Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wilków: Piłkarze odbudują klub

Utworzony przez ja1.9, 27 stycznia 2011 o 20:40 Powrót do artykułu
ale za to jak wam sie powodzi :-P
Zaloguj się, aby oddać głos
0
tak pieniądze pewnie z tych darów co się na kradł i sprzedawał nowe rzeczy zabierał i sprzedawał wielki mi wc Daczaka!!
0
poprosze dowodow na ta kradziez niby...
0
nie wiem czy kradł po powodzi dary, ale raczej dużo lepiej i uczciwiej, żeby musieli wszystko odbudować za swoje pieniądze. Całą rodzinę utrzymywał i utrzymuje klub. Za zgodą gminy. podobno zresztą miłościwie panujący wójt miał załatwić pieniądze na klub... jak ze wszystkimi jego obiecankami: inni zrobili, a ten się podpina... kradnie ludziom ich zasługi i pracę, a potem wszystko obwieszcza jako swój sukces.A ciemny lud kupuje. Zatem teraz będziecie mieli tylko to, co załatwi wam wójt i jego świta. Czyli wielkie kuku na muniu. Brawo Marcin- jesteś takim waflem, czy też kręcisz swoje lody? Oj uważaj, zaczyna to wszystko być widać... Już nikogo nie oszukasz, żeś "apolityczny". A winni będą musieli się znaleźć. To była gra na krótką metę. pozdrawiam wszystkich bohaterów reportażu)))))))))) powodzianin ps. tak naiwniaki, jestem powodzianinem i bez was wszystko mam.
0
powodzianin napisał:
nie wiem czy kradł po powodzi dary, ale raczej dużo lepiej i uczciwiej, żeby musieli wszystko odbudować za swoje pieniądze. Całą rodzinę utrzymywał i utrzymuje klub. Za zgodą gminy. podobno zresztą miłościwie panujący wójt miał załatwić pieniądze na klub... jak ze wszystkimi jego obiecankami: inni zrobili, a ten się podpina... kradnie ludziom ich zasługi i pracę, a potem wszystko obwieszcza jako swój sukces.A ciemny lud kupuje. Zatem teraz będziecie mieli tylko to, co załatwi wam wójt i jego świta. Czyli wielkie kuku na muniu. Brawo Marcin- jesteś takim waflem, czy też kręcisz swoje lody? Oj uważaj, zaczyna to wszystko być widać... Już nikogo nie oszukasz, żeś "apolityczny". A winni będą musieli się znaleźć. To była gra na krótką metę. pozdrawiam wszystkich bohaterów reportażu)))))))))) powodzianin ps. tak naiwniaki, jestem powodzianinem i bez was wszystko mam.
no chociaż jeden sie przyznał ze po powodzi lepiej ma niz przed i ze na tym lepiej wyszedł i zarobił kto ma troche oleju w glowie to teraz leży do góry ... i ustawiony jest na kilka lat
0
Nie ma co za wcześnie planować.Niech mieszkańcy przeżyją wiosnę,to mogą zaczac planować.Zabezpieczenie wałów nad Wisłą jest na czasy gdy nie ma powodzi.Wójt i mieszkańcy muszą dmuchac na zimne ,bo na władzę nie maja co liczyć.Władza ich odwiedzi z kamerami w kampanii wyborczej z koncertem obiecanek!
0
Josef46 napisał:
Nie ma co za wcześnie planować.Niech mieszkańcy przeżyją wiosnę,to mogą zaczac planować.Zabezpieczenie wałów nad Wisłą jest na czasy gdy nie ma powodzi.Wójt i mieszkańcy muszą dmuchac na zimne ,bo na władzę nie maja co liczyć.Władza ich odwiedzi z kamerami w kampanii wyborczej z koncertem obiecanek!
ma Pan rację, tylko że wójt to też jest władza i tak samo ma wszystkich gdzieś. dla niego liczą się tylko wybory i ich wygrywanie. inna sprawa, że ludzie go kupują. Sami więc są sobie winni.
0
a dziewczyny z wilkowa sie trzepia z kazdym takie k...u.ewki lesne :-P
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: