Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rewolucja w PIT-ach. Zyskają najbogatsi

Utworzony przez aa, 14 listopada 2008 o 10:11 Powrót do artykułu
BO ZAWSZE BIEDOTA PO D..PIE DOSTAJE!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja nie mam pojęcia na jakiej podstawie liczone są te pensje i przeciętne podatki. Skoro 95 % społeczeństwa płaci podatki w granicach 19 %, to wychodzi na to, że 95 na 100 zarabia średnio 2 tyś. zł miesięcznie. Szczerze? Nie znam wielu takich osób... Skąd w takim razie piękne, drogie samochody na naszych drogach? Nowiutkie, ekstra urządzone mieszkanka? Wypasione wczasy w Meksyku, Indiach, Sri-Lance, itd...? I to tylko 5 osób na 100 ? Myślę, że zdecydowanie więcej.
0
Mateusz napisał:
Ja nie mam pojęcia na jakiej podstawie liczone są te pensje i przeciętne podatki. Skoro 95 % społeczeństwa płaci podatki w granicach 19 %, to wychodzi na to, że 95 na 100 zarabia średnio 2 tyś. zł miesięcznie. Szczerze? Nie znam wielu takich osób... Skąd w takim razie piękne, drogie samochody na naszych drogach? Nowiutkie, ekstra urządzone mieszkanka? Wypasione wczasy w Meksyku, Indiach, Sri-Lance, itd...? I to tylko 5 osób na 100 ? Myślę, że zdecydowanie więcej.
Aha... i nie piszcie proszę, że to wszystko KREDYTy... bo żeby dostać kredyt na przyzwoitych warunkach, to trzeba mieć na prawdę dobre zarobki!
0
Oczywiście zapomniano powiedzieć, że ci najbogatsi najczęściej mają firmy, które zatrudniają innych ludzi, wspierają środowisko, no bo lepiej wzbudzić zazdrość w społeczeństwie. To jest myślenie socjalistyczne!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: