Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

15 grudnia 2013 r.
8:32
Edytuj ten wpis

Wólka. 19-latka zginęła potrącona przez samochód. Kierowca uciekł (wideo)

0 73 A A
Do wypadku na tym przejściu dla pieszych doszło w miejscowości Wólka (Wojciech Nieśpiałowski)
Do wypadku na tym przejściu dla pieszych doszło w miejscowości Wólka (Wojciech Nieśpiałowski)

Policjanci szukają kierowcy, który zabił 19-latkę na przejściu dla pieszych. Mieszkańcy podlubelskiej Wólki, gdzie doszło do tragedii wspominają zmarłą. Przyznają jednocześnie, że miejsce wypadku jest wyjątkowo niebezpieczne.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W miejscu tragedii, mieszkańcy Wólki palą znicze. Nie kryją pretensji do odpowiedzialnych za bezpieczeństwo.

– Władze powinny zamontować tutaj światła – mówi pani Anna, mieszkanka Wólki. – Boimy się przeprowadzać tędy nasze dzieci. Ile musi być tragedii, żeby ktoś poszedł po rozum do głowy?

W poszukiwaniach sprawcy wypadku mogą pomóc kamery monitoringu. Policjanci zabezpieczyli m.in. nagrania z kamer przy pobliskim przejeździe kolejowym i banku. Wytypowano już kilka podejrzanych samochodów. Żadna z kamer nie obejmuje jednak miejsca, w którym doszło do tragedii. Dlatego tak bardzo pomocne byłyby relacje świadków.

Wypadek w Nałęczowie

Do tragicznego wypadku doszło w sobotę również w Nałęczowie. Tam 18-letni kierowca wjechał w grupę pieszych. Jedna osoba zginęła.

Komentarze 73

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 23 grudnia 2013 o 22:14
0

w wólce powinna być estakada nad jezdnią dla pieszych bo to bardzo niebezpieczna droga a światła tylko tworzą korki

Aleś kurna wymyślił d.....lu.W Łecznej macie kładki? A szkoda buahahahahah

Avatar
Krwawy / 18 grudnia 2013 o 05:47
0

czy to katarzyna piszyk byla ofiara tego wypadku?!

Niestety tak.

Avatar
Krwawy / 18 grudnia 2013 o 05:43
0

Kasia P. była studentką I roku archeologii

Kasia Piszyk. Dziś pogrzeb.

Avatar
Aaaaaaaa / 17 grudnia 2013 o 21:46
0

Dwa dni wcześniej o godz.7.30 rano na tym samym przejściu zatrzymałam się samochodem aby przepuscić na przejsciu kobietę. Zanim kobieta weszła na jezdnię, usłyszałam trąbienie za sobą i od prawej strony wyminął mnie rozpędzony tir. Kierowca miał w d---pie że stanęłam przed oznakowanym przejsciem. Jemu się spieszyło. I takich kierowców jest chyba większość. A kiedy wydarzy się tragedia, to wtedy dopiero wszyscy płaczą. Jeżdżę Turystyczną codziennie, wiem jak ciężko jest przedostać się pieszemu na drugą stronę ulicy. I bardzo często, gdy staram się przepuścić pieszych, jestem wymijana od prawej (choć staram się tak stanąć, by nie było to możliwe).

Dwa dni wcześniej o godz.7.30 rano na tym samym przejściu zatrzymałam się samochodem aby przepuscić na przejsciu kobietę. Zanim kobieta weszła na jezdnię, usłyszałam trąbienie za sobą i od prawej strony wyminął mnie rozpędzony tir. Kierowca miał w d---pie że stanęłam przed oznakowanym przejsciem. Jemu się spieszyło. I takich kierowców jest chyba większość. A kiedy wydarzy się tragedia, to wtedy dopiero wszyscy płaczą. Jeżdżę Turystyczną codziennie, wiem jak ciężko jest przedostać się pieszemu na drugą stronę ulicy. I bardzo często, gdy st... rozwiń

Avatar
Studentka / 17 grudnia 2013 o 14:13
0

wie ktos jak się nazywała ta dziewczyna? chociaż imię..

Kasia P. była studentką I roku archeologii

Avatar
Yoko / 17 grudnia 2013 o 00:03
0

Powiem tyle, nieludzki człowieku, który nawet nie udzieliłeś pomocy dziewczynie... Jeśli to czytasz to wiedz, że mam nadzieję, że spotka Cię w życiu taka sama sytuacja, takich idiotów jak Ty powinno się nie zamykać w więzieniach... JAK BARDZO BEZ SERCA TRZEBA BYĆ?! Jak w ogóle mogłeś uciec i nie pomóc? Czy chociaż na chwilę pomyślałeś, gdyby coś takiego przytrafiło się komuś z Twoich najbliższych i ktoś nie udzieliłby im pomocy? Jak wtedy byś się czuł? To była młoda osoba, dziewczyna z planami na przyszłość, która miała swoje ambicje i marzenia, a zakończyło się to przez kompletnego kretyna... Jak bardzo pozbawiony jesteś współczucia i LUDZKICH ODRUCHÓW? Liczę, że policja niedługo Cię złapie i wymierzy jak najsurowszą karę... Serdecznie współczuję rodzinie, tej straty nie odkupi już nic...

Powiem tyle, nieludzki człowieku, który nawet nie udzieliłeś pomocy dziewczynie... Jeśli to czytasz to wiedz, że mam nadzieję, że spotka Cię w życiu taka sama sytuacja, takich idiotów jak Ty powinno się nie zamykać w więzieniach... JAK BARDZO BEZ SERCA TRZEBA BYĆ?! Jak w ogóle mogłeś uciec i nie pomóc? Czy chociaż na chwilę pomyślałeś, gdyby coś takiego przytrafiło się komuś z Twoich najbliższych i ktoś nie udzieliłby im pomocy? Jak wtedy byś się czuł? To była młoda osoba, dziewczyna z planami na przyszłość, która miała swoje ambicje i ma... rozwiń

Avatar
ola / 16 grudnia 2013 o 21:12
0

czy to katarzyna piszyk byla ofiara tego wypadku?!

Avatar
Gość / 16 grudnia 2013 o 14:13
0

Takich sku***synów powinni zamykac na długoletnie więzienie. Ostatnio szedłem na pasach z dzieckiem 3 letnim za rękę go trzymając (na pewno byłem dobrze widoczyny). Było to obok Galerii Zielona w Puławach. Jakiś je***y deb*** w fordzie kombi z 1995r z rejestracją LLB gna na mnie i wcale nie zwalnia. Pociągnąłem dzieciaka i szybko zbiegłem z przejścia. Ścierwo nawet nie zwolniło. Gdybym tego nie zrobił przejechałby mnie. Prowadził jakiś 20-to kilku latek. Tyle zdążyłem ocenić gdy śmignął obok. Szlag mnie trafił. Gdybym miał auto pod ręką zacząłbym go gonić. Taki byłem wku***ony.

Ludzie jeżdżą nie myśląc, nie patrząc na znaki, że jest przejście. Jak juz jadą to tak jak gdyby droga pozwalała na max gaz. Nie zastanawiają się że istnieją przejścia, na których moga byc piesi....

Zgroza.

Podnieście kary dla piratów drogowych. Obecnie to jakaś kpina i karki - nie kary.

Bardzo dobrze się zachowałeś. Pieszy świadomy takich zagrożeń może uniknąć zderzenia. Wariaci zawsze się trafią i nawet najwyższe kary ich nie odstraszą. Najlepiej samemu na siebie uważać, bo nikt nam nie zapewni bezpieczeństwa jak sami o siebie nie zadbamy.

howałeś. Pieszy świadomy takich zagrożeń może uniknąć zderzenia. Wariaci zawsze się trafią i nawet najwyższe kary ich nie odstraszą. Najlepiej samemu na siebie uważać, bo nikt nam nie zapewni bezpieczeństwa jak sami o siebie nie zadbamy.

rozwiń
Avatar
agata / 16 grudnia 2013 o 11:34
0

kierowcom szczegolnie sie spieszy przed przejsciem i czesto jest tak ze jestes na srodku przejscia wszyscy cie puszczaja a na 3 pasie jedzie idiota i czesto z tel przy uchu i interesuje ich tylko 1 srona czy moga jechac a ze jest ktos na pasach to juz niekoniecznie tak jest na radzie na krancowej w lbn zawsze dochodzi tam do wypadkow na witosa na przejsciu rowniez niebezpiecznie wogle sie niezatrzymuja zabili tam mojego kolege w tamtym roku,.jaki i zarowno powinni cos zrobic z przejsciem postawic jakies swiatla za ul skibinska gdzie znajduje sie szkola specjalna  bo tam czesto uczeszczja dzieci do szkoly i spowrotem a kierowcy niechetnie przepuszczaja!

kierowcom szczegolnie sie spieszy przed przejsciem i czesto jest tak ze jestes na srodku przejscia wszyscy cie puszczaja a na 3 pasie jedzie idiota i czesto z tel przy uchu i interesuje ich tylko 1 srona czy moga jechac a ze jest ktos na pasach to juz niekoniecznie tak jest na radzie na krancowej w lbn zawsze dochodzi tam do wypadkow na witosa na przejsciu rowniez niebezpiecznie wogle sie niezatrzymuja zabili tam mojego kolege w tamtym roku,.jaki i zarowno powinni cos zrobic z przejsciem postawic jakies swiatla za ul skibinska gdzie znajd... rozwiń

Avatar
zbyszek / 16 grudnia 2013 o 10:06
0

w wólce powinna być estakada nad jezdnią dla pieszych bo to bardzo niebezpieczna droga a światła tylko tworzą korki

Avatar
Gość / 23 grudnia 2013 o 22:14
0

w wólce powinna być estakada nad jezdnią dla pieszych bo to bardzo niebezpieczna droga a światła tylko tworzą korki

Aleś kurna wymyślił d.....lu.W Łecznej macie kładki? A szkoda buahahahahah

Avatar
Krwawy / 18 grudnia 2013 o 05:47
0

czy to katarzyna piszyk byla ofiara tego wypadku?!

Niestety tak.

Avatar
Krwawy / 18 grudnia 2013 o 05:43
0

Kasia P. była studentką I roku archeologii

Kasia Piszyk. Dziś pogrzeb.

Avatar
Aaaaaaaa / 17 grudnia 2013 o 21:46
0

Dwa dni wcześniej o godz.7.30 rano na tym samym przejściu zatrzymałam się samochodem aby przepuscić na przejsciu kobietę. Zanim kobieta weszła na jezdnię, usłyszałam trąbienie za sobą i od prawej strony wyminął mnie rozpędzony tir. Kierowca miał w d---pie że stanęłam przed oznakowanym przejsciem. Jemu się spieszyło. I takich kierowców jest chyba większość. A kiedy wydarzy się tragedia, to wtedy dopiero wszyscy płaczą. Jeżdżę Turystyczną codziennie, wiem jak ciężko jest przedostać się pieszemu na drugą stronę ulicy. I bardzo często, gdy staram się przepuścić pieszych, jestem wymijana od prawej (choć staram się tak stanąć, by nie było to możliwe).

Dwa dni wcześniej o godz.7.30 rano na tym samym przejściu zatrzymałam się samochodem aby przepuscić na przejsciu kobietę. Zanim kobieta weszła na jezdnię, usłyszałam trąbienie za sobą i od prawej strony wyminął mnie rozpędzony tir. Kierowca miał w d---pie że stanęłam przed oznakowanym przejsciem. Jemu się spieszyło. I takich kierowców jest chyba większość. A kiedy wydarzy się tragedia, to wtedy dopiero wszyscy płaczą. Jeżdżę Turystyczną codziennie, wiem jak ciężko jest przedostać się pieszemu na drugą stronę ulicy. I bardzo często, gdy st... rozwiń

Avatar
Studentka / 17 grudnia 2013 o 14:13
0

wie ktos jak się nazywała ta dziewczyna? chociaż imię..

Kasia P. była studentką I roku archeologii

Avatar
Yoko / 17 grudnia 2013 o 00:03
0

Powiem tyle, nieludzki człowieku, który nawet nie udzieliłeś pomocy dziewczynie... Jeśli to czytasz to wiedz, że mam nadzieję, że spotka Cię w życiu taka sama sytuacja, takich idiotów jak Ty powinno się nie zamykać w więzieniach... JAK BARDZO BEZ SERCA TRZEBA BYĆ?! Jak w ogóle mogłeś uciec i nie pomóc? Czy chociaż na chwilę pomyślałeś, gdyby coś takiego przytrafiło się komuś z Twoich najbliższych i ktoś nie udzieliłby im pomocy? Jak wtedy byś się czuł? To była młoda osoba, dziewczyna z planami na przyszłość, która miała swoje ambicje i marzenia, a zakończyło się to przez kompletnego kretyna... Jak bardzo pozbawiony jesteś współczucia i LUDZKICH ODRUCHÓW? Liczę, że policja niedługo Cię złapie i wymierzy jak najsurowszą karę... Serdecznie współczuję rodzinie, tej straty nie odkupi już nic...

Powiem tyle, nieludzki człowieku, który nawet nie udzieliłeś pomocy dziewczynie... Jeśli to czytasz to wiedz, że mam nadzieję, że spotka Cię w życiu taka sama sytuacja, takich idiotów jak Ty powinno się nie zamykać w więzieniach... JAK BARDZO BEZ SERCA TRZEBA BYĆ?! Jak w ogóle mogłeś uciec i nie pomóc? Czy chociaż na chwilę pomyślałeś, gdyby coś takiego przytrafiło się komuś z Twoich najbliższych i ktoś nie udzieliłby im pomocy? Jak wtedy byś się czuł? To była młoda osoba, dziewczyna z planami na przyszłość, która miała swoje ambicje i ma... rozwiń

Avatar
ola / 16 grudnia 2013 o 21:12
0

czy to katarzyna piszyk byla ofiara tego wypadku?!

Avatar
Gość / 16 grudnia 2013 o 14:13
0

Takich sku***synów powinni zamykac na długoletnie więzienie. Ostatnio szedłem na pasach z dzieckiem 3 letnim za rękę go trzymając (na pewno byłem dobrze widoczyny). Było to obok Galerii Zielona w Puławach. Jakiś je***y deb*** w fordzie kombi z 1995r z rejestracją LLB gna na mnie i wcale nie zwalnia. Pociągnąłem dzieciaka i szybko zbiegłem z przejścia. Ścierwo nawet nie zwolniło. Gdybym tego nie zrobił przejechałby mnie. Prowadził jakiś 20-to kilku latek. Tyle zdążyłem ocenić gdy śmignął obok. Szlag mnie trafił. Gdybym miał auto pod ręką zacząłbym go gonić. Taki byłem wku***ony.

Ludzie jeżdżą nie myśląc, nie patrząc na znaki, że jest przejście. Jak juz jadą to tak jak gdyby droga pozwalała na max gaz. Nie zastanawiają się że istnieją przejścia, na których moga byc piesi....

Zgroza.

Podnieście kary dla piratów drogowych. Obecnie to jakaś kpina i karki - nie kary.

Bardzo dobrze się zachowałeś. Pieszy świadomy takich zagrożeń może uniknąć zderzenia. Wariaci zawsze się trafią i nawet najwyższe kary ich nie odstraszą. Najlepiej samemu na siebie uważać, bo nikt nam nie zapewni bezpieczeństwa jak sami o siebie nie zadbamy.

howałeś. Pieszy świadomy takich zagrożeń może uniknąć zderzenia. Wariaci zawsze się trafią i nawet najwyższe kary ich nie odstraszą. Najlepiej samemu na siebie uważać, bo nikt nam nie zapewni bezpieczeństwa jak sami o siebie nie zadbamy.

rozwiń
Avatar
agata / 16 grudnia 2013 o 11:34
0

kierowcom szczegolnie sie spieszy przed przejsciem i czesto jest tak ze jestes na srodku przejscia wszyscy cie puszczaja a na 3 pasie jedzie idiota i czesto z tel przy uchu i interesuje ich tylko 1 srona czy moga jechac a ze jest ktos na pasach to juz niekoniecznie tak jest na radzie na krancowej w lbn zawsze dochodzi tam do wypadkow na witosa na przejsciu rowniez niebezpiecznie wogle sie niezatrzymuja zabili tam mojego kolege w tamtym roku,.jaki i zarowno powinni cos zrobic z przejsciem postawic jakies swiatla za ul skibinska gdzie znajduje sie szkola specjalna  bo tam czesto uczeszczja dzieci do szkoly i spowrotem a kierowcy niechetnie przepuszczaja!

kierowcom szczegolnie sie spieszy przed przejsciem i czesto jest tak ze jestes na srodku przejscia wszyscy cie puszczaja a na 3 pasie jedzie idiota i czesto z tel przy uchu i interesuje ich tylko 1 srona czy moga jechac a ze jest ktos na pasach to juz niekoniecznie tak jest na radzie na krancowej w lbn zawsze dochodzi tam do wypadkow na witosa na przejsciu rowniez niebezpiecznie wogle sie niezatrzymuja zabili tam mojego kolege w tamtym roku,.jaki i zarowno powinni cos zrobic z przejsciem postawic jakies swiatla za ul skibinska gdzie znajd... rozwiń

Avatar
zbyszek / 16 grudnia 2013 o 10:06
0

w wólce powinna być estakada nad jezdnią dla pieszych bo to bardzo niebezpieczna droga a światła tylko tworzą korki