Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Samochód wjechał w grupę nastolatków

Utworzony przez xxx, 8 lutego 2009 r. o 12:21 Powrót do artykułu
wy jestescie nienormalni zyczycie smierci tym ktorzy sa niewinni a bronicie nieodpowiedzialnego kierowcy, ktory jezdzi bez prawka... zastanowcie sie troche nad tym co piszecie przez tego idiote (kierowce) chlopakai maja zje***e cala reszte zycia o ile jeszcze przezyja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! myslicie ze jak ten kretyn co ich potracil pochodzi z udrycz to jest niewinnny tylko dlatego ze jest z udrycz???!!!!!!! MYLICIE SIE!!!!!!!!!! powinien dostac nauczke za swoja nieodpowiedzialnosc i nauczyc sie prawidlowo jezdzic!!!!!!!!!!!!! zamknijcie te swoje mordy!!!! nie wiecie jak bylo to sie nie odzywajcie!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www napisał:
TY jestes ku*** poje***y i to na maksa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
tego typu teksty wraz z milionem wykrzyknikow, swiadcza tylko o waszych mlodzienczych zaburzeniach emocjonalnych. nie utozsamiajcie mnie dzieciaki z jakimis rowniesnikami z sasiedniej wsi ... myslicie, ze samochod zatrzyma sie w miejscu?, ida cala droga, widocznosc jest slaba - jesli oslepia cie cos jadacego z naprzeciwka, wtedy kierowca nie ma za wiele czasu na reakcje. ale musza sie jeszcze wykazac rzucajac przedmiotami w kierunku pojazdu. zdarzylo sie co sie zdarzylo - patologie trzeba eliminowac. co mnie to obchodzi, ze ich znacie, jestem osoba postronna i zdaje relacje majac jedynie doswiadczenie z ich zachowania na drodze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eldorado jestes kompletnym IDIOTA!!!!!!!!!!!!! po pierwsze to ofiary tego wypadku szly PRAWIDLOWO!!!!!!!!! po drugie to nie rzucali zadnymi butelkami!!!!!!!!! a po trzecie z tego co ustalila policja to wlasnie kierowca jechal z nadmierna predkoscia i to wlasnie kierowca nie posiadal prawa jazdy!!!!!!!!!!!! wiec o czym ty wogole mowisz????!!!!!!!!! czlowieku uslyszales o wypadku o ktorym nawet nic nie wiesz i po hu* sie wypowiadasz??!!! naucz sie czytac bo najwidoczniej nie umiesz skoro pierd***** takie glupoty!!!!!! dla mnie to ty nawet mozesz byc i z ksiezyca ale zamknij sie prosze sie zamknij sie bo twoja wiedza na temat tego co sie stalo jest wrecz POWALAJACA (to oczywiscie byla ironia) ciekawa jestem czy gdyby to twojego kolege lub syna potracil jakis nieodpowiedzialny malolat tez bys wygadywal takie bzdury?!!! i nie baw sie tu w psychologa i nie mow nam tutaj o zaburzeniach emocjonalnych bo to tobie jest potrzebna pomoc psychologa!!!!!!!!! lecz sie zalosny czlowieku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka ty mozesz zdawac relacje skoro ciebie nawet tam nie bylo!!!! i gowno wiesz wiec sory ale zamknij morde!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przejezdzalem tamtedy tepe cwoki, jak to do was jeszcze nie dotarlo... lol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty wsrod takich burakow???? boze to straszne! skoro przejezdzales tamtedy TEPY CWOKU to dziwne bo opowiadasz rzeczy ktore nie mialy miejsca... masz bujna wyobraznie chlopcze..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AZOR NIE SZCEKAJ TAK BO CIE W CAŁEJ DEBOWIECKIEJ WSI SLYCHAC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AZOR NIE SZCEKAJ TAK BO CIE W CAŁEJ DEBOWIECKIEJ WSI SLYCHAC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj do budy PIMPKU!!! ludzie gdzie sa wasze mozgi??? zapadly w sen zimowy??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stała się tragedia, która przykro to stwierdzić stała się pretekstem do tego aby małolaty mogły sobie pofolgować i obrzucać siebie nawzajem błotem. Przykro stwierdzić ale w większości taka jest dzisiejsza młodzież. Mam nadzieję że admin zaprowadzi tu bardzo szybko porządek.... A "dzieciaki" niech już zaczną pakować tornistry bo ferie już się kończą.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak było więc nie mogę nic na ten temat powiedzieć... Najlepiej wiedzą Ci którzy w tym uczestniczyli. Najważniejsze żeby więcej nic sie takiego nie wydarzyło i aby chłopcy z tego wyszli cali i zdrowi. Ale nie patrząc na to jacy są i co komu zawinili nigdy nie życzyłabym rzadnemu człowiekowi śmierci nawet jesli byłby moim najgorszym wrogiem!!!! Każdego mogło spotkac coś podobnego. Napewno nie chciałby nikt żeby jego cos takiego spotkało a nikt też nie jest idealny i zawsze można u kogoś znaleźć jakieś wady. Ale czy to jest powód żeby od razu życzyć mu jak najgorzej?? Chłopaków znam dosyć dobrze i wiem, że pomimo swoich wad są super kolegami i jeśli ktoś potrzebowałby pomocy to napewno by sie nie odwrócili. Gdyby wszystko działo sie kilka minut później nie doszło by do tego bo chłopaki byli już na przeciwko domu kolegi. Wszyscy teraz sie o nich martwimy i wierzmy że wyjdą z tego!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy pili? Tego nie wiadomo, ale wg. mnie większość osób piło na dyskotece, i to tam sprzedawali alkohol nieletnim. Kierowca musi uważnie jechać ale gdy dzieci nagle wejdą na szosę to już nie ciekawie może być więc wina by leżała po stronie tych dzieci. 20-letni kierowca jest niedoświadczony, ale czy posiadał prawa jazdy, nie było o tym napisane. Czy chodzili prawidłowo? Napisali, że tak. Ale czy mieli odblaskowe? Wg. mnie nie. Chociaż może było im ciężko chodzić po poboczach, bo tam nawet nie ma chodników, tak samo było ciężko prowadzącemu jechać na nierównej, dziurawej drodze. Chociaż mógł jechać wolniej gdy widzi pijane dzieci. Tam nawet nie ma oświetlenia. Pierwsza wina leży po stronie drogowców, burmistrza wsi, ponieważ nie poprawili stan drogi lub brak chodników, druga u kierowcy, bo nie wiadomo czy jechał ponad dozwoloną prędkością, trzecia leży po stronie tych dzieci za brak kurtek odblaskowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazłem na eZamość.pl Dębowiec: 19-latek wjechał w grupę pieszych 10 tys.zł. poręczenia i zakaz opuszczania kraju - takie środki zapobiegawcze zastosował prokurator wobec 19-latka, który wjechał w grupę osób w pod zamojskim Dębowcu. Zdarzenie miało miejsce w ostatnią niedzielę. 19-latek z Zamościa jadący oplem vectrą stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i wjechał w idącą poboczem grupę młodzieży wracającą z ... ... dyskoteki. W wypadku ucierpiało 4 chłopców w wieku od 16 do 17 lat. Dwóch z nich odniosło lekkie obrażenia i po wizycie w szpitalu zostali zwolnieni do domu. Dwóch kolejnych w stanie ciężkim trafiło na oddział intensywnej terapii zamojskiego "Szpitala Papieskiego", gdzie przebywają do tej pory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalnie żal mi Was za te glupoty ktore tu wypisujecie masakra!!! Osobiscie nie znam tych chlopakow ktorzy ucierpieli w tym wypadku ale z wygladu niektorych kojarze co do kierowcy to tez go nie znam ale wspolczuje wszystkim. A tym szczeniakom ktorzy wypisuja tu te wszystkie glupoty to nie zazdroszcze inteligencji!!! Zaden z tych chlopakow ani kierowaca nie zasluzyli na to co ich spotkalo a tym bardziej nich z nich nie zasluzyl na obelgi od WAS!!! Oni walcza o zycie a kierowca tez ma klopoty i to nie tylko z prawem bo sadze ze zaden normalny czlowiek nie moze zyc normalnie z mysla ze jest odpowiedzialny za potracenie kogos i wcale nie staje tu po stronie potraconych chlopakow bo tak naprawde to i oni i ten kierowaca sa ofiarami. Wiec k***a przestancie tu wypisywac swoje filozofie i jakies porachunki miedzy wioskami bo to jest normalnie chore!!! Ja osobiscie potraconym chlopakom zycze calkowitego i szybkiego powrotu do zdrowia a kierowcy zeby sie otrzasna z tego szoku i zeby wszystko bylo ok. Bo to nie sztuka zeby ktos umarl a drugi siedzial w wiezieniu. Oni wszyscy sa jeszcze mlodzi i maja przed soba duzo lat zycia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i jest prawie poltorej roku po tragedii. Dzieki bogu chlopcy wyszli z tego wypadku cali. :* Choc ciezko bylo :/ ale udalo sie. chyba modlitwy pomogly, bo stan szczegolnie dwoch chlopcow byl bardzo powazny... Sama pisalam tu komentarze po wypadku i dalej nie moge zrozumiec jak ludzie moga zyczyc komus smierci!!!!!!!!!!! Ci ludzie z udrycz i w ogole cala gmina stary zammosc jest bardzo dziwna. Nikt tak nie pisal jak oni, chyba ze jeszcze koledzy kierowcy, ktory do tej pory nie poniosl zadnej odpowiedzialnosci, no ale jego zanjaomi tak sie za przeproszeniem srali ze 3 lata przez "gowniarzy" odsiedzi... Kierowcy tez bardzo wspolczulam, bo mlody chlopak i tez nie chcial by stalo sie to co stalo. No ale teraz juz wszystko jest w porzadku :* tzn dwaj chlopcy chyba juz nigdy nie beda tacy sami jak przed wypadkiem, szczegolnie jeden, ale w koncu mieli krwiaki w mozgu. ;( Trzeba sie cieszyc ze przezyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...