Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

20 września 2009 r.
9:15
Edytuj ten wpis

Tuszów: BMW uderzyło w drzewo. Zginął 20-letni pasażer

Autor: Zdjęcie autora er
0 218 A A

Tuż po drugiej w nocy Tuszowie, w gminie Jabłonna, 18-letni kierowca BMW stracił panowanie nad autem. Samochód zjechał na pobocze. Uderzył w drzewo.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Oprócz kierowcy w aucie jechało trzech pasażerów dwóch 17-latków i jeden 20 latek. Najstarszy z nich Mateusz G. zginął. Pozostali wraz z kierowcą trafili do szpitala. 18-latek był trzeźwy.

Komentarze 218

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Ja / 13 stycznia 2012 o 11:36
0
I co z tym rprzemkiem?
Avatar
Gość / 1 stycznia 2010 o 02:26
0
Dobrej nocy i bezkolizyjnej jazdy w 2010r.
Avatar
Gość / 1 stycznia 2010 o 01:31
0
Avatar
jp100% / 1 stycznia 2010 o 01:22
0
ty człeniu co ty ku... na robiłeś cwaniaka zgrywasz bmw troche stare bo pełno letnie i czym tu ku... klase pokazac ????? stara bmw???? phi
Avatar
Gość / 25 października 2009 o 13:34
0
i jednego gnoja mniej ))))
ty jesteś sku*** syn je***a mameja i ch*** zje***y żeby tak twoja stara jebneła chuju
Avatar
szumi ;/ / 17 października 2009 o 22:21
0
zamknij sobie morde chamie byłeś widziałes wypaden jak nie to niekłap ciebie dojebie do pudła za kłapanie kłapiesz jęzorem takich ludzi jak wy nie nawidze poniewarz gówno wie a pier***i głupoty ch*** cię to obchodz takich jak ty powinno sie tepic gada glupoty drugi doda swoje 5 groszy i chodza ploty a puzniej ludzie gadaja to i owo wiec zamknac mordy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
m / 4 października 2009 o 14:27
0
wczoraj (sobota,3 października) przed południem ktoś się owinął o drzewo obok
Avatar
głos rozsądku / 4 października 2009 o 11:02
0
Podsumowując te wasze wywody dochodzi się do wniosku, ze większość z was nie zauważa problemu jakim jest brawura na drodze tym samym akceptujecie tego typu zachowania kierowców i co się później dziwić, ze kolejny ląduje w rowie czy na drzewie bo przecenił mozliwości swoje i auta.
Zal po stracie nie zwróci wam kolegów ktorzy zginęli ale rozsądna postawa może uratować tych którzy żyją i was samych.
Avatar
asd / 2 października 2009 o 20:57
0
Gość napisał:
Tak sobie czytam i myślę, że może to byli wasi znajomi, kumple a co wy zrobiliście żeby ten chłopak tak szybko nie jeździł? Czy przestrzegaliście go przed głupimi popisami, czy ktoś z was powiedział mu, "hej, stary, wyluzuj bo skończysz na drzewie lub w rowie?" Nikt, patrzyliście jak chłopak rozbija się tym gratem po wsi i może jeszcze cieszyliscie że taki odważny. A teraz płacz, bo doszło do tragedii.
Takim cwaniaczkom, bo inaczej nie można nazwać tych wiejskich kawalerów szpanujących swoimi złomami należałoby od razu kasować.Wydaje im się za jak mają miesiąc prawko i złoma za kilka tysięcy to już są panami szos a prawda jest taka, ze gówno potrafią a już na pewno nie potrafią jeździć autem i odpowiednio reagować na niebezpieczeństwa pojawiające się na drodze.
Wcale nie współczuję rodzinie tego głupka, gdyby pomyślał to ta sytuacja nigdy nie miałaby miejsca i wszyscy by żyli.




Wiesz jak to czytam to mi się wydaje, że można nazwać cię tylko je***ą świnią ! Weź się nie unoś bo to szkodzi. Tak znałem Przemka chodził ze mną do gimnazjum i myślę że to fajny chłopak.Nikt mu nie powiedział żeby nie szalał bo nie wiedział że to się może tak skończyć.A ty w proroka się bawić nie musisz. Teraz my już nic nie poradzimy bo dwóch kumpli spoczywa a jeden żyje ze świadomością że zabił brata i kolegę.

M&M ;(( [*][*][*]




Wiesz jak to czytam to mi się wydaje, że można nazwać cię tylko je***ą świnią ! Weź się nie unoś bo to szkodzi. Tak znałem Przemka chodził ze mną do gimnazjum i myślę że to fajny chłopak.Nikt mu nie powiedział żeby nie szalał bo nie wiedział że to się może tak skończyć.A ty w proroka się bawić nie musisz. Teraz my już nic nie poradzimy bo dwóch kumpli spoczywa a jeden żyje ze świadomością że zabił brata i kolegę.

M&M ;(( [*][*][*] rozwiń
Avatar
~wojtek~ / 1 października 2009 o 19:40
0
Gość napisał:
I dobrze mu tak! Wlasnie w taki sposób los powinien karać za głupotę.
BTW, osoby niepelnosprawne również prowadzą auta, odpowiednio przystosowane dla nich, tak więc nie trzeba mieć nóg aby jeździć.

Człowiek który zginął bym moim kolegą. Pomyśl człowieku co za głupoty piszesz?!pomyśl co czuje teraz jego rodzina idioto!!!powinni ginąć tacy ludzie jak ty, który gdzieś masz czyjąś śmierć....
Avatar
Ja / 13 stycznia 2012 o 11:36
0
I co z tym rprzemkiem?
Avatar
Gość / 1 stycznia 2010 o 02:26
0
Dobrej nocy i bezkolizyjnej jazdy w 2010r.
Avatar
Gość / 1 stycznia 2010 o 01:31
0
Avatar
jp100% / 1 stycznia 2010 o 01:22
0
ty człeniu co ty ku... na robiłeś cwaniaka zgrywasz bmw troche stare bo pełno letnie i czym tu ku... klase pokazac ????? stara bmw???? phi
Avatar
Gość / 25 października 2009 o 13:34
0
i jednego gnoja mniej ))))
ty jesteś sku*** syn je***a mameja i ch*** zje***y żeby tak twoja stara jebneła chuju
Avatar
szumi ;/ / 17 października 2009 o 22:21
0
zamknij sobie morde chamie byłeś widziałes wypaden jak nie to niekłap ciebie dojebie do pudła za kłapanie kłapiesz jęzorem takich ludzi jak wy nie nawidze poniewarz gówno wie a pier***i głupoty ch*** cię to obchodz takich jak ty powinno sie tepic gada glupoty drugi doda swoje 5 groszy i chodza ploty a puzniej ludzie gadaja to i owo wiec zamknac mordy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
m / 4 października 2009 o 14:27
0
wczoraj (sobota,3 października) przed południem ktoś się owinął o drzewo obok
Avatar
głos rozsądku / 4 października 2009 o 11:02
0
Podsumowując te wasze wywody dochodzi się do wniosku, ze większość z was nie zauważa problemu jakim jest brawura na drodze tym samym akceptujecie tego typu zachowania kierowców i co się później dziwić, ze kolejny ląduje w rowie czy na drzewie bo przecenił mozliwości swoje i auta.
Zal po stracie nie zwróci wam kolegów ktorzy zginęli ale rozsądna postawa może uratować tych którzy żyją i was samych.
Avatar
asd / 2 października 2009 o 20:57
0
Gość napisał:
Tak sobie czytam i myślę, że może to byli wasi znajomi, kumple a co wy zrobiliście żeby ten chłopak tak szybko nie jeździł? Czy przestrzegaliście go przed głupimi popisami, czy ktoś z was powiedział mu, "hej, stary, wyluzuj bo skończysz na drzewie lub w rowie?" Nikt, patrzyliście jak chłopak rozbija się tym gratem po wsi i może jeszcze cieszyliscie że taki odważny. A teraz płacz, bo doszło do tragedii.
Takim cwaniaczkom, bo inaczej nie można nazwać tych wiejskich kawalerów szpanujących swoimi złomami należałoby od razu kasować.Wydaje im się za jak mają miesiąc prawko i złoma za kilka tysięcy to już są panami szos a prawda jest taka, ze gówno potrafią a już na pewno nie potrafią jeździć autem i odpowiednio reagować na niebezpieczeństwa pojawiające się na drodze.
Wcale nie współczuję rodzinie tego głupka, gdyby pomyślał to ta sytuacja nigdy nie miałaby miejsca i wszyscy by żyli.




Wiesz jak to czytam to mi się wydaje, że można nazwać cię tylko je***ą świnią ! Weź się nie unoś bo to szkodzi. Tak znałem Przemka chodził ze mną do gimnazjum i myślę że to fajny chłopak.Nikt mu nie powiedział żeby nie szalał bo nie wiedział że to się może tak skończyć.A ty w proroka się bawić nie musisz. Teraz my już nic nie poradzimy bo dwóch kumpli spoczywa a jeden żyje ze świadomością że zabił brata i kolegę.

M&M ;(( [*][*][*]




Wiesz jak to czytam to mi się wydaje, że można nazwać cię tylko je***ą świnią ! Weź się nie unoś bo to szkodzi. Tak znałem Przemka chodził ze mną do gimnazjum i myślę że to fajny chłopak.Nikt mu nie powiedział żeby nie szalał bo nie wiedział że to się może tak skończyć.A ty w proroka się bawić nie musisz. Teraz my już nic nie poradzimy bo dwóch kumpli spoczywa a jeden żyje ze świadomością że zabił brata i kolegę.

M&M ;(( [*][*][*] rozwiń
Avatar
~wojtek~ / 1 października 2009 o 19:40
0
Gość napisał:
I dobrze mu tak! Wlasnie w taki sposób los powinien karać za głupotę.
BTW, osoby niepelnosprawne również prowadzą auta, odpowiednio przystosowane dla nich, tak więc nie trzeba mieć nóg aby jeździć.

Człowiek który zginął bym moim kolegą. Pomyśl człowieku co za głupoty piszesz?!pomyśl co czuje teraz jego rodzina idioto!!!powinni ginąć tacy ludzie jak ty, który gdzieś masz czyjąś śmierć....
Zobacz wszystkie komentarze 218

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nowy żłobek przy ul. Zelwerowicza przyjmie dzieci od września? Problem z kuchnią

Nowy żłobek przy ul. Zelwerowicza przyjmie dzieci od września? Problem z kuchnią 0 0

Unieważniony został przetarg na sprzęt dla nowego żłobka przy ul. Zelwerowicza. Problemem okazało się wyposażenie kuchni. Mimo to władze miasta zapewniają, że placówka zostanie otwarta zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, a posiłki będą początkowo dowożone z kuchni innego żłobka.

Jerzy Brzęczek: Lewandowski pozostanie kapitanem reprezentacji

Jerzy Brzęczek: Lewandowski pozostanie kapitanem reprezentacji 1 0

Nowy selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek spotkał się z mediami na swojej pierwszej konferencji prasowej. 47-letni szkoleniowiec zapewnił, że kadrę czeka ewolucja i stopniowe wprowadzanie nowych zawodników, a jej kapitanem pozostanie Robert Lewandowski

Jechał i pił piwo. Zauważył go ten policjant

Jechał i pił piwo. Zauważył go ten policjant 3 0

47-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej jechał samochodem i pił. Inni kierowcy musieli zjeżdżać mu z drogi. Wyczyny 47-latka zauważył przypadkiem policjant jadący do pracy

Lubartów: Oczyszczalnia już prawie gotowa

Lubartów: Oczyszczalnia już prawie gotowa 1 0

Modernizacja oczyszczalni ścieków zbliża się do końca. W przyszłym tygodniu kolejne instalacje będą uruchamiane. Zaawansowanie robót modernizacyjnych oczyszczalni osiągnęło ok. 90 proc. Wybudowane zostały wszystkie obiekty, trwają ostatnie prace połączeniowe sieci między obiektami.

Turyści w Polsce. Skąd najczęściej do nas przyjeżdżają?

Turyści w Polsce. Skąd najczęściej do nas przyjeżdżają? 0 0

Najczęściej odwiedzają nas turyści z Niemiec, Wielkiej Brytanii i Ukrainy – wynika z najnowszych danych Głównego Urzędu Statystycznego.

Wypadek w Ciecierzynie. Droga zablokowana, duże korki [zdjęcia]
galeria

Wypadek w Ciecierzynie. Droga zablokowana, duże korki [zdjęcia] 6 1

Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 19 koło Lublina

Piotr spod Białej Podlaskiej idzie pieszo przez Europę. Do celu dotrze za 5 miesięcy
galeria

Piotr spod Białej Podlaskiej idzie pieszo przez Europę. Do celu dotrze za 5 miesięcy 0 2

22-letni Piotr Żuk wyruszył spod Białej Podlaskiej do Santiago de Compostela w Hiszpanii. Do pokonania ma ponad 3700 kilometrów. Jego samotna piesza pielgrzymka wiedzie przez 9 krajów.

Kontrolerzy biletów mają mieć ochronę

Kontrolerzy biletów mają mieć ochronę 0 4

Władze miasta szukają firmy ochroniarskiej, która w godzinach nocnych zapewni bezpieczeństwo kontrolerom sprawdzającym bilety w miejskiej komunikacji.

Śmigłowiec LPR zmieni bazę. Trwa budowa nowego hangaru

Śmigłowiec LPR zmieni bazę. Trwa budowa nowego hangaru 1 2

W pobliże lotniska w Świdniku przeniesiona zostanie baza Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, które stacjonuje teraz w podlubelskim Radawcu.

Wielkie testowanie Podlasiu Biała Podlaska

Wielkie testowanie Podlasiu Biała Podlaska 1 1

Piłkarze z Białej Podlaskiej mają za sobą kolejny mecz kontrolny. Przy okazji obozu w Mielniku Podlasie zremisowało z Turem Bielsk Podlaski 2:2. Pierwsza połowa należała do rywali, którzy prowadzili 2:0. Po zmianie stron drużyna trenera Tomasza Złomańczuka zdołała jednak wyrównać

Avia Świdnik – Hetman Zamość 2:0. Zadecydowała końcówka

Avia Świdnik – Hetman Zamość 2:0. Zadecydowała końcówka 1 0

Ciekawy sparing został rozegrany na stadionie w Świdniku. Tamtejsza Avia podejmowała Hetmana Zamość, którego trenerem jest doskonale znany przy ul. Sportowej Jacek Ziarkowski. W lepszych humorach zawody kończyli gospodarze, którzy wygrali 2:0

Lublin: Skarpa i Górki bez ciepłej wody

Lublin: Skarpa i Górki bez ciepłej wody 17 0

Tysiące mieszkańców osiedli Skarpa i Górki będą przez trzy dni pozbawieni ciepłej wody w kranach.

Wyrzucił psa z auta i odjechał. Gdy wpadł, próbował się tłumaczyć

Wyrzucił psa z auta i odjechał. Gdy wpadł, próbował się tłumaczyć 19 2

Mężczyzna wyrzucił psa z auta i odjechał. Udało się go odnaleźć, bo całe zdarzenie widział inny kierowca.

Łęczna: 18-latka zdenerwowała dziewczyna, nietypowo odreagował

Łęczna: 18-latka zdenerwowała dziewczyna, nietypowo odreagował 1 2

18-latek po kłótni z dziewczyną uszkodził kilka samochodów. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia

20. rocznica śmierci Zbigniewa Herberta. Uroczystości w lubelskim IPN
27 lipca 2018, 16:00

20. rocznica śmierci Zbigniewa Herberta. Uroczystości w lubelskim IPN 2 1

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 lipca o godz. 16 w lubelskim oddziale Instytutu Pamięci Narodowej (ul. Wodopojna 2) odbędą się obchody upamiętniające 20. rocznicę śmierci Zbigniewa Herberta.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!