Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zabili się, ale nie byli z naszej gminy…

Utworzony przez Maria, 9 października 2008 r. o 09:19 Powrót do artykułu
Rodzice! Gdzie byliście???!!!! Rodzicem się jest, gospodarzem się bywa, czasu nie da się cofnąć, za późno.... a dziecko wysyłało takie czytelne sygnały!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawno nie czytałem tak dobrego reportażu. I przy tym tak poruszającego. Smutny, ale bardzo dojrzały materiał. Szkoda że bez happy endu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiedziała dyrekcja szkoły, wiedzieli rodzice, to dlaczego nie przywieźli psychiatry prywatnie na wizytę dla syna?! Ale on nie był z naszej gminy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popłakałem się kurcze, świetny tekst, nawet nie spodziewałem się że na taki trafię (sorry Dzienniku), tak trzymajcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wspaniały tekst, popłakałem się...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż... nie rozumiem nad czym tu płakać po przeczytaniu tej relacji? Chyba tylko nad głupotą i brakiem działań pracowników szkoły, pani psycholog i rodziców. Najłatwiej odepchnąć od siebie problem mówiąc, że jeśli chłopak nie chce iść do psychiatry, to nic się nie da zrobić. Bzdura! On dawał sygnały, że potrzebuje pomocy, że sobie nie radzi ze swoim życiem. Każda dorosła, mądra osoba, zwłaszcza psycholog, nie powinna była tego zignorować. Dzieciak wołał o pomoc i jej nie otrzymał. Nie zabił się dla zabawy, jak sądzę... Dyrektor się przejął - nie dziwne, ale za późno, w sumie lepiej byłoby zaistnieć w mediach z pozytywnej przyczyny. Może gdyby przejął się naprawdę losem chłopaka wcześniej? Szkoda dzieciaków...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...