budowanaAUTOSTRADAzGRANICY do MALOPOLSKI jesyt kasa 960 mil zlotych PRZEMYSL obwodnica jest kasa 205 mil zlotych .Terminal -lotniska Rzeszow ponad 200mil zlotych.nie mowiac o miastach i regionach pomorza czy sciany zachodniej

Masz kolego u mnie flaszkę za doskonałą ocenę "pracy" obu pożal się Boże "drogowców".
Zgadzam się z twoją oceną w 200%.

Masz kolego u mnie flaszkę za doskonałą ocenę "pracy" obu pożal się Boże "drogowców".
Zgadzam się z twoją oceną w 200%. rozwiń
Avatar
też przedsiębiorca / 13 listopada 2009 o 14:22
0
przeciebiorca napisał:
Nasz dyr Wojtowicz jak by mogl to nie zrobilby zadnego zjazdu z zadnej drogi jego nie interesuje rozwoj regionu i miejsca pracy tylko droga kturej niema a firme DODP to jak biuro podruzy bo jezdzi po calym swiecie po konferencjiach a u nas jak drog nie bylo to i pod jego zadami nie bedzie.

Wójtowicz nie robi nic, żeby inwestycje drogowe na lubelszczyżnie ruszyły pełną parą - on po prostu nie ma czasu się tym zająć! Mam nadzieję, że dożyję czasu, kiedy pójdzie siedzię za wypadek z potrąceniem dziewczyny na przejściu dla pieszych albo opuści na zawsze województwo lubelskie. Największy szkodnik drogowy w województwie lubelskim!

Wójtowicz nie robi nic, żeby inwestycje drogowe na lubelszczyżnie ruszyły pełną parą - on po prostu nie ma czasu się tym zająć! Mam nadzieję, że dożyję czasu, kiedy pójdzie siedzię za wypadek z potrąceniem dziewczyny na przejściu dla pieszych albo opuści na zawsze województwo lubelskie. Największy szkodnik drogowy w województwie lubelskim! rozwiń
Avatar
przeciebiorca / 13 listopada 2009 o 12:19
0
Nasz dyr Wojtowicz jak by mogl to nie zrobilby zadnego zjazdu z zadnej drogi jego nie interesuje rozwoj regionu i miejsca pracy tylko droga kturej niema a firme DODP to jak biuro podruzy bo jezdzi po calym swiecie po konferencjiach a u nas jak drog nie bylo to i pod jego zadami nie bedzie.
Avatar
szofer / 25 marca 2014 o 14:07
0

zapraszam na drogę krajową nr 74 odcinek ANNOPOL-GOŚCIERADÓW wizytówka lubelszczyzny !!!!! to jest Q ....!!!!!! SKANDAL !!!!!!! WSTYD !!!! nie ma gorszego odcinka krajówki na lubelszczyźnie NIE MA !!!!

jest odcinek drogi 82 Kopina -Urszulin

Avatar
radny / 25 marca 2014 o 14:03
0

Ja sądzę że takich odcinków jest więcej.

Niemcy budująspecjalne tory do badania zachowań aut na jezdni w różnych warunkach.

My lubelacy, cała lubelszczyzna nie musi jeżdzićdo Niemiec/ i nie chodzi zupełnie o te nie miejsce pod Lublinem/ aby przetestować auto : zawieszenie, układ kierowniczy , czy tez zachowanie całego auta w róznych warunkach.

Wystarczy wykonać trasę np. Lubartów - Parczew, Krasbnystaw-Hrubieszów lub L-n - Biłgoraj.

Doskonałe odcinki testowe w drogach powiatowych. Ale żeby nie było tak tragicznie: to jeszcze jeden przykład małe j drogi o któąwalcząmieszkańcy Zemborzyc Podleśnych.

Ulica Pszczela od strony lublina do końca drogi jadąca do Lasu w Zemborzychach Podleśnych.

Odcinek stale w tych samych miejscach łatany "plackami" - do czasu kolejnych opadów śniegu i nasepujacych po nich rozrtopach. Istnieją przecież tablice dziury na jezdni czy coś w tym rodzaju i temat powraca co roku jak bumerang.

Pozdrawiam Zarząd Dróg Powiatowych w Bełżychach ul.Żeromskiego 3, 24-200 Bełżyce 81 516-24-75

I telefoniczne interwencje na nic sie zdają.........to po prostu żenujące.

Tylko ostre cięcia personalne mogą uzdrowić tą patologię i tak chora sytuację.

re cięcia personalne mogą uzdrowić tą patologię i tak chora sytuację.

rozwiń
Avatar
ŁOWCA SKÓR / 25 marca 2014 o 13:40
0

a ja z Lublina mojego Lublina - mówię tym nikczemnym zwolennikom rydzoka + kaczora zdecydowane NIE !!!!!!              ta banda jest w stanie rozpieprzyć Polskę za rok więc komu Polska leży na sercu niech nie słucha opałych kłamców w sukienkach, ich przywódcę tow. rydzoka - Złodzieja pierwszej wody,ich szefów arcy pedofilów i p..łów a głosuje na ludzi, - normalnych, których dookoła nas nie brak

JUDE ???

JUDE ???

rozwiń
Avatar
jo / 25 marca 2014 o 13:40
0

Ja sądzę że takich odcinków jest więcej.

Niemcy budująspecjalne tory do badania zachowań aut na jezdni w różnych warunkach.

My lubelacy, cała lubelszczyzna nie musi jeżdzićdo Niemiec/ i nie chodzi zupełnie o te nie miejsce pod Lublinem/ aby przetestować auto : zawieszenie, układ kierowniczy , czy tez zachowanie całego auta w róznych warunkach.

Wystarczy wykonać trasę np. Lubartów - Parczew, Krasbnystaw-Hrubieszów lub L-n - Biłgoraj.

Doskonałe odcinki testowe w drogach powiatowych. Ale żeby nie było tak tragicznie: to jeszcze jeden przykład małe j drogi o któąwalcząmieszkańcy Zemborzyc Podleśnych.

Ulica Pszczela od strony lublina do końca drogi jadąca do Lasu w Zemborzychach Podleśnych.

Odcinek stale w tych samych miejscach łatany "plackami" - do czasu kolejnych opadów śniegu i nasepujacych po nich rozrtopach. Istnieją przecież tablice dziury na jezdni czy coś w tym rodzaju i temat powraca co roku jak bumerang.

Pozdrawiam Zarząd Dróg Powiatowych w Bełżychach ul.Żeromskiego 3, 24-200 Bełżyce 81 516-24-75

I telefoniczne interwencje na nic sie zdają.........to po prostu żenujące.

Fajnie chce facio drogę pod chałupę ! A może do garażu na balkon ?

ce facio drogę pod chałupę ! A może do garażu na balkon ?

rozwiń
Avatar
eurolublinianin / 25 marca 2014 o 13:37
0

mam was w du*** owieczki ojca tadzia i inne oszolomy . obsranemu PISuarowi mowie nie.

a ja z Lublina mojego Lublina - mówię tym nikczemnym zwolennikom rydzoka + kaczora zdecydowane NIE !!!!!!              ta banda jest w stanie rozpieprzyć Polskę za rok więc komu Polska leży na sercu niech nie słucha opałych kłamców w sukienkach, ich przywódcę tow. rydzoka - Złodzieja pierwszej wody,ich szefów arcy pedofilów i p..łów a głosuje na ludzi, - normalnych, których dookoła nas nie brak

a ja z Lublina mojego Lublina - mówię tym nikczemnym zwolennikom rydzoka + kaczora zdecydowane NIE !!!!!!              ta banda jest w stanie rozpieprzyć Polskę za rok więc komu Polska leży na sercu niech nie słucha opałych kłamców w sukienkach, ich przywódcę tow. rydzoka - Złodzieja pierwszej wody,ich szefów arcy pedofilów i p..łów a głosuje na ludzi, - normalnych, których dookoła nas nie brak

rozwiń
Avatar
c+ / 25 marca 2014 o 13:07
0

Ja sądzę że takich odcinków jest więcej.

Niemcy budująspecjalne tory do badania zachowań aut na jezdni w różnych warunkach.

My lubelacy, cała lubelszczyzna nie musi jeżdzićdo Niemiec/ i nie chodzi zupełnie o te nie miejsce pod Lublinem/ aby przetestować auto : zawieszenie, układ kierowniczy , czy tez zachowanie całego auta w róznych warunkach.

Wystarczy wykonać trasę np. Lubartów - Parczew, Krasbnystaw-Hrubieszów lub L-n - Biłgoraj.

Doskonałe odcinki testowe w drogach powiatowych. Ale żeby nie było tak tragicznie: to jeszcze jeden przykład małe j drogi o któąwalcząmieszkańcy Zemborzyc Podleśnych.

Ulica Pszczela od strony lublina do końca drogi jadąca do Lasu w Zemborzychach Podleśnych.

Odcinek stale w tych samych miejscach łatany "plackami" - do czasu kolejnych opadów śniegu i nasepujacych po nich rozrtopach. Istnieją przecież tablice dziury na jezdni czy coś w tym rodzaju i temat powraca co roku jak bumerang.

Pozdrawiam Zarząd Dróg Powiatowych w Bełżychach ul.Żeromskiego 3, 24-200 Bełżyce 81 516-24-75

I telefoniczne interwencje na nic sie zdają.........to po prostu żenujące.

Ja sądzę że takich odcinków jest więcej.

Niemcy budująspecjalne tory do badania zachowań aut na jezdni w różnych warunkach.

My lubelacy, cała lubelszczyzna nie musi jeżdzićdo Niemiec/ i nie chodzi zupełnie o te nie miejsce pod Lublinem/ aby przetestować auto : zawieszenie, układ kierowniczy , czy tez zachowanie całego auta w róznych warunkach.

Wystarczy wykonać trasę np. Lubartów - Parczew, Krasbnystaw-Hrubieszów lub L-n - Biłgoraj.

Doskonałe odcinki testowe w drogach powiatowych. Ale żeby nie było tak tragiczn... rozwiń

Avatar
Wiesiek / 17 maja 2013 o 22:30
0
Przed chwilą wróciłem z świętokrzyskiego wszystkie drogi nowe, wojewódzkie, powiatowe nawet gminne nie mówiąc jak przebudowywane są same Kielce, oczywiście drogi krajowe już drugi raz przebudowują. U nas na województwie to zaścianka ani jednej drogi wojewódzkiej, powiatowej nie zrobili nowej. Słowo parlamentarzyści z Lubelszczyzny nie powinno być w ogóle wymawiane, to jakieś nieporozumienie. Po prostu to zacofany wschód. 2 tyg. temu byłem na Ukrainie i od naszej granicy w Dorohusku do Kowla jest wybudowana 100 km nowa droga 2 pasy w jednym kierunku. Więc przestańmy też opowiadać , że na Ukrainie gorzej, Ukraińcy z nas się śmieją. To tragedia. A gdzie te obwodnice z Konopnicy do mostu w Kamieniu, co też następne obiecanki. Wstydzę się za nasze władze wojewódzkie. Mam do czynienia z ludżmi z całej Polski i nie tylko ile jeszcze mogę się tłumaczyć za nieudaczników . To żenada
Przed chwilą wróciłem z świętokrzyskiego wszystkie drogi nowe, wojewódzkie, powiatowe nawet gminne nie mówiąc jak przebudowywane są same Kielce, oczywiście drogi krajowe już drugi raz przebudowują. U nas na województwie to zaścianka ani jednej drogi wojewódzkiej, powiatowej nie zrobili nowej. Słowo parlamentarzyści z Lubelszczyzny nie powinno być w ogóle wymawiane, to jakieś nieporozumienie. Po prostu to zacofany wschód. 2 tyg. temu byłem na Ukrainie i od naszej granicy w Dorohusku do Kowla jest wybudowana 100 km nowa droga 2 pasy w jednym k... rozwiń
Avatar
lubelak / 15 listopada 2009 o 18:28
0
haryski napisał:
Panie Wojtowicz panie S.Zmijan jest pan smieszny czekacie spokojnie do konca kadencji i do emerytury przedsiebiorcy i mieszkancy regionu maja racje 1Lubin -brak Obodnicy i drogi ekspresoewj WAWA- Lublin-Pulawy brak obwodnicy 1/2 pozostale brak kasy Naleczow miasto sanatoryjne moze tylko pomarzyc o obwodnicy Tomaszow L. tez marzenie .Rzeszow -budowanaAUTOSTRADAzGRANICY do MALOPOLSKI jesyt kasa 960 mil zlotych PRZEMYSL obwodnica jest kasa 205 mil zlotych .Terminal -lotniska Rzeszow ponad 200mil zlotych.nie mowiac o miastach i regionach pomorza czy sciany zachodniej

Masz kolego u mnie flaszkę za doskonałą ocenę "pracy" obu pożal się Boże "drogowców".
Zgadzam się z twoją oceną w 200%.

Masz kolego u mnie flaszkę za doskonałą ocenę "pracy" obu pożal się Boże "drogowców".
Zgadzam się z twoją oceną w 200%. rozwiń
Avatar
też przedsiębiorca / 13 listopada 2009 o 14:22
0
przeciebiorca napisał:
Nasz dyr Wojtowicz jak by mogl to nie zrobilby zadnego zjazdu z zadnej drogi jego nie interesuje rozwoj regionu i miejsca pracy tylko droga kturej niema a firme DODP to jak biuro podruzy bo jezdzi po calym swiecie po konferencjiach a u nas jak drog nie bylo to i pod jego zadami nie bedzie.

Wójtowicz nie robi nic, żeby inwestycje drogowe na lubelszczyżnie ruszyły pełną parą - on po prostu nie ma czasu się tym zająć! Mam nadzieję, że dożyję czasu, kiedy pójdzie siedzię za wypadek z potrąceniem dziewczyny na przejściu dla pieszych albo opuści na zawsze województwo lubelskie. Największy szkodnik drogowy w województwie lubelskim!

Wójtowicz nie robi nic, żeby inwestycje drogowe na lubelszczyżnie ruszyły pełną parą - on po prostu nie ma czasu się tym zająć! Mam nadzieję, że dożyję czasu, kiedy pójdzie siedzię za wypadek z potrąceniem dziewczyny na przejściu dla pieszych albo opuści na zawsze województwo lubelskie. Największy szkodnik drogowy w województwie lubelskim! rozwiń
Avatar
przeciebiorca / 13 listopada 2009 o 12:19
0
Nasz dyr Wojtowicz jak by mogl to nie zrobilby zadnego zjazdu z zadnej drogi jego nie interesuje rozwoj regionu i miejsca pracy tylko droga kturej niema a firme DODP to jak biuro podruzy bo jezdzi po calym swiecie po konferencjiach a u nas jak drog nie bylo to i pod jego zadami nie bedzie.
Zobacz wszystkie komentarze 31

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Uwaga na ogromne korki w okolicach zamkniętego placu Zamkowego w Lublinie
Alarm 24
galeria

Uwaga na ogromne korki w okolicach zamkniętego placu Zamkowego w Lublinie 0 0

Na placu Zamkowym w Lublinie trwają przygotowania do sobotniego koncertu "Siła kobiet". Już jednak dzisiaj przejazd przez plac jest niemożliwy.

Lublin: Urządzą skwer na osiedlu Świt

Lublin: Urządzą skwer na osiedlu Świt 0 0

Nie dłużej niż do końca listopada ma potrwać urządzanie skweru między ul. Szczecińską i Warmińską (os. Świt).

Koncert Fonie Lublina w Trybunale Koronnym
21 lipca 2018, 18:00

Koncert Fonie Lublina w Trybunale Koronnym 0 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 21 lipca o godz. 18 w Trybunale Koronnym w Lublinie odbędzie się koncert z cyklu Fonie Lublina pt. Kamienica Rynek 17 - Bracia Wieniawscy.

Pieszym na miasteczku akademickim w Lublinie będzie wygodniej. Plany remontowe UMCS

Pieszym na miasteczku akademickim w Lublinie będzie wygodniej. Plany remontowe UMCS 0 0

Wakacyjne remonty planuje UMCS na terenie miasteczka akademickiego. Uczelnia szuka wykonawcy, który wyremontuje zniszczone chodniki i schody w okolicach akademików.

Podlasie straciło dwóch ważnych piłkarzy, decyzje w Chełmiance w sobotę

Podlasie straciło dwóch ważnych piłkarzy, decyzje w Chełmiance w sobotę 0 0

Dwa mocne ciosy spadły w ostatnich dniach na trenerów i kibiców Podlasia. Kamil Kocoł zdecydował się na transfer do Chełmianki, a Przemysław Grajek postanowił zawiesić buty na kołku

Alarm 24: Co to za samolot lata nad Lublinem? Czytelnik przysyła zdjęcia
galeria

Alarm 24: Co to za samolot lata nad Lublinem? Czytelnik przysyła zdjęcia 18 9

Zdjęcia samolotu przysłał do nas Czytelnik.

"Głusza" i "Zaklęte rewiry" w Kinie Perła. Repertuar na weekend
20 lipca 2018, 21:00

"Głusza" i "Zaklęte rewiry" w Kinie Perła. Repertuar na weekend 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kanadyjski thriller Głusza, kultowe Zaklęte rewiry Majewskiego i komedia Za jakie grzechy, dobry Boże? to propozycje Kina Perła na najbliższy weekend. Projekcje o godz. 21 przy ul. Bernardyńskiej 15.

Grozili śmiercią i zgwałceniem matki? Ruszył proces Cyganów, którzy mieli pobić kucharzy
galeria

Grozili śmiercią i zgwałceniem matki? Ruszył proces Cyganów, którzy mieli pobić kucharzy 10 10

Rozpoczął się proces pięciu Romów, oskarżonych o pobicie kucharzy z puławskiej pizzerii „Desperado”. Wszyscy odpowiadają za napaść z powodu przynależności narodowej. Mieli również grozić swoim ofiarom i ich rodzinom.

Nie będzie płotu wzdłuż wschodniej granicy. Minister rezygnuje z pomysłu poprzednika

Nie będzie płotu wzdłuż wschodniej granicy. Minister rezygnuje z pomysłu poprzednika 2 12

Nie będzie płotu wzdłuż wschodniej granicy, który miał być zaporą przed dzikami roznoszącymi ASF. Z pomysłu swojego poprzednika ostatecznie zrezygnował czwartek obecny minister rolnictwa Krzysztof Ardanowski.

Ewakuowali prawie 150 harcerzy z obozów w lesie

Ewakuowali prawie 150 harcerzy z obozów w lesie 0 1

Blisko 150 harcerzy pochodzących z Lubelskiego zostało w środę ewakuowanych z dwóch obozów w lesie w pobliżu miejscowości Wiosna (województwo świętokrzyskie). Harcerze zostali przetransportowani m.in. do szkoły w Dziebałtowie.

Kiedy będą wybory samorządowe 2018? Nie ma już wolnych billboardów w Lublinie

Kiedy będą wybory samorządowe 2018? Nie ma już wolnych billboardów w Lublinie 3 1

Do 16 sierpnia premier Mateusz Morawiecki ma ogłosić datę jesiennych wyborów samorządowych. Wtedy formalnie ruszy kampania wyborcza. Kandydaci już się do niej szykują – wolnych billboardów już praktycznie nie ma.

AZS AWF Biała Podlaska stawia na młodzież

AZS AWF Biała Podlaska stawia na młodzież 1 0

Z zespołem rozstał się Łukasz Kandora, najbardziej doświadczony zawodnik

Uwaga na burze! IMGW wydał ostrzeżenie

Uwaga na burze! IMGW wydał ostrzeżenie 14 1

Meteorolodzy ostrzegają przed burzami z gradem, które w czwartek mogą pojawić się w naszym województwie.

Więcej miejsca na spacery. Miasto chce wydłużyć park w obie strony

Więcej miejsca na spacery. Miasto chce wydłużyć park w obie strony 0 8

Miasto ogłosiło przetarg na urządzenie nowego odcinka parku między ul. Jana Pawła II a Poznańską. Oznacza to, że od os. Górki będzie można się przespacerować, choć z jedną przeszkodą, aż do sklepów przy Orkana. W planach jest też przedłużenie parku Jana Pawła II w przeciwnym kierunku, do Nadbystrzyckiej.