Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wie ktos jak się nazywała ta dziewczyna? chociaż imię..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczucia dla rodziny. Mam nadzieje, że znajdą tego bydlaka! Nie uciekałby gdyby był trzeźwy... Pewnie naćpany był albo pijany.    Niech znajdą tego złamasa!
wiolu , czy ty bierzesz do dzioba?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiolu , czy ty bierzesz do dzioba?
  IDIOTA!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tej pory samochód juz pewnie naprawiony . Nikłe szanse na znalezienie tego auta ! Może go sumienie ruszy i sam się zgłosi . Tam jest naprawde niebezpiecznie a szczególni po zmroku , a jeszcze jak ulica mokra to juz zupełnie nic nie widac bo swiatła samochodów się odbijają ! coś tam powinni zrobić ! lepiej oswietlić to przejscie ! tak jak nieraz się widzi duze swiatło z góry oswietla przejscie . Ale znając życie zaraz gmina powie ze nie ma pieniędzy na takie wydatki , no chyba ze ktoś zginie kto ma rodzine w gmine , to sie odrazu znajdą !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację, uciekł z miejsca zdarzenia. Kara go za to spotka. napewno. ale co do pieszych to swięta racja i Ci "tylko ludzie" robią głupie błędy. sami nieraz ryzykują, wyłażą na przejścia pod samo auto, myśląć " a bo jestem na prawie, wolno mi", a nie biora pod uwagę tego że zła, widoczność, złe warunki na drodze ( ślisko itp) może  spowodować tragedię, że auto na czas nie wyhamuje. proprostu wina często leży po obu stronach. a ten kierowca pewnie szybko pędził, w dodatku był pijany. inaczej by nie uciekł. mam nadzieję że go złapią. ale swoją drogą niech to będzie pzrestrogą dla tych wszystkich "tylko ludzi" aby zainwestowali w odblaski i stali się bardziej widoczni na drogach poi zmroku. taki powinień być apel policji. i jestem za wysokimi mandatami, po 1000zl najlepiej za brak odblasku. myślę że to by powoli ludzi nauczyło rozumu. jak w UK są mandaty dla właścicieli psów, które narobią na chodniku bądź trawniku nieraz i po 1000 funtów, to tak mało można spotkać "kup" na swojej drodze. i rzeczywiście to skutkuje, bo czysto zazwyczaj bywa w parkach i na osiedlach. ludzi trzeba "finansowo" karać, puszczać z torbami za głupie błędy, to i rozum nadejdzie, nader wszystko. ot co! i te durne posły w rządzie powinny coś ku temu zadziałać.
Pisząc, że wszyscy jesteśmy "tylko ludźmi", miałam na mysli tego kierowcę, nie ofiarę wypadku. Oczywiście zgadzam się z tym, że piesi powinni być wyposażeni w odblaski podczas złych warunków atmosferycznych, a poruszanie się bez z nich w takich warunkach powinno być karane mandatami. Nie twierdzę również, że winnym tego wypadku był jedynie kierowca, bo tak naprawdę nie wiemy jak było naprawdę. Chodzi mi tylko o to, że w tym wszystkim kierujący być może odebrał dziewczynie szanse na przeżycie - uciekając z miejsca zdarzenia. Gdyby od razu wezwał pomoc, może by przeżyła... pomijając już wszystkie inne okoliczności tego zdarzenia, pogodę, brak odblasków, kto był winny, kto nie, itp. Wszystko można zrozumieć, przestraszył się sytuacji, był w szoku, ale nigdy nie zrozumiem tego, że będąc sprawcą wypadku można tak po prostu stchórzyć i uciec, zostawić poszkodowanego, który w takim zderzeniu niejednokrotnie nie ma żadnych szans... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wie ktos jak się nazywała ta dziewczyna? chociaż imię..
przecież jest w artykule
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pod Lublinem nie ma miejscowści Wólka, zatem pisanie o podlubelskiej Wólce jest niedorzeczne. Wypadek zdarzył się pod Lublinem w Wólce Lubelskiej.   Wyrazy współczucia dla Rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wie ktos jak się nazywała ta dziewczyna? chociaż imię..
Kasia Piszczek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to czystasz śmieciu pamiętaj bedzisz miał ta dziewczynę do końca życia na swoim sumieniu i dobrze Ty zawszona gnido, nawet jak Cie już dorwią to nigdy już nie bedziesz czół się bezpieczny nawet jak z pierdla wyjdziesz to Cie dojadą a i w pierdlu dowiedzą się co zrobiłeś szmaciarzu!!! Zmarnowałeś ludziom życie, święta stracili swoją ukochaną córeczkę, żebyś zdechł życze Ci tego!!! P.S. Njaszczersze kondolencje dla rodziny i bliskich Kasi [*].
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy fakt, że potrącił w chwili schodzenia z pasów nie świadczy dodatkowo przeciwko kierowcy? Piesza wszak nie wtargnęła. Oczywiście na forum wypowiedzi jak zwykle starają się rozmyć winę kierowcy. Obarczają władze, posłów - w tym akurat przypadku nie wiem dlaczego. W tym samym czasie czytamy o 18 letnim kierowcy, który szarżując zabił człowieka w Nałęczowie, a 3 inne potrącił. Kochani! Akurat tutaj nie we władzach bezpośrednio problem. Tutaj problem tkwi w zlasowanych mózgach bydlaków za kółkiem samochodu. Codziennie wielokrotnie obserwuję szarże, zajeżdżanie, wyprzedzanie na pasach (jestem kierowcą z 33 letnim stażem). Zawsze myślę wtedy - o, kolejny potencjalny morderca, zabójca jedzie. To dowód na zezwierzęcenie naszego społeczeństwa. Gdzie indziej tak nie ma, no chyba, że gdzieś w republice bananowej. Panowie decydenci - podnieście również kulturę szkolenia kierowców i doprecyzujcie obostrzenia niekoniecznie wobec niezdecydowanych panienek, ale raczej wobec 18 letnich pseudo-mistrzów kierownicy (lepszy dobór instruktorów i egzaminatorów, zatrudnienie prawdziwych fachowców i - tak, niestety, psychologów i ludzi z pedagogicznym podejściem, tudzież wnikliwe badania psychologiczne kandydatów na kierowców). Decydenci, a i owszem, natychmiast wprowadzić restrykcyjne przepisy na wzór Skandynawii, czy nawet Czech, gdzie pieszy nawet w odległości 2 m od pasów jest bezwzględnie przepuszczany przez samochód. U nas oburzenie powszechne na pieszych, no i w rezultacie koszenie. Ewentualnych polemistów traktuję jako zwolenników zabijania pieszych i tyle w tym temacie ode mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy fakt, że potrącił w chwili schodzenia z pasów nie świadczy dodatkowo przeciwko kierowcy? Piesza wszak nie wtargnęła. Oczywiście na forum wypowiedzi jak zwykle starają się rozmyć winę kierowcy. Obarczają władze, posłów - w tym akurat przypadku nie wiem dlaczego. W tym samym czasie czytamy o 18 letnim kierowcy, który szarżując zabił człowieka w Nałęczowie, a 3 inne potrącił. Kochani! Akurat tutaj nie we władzach bezpośrednio problem. Tutaj problem tkwi w zlasowanych mózgach bydlaków za kółkiem samochodu. Codziennie wielokrotnie obserwuję szarże, zajeżdżanie, wyprzedzanie na pasach (jestem kierowcą z 33 letnim stażem). Zawsze myślę wtedy - o, kolejny potencjalny morderca, zabójca jedzie. To dowód na zezwierzęcenie naszego społeczeństwa. Gdzie indziej tak nie ma, no chyba, że gdzieś w republice bananowej. Panowie decydenci - podnieście również kulturę szkolenia kierowców i doprecyzujcie obostrzenia niekoniecznie wobec niezdecydowanych panienek, ale raczej wobec 18 letnich pseudo-mistrzów kierownicy (lepszy dobór instruktorów i egzaminatorów, zatrudnienie prawdziwych fachowców i - tak, niestety, psychologów i ludzi z pedagogicznym podejściem, tudzież wnikliwe badania psychologiczne kandydatów na kierowców). Decydenci, a i owszem, natychmiast wprowadzić restrykcyjne przepisy na wzór Skandynawii, czy nawet Czech, gdzie pieszy nawet w odległości 2 m od pasów jest bezwzględnie przepuszczany przez samochód. U nas oburzenie powszechne na pieszych, no i w rezultacie koszenie. Ewentualnych polemistów traktuję jako zwolenników zabijania pieszych i tyle w tym temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy fakt, że potrącił w chwili schodzenia z pasów nie świadczy dodatkowo przeciwko kierowcy? Piesza wszak nie wtargnęła. Oczywiście na forum wypowiedzi jak zwykle starają się rozmyć winę kierowcy. Obarczają władze, posłów - w tym akurat przypadku nie wiem dlaczego. W tym samym czasie czytamy o 18 letnim kierowcy, który szarżując zabił człowieka w Nałęczowie, a 3 inne potrącił. Kochani! Akurat tutaj nie we władzach bezpośrednio problem. Tutaj problem tkwi w zlasowanych mózgach bydlaków za kółkiem samochodu. Codziennie wielokrotnie obserwuję szarże, zajeżdżanie, wyprzedzanie na pasach (jestem kierowcą z 33 letnim stażem). Zawsze myślę wtedy - o, kolejny potencjalny morderca, zabójca jedzie. To dowód na zezwierzęcenie naszego społeczeństwa. Gdzie indziej tak nie ma, no chyba, że gdzieś w republice bananowej. Panowie decydenci - podnieście również kulturę szkolenia kierowców i doprecyzujcie obostrzenia niekoniecznie wobec niezdecydowanych panienek, ale raczej wobec 18 letnich pseudo-mistrzów kierownicy (lepszy dobór instruktorów i egzaminatorów, zatrudnienie prawdziwych fachowców i - tak, niestety, psychologów i ludzi z pedagogicznym podejściem, tudzież wnikliwe badania psychologiczne kandydatów na kierowców). Decydenci, a i owszem, natychmiast wprowadzić restrykcyjne przepisy na wzór Skandynawii, czy nawet Czech, gdzie pieszy nawet w odległości 2 m od pasów jest bezwzględnie przepuszczany przez samochód. U nas oburzenie powszechne na pieszych, no i w rezultacie koszenie. Ewentualnych polemistów traktuję jako zwolenników zabijania pieszych i tyle w tym temacie.
Zgadzam się w 100%. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się. Mnie też przeraża obecne w wielu wypowiedziach na tym forum rozmywanie winy kierowcy, szukanie dla niego usprawiedliwień (warunki, władza, przepisy, brak znaków odblaskowych). Niewielu zatrzymuje się nad tragedią Kasi i jej rodziny, nad bólem nie do wytrzymania, którego sprawcą jest na razie nieznany (da Bóg, że do krótkiego czasu) drogowy bandyta. Przeraża mnie takie podejście, ciche przyzwolenie na prawo dżungli na polskich drogach. Jeśli sprawca (a jest to wysoce prawdopodobne) był pijany, to przecież ktoś z nim pił, widział, jak wsiada do samochodu, jak odjeżdża. Może i ktoś siedział obok kierowcy w samochodzie i nie zareagował, nie zmusił do udzielenia pomocy ofierze. Gdybyśmy reagowali w porę, nie tolerowali pijaków za kółkiem, ocalilibyśmy niejedno ludzkie życie! W jakimś sensie jesteśmy niejako współodpowiedzialni jako społeczeństwo za tragedie na drogach, także za śmierć Kasi. Niech Bóg przyjmie Ją do nieba, a Rodzinie niech da ukojenie i pociechę. Znam Jej tatę. Jasiu - jestem z Tobą.
Czy fakt, że potrącił w chwili schodzenia z pasów nie świadczy dodatkowo przeciwko kierowcy? Piesza wszak nie wtargnęła. Oczywiście na forum wypowiedzi jak zwykle starają się rozmyć winę kierowcy. Obarczają władze, posłów - w tym akurat przypadku nie wiem dlaczego. W tym samym czasie czytamy o 18 letnim kierowcy, który szarżując zabił człowieka w Nałęczowie, a 3 inne potrącił. Kochani! Akurat tutaj nie we władzach bezpośrednio problem. Tutaj problem tkwi w zlasowanych mózgach bydlaków za kółkiem samochodu. Codziennie wielokrotnie obserwuję szarże, zajeżdżanie, wyprzedzanie na pasach (jestem kierowcą z 33 letnim stażem). Zawsze myślę wtedy - o, kolejny potencjalny morderca, zabójca jedzie. To dowód na zezwierzęcenie naszego społeczeństwa. Gdzie indziej tak nie ma, no chyba, że gdzieś w republice bananowej. Panowie decydenci - podnieście również kulturę szkolenia kierowców i doprecyzujcie obostrzenia niekoniecznie wobec niezdecydowanych panienek, ale raczej wobec 18 letnich pseudo-mistrzów kierownicy (lepszy dobór instruktorów i egzaminatorów, zatrudnienie prawdziwych fachowców i - tak, niestety, psychologów i ludzi z pedagogicznym podejściem, tudzież wnikliwe badania psychologiczne kandydatów na kierowców). Decydenci, a i owszem, natychmiast wprowadzić restrykcyjne przepisy na wzór Skandynawii, czy nawet Czech, gdzie pieszy nawet w odległości 2 m od pasów jest bezwzględnie przepuszczany przez samochód. U nas oburzenie powszechne na pieszych, no i w rezultacie koszenie. Ewentualnych polemistów traktuję jako zwolenników zabijania pieszych i tyle w tym temacie ode mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pod Lublinem nie ma miejscowści Wólka, zatem pisanie o podlubelskiej Wólce jest niedorzeczne. Wypadek zdarzył się pod Lublinem w Wólce Lubelskiej.   Wyrazy współczucia dla Rodziny.
Sprawdź dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie , przed przejściem 50 km/godz rozumiecię? Zawsze przed przejściem noga z gazu i trzymaj ją nad pedałem hamulca = NIGDY NIE ZABIJESZ NA PRZEJŚCIUl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
światła światla swiatła, o swiatła przy targu bronowice batalia trwala kilka lat pomimo ze w odelglosci 100 metrow w jedna i druga strone sa bezpieczne przejscia ze swiatlami, ale po co sie fatygowac..skutek jest taki ze teraz rowerzysci i piesi non stop zasuwaja na czerwonym bo tu cytat "za dlugo sie czeka na zielone"- pytam?? GDZIE POLICJA ???Zapraszam patrol w okolicach porannych i poznych wieczornych na wlepienie kilku pieszym mandatow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to czystasz śmieciu pamiętaj bedzisz miał ta dziewczynę do końca życia na swoim sumieniu i dobrze Ty zawszona gnido, nawet jak Cie już dorwią to nigdy już nie bedziesz czół się bezpieczny nawet jak z pierdla wyjdziesz to Cie dojadą a i w pierdlu dowiedzą się co zrobiłeś szmaciarzu!!! Zmarnowałeś ludziom życie, święta stracili swoją ukochaną córeczkę, żebyś zdechł życze Ci tego!!! P.S. Njaszczersze kondolencje dla rodziny i bliskich Kasi [*].
Nikt nie broni kierowcy który to zrobił. Wrecz przeciwnie. To straszna tragedia. Ale należy spojrzeć na to realnie i bez takich chorych emocji. Było ciemno, przejście jest nieoswietlone i jak potwierdzają okoliczni mieszkańcy , bardzo niebezpieczne. Ruch bardzo duży. Mogło być róznie. Może ofiara tego wypadku przechodząc przez jezdnię potkneła się lub poślizneła. Było przecież mokro. Może przechodząc przez jezdnię nagle zwolniła lub przechodziła zbyt wolno. Ja przechodząc przez jezdnię staram się przechodzić szybko a najlepiej przebiegać. Mówię poważnie - i robie tak dla swojego dobra i bezpieczeństwa i by nie denerwować kierowców jak jest duży ruch i ktoś okazuje mi że tak powiem miłosierdzie i się zatrzymuje przed przejściem. Kierowca wcale nie musiał byc pijany lub naćpany jak pisze wiele osób. Może był w szoku może się bardzo przestraszył. To pewno też wielka tragedia dla niego. Nie wiadomo jak było, nie wyciągajmy pochopnych wniosków. Powinien jak najszybciej dla swojego dobra sam zgłosić sie na policję i wyjaśnić całą sprawę. Zachowajmy umiar w osądach. Niektórzy już by go skazali a może nie był az tak winny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IDIOTA!!
 
IDIOTA!!
w pełni popieram 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie , przed przejściem 50 km/godz rozumiecię? Zawsze przed przejściem noga z gazu i trzymaj ją nad pedałem hamulca = NIGDY NIE ZABIJESZ NA PRZEJŚCIUl
Nie masz pojęcia o czym mówisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
życia nie da się przewidzieć, nawet jak ty bedziesz uważał to ktoś inny ńie bedzie,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...