Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wara od naszych szkół!

Utworzony przez łęczynianka, 5 lutego 2008 r. o 06:34 Powrót do artykułu
Pan burmistrz chce zrobić szkoły molochy i zachęcić dzieci do ich uczęszczania, to zachęta aby uczyć się w łęczyńskich gimnazjach i liceach? Dzieci niepełnosprawne go nie interesują bo takich nie ma. Zamiast sie rozwijać Łęczna się "cofa" w rozwoju, a jeszcze jeden poroniony pomysł to nowy dworzec - jeden!!!!!!!!! dla całej Łęcznej ale za to będzie MPK (ha ha). Panie burmistrzu, czy Pan jest dla mieszkańców czy dla własnej pychy burmistrzem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łęczynianka napisał:
Pan burmistrz chce zrobić szkoły molochy i zachęcić dzieci do ich uczęszczania, to zachęta aby uczyć się w łęczyńskich gimnazjach i liceach? Dzieci niepełnosprawne go nie interesują bo takich nie ma. Zamiast sie rozwijać Łęczna się "cofa" w rozwoju, a jeszcze jeden poroniony pomysł to nowy dworzec - jeden!!!!!!!!! dla całej Łęcznej ale za to będzie MPK (ha ha). Panie burmistrzu, czy Pan jest dla mieszkańców czy dla własnej pychy burmistrzem?
Łęcznę cofają tacy jak ty niby łęczynianka. piszesz brednie i powinnaś z tego się wyspowiadać przy najbliższej okazji. po co ktoś taki jak ty otwiera gębę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak pan nam zabierze szkoły, to zwołamy referendum, żeby pana odwołać - mówi Marek Strycharczuk, jeden z rodziców. Hahahah panie strycharczuk pana włąsnie odrzuciliśmy w wyborach parlamentarnych, niech pan te groźby zachowa dla swoich z PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a m y dyskutujemy również na ten temat www.e-leczna.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widze pana Mariana na zdjęciu..... To już drugi protest pana w tej sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe właśnie czy my tu walczymy o szkołę czy ktoś chce upiec dwie pieczenie na jednym ogniu? Byłam wczoraj bo nie chcę aby moje dzieci chodziły na bogdanowicza a nie po to by zwoływać nowe wybory! wystarczy że rząd nam sie ostatnio zmienia często
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dyskutujeny też i tu http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=62&w=75179085
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
roztropek napisał:
Jak pan nam zabierze szkoły, to zwołamy referendum, żeby pana odwołać - mówi Marek Strycharczuk, jeden z rodziców. Hahahah panie strycharczuk pana włąsnie odrzuciliśmy w wyborach parlamentarnych, niech pan te groźby zachowa dla swoich z PO
Nie jestem członkiem PO, startowałem z tej listy , bo w wyborach parlamentarnych nie można nie startować z listy jakiejś partii. Poza tym nie mnie odrzucono, tylko brak posła w Łęcznej. Możecie rozliczać tych , którzy naobiecywali gruszek na wierzbie i na których głosowaliście a nie mnie. Referendum to prawo mieszkańców a nie groźby. Marek Strycharczuk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Strycharczuk jak Pan referendum będziesz finansował z własnych zasobów na koncie, to możesz Pan robić referenda ile wlezie, ale jeśli ma to być za pieniądze podatnika to na to zgody nie ma. W demokrację proszę się bawić , ale nie publicznym kosztem. Najgorsze jest to że dwie "gwiazdeczki" które społeczeństwo łęczyńskie zbagatelizowało w wyborach so Sejmu "PRZYPADKOWO" pojawiły się na proteście i robią za tzw. "DYŻURNE GWIAZDY". Panu Strycharczukowi radzę aby zabierał głos tylko za siebie, bo ja takiego upoważnienia Panu nie dawałem, i niech Pan powie burmistrzowi że to "ja Pana odwołam" a nia "my Pana odwołamy w referendum", jacy MY , kto to jest to "MY". Do tej pory myślałem że PO to portia ludzi inteligentnych , a koga sobie wzieli na listę ....... brak słów, zresztą widać co z nimi robi PSL. KOSIARSKI TRZYMAJ SIĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spadająca liczba dzieci może pozwoli wreszcie na naukę w normalnych warunkach. Nauka od 7,30 do 18,00 jest męcząca nie tylko dzieci ale i nas rodziców. A co mają mówic te dzieci, które dojeżdzają do szkół - do SP n2 i GM nr1. Nikt o nich nie mysli. Czy to nie powinno być w pierwszym rzędzie brane pod uwagę - wyrównanie szans i godne warunki. Bo, czy temu dziecku chce sie uczyć, gdy musi wstać wcześnie rano? Dojść nieraz ponad kilometr do autobusu. Po kliku godzinach w szkole, czeka na autobus szkolny. Jednym słowem wychodzi z domu gdy jeszcze ciemo, wraca gdy już ciemno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tow. kosiarskiemu marzy się szkolnictwo czterozmianowe bo ani wizji miasta a ni strategii rozwoju nie ma prostak i cham i tak zostanie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antykosiara napisał:
Tow. kosiarskiemu marzy się szkolnictwo czterozmianowe bo ani wizji miasta a ni strategii rozwoju nie ma prostak i cham i tak zostanie ...
cham i prosatk to jesteś ty. Chamstwo buraczane z ciebie wylazło w całej okazałosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek napisał:
Nie jestem członkiem PO, startowałem z tej listy , bo w wyborach parlamentarnych nie można nie startować z listy jakiejś partii. Poza tym nie mnie odrzucono, tylko brak posła w Łęcznej. Możecie rozliczać tych , którzy naobiecywali gruszek na wierzbie i na których głosowaliście a nie mnie. Referendum to prawo mieszkańców a nie groźby. Marek Strycharczuk
to zorganizuj człowieczku referendum. B ie myśl sobie ze łęczna to tylko rodzice którym się nic nie podoba, i którzy tylko będą bunty zakłądać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś z forum napisał:
a m y dyskutujemy również na ten temat www.e-leczna.pl
Owszem dyskutujecie, ale nie koniecznie na temat reorganizacji łęczyńskich szkół. Znacznie wdzięczniejszym tematem jest Strycharczuk i Winiarski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę urzędnicy kosiary na forum siedzą i bronią pryncypała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktosik napisał:
cham i prosatk to jesteś ty. Chamstwo buraczane z ciebie wylazło w całej okazałosci
Co już władzy nie można krytykować co jesteś materacem Kosiarskiego i bronisz Ogiera czy cię pogięło do kwadratu pindo pszenno buraczana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy za głupoty gadacie, sama chodziłam do szkoły na Bogdanowicza jeszcze wtedy kiedy klas było do 'K", szkoła super, 2 sale siłownia wielkie boiska , duża stołowka, co wam jeszcze trzeba, szkoły pod nosem żeby "czterech liter" nie ruszać i dziecka nie odprowadzać bo dla mnie to jest jedyny wasz argument chyba??????????????????Zlikwidowac wszystko co przynosi niepotrzebne koszty! Wszystkie mądre gminy reorganizuyją szkoły tylko u nas znalazła się banda rozdarciuchów i ludzi wykorzystujących chyba swoje kolejne "5 minut"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba ci co wypisują takie głupoty na głowy poupadali. Powtarzacie regułki pana Kosiarskiego a nie chce wam się sprawdzić jak jest faktycznie. Jak by tak dbał o oszczędność to po co przenosił administrację szkół do oddzielnego budynku (dodatkowe ponad 1mln z budżetu rocznie) wcześniej radziły sobie bardzo dobrze a ile taniej, adaptacja szkoły na Bogdanowicza też pewnie za darmo. Na szkoły przeznacza się ok. 4,5 mln zł a nie 10, jak to pan burmistrz wszystkim wmawia. I sprawa zasadnicza co zrobi z budynkiem przy ul. Piłsudskiego, bo tego tak naprawdę nikomu nie chce powiedzieć, policja- bzdura , bo ta buduje swój, był jeszcze genialny pomysł mieszkań socjalnych, a może tu chodzi o coś zupełnie innego. Szkoła jest dobrze wyposażona, remontowana, wymienione okna, nie tak dawno wszyscy wspieraliśmy budowę hali sportowej i raczej bez pomocy burmistrza, bo ten wychodzi z założenia, że jak dyrekcja nie radzi sobie z pozyskiwaniem środków z "innych źródeł" to trzeba go wy.... A jak nie wiadomo o co chodzi bo na pewno nie ekonomię i dobro dzieci (liczby podawane przez tego pana wyssane z palca) to przeważnie chodzi o pieniądze. A co jeśli własność miasta już jest przehandlowana jakiemuś "prywatnemu inwestorowi"? Wy najpierw popatrzcie uważnie na ręce pożal się Boże "ojca miasta" a potem oceniajcie. I niby co w tym złego, że rodzice chcą normalnej szkoły dla swoich dzieci, a nie molocha 1400 uczniów (prognozowana liczba uczniów przy ul. szkolnej). No i sprawa bezpieczeństwa, czy chcielibyście, żeby wasze dziecko wracało o godz. 19 (bo przy tych liczbach pewnie tak będzie) chodniczkiem za kościołem św. Barbary? Już dzisiaj strach tamtędy chodzić nawet we wcześniejszych godzinach. A może pan burmistrz uruchomi nam prywatną linię autobusową i skasuje lekką ręką 1,50 zł w jedną stronę? I wtedy wreszcie wyklarują się pobudki ekonomiczne reformy szkolnictwa. Jako wiśienka na torcie może jeszcze stanowisko doradcy prywatnej szkoły? Ciekawa perspektywa co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wredna baba napisał:
Chyba ci co wypisują takie głupoty na głowy poupadali. Powtarzacie regułki pana Kosiarskiego a nie chce wam się sprawdzić jak jest faktycznie. Jak by tak dbał o oszczędność to po co przenosił administrację szkół do oddzielnego budynku (dodatkowe ponad 1mln z budżetu rocznie) wcześniej radziły sobie bardzo dobrze a ile taniej, adaptacja szkoły na Bogdanowicza też pewnie za darmo. Na szkoły przeznacza się ok. 4,5 mln zł a nie 10, jak to pan burmistrz wszystkim wmawia. I sprawa zasadnicza co zrobi z budynkiem przy ul. Piłsudskiego, bo tego tak naprawdę nikomu nie chce powiedzieć, policja- bzdura , bo ta buduje swój, był jeszcze genialny pomysł mieszkań socjalnych, a może tu chodzi o coś zupełnie innego. Szkoła jest dobrze wyposażona, remontowana, wymienione okna, nie tak dawno wszyscy wspieraliśmy budowę hali sportowej i raczej bez pomocy burmistrza, bo ten wychodzi z założenia, że jak dyrekcja nie radzi sobie z pozyskiwaniem środków z "innych źródeł" to trzeba go wy.... A jak nie wiadomo o co chodzi bo na pewno nie ekonomię i dobro dzieci (liczby podawane przez tego pana wyssane z palca) to przeważnie chodzi o pieniądze. A co jeśli własność miasta już jest przehandlowana jakiemuś "prywatnemu inwestorowi"? Wy najpierw popatrzcie uważnie na ręce pożal się Boże "ojca miasta" a potem oceniajcie. I niby co w tym złego, że rodzice chcą normalnej szkoły dla swoich dzieci, a nie molocha 1400 uczniów (prognozowana liczba uczniów przy ul. szkolnej). No i sprawa bezpieczeństwa, czy chcielibyście, żeby wasze dziecko wracało o godz. 19 (bo przy tych liczbach pewnie tak będzie) chodniczkiem za kościołem św. Barbary? Już dzisiaj strach tamtędy chodzić nawet we wcześniejszych godzinach. A może pan burmistrz uruchomi nam prywatną linię autobusową i skasuje lekką ręką 1,50 zł w jedną stronę? I wtedy wreszcie wyklarują się pobudki ekonomiczne reformy szkolnictwa. Jako wiśienka na torcie może jeszcze stanowisko doradcy prywatnej szkoły? Ciekawa perspektywa co?
Aż sie miło czyta rzetelne na temat i bez kadzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burmistrz kosiarski jako potomek jeńców tatarskich spod Wiednia ma teraz okazję do zemsty i czyni to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...