Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

19 grudnia 2013 r.
17:58
Edytuj ten wpis

Radio Maryja zatrzęsło Poniatową. Zarzucają dyskryminację wiernych

0 74 A A
Bracia Kramek (w środku) uważają, że w Poniatowej katolicy są dyskryminowani (Maciej Kaczanowski)
Bracia Kramek (w środku) uważają, że w Poniatowej katolicy są dyskryminowani (Maciej Kaczanowski)

Nie będzie koncertu kapeli dziecięcej na uroczystości Rodziny Radia Maryja. Jest za to awantura. Koło przyjaciół toruńskiej rozgłośni domaga się ukarania dyrektorki centrum kultury za "wykluczenie katolików”.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Organizatorzy spotkania opłatkowego twierdzą, że powód jest inny. – To odwet za rzekomy język nienawiści, który miał być używany podczas spotkania z panią poseł Krystyną Pawłowicz (PiS) – podkreśla Michał Kramek, kolejny z protestujących, który przedstawił się nam jako asystent poseł Małgorzaty Sadurskiej (PiS).

Spotkanie z posłanką Pawłowicz w CKPiT odbyło się pod koniec listopada. – Bracia Kramek zachowywali się bardzo arogancko wobec moich pracowników. Nie podobało im się, że trzeba płacić za salę – dodaje dyr. Piskor. – Tymczasem umowa na wynajęcie sali była podpisana z przedstawicielem biura poselskiego pani poseł Sadurskiej.

Lilla Stefanek, burmistrz Poniatowej, do której wpłynęła skarga, nie podjęła jeszcze żadnej decyzji. Zapowiada, że spotka się z panią dyrektor. – Życzę panom z Koła Przyjaciół Radia Maryja, aby Boże Narodzenie nas jednoczyło, a nie dzieliło –komentuje.

Nie jest asystentem posłanki

Michał Kramek przedstawia się jako asystent poseł Małgorzaty Sadurskiej. Problem w tym, że osoby o takim imieniu i nazwisku nie ma w wykazie współpracowników posłanki PiS z Puław, zamieszczonym na stronie internetowej Sejmu. – Pan Michał Kramek nigdy nie był i nie jest asystentem pani poseł – potwierdza Ireneusz Rzepkowski, dyrektor biura poselskiego Małgorzaty Sadurskiej w Puławach, który przyznaje, że kojarzy tego mężczyznę. – Trudno jest mi powiedzieć, dlaczego tak się przedstawia. Po raz pierwszy słyszę, że tak robi.

Komentarze 74

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 28 grudnia 2013 o 22:10
0

Żądają "kary nagany", a nie spalenia na stosie. Na razie.

Myślę ,że powinni dokonac samospalenia PONIATOWA będzie szczęśliwsza.

Avatar
E. / 27 grudnia 2013 o 12:32
0

Żądają "kary nagany", a nie spalenia na stosie. Na razie.

Avatar
Gosc / 27 grudnia 2013 o 01:54
0

widziałem spotkanie Puciłowskiego i Kramków w lesie, uwierzcie nie chcielibyście tego widzieć i słuchać... wypaczenie społeczne.......................


Czyzby poszli w partyzantke.?

Avatar
gosc / 26 grudnia 2013 o 22:59
0

widziałem spotkanie Puciłowskiego i Kramków w lesie, uwierzcie nie chcielibyście tego widzieć i słuchać... wypaczenie społeczne.......................


Po prostu biedni ludzie,chorzy z urojenia. 

Avatar
ejdżej / 26 grudnia 2013 o 18:45
0

widziałem spotkanie Puciłowskiego i Kramków w lesie, uwierzcie nie chcielibyście tego widzieć i słuchać... wypaczenie społeczne.......................

Avatar
Gość / 26 grudnia 2013 o 08:46
0

Środowisko radiomaryjne reprezentuje religijność spaczoną, roszczeniową, opartą na agresji, uciekającą się do manipulacji i kłamstw. Kto ma oczy, widzi. Kto nie chce bądź nie potrafi tego dostrzec, będzie się "ciskał", wyznaczał wrogów, atakował "żydów, masonów, antychrystów". Tego typu ideologiczna postawa nie ma nic wspólnego z naukami Mistrza z Nazaretu.

Z dedykacją dla "prawdziwych katolików":

Zbliżała się pora Paschy żydowskiej i Jezus udał się do Jerozolimy. W świątyni napotkał siedzących za stołami bankierów oraz tych, którzy sprzedawali woły, baranki i gołębie. Wówczas sporządziwszy sobie bicz ze sznurków, powypędzał wszystkich ze świątyni, także baranki i woły, porozrzucał monety bankierów, a stoły powywracał. Do tych zaś, którzy sprzedawali gołębie, rzekł: «Weźcie to stąd, a nie róbcie z domu mego Ojca targowiska!»

Środowisko radiomaryjne reprezentuje religijność spaczoną, roszczeniową, opartą na agresji, uciekającą się do manipulacji i kłamstw. Kto ma oczy, widzi. Kto nie chce bądź nie potrafi tego dostrzec, będzie się "ciskał", wyznaczał wrogów, atakował "żydów, masonów, antychrystów". Tego typu ideologiczna postawa nie ma nic wspólnego z naukami Mistrza z Nazaretu.

Z dedykacją dla "prawdziwych katolików":

Zbliżała się pora Pasc... rozwiń

Avatar
gosc / 23 grudnia 2013 o 20:36
0

sączycie trupi jad....

Avatar
gosc / 23 grudnia 2013 o 20:34
0

Tak to Kramki i Pucilowski mowil,i ze jak  Pani Burmistrz przyjdzie do kosciola to ja wyprowadza bo ona  nalezy do PO. To jest dyskryminacja.  Kupa oszolomow ktorzy robia reklame Bizesmenowi  Rydzykowi. Przeczytajcie sobie ksiazke"Imperator".   

Avatar
ŁOWCA SKÓR / 23 grudnia 2013 o 14:02
0

Są kibice i kibole - katolicy i katole. Ci z Radia Maryja zdecydowanie nosza miano katoli terrorystów

JUDE ???

Avatar
Alina / 23 grudnia 2013 o 10:26
0

i BARDZO DOBRZE  DO ROBOTY KRETYNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Avatar
Gość / 28 grudnia 2013 o 22:10
0

Żądają "kary nagany", a nie spalenia na stosie. Na razie.

Myślę ,że powinni dokonac samospalenia PONIATOWA będzie szczęśliwsza.

Avatar
E. / 27 grudnia 2013 o 12:32
0

Żądają "kary nagany", a nie spalenia na stosie. Na razie.

Avatar
Gosc / 27 grudnia 2013 o 01:54
0

widziałem spotkanie Puciłowskiego i Kramków w lesie, uwierzcie nie chcielibyście tego widzieć i słuchać... wypaczenie społeczne.......................


Czyzby poszli w partyzantke.?

Avatar
gosc / 26 grudnia 2013 o 22:59
0

widziałem spotkanie Puciłowskiego i Kramków w lesie, uwierzcie nie chcielibyście tego widzieć i słuchać... wypaczenie społeczne.......................


Po prostu biedni ludzie,chorzy z urojenia. 

Avatar
ejdżej / 26 grudnia 2013 o 18:45
0

widziałem spotkanie Puciłowskiego i Kramków w lesie, uwierzcie nie chcielibyście tego widzieć i słuchać... wypaczenie społeczne.......................

Avatar
Gość / 26 grudnia 2013 o 08:46
0

Środowisko radiomaryjne reprezentuje religijność spaczoną, roszczeniową, opartą na agresji, uciekającą się do manipulacji i kłamstw. Kto ma oczy, widzi. Kto nie chce bądź nie potrafi tego dostrzec, będzie się "ciskał", wyznaczał wrogów, atakował "żydów, masonów, antychrystów". Tego typu ideologiczna postawa nie ma nic wspólnego z naukami Mistrza z Nazaretu.

Z dedykacją dla "prawdziwych katolików":

Zbliżała się pora Paschy żydowskiej i Jezus udał się do Jerozolimy. W świątyni napotkał siedzących za stołami bankierów oraz tych, którzy sprzedawali woły, baranki i gołębie. Wówczas sporządziwszy sobie bicz ze sznurków, powypędzał wszystkich ze świątyni, także baranki i woły, porozrzucał monety bankierów, a stoły powywracał. Do tych zaś, którzy sprzedawali gołębie, rzekł: «Weźcie to stąd, a nie róbcie z domu mego Ojca targowiska!»

Środowisko radiomaryjne reprezentuje religijność spaczoną, roszczeniową, opartą na agresji, uciekającą się do manipulacji i kłamstw. Kto ma oczy, widzi. Kto nie chce bądź nie potrafi tego dostrzec, będzie się "ciskał", wyznaczał wrogów, atakował "żydów, masonów, antychrystów". Tego typu ideologiczna postawa nie ma nic wspólnego z naukami Mistrza z Nazaretu.

Z dedykacją dla "prawdziwych katolików":

Zbliżała się pora Pasc... rozwiń

Avatar
gosc / 23 grudnia 2013 o 20:36
0

sączycie trupi jad....

Avatar
gosc / 23 grudnia 2013 o 20:34
0

Tak to Kramki i Pucilowski mowil,i ze jak  Pani Burmistrz przyjdzie do kosciola to ja wyprowadza bo ona  nalezy do PO. To jest dyskryminacja.  Kupa oszolomow ktorzy robia reklame Bizesmenowi  Rydzykowi. Przeczytajcie sobie ksiazke"Imperator".   

Avatar
ŁOWCA SKÓR / 23 grudnia 2013 o 14:02
0

Są kibice i kibole - katolicy i katole. Ci z Radia Maryja zdecydowanie nosza miano katoli terrorystów

JUDE ???

Avatar
Alina / 23 grudnia 2013 o 10:26
0

i BARDZO DOBRZE  DO ROBOTY KRETYNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Zobacz wszystkie komentarze 74

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Beata Szydło w Lublinie. Gorąco podczas wiecu na placu Litewskim [wideo]
Na żywo
galeria
film

Beata Szydło w Lublinie. Gorąco podczas wiecu na placu Litewskim [wideo] 0 16

O godz. 17:30 rozpocznie się na Placu Litewskim w Lublinie spotkanie wicepremier Beaty Szydło z mieszkańcami Lublina i regionu.

Wypadek w Uściążu. Zginął motocyklista, miał 26 lat

Wypadek w Uściążu. Zginął motocyklista, miał 26 lat 1 4

26-letni motocyklista zginął w wypadku w miejscowości Uściąż w powiecie opolskim. Mężczyzna nie miał prawa jazdy

Marcin Gortat i Alicja kupili konie w Janowie Podlaskim. Co się stanie ze zwierzętami?

Marcin Gortat i Alicja kupili konie w Janowie Podlaskim. Co się stanie ze zwierzętami? 0 3

W Janowie Podlaskim Marcin Gortat z Alicją Bachleda-Curuś pojawili się jakiś czas temu. Znany koszykarz sprezentował ukochanej dwa konie arabskie. Co stanie się z piękną klaczą i ogierem, po tym jak para się rozstała?

Wystawa malarstwa Mieczysława Maławskiego
28 września 2018, 18:00

Wystawa malarstwa Mieczysława Maławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 28 września o godz. 18 w Galerii Krańcowej DDK Bronowice (ul. Krańcowa 106) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Mieczysława Maławskiego.

Radni PiS: Czy urzędników marszałka zmuszono do udziału w pikiecie politycznej?
galeria
film

Radni PiS: Czy urzędników marszałka zmuszono do udziału w pikiecie politycznej? 34 35

O udostępnienie kserokopii książki wyjść pracowników urzędu marszałkowskiego proszą marszałka radni Prawa i Sprawiedliwości. I pytają, czy urzędnicy zostali zmuszeni do uczestnictwa w pikiecie w trakcie konferencji prasowej ich ugrupowania i czym tym, którzy odmówili, grożą konsekwencje służbowe.

Niedźwiedź Wojtek patronem przedszkola. "Byłyśmy zaskoczone, że dzieci taka tematyka interesuje"

Niedźwiedź Wojtek patronem przedszkola. "Byłyśmy zaskoczone, że dzieci taka tematyka interesuje" 4 1

To jedyne bezimienne przedszkole w Świdniku, ale to niedługo się zmieni, o ile radni dadzą zgodę. Przedszkole nr 4 ma nosić imię Kaprala Niedźwiedzia Wojtka. To „miś” przygarnięty przez żołnierzy II Korpusu Polskiego gen. Władysława Andersa.

Kukiz'15 zawiadamia prokuraturę. Uniemożliwiono im start w wyborach?

Kukiz'15 zawiadamia prokuraturę. Uniemożliwiono im start w wyborach? 1 7

Komitet Kukiz'15 w Białej Podlaskiej zawiadomił prokuraturę. Zdaniem pełnomocnika doszło do przywłaszczenia dokumentów wyborczych.

Lubelskie Pszczółki zagrają w III Memoriale Profesora Stanisława Łęgowskiego

Lubelskie Pszczółki zagrają w III Memoriale Profesora Stanisława Łęgowskiego 0 1

Koszykarki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin przygotowują się do drugiego sparingowego sprawdzianu, tym razem w Toruniu. Warto jednak skupić się na tym, co zobaczyliśmy podczas pierwszych spotkań towarzyskich w Lublinie

IPN wzywa do usunięcia orła z pomnika żołnierzy. Nikt nie chce za to zapłacić

IPN wzywa do usunięcia orła z pomnika żołnierzy. Nikt nie chce za to zapłacić 2 16

IPN wezwał wspólnotę rolników do przerobienia pomnika poświęconego polskim żołnierzom forsującym Wisłę w 1944 roku w Puławach. Problem w tym, że jest to spory koszt i nikt nie chce go ponosić.

Dzisiaj nabór do ZPiT "Powiśle"

Dzisiaj nabór do ZPiT "Powiśle" 2 0

Dzieci w wieku 5-8 lat, które lubią taniec, mają szansę trafić do Zespołu Pieśni i Tańca "Powiśle". Instruktorzy zapraszają do udziału w naborze do grupy chłopców i dziewczynek.

Zwolennicy Żuka pokazali "Listę Wstydu". Przeciwko czemu głosował Tułajew i PiS?

Zwolennicy Żuka pokazali "Listę Wstydu". Przeciwko czemu głosował Tułajew i PiS? 89 72