Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radio Maryja zatrzęsło Poniatową. Zarzucają dyskryminację wiernych

Utworzony przez MARYJAN ARCYBISKUP, 20 grudnia 2013 r. o 06:49 Powrót do artykułu
No to mamy pat. I jedni i drudzy mają rację. Zespół mógł wystąpić, nic by się im nie stało, ale, że w tym okresie będą ferie, to po co dzieciom je przerywać?   Z drugiej strony, środowiska katolickie po raz kolejny pokazały, że ich sposób na naprawianie świata w imię Boga i jego nauk, to rozlewanie ogromnego morza jadu i nienawiści. Kąsanie wszystkich wkoło, którzy uważają inaczej. A chciałem przypomnieć, że każdy ma prawo do własnego zdania. Cholernie to katolickie. I tak sobie myślę, że obraz kościoła katolickiego w Polsce jest fatalny. I skoro ten stan rzeczy ma sie pogłebiać i kościół katolicki ma produkowac takie ewenementy w postaci nawiedzonycn zwolenników Radia Maryja - to jestem zdecydowanie za delegalizacja kościoła katolickiego w Polsce... to chore jest po prostu to co ci ludzie robią...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże .widzisz i nie grzmisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to mamy pat. I jedni i drudzy mają rację. Zespół mógł wystąpić, nic by się im nie stało, ale, że w tym okresie będą ferie, to po co dzieciom je przerywać?   Z drugiej strony, środowiska katolickie po raz kolejny pokazały, że ich sposób na naprawianie świata w imię Boga i jego nauk, to rozlewanie ogromnego morza jadu i nienawiści. Kąsanie wszystkich wkoło, którzy uważają inaczej. A chciałem przypomnieć, że każdy ma prawo do własnego zdania. Cholernie to katolickie. I tak sobie myślę, że obraz kościoła katolickiego w Polsce jest fatalny. I skoro ten stan rzeczy ma sie pogłebiać i kościół katolicki ma produkowac takie ewenementy w postaci nawiedzonycn zwolenników Radia Maryja - to jestem zdecydowanie za delegalizacja kościoła katolickiego w Polsce... to chore jest po prostu to co ci ludzie robią...
Maryjan z samego rana ,ale masz 100% racji !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie dzieciom spokój, mają ferie. co za naród...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże, uchowaj nas od moherowego katopisiactwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak na was patrzę to faktycznie jesteście wykluczeni................  B)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zraz, zaraz ... "– Nie wyraziłam zgody na ten występ, bo w tym czasie są ferie zimowe – tłumaczy dyr. Małgorzata Piskor. – Dzieci mają wolne, kapela nie ćwiczy. Poza tym instruktor, który prowadzi grupę, jest na urlopie – dodaje". Więc o co chodzi? Ma kobieta rację. DZIECI MAJĄ FERIE. Jeżeli rodzcie chcą żeby ich dzieci zagrały, to niech nawmowią je do występu w tarkcie ferii i będzie w wiosce występ. A dwóch starych pierdzieli niech spada do koścoła na modły, a nie ma pretensje do władz miasta, że na kolana przed oszustem-rydzykiem nie pada.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władza ma zawsze rację! Nie mozna w postepowej Europie tolerować katolicyzmu, czy w ogóle chrzescijaństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Bracia Kramek sami dadzą występ! Albo nie ... już chyba się popisali. Nie ma to jak betenowa głowa i moherowa dusza.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władza ma zawsze rację! Nie mozna w postepowej Europie tolerować katolicyzmu, czy w ogóle chrzescijaństwa.
 
Władza ma zawsze rację! Nie mozna w postepowej Europie tolerować katolicyzmu, czy w ogóle chrzescijaństwa.
Chyba mylisz pojęcia. To co reprezentuje Radio Maryja, dawno przestało być chrześcijaństwem. Dla mnie jest jakimś chorym ekstremizmem. Ja wierzę w Boga, ale nie chcę mieć nic do czynienia z tą rozgłośnią, która razem z innymi politykami próbuje skłócić Polaków. A politycy ci tylko wykorzystują religię dla zbicia swoich politycznych celów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Bracia Kramek sami dadzą występ! Albo nie ... już chyba się popisali. Nie ma to jak betenowa głowa i moherowa dusza.
Raczej moherowy rozumek, a betonowa dusza. Zwykły "polski katolik"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK JEST KATOLE ŻĄDZĄ. ZAPALCIE STOSY W IMIĘ MIŁOŚCI KATOLICKIEJ ( NIE MYLIĆ Z CCHRZEŚCIJAŃSKĄ ) .MOCHERY JAK NIE MOGĄ ZA DARMO TO SIŁĄ I GODNOŚCIĄ RYDZYKOWĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bracia Kramek mają jakieś swoje spojrzenie na asystenturę poselską - nie byli, nie są i zapewne nie będą asystentami Pani Poseł. Przerośnięte ambicje...   A Pani Dyrektor ma w pełni rację - ferie są po to, aby odpoczywać - zimowiska etc, a nie podśpiewywanie rozmodlonym fanom Pana Rydzyka.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obrażają ludzi (Radio Maryjowcy), a w Święta będą stali przed ołtarzem:((( opanujcie się Panowie nawet nikt Was nie kojarzy z "waszej" Partii...ehhhhhhhh. Niech wnuki Pana P. zaśpiewają same:))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym zobaczyć jak jeden z drugim tłumaczy dziecku: "wiesz miałaś/eś pojechać na ferie ale nie pojedziesz bo musisz zagrać w kościele". I już widzę jak dzieci wykazują pełne zrozumienie. Po za tym, miasto wcale nie musi uczestniczyć czy finansować kościelnych imprez. A jak panów nie stać,jak mówicie Panowie na wynajęcie zespołu to może poproście ojca dyrektora o dofinansowanie. W końcu to ku czci jego rozgłośni ma być ta impreza. A udawania asystenta posła to chyba jest karalne? Równie dobrze mogę powiedzieć, że jestem sekretarzem ojca dyrektora. Jeżeli już bardzo chcecie zaistnieć to może zróbcie coś dla lokalnej społeczności- zbliżają się ferie i pewnie sporo dzieci spędzi je w domu- może im zorganizujcie wyjazd zamiast tego waszego "święta"?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wweźta sie za robote a nie glupotami sie zajmujecie. co to te radio maryja? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak "miłośnicy" radia wiemy jakiego czegoś chcą ,to tak ma być i koniec!!!! I nie obchodzi ich to że są ferie że może dzieci chciałyby wyjechać,że występ odbyć się nie może z różnych przyczyn....NIE!!!!MA SIĘ ODBYĆ I KONIEC!!!! Jeśli się nie odbędzie to na pewno będzie to spisek przeciwko kościołowi,rydzykowi,klerowi,radiu,zwolennikom tegoż radia,i w ogóle będzie to zamach na chrześcijaństwo i całe katolickie społeczeństwo......Dziwię się tylko że na ten temat nie wypowiedzieli się rodzice dzieci z kapeli....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak koniec świata, będzie. Mieszkam w tym miasteczku 45 lat i nie wiedziałem, że sekta "mocherków" działa u nas tak prężnie. Zgadzam się całkowicie z decyzją Pani dyrektor. Dzieci mają ferie i kropka. A teksty o braku funduszy na wynajęcie zespołu to kłqamstwo w imię wiary. Przeznaczcie na to jedną z "tac" niedzielnych.   -wierzący-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANIE PUCIŁOWSKI PRZECIEZ PAN MA GROMADE DZIECI,WNUKOW NIECH PANU GRAJA SPIEWAJA TANCZA.DLACZEGO PRZEZ PANA CHORE WYZNANIA DZIECI MAJA NIE MIEC FERII CZY NIE POJECHAC NP.NA ZIMOWISKO.SPIEWAJCIE SAMI I BOG WIE CO JESZCZE ROBCIE!!!!!!!POZDRO PONIATOWIANIN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Moherowe leśne ludki znowu poszczekują. Kiedy ja doczekam czasu, kiedy ta sekta zniknie z powierzchni ziemi. W ZUSie wszyscy są umierający, ale do kłapania gębami nagle siły w nich wstępują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...