Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tajemniczy ekspert zbada nasyp z S17

Utworzony przez paniczmiron, 22 listopada 2013 r. o 17:40 Powrót do artykułu
Antonio Macierewicz !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sławomir Nowak !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przy wiadukcie na Warszawskiej tempo dramatycznie spada - już nawet na 2 zmianę nie pracują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[ Platformen guten morgen]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedna z firm geotechnicznych wykonująca palowanie opuścila dzisiaj teren budowy, zabrała swój sprzęt i wyjechała z Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak! Jeszcze szybciej trzeba robić tą drogę, to na pewno nie będzie pękać i osiadać. Wszyscy wiedzą jakie przekręty idą w laboratoriach drogowych i że w czasie jaki jest przewidziany na budowę, firma nie jest tego w stanie zrobić tak jak się powinno.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"przy wiadukcie tempo dramtycznie spada" - zgadza się!!!! To zamierzony efekt. Miasto postanowiło wstrzymać budowę WSZYSTKICH dróg w regionie, żeby powstrzymać odpływ ludności. Pobobno ma być też zburzony most w Puławach. Z zaoszczędzonych pięniędzy mają być budowane nowe świątynie i centrum myśli Wszechpapieża Wszechczasów Wielkiego Błogosławionego Jana Pawła II. Wszystko potejamnie zaplanował rząd PO, żeby utworzyć na Lubelszczyźnie skansen katolicki. Reszta kraju ma się płacić w grzechu rozkoszy miłości homoseksualnej i rozpuście alkoholicznej. Lubelszczyzna ma zostać odłączona od reszty Polski. Ale dzięki temu tylko tu uratuje się jądro narodu z jego katolicką tożsamością. W przyszłości w czasie kontrewolucji katolickiej stąd ruszą oddziały zbrojne Polskiej Katolickiej Armii Wielkiej Odkupieńczej i wyzwoli resztę kraju z alkoholowo-homoseksualnej zarazy. Zanim do tego dojdzie granicę lubelskiego potajemnie przekroczy (ucieknie z POlski) wielu wybitnych działaczy narodowo-katolickich. Np. Antoni Macierewicz przypłynie do Annopola na dętce od traktora z Sandomierza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe..ale sama nie wiem. Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://latwy.pl/lokalizuj Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Domyślam się, że ekspret musi się znać na rzeczy, więc na bank powiązany jest z Polskim Komitetem Geotechniki lub Instytutem Badawczym Dróg i Mostów z tytułem co najmniej dra hab.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm...nie wiem co powiedziec. Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://urwij.pl/lokaliz Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...