Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ratujmy chorą na raka 6-latkę

Utworzony przez DeX, 29 stycznia 2009 r. o 01:27 Powrót do artykułu
Gość napisał:
przepraszam, ze się głupio spytam kto to jest?: kaja ,ania, itd? zeńskie imiona strasznie naganiacie? nie wiem o co w tym chodzi? jak ktos bedzie chciał to pomoze a jak nie to nie proste, nie lubie takiego męczenia. Czytalłem tez wczesniejszy post kogoś, kto mądrze napisał, że teraz wszędzie liczy się tylko kasa, nie jest najważniejszy człowiek tylko pieniądze;/ smutne to.
Jeśli oglądasz TV LUBLIN to chyba wszystko juz rozumiesz.Tak czlowiek bez pieniedzy nie ma szans na skuteczne leczenie.Czy uda sie jeszcze pomoc temu choremu dziecku?Chcialabym byc optymistką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
irysek napisał:
jestem wstrząśnieta, wiem co to znaczy- bo sama miałam chore dziecko, znalazłam szpital w drugim końcu Polski który przeprowadził operację( ale to zupełnie inny przypadek) i dzisiaj cieszę się bardzo, mam zdrowego syna a naprawdę było ciężko. Dlatego trzeba mieć nadzieję i nie poddawać się, nawet jak lekarze rozkładają ręce. Będzie dobrze wysłałam smsy i wpłaciłam pieniązki na konto fundacji. LUDZIE POMÓŻCIE BO SAMI NIE WIECIE CO WAS MOŻE SPOTKAĆ!!!5
Kochani. Ja także uważam, że nigdy nie wiadomo czy nas samych lub naszych bliskich nie spotka taka tragedia. A wtedy nikt nie byłby już racjonalny. Jastem pewna, że każdy do końca walczyłby o życie bliskiej osoby. Nie zważając na koszty, brak pewności. Nikt nigdy nie chce bezradnie patrzeć i nic nie działać. A dla rodziców Martynki pojawiła się nadzieja, blade światełko w tunelu. Pozwólmy im przekonać się, jakie efekty przyniesie leczenie w niemieckiej klinice. Dajmy tę sznsę Martynce. Jest zbyt mała aby już umierać. Błagam Was, walczmy do końca!!! Racjonalny- Czy Ty chciałbyś aby w takiej sytuacji ktoś się od Ciebie odwrócił??? Aby Cię skreślił? Z pewnością NIE. A więc SMS treść MARTYNKA pod numer 7138 To tylko 1,22 zł a wspólnie możemy uzbierać te pieniądze... Dajmy Martynce szansę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie, to tylko złotówka! tylko 1 sms , który może tak wiele zdziałać! pomóżmy temu dziecku. 7138 o treści Martynka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie sama jestem matką i nie wyobrażam sobie,jak bym miała siedzieć z założonymi rękami i nic nie robić wiedząc że moje dziecko umiera:(((((Boże już mam ciarki i mną trzącha a co mówiąc jak bym była w takiej sytuacji!!!!!rwała bym sobie włosy z głowy i nie spała po nocach tylko szukała ratunku i niech się nikt nie wypowiada i nie zadaje bezsensownych pytań,czy jest NADZIEJA!!!!!!!!??????nadzieja zawsze jest a bynajmniej dla rodziców:())Ludzie więcej wydają na alkohol czy papierosy!!!!to tylko 1zł!!!!!!!!!!!dla nas to nie bedzie tak odczuwalne jak ja wyślemy,ale dla tej małej KOCHANEJ i dzielnej KRUSZYNY to może znaczyć ŻYCIE ludzie pomóżmy pokażmy że Polacy potrafimy się jednoczyć w takich momentach:)))jestem Polką i jestem z tego dumna i wierze w was wszystkich że razem damy rade MARTYNCE pomóc:)))))Martynko modle sie za Ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...