Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rozmowa z Lechem Sprawką, kandydatem na prezydenta Lublina

Utworzony przez 100 g., 3 grudnia 2010 r. o 19:57 Powrót do artykułu
Miasta mu się zachciało - mieszkaniec Motycza powinien zostać w Motyczu. Sołtysem albo wójtem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na plakatach był pan taki ładny,w ogóle do siebie niepodobny:))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze zgrozą myślę, że ktoś taki jak ten pan mógłby zostać prezydentem. I nie chodzi mi o niego, bo być może to poczciwy człowiek, ale o tę zgraję pisowskich warchołów, które pozostały po Pruszkowskim, a których Wasilewski nie wiadomo czemu się nie pozbył. Jeśli Sprawka wygra to cała ta trzoda podniesie głowę i zgotuje nam nowy rok 1984. Lublin pogrąży się w kryzysie na kolejne lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma to jak mieszkanie Świdnika jak Żuk ha, ha , ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
A na plakatach był pan taki ładny,w ogóle do siebie niepodobny:))))
To tak jak spytać - to Żuk jest łysy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Ze zgrozą myślę, że ktoś taki jak ten pan mógłby zostać prezydentem. I nie chodzi mi o niego, bo być może to poczciwy człowiek, ale o tę zgraję pisowskich warchołów, które pozostały po Pruszkowskim, a których Wasilewski nie wiadomo czemu się nie pozbył. Jeśli Sprawka wygra to cała ta trzoda podniesie głowę i zgotuje nam nowy rok 1984. Lublin pogrąży się w kryzysie na kolejne lata.
No bo kadencja Żuka może przynieść Eldorado. G jest i G za PO rządów będzie. Obawiam się że wszyscy wybiorą to co cała Polska- czyli jedno wielkie G. Uczmy się jeść Gó..o bo miliardy much nie mogą się mylić. Wszyscy, co głosują na PO -.. to te muchy. Zuk już pokazał kim jest...zapomniał o Lublinie i pokazał się dopiero kiedy może dorwać się do władzy... A przecież już od dawna u tej władzy był--- i co zrobił? deb*** się zawaha a mądry odpowie.. jedno wielkie G...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Program taki niejasny coś o popycie wewnętrznym, że zbuduje drogi od expresówki ale nie wie czy ta powstanie i co będzie czekał. W Lublinie trzeba działać a nie czekać. Nie daje gwarancji sprawnego władania miastem. Tu potrzeba silnej ręki a nie dobrotliwego wujka. I ten PIS. Nie nie, nie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zobacz: APEL DO MIESZKAŃCÓW LUBLINA zobacz: ŚRODOWISKA LUBELSKIE POPIERAJĄ LECHA SPRAWKĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wole czlowieka Sprawkę po Politechnice niz Zuka ekonomiste ktory zadluzyl miasto po Uszy bez Inwestycji -Zuk moze byc jedynie 3 viceprezydentem Lublina czyli 2 vice poniewaz on mowi mam talent w budowie mini obiektow ktore nie paasuja do Lublina miasta 400 tysiecznego .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
http://img69.imageshack.us/img69/7268/list1d.jpg http://img411.imageshack.us/img411/548/list2z.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Lech Sprawka na bilbordach wygląda jak radosny 35-latek a na żywo jak zmęczony życiem dziadeczek? Jak zobaczyłąm Lecha S. pierwszy raz w tv to nie miałam pojęcia kto to jest!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcecie dobrobytu w Lublinie?? To go sobie wyobraźcie! jak żuk głosi. hehehee (-w radio Lublin Żuk tak namolnie bębnił w koło żeby sobie WYOBRAZIĆ 3tys. nowych miejsc pracy, wyobrazić to i tamto. zamiast konkretów rzeczowych) Słowo wyobrazić jakigo używa -do niczego nie zobowiązuje! -GENIALNE!! hehe PS. Nie tak dawno PO obiecywało i obiecywało.. ale sie widać ni cholery nic lub niewiele spełniało więc teraz nam nie obiecują by ich nie rozliczać tylko wyobrażać nam sobie każą !?! DNO!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Ze zgrozą myślę, że ktoś taki jak ten pan mógłby zostać prezydentem. I nie chodzi mi o niego, bo być może to poczciwy człowiek, ale o tę zgraję pisowskich warchołów, które pozostały po Pruszkowskim, a których Wasilewski nie wiadomo czemu się nie pozbył. Jeśli Sprawka wygra to cała ta trzoda podniesie głowę i zgotuje nam nowy rok 1984. Lublin pogrąży się w kryzysie na kolejne lata.
To prawda z tym PIS-em na Urzędach w Lublinie,ale Żuk jak wygra,to oprócz Wojciechowskiego (na swoje miejsce) zostawi całą ekipę Wasilewskiego,a Rada m. Lublina z Dreherem i Kowalczykiem,to tylko próbka takich zmian,by nic się nie zmieniło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeb...ć siepaczy teraz kur...a my - cytując klasyka!!! NIE GŁOSUJCIE NA ŻUKA I JEGO KOLESI: WASILEWSKIEGO, FICA, KOŁODZIEJ-WNUK, ŚWINIARSKĄ, ŁATKĘ ITP. OSZUSTÓW I AFERZYSTÓW!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublinianka z wyboru napisał:
Dlaczego Lech Sprawka na bilbordach wygląda jak radosny 35-latek a na żywo jak zmęczony życiem dziadeczek? Jak zobaczyłąm Lecha S. pierwszy raz w tv to nie miałam pojęcia kto to jest!!!!!!!!
zobaczyłaś go na żywo w tv? nieźle:-) a czy wiesz że na żywo w tv Żuk jest łysy? ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iwona napisał:
Program taki niejasny coś o popycie wewnętrznym, że zbuduje drogi od expresówki ale nie wie czy ta powstanie i co będzie czekał. W Lublinie trzeba działać a nie czekać. Nie daje gwarancji sprawnego władania miastem. Tu potrzeba silnej ręki a nie dobrotliwego wujka. I ten PIS. Nie nie, nie !
POpieram niech prezydent buduje drogi do nieistniejącej ekspresówki z obietnic - trzeba działać bez sensu też. może zmień nicka na budownicza głosuj na PO bo to modne jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=bhl3o5zGr_s !!! jestem zszokowany glupotą żuka , sprawka to "swój chłop"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie do jeszcze urzędującego prezydenta Wasilewskiego z PO: Czy to prawda, że okradał Pan obywateli przez 4 lata równocześnie pobierając ok 12tys. zł pensji z ratusza i ok. 6tys. z państwowej uczelni jaką jest Politechnika Lubelska i nie prowadząc na niej żadnych zajęć? Pytanie do Pana ŻUKA z PO: Czy pobiera Pan wynagrodzenie na UMCS-ie będąc jednocześni v-ce prezydentem Lublina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy z UM zostanie wreszcie usunięty Pan Tadeusz D. Dyrektor z Departamentu Rozwoju, przez którego nieudolność nie wybudowano placów zabaw, na które były zagwarantowane pieniądze. To niestety kolejna wpadka byłego pracownika PolLub z Wyżynnej przez, którą tracimy inwestycje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak wygra ŻUK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...