Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie widzę tu żadnego problemu. Dawne numery kierunkowe zostały włączone do pełnego numeru abonenta, który w połączeniu z Nr kierunkowym Kraju (dla Polski 48) jest unikalnym numerem na Świecie. Sprawa opłat też jest prosta. Wystarczy odpowiednio przypisać taryfy w oprogramowaniu central cyfrowych to kwestia podjęcia decyzji. Inna sprawa to plany taryfowe- to zwykła kombinacja cwaniaków od sprzedaży, żeby wyciągnąć kasę od klientów. I po co było sprzedawać TP żabojadom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypnijcie d... na TP SA jak ja to zrobiłem i będziecie mieli spokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto powiedział, że obecny podział administracyjny będzie wieczny? W 1999 roku było powiedziane, że po 12 latach nastąpią niezbędne korekty, "dostosowanie" itp. Tak więc aby do końca 2010 roku, potem może być różnie, chociaż 49 województw raczej nie wróci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TP SA sama podcina sobie gałąź na której siedzi. Taki stan powoduje, że abonenci uciekają z tej archaicznej telefonii zabytkowej, do sieci komórkowej TP SA niezadługo odejdzie w niebyt razem ze swoimi strefami i pazernością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Róży, autorowi tego żenującego tekstu, jak i tym krzykaczom powyzej polecam zapoznanie sie z aktualnymi cennikami swoich operatorów telekomunikacyjnych. Jakiś czas temu numer kierunkowy plus numer lokalny połączona tworząc jeden 9 cyfrowy numer telefonu. W aktualnych planach taryfowych np TP, Netii i całej reszty wprowadzono jedną stawkę za połączenia stacjonarne. W planie doMowym tp 60 wynosi ona 17 gr za minutę. W praktyce więc nie ma znaczenia czy na początku numeru mamy 81 czy 22 itp bo zapłacimy tyle samo. Pani Różą jeżeli nie chce przepłacać niech zmieni plan taryfowy bo prawdopodobnie korzysta jeszcze z planu Tp Standardowego. A Pan Marek niech przynajmniej odwiedzi stronę TP zanim napisze kolejne tego typu bzdury...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W telefonii VOIP w ALEKONTAKT -6 gr za min.I o to chodzi aby wyeliminować TP SA!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komórka taniej wychodzi niż to TP - aby abonament się płaci. A teraz prawie każdy ma internet więc bez problemu można sobie dzwonić przez kompa do znajomych . Ja też na TP się wypiełam i nie żaluję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Non problem. Niedługo TP SA zdechnie i będzie OK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...