Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świdnik, Kraśnik: Woda z kranu coraz droższa

Utworzony przez ABC, 22 czerwca 2012 r. o 08:56 Powrót do artykułu
Chyba autor artykułu nie był w Łęcznej. Tu woda ze ściekami jest najdroższa i kosztować będzie od 1 lipca 9,99zł. Nikt nie ma już drożej. 8,50zł to My mieliśmy lata temu. Warto byłoby gdzieś o tym napisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wladze w swidniku robia co moga zeby podwyzka dotknela jak najmniejsza liczbe mieszkancow - nie rozbudowuja sieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władze w Świdniku myślą tylko o tym jak by tu wygenerować większe pieniądze dla siebie. Wymiana instalacji na nową ..ha,ha,ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego woda w Kraśniku jest taka droga? Czym uzasadnione są podwyżki????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaa woda drożeje bo drożeje prąd i paliwo, paliwo drożeje, bo drozeje woda i prąd... a prąd? czyżbym nie musiał tłumaczyć? ładuja nas w h....... jak tylko chcą.... banda... granda.... na co to idzie.... koniec świata będzie...??? nie ma pracy, nie ma kasy..... zarobki mizerne, mieszkania prąd woda drogie.... kuzwa co to będzie JAK ŻYĆ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Woda w Kraśniku jest chlorowana i fluorowana !!!!!!!!!!! Wszystko dlatego ,że nigdy nie inwestuje się w wymianę instalacji użytkowanej od dawnych czasów socjalizmu !!!!!!! Tylko patrzeć jak wytrują mieszkańców nienasyceni pieniędzy bissnes partacze !!!!!! Taka woda nie nadaje się do picia a o kąpieli niewarto wspominać co chlor wyprawia ze skórą człowieka !!!!!!! Macie swój wolny rynek !!!!! Jaka woda taki naród !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mad Max napisał:
Woda w Kraśniku jest chlorowana i fluorowana !!!!!!!!!!! Wszystko dlatego ,że nigdy nie inwestuje się w wymianę instalacji użytkowanej od dawnych czasów socjalizmu !!!!!!! Tylko patrzeć jak wytrują mieszkańców nienasyceni pieniędzy bissnes partacze !!!!!! Taka woda nie nadaje się do picia a o kąpieli niewarto wspominać co chlor wyprawia ze skórą człowieka !!!!!!! Macie swój wolny rynek !!!!! Jaka woda taki naród !!!!
więc powinna byłaba jakościowo.. dlaczego więc drożeje? jakie są tego powody??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
devil napisał:
więc powinna byłaba jakościowo.. dlaczego więc drożeje? jakie są tego powody??
więc powinna być tańsza, skoro jest słaba jakościowo.. dlaczego więc drożeje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak KPWiK podnosi cenę dla odbiorców indywidualnych tylko dlaczego się z nimi nie rozlicza prawidłowo . Ludzie płacą w bloku z licznika głównego i pokrywają niedobory nawet 200 zł / kwartał . Co mnie obchodzi że elektrownia wyprodukowała 3 megawaty prądu ja płacę ze swojego licznika tyle co wykorzystałem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraśniccy kanalarze w 2004 i 2005 roku pozbyli się sprytnie własności starych przyłączy wodociągowych. Pod pretekstem zmiany przepisów, zmienili zapis umowy i przerzucili odpowiedzialność za ich naprawy na włascicieli domów. Dziś, jak szlag trafi rurę przyłącza - wpadają smutni panowie w firmowych fatałaszkach" i naprawiają to, obciążając kosztami nieszczęśników.(nikt im nie podskoczy- najwyżej może być tylko drożej....) Najzabawniejsze jest to, że władze miasta są bezradne wobec cwaniactwa miejskiej spółki. Jedyne co mogą wykombinować to obciązenie włascieciela domu, za zajęcie pasa drogowego na rurę przyłacza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
on napisał:
Tak KPWiK podnosi cenę dla odbiorców indywidualnych tylko dlaczego się z nimi nie rozlicza prawidłowo . Ludzie płacą w bloku z licznika głównego i pokrywają niedobory nawet 200 zł / kwartał . Co mnie obchodzi że elektrownia wyprodukowała 3 megawaty prądu ja płacę ze swojego licznika tyle co wykorzystałem .
A jakieś konkrety na poparcie tego stwierdzenia, dasz radę?. Elektrownia ma megawaty mocy, a produkuje (właściwie wytwarza) megawatogodziny energii elektrycznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A OPROCZ TEGO PLYNIE TA DROGA WODA (A PROPOS 2X DROZSZA NIZ NA ZACHODZIE EUROPY) W RURACH AZBESTOWYCH MIEDZY INNYMI W KOSZARACH, AL.TYSIACLECIA, JAGIELLONSKA.... PLACMY I TRUJMY SIE..... LUDZIE OBUDZCIE SIE !!!!!!!!!!! TO JEST BEZPRAWIE. MOZE BYSMY ZROBILI REFERENDUM NA TEN TEMAT (TZN. CENY)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...