Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tuszów: BMW uderzyło w drzewo. Zginął 20-letni pasażer

Utworzony przez Laguniarz, 20 września 2009 r. o 10:12 Powrót do artykułu
innka napisał:
Czy ktoś może mi powiedzieć co z Mateuszem tym co był w szpitalu
Mateusz G. prawdopodobnie zmarł w szpitalu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cooooooooooo ?? czy to potwierdzone żródło?? naprawde ten drugi chlopak zmarł??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie żyje ;((( obaj nie żyją ;(((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
innka napisał:
Czy ktoś może mi powiedzieć co z Mateuszem tym co był w szpitalu
Nie żyje.. Zmarł dziś o 17:20 ;( [*] Pokój Ich duszom ! ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tuja napisał:
Młodzi kierowcy najczestszymi sprawcami wypadków drogowych? Wg Ciebie chyba [/quote] Wg statystyk a nie wg pana chirurga. [quote name='Gość' post='172291' date='20.09.2009, 16:04:01']Tobie buraku tylni w polonezie jest do "driftowania" o ktorym nie masz pojecia pewnie :] samochod sluzy do przemieszczania sie a nie do szpanowania, do pokazywania umiejetnosci sluza zawody ;]
Bueheheh, miałem rację sfrustrowany włascicielu matiza czy innego yarisa. Pewnie nie wiedziałbyś jak się jeździ autem z tylnym (a nie tylnim, buehehehe) napędem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale skad wiecie?? od rodziny tego chlopaka?? mozesz sie ze mna skontaktowac na gg 2848586 to wazne!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemek odebrał prawko miesiąc temu.. Zarobił sobie chłopak i kupił pierwsze auto BMW 520i E34 z 1991roku 2.5 litrowy silnik dawał ponad 170Koni.. Bardzo mocne z napędem na tylną oś... Próbował nim driftować palic gumę itp.. nie bardzo mu to wychodziło ponieważ to BMW było kupą żelaza i szrotem strasznym rozklekotane tylko moc mialo.. jezdzil jak umial czyli nijak.. aby szybciej.. tak sie skonczylo[*][*][*] znalem ich i nie moge w to uwierzyć że Maniek i Mateusz Gajak nie zyją.. reszta z tego wyjdzie czyli Przemek i Paweł.. ja nie mogl bym zyc z taka swiadomoscia ze przeze mnie nie zyje 2 znajome osoby w tym brat jak on teraz spojrzy rodzinie w oczy??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jestem jego rodziną i wspieram go mimo tego co sie stało....ciezko nam jest wszystkim ale Przemek tez jest w kiepskim stanie wiec nie oceniajcie go tak pochopnie!!!!!straciłam dzis brata a drugi lezy w cięzkim stanie w szpitalu!! ludzie wyrozumialosci troche!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuję Ci siostro braci Górniak..[*][*][*] Ty też dasz radę to wytrzymać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty kierowca bombowca?? możesz się odpier***ić od tego gościa?? on ma rację bo ma coś takiego jak Mózg.. wiesz co to jest?? takie coś w głowie słuzy do myslenia.. ciekawe jaka ty masz fure pewnie wogole nie masz i udajesz specjaliste.. typo mysli racjonalnie a ty go wysmiewasz.. chcesz skończyć jak oni?? .. zal.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakoś nikt z was nie pisze o tym że zrobili nową nawierzchnię, policja jeśli stoi to koło szkoły w bychawce i nie ma radarów. więc co robią kierowcy ponad 100 na godzinę wyprzedzanie na trzeciego. to droga jest niebezpieczna zakręty zero pobocza ale wszyscy mają to w du*** bo przecież tak fajnie się pędzi. wiem co mówię bo mieszkam w Tuszowie i codziennie widzę tych mistrzów kierownicy. dobrze że to jego brat i pasażer a nie na przykład dziecko wracające ze szkoły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ja jestem jego rodziną i wspieram go mimo tego co sie stało....ciezko nam jest wszystkim ale Przemek tez jest w kiepskim stanie wiec nie oceniajcie go tak pochopnie!!!!!straciłam dzis brata a drugi lezy w cięzkim stanie w szpitalu!! ludzie wyrozumialosci troche!!!!!!
Dla morderców nie ma wyrozumiałości. Jego obecny stan, nie ma nic wspólnego z ocenianiem jego poczynań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu zaczyna się sąd nad sprawcą i pozostałymi chłopcami którzy brali udział w tym wypadku. Jesteśmy narodem katolickim tylko nie bardzo czytamy PISMO ŚWIĘTE a chyba by się zdało. JEZUS powiedział ;,,,, nie sądzcie byści i wy nie byli sądzeni ,,,, i ,,,,, kto jest bez winy niech weżmie kamień i rzuci,,,, . Czy tak poprostu nie można okazać współczucia , jeśli nie to może lepiej przemilczeć . Nie tak dawno zginął w wypadku ktoś bardzo mi bliski i dlatego wiem co czują rodziny tych chłopców. to jest ból nie do opisania , a czas wcale nie leczy ran. Może kiedyś rany się zaleczą ale blizny pozostaną na całe życie. SPOCZYWAJCIE W POKOJU !!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dla morderców nie ma wyrozumiałości. Jego obecny stan, nie ma nic wspólnego z ocenianiem jego poczynań.
Dla morderców nie ma wyrozumiałości. Jego obecny stan, nie ma nic wspólnego z ocenianiem jego poczynań. zastanow sie co piszesz!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niemamy prawa oceniac nikogo bo sami niejestesmy bez winy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asd napisał:
i jednego gnoja mniej ))))
ty imbecylu jak możesz tak mówić skoro go nie znasz...z czego sie k**wa cieszysz że straciliśmy naszego przyjaciela?? zastanów sie co ty wogole tutaj wypisujesz!!!!!!!! zastanów się co jego siostra brat i rodzice musza teraz przeżywać!!!!!!!! pomyśł sobie co teraz musi czuć Przemek że jego brat nie żyje i to możliwe że z jego winy!!!!!!żałosny/a jesteś...żal mi ciebie!!!!!!!!!!!!!jeżeli jestescie wszyscy tacy mądrzy to dlaczego podpisujecie sie jako gość czy anonim??nie mogę w to uwieżyć że nawet po śmierci nie dajecie Mateuszowi spokoju!!!!!!!!!!!!!!!!!! Matucik spoczywaj w pokoju:*[*];( Najszczersze kondolencje dla całej rodziny. Klasa IV b TŻ;(;(;(;(;([*][*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GOgo napisał:
Maniek nie zyje a pszemek sie obudził ale ma nogi zgniecione
Jak "pszemek" zobaczy jakie robisz byki pier***nie na zawał !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość666 napisał:
jebać frajerstwo ktore najezdza na ludzi ktorych nie znało
A jakie to ma znaczenie czy się go znało czy nie ? Morderców trzeba piętnowac i już. A ty sie buraczku tymi znajomościami nie chwal bo nie ma czym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znajomy napisał:
Przemek odebrał prawko miesiąc temu.. Zarobił sobie chłopak i kupił pierwsze auto BMW 520i E34 z 1991roku 2.5 litrowy silnik dawał ponad 170Koni.. Bardzo mocne z napędem na tylną oś... Próbował nim driftować palic gumę itp.. nie bardzo mu to wychodziło ponieważ to BMW było kupą żelaza i szrotem strasznym rozklekotane tylko moc mialo.. jezdzil jak umial czyli nijak.. aby szybciej.. tak sie skonczylo[*][*][*] znalem ich i nie moge w to uwierzyć że Maniek i Mateusz Gajak nie zyją.. reszta z tego wyjdzie czyli Przemek i Paweł.. ja nie mogl bym zyc z taka swiadomoscia ze przeze mnie nie zyje 2 znajome osoby w tym brat jak on teraz spojrzy rodzinie w oczy??
2,5 litra ????? Tylko ? No kuźwa, szkoda że sobie wieśniak Rosomaka nie kupił od talibów !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
2,5 litra ????? Tylko ? No kuźwa, szkoda że sobie wieśniak Rosomaka nie kupił od talibów !!!!!!!
a bo Ty takiego masz to mowisz ze fajny to wez sobie i drugiego. a im daj spokoj wy wszyscy jestescie ciekawi tragedia sie stala a wy sie nabijacie ale wiem bo ich nie znacie jak by tu bylo o jakis waszych kolegach to fajnie by ci bylo jak my wszyscy bysmy sie smiali z twoich kolegow wiec pomysl jak napiszesz bo widze ze myslenie nie jest twoja mocna strona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...