Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Na Bychawskiej to akurat uczniowie są i to nie tak mało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako rodzic jestem zdecydowanie przeciwna łączeniu szkół. Wybierając dobrą szkołę dla mojego dziecka ,a w naszym środowisku Kopernik uważany jest za dobrą szkołę, nie wiedziałam że kosztem jednej szkoły chce się ratować drugą, w której praktycznie już nie ma uczniów. Bo o ile mi wiadomo w tym roku szkolnym do Kopernika przyjęto tylu uczniów klas pierwszych ile liczy cała szkoła im.Tadeusza Kościuszki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak połączyć starostwa-będzie jeszcze oszczędniej !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uważam, że łączenie szkół zawsze jest rzeczą złą i dla uczniów i dla nauczycieli, nie można kosztem szkoły dobrej ratować szkołę, która ma problemy z naborem, nikt również nie myśli o etatach nauczycieli...czy decyzje polityczne przeważają nad dobrem społecznym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas  odsunąć zieloną koniczynę od władzy!!! PiS uratuje szkoły. Wierze w to!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dość biurokracji. Zlikwidować (ograniczyć liczbę powiatów). Połączyć powiat ziemski lubelski z powiatem grodzkim. Zbędne koszty, zbędni urzędnicy, zbędne instytucje. A szarzy, zwykli obywatele i tak nic z tego nie mają! Ileś zbędnych stołków dyrektorskich i dublujące się instytucje!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem absolwentem tej szkoły. Razem z kolegami i koleżankami spotkaliśmy się na Jubileuszu 60 lecia szkoły. Zawsze z dumą podkreślamy, że jesteśmy z "Kopernika". Wysyłamy swoje dzieci do naszej szkoły, ufając, że tak jak my, tak oni osiągną w życiu sukces dzięki rzetelnej edukacji w "Koperniku". Jestem bardzo oburzony , zarówno ja jak i moi znajomi- absolwenci, że można w ogóle myślec o czymś tak absurdalnym jak łączenie szkół różniących się tradycją , poziomem, statusem w społeczności lokalnej. Niech szkoła pana Chodunia , tzw "na polu" umrze śmiercią naturalną a niech nie zatruwa dobrze funkcjonującej szkoły przy ulicy Bychawskiej. "Koperniku" - jesteśmy z TOBĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czas odłaczyć się od lubelskiego i połączyć z powiatem Opole Lubelskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z czsem obie szkoły przestaná istnieć z powodu braku uczniów. Jedynym ratunkiem jest sprowadzenie do Bełżyc uchodźców z Syrii by podnieśli dzietność. Ale czy GOPS to wytrzyma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas  odsunąć zieloną koniczynę od władzy!!! PiS uratuje szkoły. Wierze w to!!!
Tylko kto "sprawi" więcej dzieci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niż niżem ale wystarczy przestać masowo posyłać dzieci do szkół do Lublina i po problemie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dość biurokracji. Zlikwidować (ograniczyć liczbę powiatów). Połączyć powiat ziemski lubelski z powiatem grodzkim. Zbędne koszty, zbędni urzędnicy, zbędne instytucje. A szarzy, zwykli obywatele i tak nic z tego nie mają! Ileś zbędnych stołków dyrektorskich i dublujące się instytucje!!
Jestem Za!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dość biurokracji. Zlikwidować (ograniczyć liczbę powiatów). Połączyć powiat ziemski lubelski z powiatem grodzkim. Zbędne koszty, zbędni urzędnicy, zbędne instytucje. A szarzy, zwykli obywatele i tak nic z tego nie mają! Ileś zbędnych stołków dyrektorskich i dublujące się instytucje!!
 
Jestem Za!
Niezły pomysł Lublin jest bogaty, powiat biedny. Dzięki połączeniu z Lublinem powiat miałby środki na rozwój i inwestycje.  A Lublinowi powinno zależeć na rozwoju całej aglomeracji nie tylko Lublina...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezły pomysł Lublin jest bogaty, powiat biedny. Dzięki połączeniu z Lublinem powiat miałby środki na rozwój i inwestycje.  A Lublinowi powinno zależeć na rozwoju całej aglomeracji nie tylko Lublina...
Gdzie ty się dziecko uczyłaś ? Aglomeracja lubelsko-bełżycka? Dobre :D Nie używaj słów, których znaczenia nie znasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie ty się dziecko uczyłaś ? Aglomeracja lubelsko-bełżycka? Dobre :D Nie używaj słów, których znaczenia nie znasz.
    To ty idioto nie znasz znaczenia słów. Aglomeracja lubelska-Lubelski Obszar Metropolitar Metropolitarny http://www.lom.com.pl/page/show/2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dość biurokracji. Zlikwidować (ograniczyć liczbę powiatów). Połączyć powiat ziemski lubelski z powiatem grodzkim. Zbędne koszty, zbędni urzędnicy, zbędne instytucje. A szarzy, zwykli obywatele i tak nic z tego nie mają! Ileś zbędnych stołków dyrektorskich i dublujące się instytucje!!
 
Niezły pomysł Lublin jest bogaty, powiat biedny. Dzięki połączeniu z Lublinem powiat miałby środki na rozwój i inwestycje.  A Lublinowi powinno zależeć na rozwoju całej aglomeracji nie tylko Lublina...
Taa. Lublin na was czeka. Już to widzę. Jakbyście połączyli powiaty to byście gówno mieli czyli figę z makiem. Zostalibyście  zżarci przez 3x liczniejszy Lublin (radni z powiatu lubelskiego przy radnych z Lublina nie mieliby siły przebicia), a te wasze śmieszne szkółki pierwsze by były do likwidacji. Rozwiązanie proste. Miejcie więcej dzieci, posyłajcie je do miejscowych a nie do lubelskich szkół. I po problemie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czas odłaczyć się od lubelskiego i połączyć z powiatem Opole Lubelskie
A w Opolu to lepiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZST BEŁŻYCE. CAŁA SZKOŁA  4 KLASY. ŚMIECH NA SALI!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ty idioto nie znasz znaczenia słów. Aglomeracja lubelska-Lubelski Obszar Metropolitar Metropolitarny http://www.lom.co.........
Moja wina, moja wina- bo nie sprawdzam znaczenia słów w KRS-isie, książce telefonicznej.  :) Póki co zachowujesz się jak woziwęgiel z Misia, który dumał o Tradycji. On czytał ulubioną gazetę i znalazł w niej co chciał. I tak nie wiesz o czym mówię....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas  odsunąć zieloną koniczynę od władzy!!! PiS uratuje szkoły. Wierze w to!!!
Kpisz, czy o drogę pytasz? A może PiS "doprodukuje" dzieci, by zapełnić szkołę? Najgorsze jest to, że na ten temat najchętniej wypowiadają się ignoranci. Pytam - jak utrzymać szkołę, gdy nie ma w niej uczniów? Za co zapłacić nauczycielom, obsłudze, opłacić koszty utrzymania? Może ktoś z internetowych mądrali, co to znają odpowiedź na wszystkie pytania, podpowie, jak rozwiązać ten problem. Czy na pewno wystarczy zmienić tylko władzę, skoro wiadomo, że z pustego i Salomon nie naleje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...