Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
przez to że ludzie robią sobie jaja ze zgłoszeń po zdarzeniach mamy efekt.Może akurat prędzej było fałszywe zgłoszenie i dyspozytor chciał już dokładnie wiedzieć czy nie wysyła wozów do fałuszywki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pierdu pierdu w komentach wyżej pozdro dla hebla xD  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są normalnie jaja, kierowca zamiast "zdusić" pożar w zarodku bawi się w rozmowy telefoniczne. W takim zdarzeniu decydujące są dwie trzy minuty od zauważenia dymu. Gdyby kierowca miał sprawną gaśnicę i wiedział gdzie jest główny wyłącznik prądu z pewnością opanowałby to zwarcie. Pewnie za szofera robił jakiś niedoświadczony młokos, który nie bardzo wiedział co robić w takiej sytuacji. Jeśli gaśnicy w ogóle nie użył, to ma ciepło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aleś ty głupi idąc twoim tokiem myślenia to można każdemu dać gaśnicę i zlikwidować straż pożarną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pogotowiu ratunkowym gdyby dyspozytor nie wysłał karetki do wezwania (nawet fałszywego), straciłby pracę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda mi tu niektórych którzy się wypowiadają na ten temat. Jeździłeś kiedyś jeden z drugim ciężarówką ? Rowerem albo osobówką na dodatek prawo jazdy za jajka. O ile wiem to strażakom płacą za wykonywanie swojej pracy a nie za siedzenie i pytanie kilka minut o dane osobowe jak płonie może kogoś dobytek życia..  nawet gdyby to był żart to i tak wtedy namierzają osobę dzwoniącą i ona wtedy płaci jednostce za fałszywy alarm i pokrywa wszystkie koszy akcji.. strażacy PSP jesli przychodzi co do czego zawsze osp jest pierwsza. pff  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda skrzynek najbardziej :( za nie odszkodowania nie dostaną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znając smykałkę tego pana d interesów, to na miejscu straży sprawdziłbym czy to napewno był samozaplon? Interes ostatnio słabiutko się kręci, a przecież do niedawna to najwiekszy potentat w okolicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze nie jestem strażakiem, z pieczątką diagnosty to różnie bywa, mam znajomego który podstawia inny samochód a daje inny dowód rejestracyjny. Owszem, OSP ma 1 km ale zanim się zbiorą i dojadą w nocy to chwilkę potrwa, prawda?
To nad czym myślą?? Oni nie mają się zbierać, tylko od razu wkraczać do akcji... Po co są strażakami? Skoro potrzeba im czasu na to, żeby się jeszcze zebrać to kazdy normalny człowiek mógłby być strażakiem... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nad czym myślą?? Oni nie mają się zbierać, tylko od razu wkraczać do akcji... Po co są strażakami? Skoro potrzeba im czasu na to, żeby się jeszcze zebrać to kazdy normalny człowiek mógłby być strażakiem... 
  jak ja uwielbiam takich znawców, Strażacy OSP, jak sama nazwa wskazuje są ochotnikami, i tak jak napisałeś, każdy normalny człowiek, po spłenieniu szeregu wymagań może być strażakiem ochotnikiem. Powinieneś się cieszyć, że chociaż komuś się chce ruszyć dupę w środku nocy i iść na ratunek potrzebującym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie drapał se po jajach, bo mu nie podrapała, i nie miał czasu, bo był w amoku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...