Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
~marta napisał:
Może teraz trzeba pomóc tym ludziom,odpisz co można zrobic,jak trudna jest ich sytuacja.Chcę pomóc,miał żonę?
he he he, chcesz zastapić żonę ? Zapytaj czy miał psa bo może potrzebna jest karma i kupiłabyć z kilogram...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Marta: Dziękuję za propozycję i chęc pomocy. Chłopak, który zginął był kawalerem i nie miał rodziny, mieszkał razem z matką i ojcem. Trudność sytuacji, o której pisałem polega na tym, że ojciec jest bardzo chory i wymaga stałej opieki, dlatego to właśnie na Robercie spoczywał główny ciężar prowadzenia gospodarstwa rolnego. Teraz, gdy zginął w środku sezonu jego matka pozostała sama z tym wszytskim i tego czego najbardziej jej potrzeba to nie pieniądze ale wsparcie i dużo siły wewnętrznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BMW = Będziesz Miał Wypadek Zawsze jak widzę we wstecznym lusterku BMW to ciarki mi przechodzą. Naoglądają się tacy Kubicy ("sportowiec" od kręcenia kółkiem i ćwiczeń stopami) i szaleją po drogach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do STYX: Człowieku. Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to w ogóle nie zabieraj głosu, a nie wyśmiewasz osobę wrażliwą i gotową zrobić coś czego Ty zapewne nie rozumiesz i na co się nigdy nie zdobedziesz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety powiem tak 99,99% kierowcow i właścicieli BMW to deb***e i nie jest mi szkoda żadnego z nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www napisał:
Niestety powiem tak 99,99% kierowcow i właścicieli BMW to deb***e i nie jest mi szkoda żadnego z nich.
Ja jestem właścicielem 7 letniego bmw i nie uważam się za deb***a. Marka samochodu nie ma zadnego znaczenia bo zabić się można nawet jadąc maluchem, więc przestańce pieprzyć głupoty bo żal was wszystkich. Ludzie wsiadają za kierownicę auta pod wpływem alkoholu, zmęczeni, popisują się nie wiadomo czym i nie wiadomo przed kim i co się dziwić, ze giną na drodze. Umiejętności to jedno a myślenie to drugie, jeżeli się nie ma żadnej z tych opcji to długo się nie pojeździ w całości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tomi_r napisał:
Do Marta: Dziękuję za propozycję i chęc pomocy. Chłopak, który zginął był kawalerem i nie miał rodziny, mieszkał razem z matką i ojcem. Trudność sytuacji, o której pisałem polega na tym, że ojciec jest bardzo chory i wymaga stałej opieki, dlatego to właśnie na Robercie spoczywał główny ciężar prowadzenia gospodarstwa rolnego. Teraz, gdy zginął w środku sezonu jego matka pozostała sama z tym wszytskim i tego czego najbardziej jej potrzeba to nie pieniądze ale wsparcie i dużo siły wewnętrznej.
Wierzę że i sąsiedzi nie zawiodą,ale tragedia to targedia.Jestem mieszanką Urzędowa,jak wiele młodych ludzi u Nas już zginęło.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co Ty wiesz o tych samochodach?! Widząc niekiedy na ulicy takie "graty" np z 1992-1995r nie zdajesz sobie sprawy, że te auta potrafią w zależności od wersji kosztować nawet powyżej 20tys. zl, a stanem technicznym przewyższają 2-4letnie fiaty,skody i inne. Opinię tym samochodom psują idioci kupujący klekoty po 4 dzwonach szokujący brawurą. Czy nie brakuje na drodze baranów w audi, fordach, fiatach, czy oplach ? To nie marka auta jest wyznacznikiem deb***izmu kierowcy!!!
Ty chyba się z małym na głowy pozamieniałeś. Stan techniczny pełnoletniej Be-mki lepszy od 2 letniego fiata czy skody??Zejdź na ziemie i zastanów się co ty piszesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacek_68 napisał:
Ty chyba się z małym na głowy pozamieniałeś. Stan techniczny pełnoletniej Be-mki lepszy od 2 letniego fiata czy skody??Zejdź na ziemie i zastanów się co ty piszesz.
Masz skodę? Zabolało...? Może 2-3 letnie nie, ale 5-7 letnie fiaty lub skody faktycznie są bardziej zużyte inż nie jedno pełnoletnie BMW i calkowicie zgadzam się z w/w opinią, a z motoryzacją mam "trochę" wspólnego... Rrozwiązania techniczne niekiedy również bywają lepsze. Pamiętajcie, że to nie auto prowadzi, a kierowca, więc po co ta dyskusja o markach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja słyszałem że to opel calibra jest wiejskim bolidem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy forumowicze, pominę jednostronność dziennikarza, czemu tak ważne jest że to akurat BMW jechało? A czemu jak jest wypadek to mówimy jechało BMW, czy Audi,a nie mówimy że jechał niedoświadczony lub zmęczony kierowca?? Marka nie ma aż tak wielkiego znaczenia. kierowcy BMW jeźdzą tak samo jak inni użytkownicy dróg. Problem jest ogólny, a nie szczegółowy jak raczył to omówić dziennikarz. Brak wyobraźni ot co. Marka jest tu wartością drugorzędną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piekas napisał:
Masz skodę? Zabolało...? Może 2-3 letnie nie, ale 5-7 letnie fiaty lub skody faktycznie są bardziej zużyte inż nie jedno pełnoletnie BMW i calkowicie zgadzam się z w/w opinią, a z motoryzacją mam "trochę" wspólnego... Rrozwiązania techniczne niekiedy również bywają lepsze. Pamiętajcie, że to nie auto prowadzi, a kierowca, więc po co ta dyskusja o markach...
Nie mam skody nie mam fiata, ale żal mi kogoś kto pisze takie bzdury, a boli to głupota nic więcej . Owszem Auto prowadzi "kierowca" a nie dzieciak. Nie ważne jakiej marki auto jeżeli jedziesz zgodnie z przepisami ruchu drogowego to dojedziesz daleko. Niestety jak dzieciaki mają prawka i nie zdają sobie sprawy, że nie są jedynymi użytkownikami dróg to tak się dzieje i tak będzie się dziać. Najgorsze jest to, że przez takich mogż zginąć inni użytkownicy. Nie ważne w jakiej marce auta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi jak w fiata bmk-a przygrzmociła w d*** to tylko zderzak wypadł z zaczepów natomiast bemka pobite światła, połamany zderzak, uszkodzona chłodnica i połamana maska. mój ma 6 lat bemka 20 . Tak więc wolę jeżdzić 6 letnim fatem niz 20 letnią bemką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo bmw jezdza sami penerzy i cwaniakuja,tylko ze wiekszasc z nich nawet nie potrafi dobrze jezdzic..i tak sie konczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czyta się większość powyższych wpisów to przerażenie normalnego człowieka bierze, że Naród Polski składa się chyba co najmniej w połowie z idiotów z dostępem do internetu. BMW - dresy i karki. Audi - wieśkowóz. Skoda - emeryci i biedaki. Takie deb***izmy to tylko Polak potrafi pisać. Ale moim zdaniem jest to po prostu nasz narodowy kompleks. Nie ważne co we łbie - ważne jaką masz skorupę. Polskim trendy jest chodzić w butach i bose ślady na śniegu zostawiać biorąc jednocześnie zasiłek z MOPS-u ale skorupa musi być i to ZAWSZE lepsza niż ma sąsiad. I pokłosiem takiego właśnie kompleksu są swoiste zawody sportowe w wyzywaniu sie na marki samochodów. A niewielu zwraca uwagę na to, że takie a nie inne tragedie są czymś spowodowane. A spowodowane są moim zdaniem: gównianym szkoleniem w szkołach jazdy, katastrofalnym stanem technicznym szrotowiska ściąganego zza Odry, brakiem zielonego pojęcia o prowadzeniu pojazdu z tylnym lub przednim napędem, postępującym u młodzieży zanikiem myślenia, przewidywania i kontroli samozachowawczej. To nieliczne z wielu ważnych czynników których brak jest skutkiem takich a nie innych tragedii. Mam prawo jazdy od 1981 roku. Ile miałem samochodów i jakich marek sam już nie pamiętam. Nie miałem w życiu żadnego mandatu ani wypadku czy nawet stłuczki. Zawsze jeździłem takimi samochodami na jakie mnie i moją rodzinę stać i nie sugerowałem się znaczkiem na masce czy wsiowym lub sąsiedzkim prestiżem. Zawsze jednak w czasie jazdy poza mięśniami używam rozumu i instynktu przewidywania. Mam ciężką nogę do jazdy ale tylko tam, gdzie wiem, że można bezpiecznie przycisnąć. I nie ma we mnie za grosz agresji typowej dla większości kierowców. Puszka z blachy nie wpływa na mnie wymóżdżająco. Fakt - denerwują mnie na drodze zachowania innych takie jak: szaleństwa gówniarstwa w tatusiowych samochodach lub własnych padlinach z epoki wczesnego Kohla, notoryczne wpieprzanie się na lewy pas dwujezdniowej drogi i jazda spacerkiem bo przecie tak uczyli i wolno tak jechać, pokazywanie środkowego palca jak dasz sygnał lub błyśniesz światłami aby delikwent/tka łaskawie usunął/ła sie na prawidłowy pas ruchu, używanie pomimo zakazu komóreczek w czasie jazdy, itp.itd. To są własnie przywary polskiego kierowcy. Ale niestety - własnego garba się nigdy nie widzi. Ale za to widzi się, że ktoś inny jeździ np. Skodą czy Daewoo a ja Pan i Władca bogacz od pokoleń mam CUDO. Tylko, że we łbie szarlotka z ogryzkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Apeluje do policjantow o zwiekszona kontrole aut BMW. Niestety, jak widze czterech lepkow w wieku 17-18 lat, ogolonych siedzacych w BMW to nic dobrego z tego w koncu nie bedzie. Widac siedzenie w BMW prowokuje do takich wyczynow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bmw napisał:
ale wy wszyscy zje***i ciekawy jestem ile bylo wypadków innych aut w ostatnim okresie a wy tlyko bmw i bmw ku*** fura jak fura... ale oczywsice trąbic nagonke zrobić trzeba a ciekwe ile osob tu chociaz siedzialo za prawdziwą kierownica a nie komputerową najłatwiej jest pier***ic głupoty dajcie juz z tym spokoj i jezdzijcie normalnie
Akurat tak się składa że niedawno była taka statystyka co do wypadków smiertelnych w/g marki samochodu. 1. miejsce BMW Nie mogę znależć linku jak znajdę to podkleję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do -mera-: Co z tego ze wypisujesz idealistyczne mysli. Fakty i praktyka jest zupelnie inna. Ja tez nie kupie BMW zeby nie byc rownany z takim motlochem. Jakby s zobaczyl takich lepkow bedzacych w BMW i wyprzedzajacych po ciaglych liniach i na zakretach to ciekawe co bys sobie pomyslal. Jesli juz chcialbym jakis szpanerski szybki woz to bym sobie kupil Impreze albo Evo. A jesli tylko szybki to wystarczy i taka Skoda dla emerytow z silnikiem 1,8 turbo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Jeśli musisz przy 140 uciekać na pobocze, to znaczy, że należy Ci się 10pkt karnych i mandat 500PLN. To co napisałeś oznacza, ze przekraczasz co najmniej o 50km/h dozwoloną prędkość i można Ciebie wrzucić do tego worka, o którym wszyscy piszą... Kierowców bez mózgu...
odezwal sie ten co nie przekracza 90tki zalozmy ze np wyprzedzalem samochod jadacy 100km/h w miedzyczasie musialem uzyskac wyzsza predkosc konieczna do wyprzedzenia, mam te 140 ktore musze gdzies wytracic, np zaraz po wyprzedzeniu to chyba nie bede gwaltownie hamowal bo jakis burak z naprzeciwka mnie do tego zmusza tylko powinienem zrobic to hamulcem delikatnie albo nie dotykajac gazu (np roznica poziomow) nie ma ludzi idealnych, kazdy normalny kierowca jezdzi ponad przepisowe predkosci bo nigdy by nigdzie nie dojechal (brak autostrad), ale nie przesadzajmy powyzej 160, to na polskie warunki przesada. Jeszcze zalezy od roznych innych czynnikow jak doswiadczenie, sprawnosc fizyczna i umyslowa, rodzaj auta ktorym sie poruszamy (szersza os, szersze opony, wiecej systemow trakcji) wtedy np przy nawet duzej predkosci samochod w miare sie "wyprowadza" przy gwaltownym skreceniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie auta jak na ponizszej liscie powinni zabraniac rejestrowac, powinien sie ktos tym zajac ;p jakas ustawe wprowadzic zeby rzeczoznawca ocenil czy taki szrot sie nadaje do jazdy po ulicy.. wystarczylo wpisac w allegro tylko "bmw tuning" i oto co znalazlem.. : 1. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9159275 - 2 litry benzyna +LPG! wielce sportowe auto.. , opis "Zastrzegam sobie prawo do wcześniejszego zakonczenia aukcji, ponieważ auto jest wystawione na innych portalach, dlatego przed kliknięciem kup teraz prosze o kontakt telefoniczny." tak, juz sie ludzie rwa do zakupu, poza tym inteligencja powala - uwaga OTOMOTO to aukcja i jest KUP TERAZ, nie wiem od kiedy? 2. http://www.allegro.pl/item685620776_bmw_tu...piekna_e36.html - za same spojlery bym za3mal dowod rejestr. 3. http://www.allegro.pl/item683259001_bmw_co...318_tuning.html - czyzby progi rdzewialy ? endżel ajs - taaa nowe, szpanersko-burakerskie lampy po dzwonie czolowym obowiazkowe 220 tys, auto z 96 roku ja widzialem na allegro auta z 2004 co mialy po 200 tys ale auto 13 letnie ? 4. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8078434 - wstydzilbym sie tym w najciemniejsza noc wyjechac.. musieliby mi chyba doplacic a jeszcze bym jakas maske zalozyl zeby mnie nikt nie poznal, takimi autami to chyba sie jaraja bezmozgie laski pod wplywem czegos gdy taki dresik zajedzie pod remize
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...