Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zagadkowa śmierć Marka Wojciechowskiego (wideo)

Utworzony przez Prymityw, 24 kwietnia 2009 r. o 06:39 Powrót do artykułu
ej sluszna uwaga... moze on wracal w kierunku lublina...moze byl gdzies wysadzony na bok od glownej ulicy i wpadl do stawu SKORO NIE MA ZAPISU KAMER TO MOZE UDALO MU SIE NP DOTRZEC DO WILENSKIEJ, TAM JAKIS SAMOCHOD CO JECHAL W PRZECIWNYM KIERUNKU ZABRAL GO ZE SOBA I POGNALI W STRONE NALECZOWSKIEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pijany studencina wpadl do wody..o co tyle krzyku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla tych co nie wierza w porwania http://www.mmkrakow.pl/3160/2008/12/16/odn...k?category=news
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
you napisał:
Na 100 % miał wycięte organy (moja koleżanka pracuje w policji)
po co ściemniasz?????????????????? PO CO TO W OGÓLE ROBISZ? TAK SIĘ SKŁADA ZE BIEGŁY SĄDOWY KTÓRY BADAŁ CIAŁO OD RAZU PO WYŁOWIENIU TO MÓJ SĄSIAD I TEXT Z WYCIĘTYMI ORGANAMI GO Z DEKA WKURZYŁ:/ jak można być takim chamem:/ to jest bezczeszczenie zwłok takie gadanie:/ elf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
dla tych co nie wierza w porwania http://www.mmkrakow.pl/3160/2008/12/16/odn...k?category=news
Tutaj przynajmniej był jakis motyw... " żona Stanisława Klimka właściciela hotelu Klimek w Muszynie - Złockiem"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a moze jednak ktos mu pomogl w smierci? a policja nie chce tego ujawniac, bo boi sie paniki wsrod studentow? zwlaszcza teraz gdy zaczynaja sie dni kultury studenckiej?
KTOŚ SIĘ BOI ZE BEDZIE PANOIKA TO NIE ZRADZA FAKTÓW!!!!!!!!???? TITANICA SIE NAOGLĄDAŁEŚ????????????????LUDZIE MNIEJ TELEWIZJI, MNIEJ SERIALI NAPRAWDĘ:| ZAL CZYTAC:|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KRACK napisał:
KTOŚ SIĘ BOI ZE BEDZIE PANOIKA TO NIE ZRADZA FAKTÓW!!!!!!!!???? TITANICA SIE NAOGLĄDAŁEŚ????????????????LUDZIE MNIEJ TELEWIZJI, MNIEJ SERIALI NAPRAWDĘ:| ZAL CZYTAC:|
Wieksza panike moim zdaniem wywoluje wsrod studentow sesja niz seryjny morderca polujacy na styrane aloholem nerki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sd napisał:
Ciekawe jakie? Zero spermy, mamy przecież prezerwatywy, a ona bezwiednie poddała się aktowi, bo po dłuższym działaniu tego środku popada się w otępienie... i co? Ale w tym przypadku sprawa gwałtu była pierwszym przykładem. A sprawa zaginięcia drugim, tzn. wariacją przypadku naszego. Czy policja i prokuratura działaby tak samo i czy przyjęłaby podobne założenie, że doszła sama do tej wsi i utopiła się w stawie bez udziału osób trzecich, bo sobie dziewczynka popiła a pić to rzecz studencka.
DZIECKO! CO ZA deb***E TO KOMENTUJĄ, NO NAPRAWDĘ:| CO TY MYŚLISZ, ŻE gwałt się udowadnia obecnością spermy w ciele dziewczyny??????????? jest 100 roznych sposobow by ocenic czy kobieta zostala zgwalcona:| deb***izm sie szerzy, uwaga:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziewam napisał:
Wieksza panike moim zdaniem wywoluje wsrod studentow sesja niz seryjny morderca polujacy na styrane aloholem nerki
HAHA BEZ KITU;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuba napisał:
Masz absolutną rację. Poza tym u nas w Lublinie często też ląduje UFO (pozostawiając kręgi w zbożu na Felinie) i porywa studentów UP. A szwagier ciotki od strony stryjenki co ma syna Jacka, który zna kolege, który ma koleżanke, której ojciec pracuje z sąsiadką prokuratora opowiadał, że słyszał że co niektórym studentom w Lublinie wycinają też mózgi. Ale w sumie Tobie nie za bardzo byłoby co wyciąć, więc śmiało przyjeżdżaj z córką. ŻENUA już nudne sie robi czytanie takich głupot
A to teraz się nie dziwię patrząc na pracę prokuratury i sądów w lubelskim! Coś w tym musi być jakiś ziarnko prawdy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie grasują porywacze organów ? To ja ZŁOWIESZCZY ORGANISTA Nowy obraz mapy bitowej (2).jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaahhahahhahhahahhhahahahahahhah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może to Palikot go porwał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://fotoo.pl/zdjecia/files/2009-04/d0629513.jpg WASZE ORGANY SĄ MOJE !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spotkałem dzisiaj łowce organów, Panią Maritę Organellę i Szalonego Organiste Kidneya.Powiedzieli że wycieli lewą pólkulę połowie lublinian a drugiej połowie wycięli prawą półkulę, dlatego jedni są prawomyślni a niektórzy lewomyślni.Ale o tym się nie mówi że nie wywołać paniki....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłoby dość wypisywania tych bredni w tym i innych tematach dotyczących tego tragicznego wydarzenia !!!!!!!!!! Głęboko i szczerze współczuję Rodzicom i wszystkim bliskim Marka W.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
avia napisał:
Byłoby dość wypisywania tych bredni w tym i innych tematach dotyczących tego tragicznego wydarzenia !!!!!!!!!! Głęboko i szczerze współczuję Rodzicom i wszystkim bliskim Marka W.
Naucz się pisać poprawnie po polsku. Wszyscy tutaj współczują rodzinie i bliskim Marka, jednak wielu ludzi chciałoby poznać co tak naprawdę się wydarzyło. Sprawa od początku była nagłaśniana więc taka reakcja jest zupełnie normalna. Oczywiście nie chodzi mi o tych plotkarzy co piszą niestworzone rzeczy szukając sensacji tam, gdzie jej nie ma ale o normalne osoby które od rozpoczęcia poszukiwań mocno się w nie zaangażowały a teraz chcą wyjaśnień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coż tu napisać śmierć to jest śmierć. dla tych co pozostali zawsze jest tragedią... trzeba o chłopaku pamiętać [*] ... niestety ta sprawa wydaje się mieć szersze znaczenie niż śmierć młodego studenta... ... wiary w sprawność a i uczciwość lubelskiej policji a i prokuratury i sądów - nie mam żadnej ktoś ma? sprawa śmierci jest poważniejsza niż konfiskata jakimś nastolatkom komputerów i zbioru płyt, czy wlepianiem mandatów... a nie słyszałem od dawna o sukcesach lubelskich organów w sprawach swym skomplikowaniem ponad te wymienione wykraczających... ... i o tym właśnie chcę napisać. o tym że potrzebujemy nieskorumpowanego i nieprzestępczego systemu bezpieczeństwa publicznego i wymiaru sprawiedliwości bez gwałtów na komendach, seksu w ramach mandatów, krycia przestępców jeśli są z rodzin członków mafijnej palestry... potrzebujemy uczciwych policjantów, praworządnych prokuratorów i nieskaźitelnych sędziów... wtedy nawet gdy wydarzy się tragedia ( bo ich nie wyeliminujemy zapewne nigdy) będziemy się czuć bezpieczni wtedy też ze służbami publicznymi będą współpracować obywatele... bo chyba nikogo nie dziwi że nie palą się do współpracy z przestępcami? ... wtedy też młodzi studenci będą mieli większe szansę na przeżycie wypadu na piwo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leniak napisał:
coż tu napisać śmierć to jest śmierć. dla tych co pozostali zawsze jest tragedią... trzeba o chłopaku pamiętać [*] ... niestety ta sprawa wydaje się mieć szersze znaczenie niż śmierć młodego studenta... ... wiary w sprawność a i uczciwość lubelskiej policji a i prokuratury i sądów - nie mam żadnej ktoś ma? sprawa śmierci jest poważniejsza niż konfiskata jakimś nastolatkom komputerów i zbioru płyt, czy wlepianiem mandatów... a nie słyszałem od dawna o sukcesach lubelskich organów w sprawach swym skomplikowaniem ponad te wymienione wykraczających... ... i o tym właśnie chcę napisać. o tym że potrzebujemy nieskorumpowanego i nieprzestępczego systemu bezpieczeństwa publicznego i wymiaru sprawiedliwości bez gwałtów na komendach, seksu w ramach mandatów, krycia przestępców jeśli są z rodzin członków mafijnej palestry... potrzebujemy uczciwych policjantów, praworządnych prokuratorów i nieskaźitelnych sędziów... wtedy nawet gdy wydarzy się tragedia ( bo ich nie wyeliminujemy zapewne nigdy) będziemy się czuć bezpieczni wtedy też ze służbami publicznymi będą współpracować obywatele... bo chyba nikogo nie dziwi że nie palą się do współpracy z przestępcami? ... wtedy też młodzi studenci będą mieli większe szansę na przeżycie wypadu na piwo...
Zgadzam się. I mam nadzieje że będzie to też nauczka i przestroga dla rozsiewających plotki. Mam nadzieję że sprawa się jakoś wyjaśni, chociaż nie wiem czy są na to jeszcze szanse...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek utopil sie sam. nie mial nic wycietego. rodzice potwierdzili, ze chlopak lubil czasem wychodzic z domu i isc przed siebie bez celu, po kilku godzinach wracal do domu. byl pijany i tym razem tragicznie to sie skonczylo.plecak i kurtke znaleziono po spuszczeniu wody ze stawu, tylko dotad nie podano tej informacji. sa rozpatrywane 2 mozliwosci: albo nie zauwazyl stawu i wpadl, albo specjalnie wszedl do niego (tylko po co?) i juz nie umial wyjsc. jakie z tego wnioski? 1. cieszmy sie ze glupie plotki z organami sie nie potwierdzily 2. uwazajmy na przyszosc na siebie, jak wspoltowarzysz od alkoholu odlacza sie od nas 3. uszanujmy ta tragedie, pomodlmy sie za Jego dusze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...