Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jeśli ktoś podejmuje się kradzieży musi wiedzieć, że może zostać zabity. Jeśli złodziej narusza mój mir domowy i własność powinienem mieć prawo go zabić. Lewacto niestety nie chroni własności. Skoro ktoś dopuszcza się gwałtu to ofiara nie powinna musieć się zastawiać nad konsekwencjami podjęcia obrony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W USA np. gdyby w nocy ktoś wszedł na czyjąś posesję zostałby zastrzelony i koniec. Zaznaczam że w USA w większości posesji nie ma płotów. Co ciekawe sąsiedzkie pieski nie robią "kupek" bo są pilnowane przez właścicieli. W Niemczech za nieprzewidziany manewr samochodem można dostać mandat. W tych że Niemczech za wyciek kilku kropli oleju na parkingu też można otrzymać mandat. W Anglii na parkingach supermarketów można np. parkować bezpłatnie 3 godz. ale gdy się przekroczy czas otrzymuje się mandat 30 Funciaków, co ciekawe nikt nie przychodzi z biletami, nikt nie ostrzega poprostu jest na tablicy przy wjeździe info i...kamery b.dużo kamer. Gdy się nie zapłaci w terminie mandat wzrasta o 100% a jak i tego się nie zapłaci komornik ściągnie z konta 90Funtów. Reakcja policji jest błyskawiczna złodziej , bandzior jest natychmiasyt odstawiany na dołek, nie ma pobłażania nawet za najdrobniejsze przestępstwa czy wykroczenia poprostu sposób na dyscyplinę społeczną.
Wszystko fajnie, tylko tutaj jest Polska i każdy chce wprowadzać porządek i kulturę u kogoś, byle nie u siebie. W USA byłem ponad rok, płotów praktycznie nie ma. Gdyby u nas płotów na posesjach nie było to by sąsiedzi sąsiadom "kloce" na trawnikach i "pawie" stawiali, w ogrodzie byś miał wszystko wyżarte do gleby, a na podwórku byś nawet starych grabi nie zastał rano. Psa by ci zajumali, zanim by się wykasztanił. W Niemczech jest porządek, efekt dyscypliny i sporego dobrobytu. Gdyby w Polsce ktoś liczył krople oleju spadające z autobusów i ciężarówek oraz osobówek, wystawiał mandaty to by ruch zamarł i transport wszelaki. W Anglii się ściąga z konta mandaty... tu wielu ludziom można jedynie ściągnąć kalesony, a nie kasę. Zamiast policji mamy karykaturę aparatu represji, a plansze się traktuje z kopa, a nie czyta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
istny Monty Python, powinien go zaatakować z kumitsu i nic by się nie stało ######www.youtube.com/watch?v=tVR7I5Vi5cY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż, Polska. Niektorzy są dumni,że są Polakami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIESTETY ŻYJEMY W TAKIM KRAJU ZE JEŚLI CZŁOWIEK CHCE COŚ ZAROBIĆ TO WYSTARCZY NAPAŚĆ JAKIEGOŚ GOŚCIA A JEŚLI ON ODPOWIE JAKAŚ SIŁĄ TO GO OSKARŻYĆ O NADUŻYCIE OBRONY KONIECZNEJ I PÓŹNIEJ KASA TRAFIA NAM NA KONTO... CO ZROBIĆ, TAKIE CZASY BO TO NIE ELEGANCJA FRANCJA...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IDĄC TOKIEM MYŚLENIA SĘDZIEGO TO RODZINA ZAMORDOWANEGO POLICJANTA W WARSZAWIE POWINNA WYPŁACIĆ ODSZKODOWANIE MORDERCY, BIEDAK STRACIŁ NÓŻ KTÓRYM ZADAWAŁ CIOSY POLICJANTOWI, ZAKRWAWIŁ SOBIE UBRANIE I PRZYGLĄDAŁ SIĘ JAK KONA CZŁOWIEK CO Z PEWNOŚCIĄ ŹLE WPŁYNĘŁO NA JEGO PSYCHIKĘ I MOŻE MIEĆ BIEDAK KOSZMARY NOCNE!!! CHORE PRAWO I CHORZY SĘDZIOWIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak o oto złodziej dostanie dostanie niższy wyrok, bo jest jeszcze niepełnoletni, niż właściciel garażu. Takie rzeczy tylko w Polce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kad napisał:
Co by tu życzyć inteligentnemu sędziemu ?
Ano można mu życzyć , żeby kilkakrotnie włamywał się do jego domu bandzior. Ciekawe, czy Pan sędzia potraktowałby go w delikatny sposób tzn -przeprosił złodzieja, że zechciał się u niego zjawić , poprosił go , aby dał mu się obezwładnić i błagał , aby więcej go nie odwiedzał , bo będzie zmuszony wezwać policję. Takiego sędziego powinno się na kopach wywalić z zajmowanego stanowiska, bo to jest najlepszy dowód na to, że prawo trzyma stronę bandytów, a nie porządnych obywateli. To chyba tylko w naszym kraju mamy takich idiotycznych ( niektórych ) sędziów. Dziwić się ,że człowiek nie może się czuć bezpiecznie ? Co to za kary, które są przeważnie wymierzane w zawieszeniu, albo , co jest jeszcze ciekawsze- bandzior może się PODDAĆ DOBROWOLNIE KARZE.... To jest z jednej strony śmieszne , ale z drugiej PRZERAŻAJĄCE. Przez takich właśnie sędziów, mamy to, co mamy-kradzieże, napady , gwałty, zabójstwa itd. A może to jest CELOWA ROBOTA, żeby tak właśnie się działo ? Któż to wie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZSRR napisał:
No cóż, Polska. Niektorzy są dumni,że są Polakami.
TAK - to jest POLSKA i jestem dumna , że jestem Polką... Jestem pewna , że gdyby Polską rządzili Polacy, takich cyrków by nie było, a kto faktycznie rządzi , to chyba doskonale widać , słychać i czuć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najchętniej skopałbym tyłek temu sędziemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka jest Polska... Przecież Złodzieje wiedzieli ze jak nie bedą sie włamywać to im sie nic nie stanie. Wróc nie wiedzieli...WKONCU PRAWO W TYM KRAJU ZABRANIA SIE BRONIĆ. przecież włamujac sie do kogosc zlodziej wie ze ryzukuje...wie ze popelnia przestepstwo, to ze zlodzieje nie zdarzyli nic podczas tego wlamania ukraść to nie dlatego ze nie chcieli nic ukraść tylko daltego żę jeszcze nie zdąrzyli...to nie znaczy ze nie planowali zabic własciciela...nie znaczy ze spłoszeni by nastepnego dnia nie wrocili...n awet jak by grzecznie poprosil zeby nie wracali... Czy w tym kraju zawsze wieksze prawa bedzie mieć przestępca ?? NIE DOŚĆ ŻE TRZEBA SIE OBAWIAC PRZESTEPCÓW TO JESZCZE TRZEBA SIE BAC ZEBY PRZESTEPCY SIE NIC NIE STAŁO...bo jak zlodziej sie potnknie na rozłorzonych zabawkach dziecka i złamie noge to sąd nas oskarzy o stworzenie zagrozenia życia... Ciekaw jestem kiedy jakiś zlodziej pozwie własciciela ze włamujac uzył noża znalezionego u własciciela i sie cieżko skaleczył...bo przeciez wlasciciel nie powinien mieć niebezpiecznych narzedzi... Poprostu złodziej sie włamuje uciekaj, schowaj sie poczekaj az zlodziej ukradnie sobie co chce...a potem jak przyjedzie policja po najwczesniej 20 minutach od zgloszenia...to bedziesz mogl czuć ze zrobiłeś wszystko żeby nie zrobic krzywdy przestepcy. CZY KIEDYŚ TO PRZESTEPCA BEDZIE SIE MUSIAŁ BAĆ ZE MU SIE MOZE COŚ STAĆ JAK NAPADNIE CZY SIE WŁAMIE ?? MOŻE SĄD WKONCU ZROBI INSTRUKCJE DLA OBYWATELI JAK POSTEPOWAC W RAZIE GDY KTOS NAS ZAATAKUJE. BO JUZWIEMY ZE BRONIĆ SIE NIE WOLNO...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego uczą polskie sądy? Jak złapiesz złodzieja, to go zabij i zakop albo spal... Ech...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
bandyckie rzady - bandyckie prawo. przy obronie koniecznej majstrowalo LSD. nic dziwnego ze takie prawo, skoro komuchy najczesciej maja brudne rece.
zboczenie ci pofałdowalo kore mózgowa co ty wiesz okomuchach bzdziuchu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo że swój zawsze broni swojaka. Sędzia i prokurator mają sporo na sumieniu i uważają że skoro ja jestem nieznanym kryminalistą to muszę bronić innych kryminalistów. W USA sedzią to jest ukoronowanie kariery prawniczej, a w Polsce wystarczy popatrzeć po nazwiskach, synalkowie nieuki i córunie także, ale ponieważ rodzice są członkami palestry jeszcze z czasów PRL to potomkowie także muszą zostać ich następcami. Bo przecież inżynierem taki nie zostanie bo tam trzeba mysleć.To jest polska codziennosć, im głupszy tym wyżej dojdzie w karierze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasze sądy cenią swoich pracodawców, czyli przestępców. To dzięki nim mają utrzymanie. Prawa przestępcy są stawiane ZAWSZE jako ważniejsze niż obywatela - frajera, który da się oskubać, oszukać, ograbić, pobić. Jeśli obywatel próbuje się bronić, to wtedy wreszcie wymiar NIEsprawiedliwości może okazać swoją surowość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No po prostu czytam i nie wierzę... Ja się mu (oskarżonemu) nie dziwię, bo dosłonie przed chwilą ukradli mi rower i gdybym spotkał cwaniaczka który to zrobił, to bym go za przeproszeniem, zapier***ił...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chała_ napisał:
No po prostu czytam i nie wierzę... Ja się mu (oskarżonemu) nie dziwię, bo dosłonie przed chwilą ukradli mi rower i gdybym spotkał cwaniaczka który to zrobił, to bym go za przeproszeniem, zapier***ił...
A tusk od razu by cię do pierdla zapakował,takie czasy CYCU....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To czyli lepiej jak zlodzieja sie juz poturbuje podczas samoobrony to lepiej go dobic i zakopac na dzialce bo inaczej sami bedziemy mieli klopoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się teraz zdołasz obronić przed bandyta i złodziejem jak napisano poniżej dobij i zakop w ogródku bo pójdziesz siedzieć za obronę własną . Według prawodawców mam czekać aż się podniesie i mi odda zabijając mnie przy tym .Tylko w Polsce .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napadnięty zrobił poważny błąd bijąc złodzieja nieskutecznie.Zapamiętajcie sobie ŻE UMARŁY NIE MA RACJI, jeśli przeżyje to on cię zniszczy. Całe nasze prawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...