Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brawo dzielna kobieto bezczelnemu watażce czas podciąć skrzydełka- dość PRYWATY!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie należy chwalić dnia przed zachodem słońca bo jeżeli ma kolesi w PO lub PSL to już pozamiatane wiadomo za kim stoją sądy ale trzymajmy kciuki że uda się go wsadzić do pudła i wyciągnąć inne brudne sprawy na światło dzienne powodzenia p, dyrektor..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i do perdla z nim, niech pierdzi w pasiaki,chachmęt jeden.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Dyrektor.Wielki szacunek za odwagę, że nie dała się Pani zastraszyć i zniszczyć. Daje Pani przykład,że trzeba walczyć o swoją godność, prawo do pracy. Pozdrawiam, życzę zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrowienia dla wójta z zakładu w czarnem. czekamy wójcie czekamy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety ma, nawet chwali się tym publicznie mówiąc że jedyną partią która ma wypisane na sztandarach ,,Bóg-Honor- Ojczyzna'' ,jest PSL, a po  postawieniu zarzutów  przez prokuratora pierwsze kroki skierował do biura poselskiego na ulicę Karłowicza. Nie należy chwalić dnia przed zachodem słońca bo jeżeli ma kolesi w PO lub PSL to już pozamiatane wiadomo za kim stoją sądy ale trzymajmy kciuki że uda się go wsadzić do pudła i wyciągnąć inne brudne sprawy na światło dzienne powodzenia p, dyrektor..  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Wy wójta się nie bujta i na niego nie głosujta. Na wszelki wypadek, żeby potem nie było - "A Wy wójta pocałujta ...." :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Wy wójta się nie bujta i na niego nie głosujta. Na wszelki wypadek, żeby potem nie było - "A Wy wójta pocałujta ...." :)
 
A Wy wójta się nie bujta i na niego nie głosujta. Na wszelki wypadek, żeby potem nie było - "A Wy wójta pocałujta ...." :)
Dobre ha, ha!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmmm jak zabraknie odpowiednich artykułów do skazania to mogę coś dodać z kk. Ktoś kiedyś powiedział, że dla takich szkodników "litość to zbrodnia". Uważam, że świat bez Zbigniewa S. byłby lepszy. Uważam też, że koledzy z Rady Gminy udowodnią mu, że są jego przyjaciółmi tylko wtedy, gdy skierują go na badania psychiatryczne. Będzie nadzieja, że otrzyma mniejszy wyrok w bardziej komfortowych warunkach. Szkoda tylko rodziny - wstyd. Ale cóż...., człowiek chory z nienawiści do ludzi nie może pełnić funkcji publicznych;... no chyba że.... ktoś go wybierze. Powinienem wierzyć, że ludzie się zmieniają - widzę ich w kościele..., idą do komunii św., ..., niby porządny człowiek a to zwykły przedstawiciel pospolitego chama, tyle ,że z dyplomem, funkcją publiczną, srebrnym AUDI , itd. Dalej jednak jest chamem z dyplomem i chamem z funkcją publiczną i chamem siedzącym w Audi. Widziałem dziesiątki takich ludzi i jakoś nie wierzę w to, że się zmieni na lepsze. Widocznie nie trzeba wcale się nazywać Warchoł, żeby się tak zachowywać.... . Kto z kim przystaje....itd. Mam nadzieję, że wygra mądrość mieszkańców naszej gminy.... . Widzę już te plakaty wyborcze.... .   Zbigniew S. Twoim Wójtem!!! Głosuj na mnie to pozwę cię do sądu!!!! Na pewno przegram, ąle Gmina zwróci ci koszty..., i tak będziesz do przodu!!!  Zapłacą podatnicy w podatkach. Pies ich j...ł.   Nie chcę być traktowany przez władzę która ma mi służyć jak TROLL. Wyniosę się stąd do Garbowa. Tam są niższe podatki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję , że to nie będzie ostatni wyrok w twoim życiu ponieważ jak na twoje  stanowisko przyjdzie nowy Wójt to dopiero zaczniesz miewać wyroki i twoi kolesie z rady gminy czego wam bardzo życzę bo wybory tuż tuż .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś wprowadził go maliny, ale kto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zal dzieci które wrócą we wrześniu do szkoły przepełnionej nienawiścią, bo nic innego z tych komentarzy nie płynie... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...