Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
PAMIĘTAJCIE o dokarmianiu ZWIERZĄT (i ptaków)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wiem, jak przetrwać - kupiłem wódeczkę (o,7 l.), siedzę sobie w ciepłym domku, patrzę na zimowy krajobraz, świecący księżyc, ..., jest bajecznie ... Polecam wszystkim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiedzący, jak przertwać napisał:
Ja wiem, jak przetrwać - kupiłem wódeczkę (o,7 l.), siedzę sobie w ciepłym domku, patrzę na zimowy krajobraz, świecący księżyc, ..., jest bajecznie ... Polecam wszystkim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Romantycznie może być nawet w mroźne wieczory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisz durniu na temat a nie o glupiej zonie przydabysie tobie slownik ortograficzny ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdjęciu dwóch do jednej kierownicy to dokąd oni pojadą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4FAE9C napisał:
Pisz durniu na temat a nie o glupiej zonie przydabysie tobie slownik ortograficzny ??
TO TOBIE BY SIE PRZYDAL SŁOWNIK ANALFABETO! I Z TEGO CO WIDZĘ TO TY TU PISZESZ NIE NA TEMAT!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...