Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jestem w szoku! Co za jeb.... cham! Wielki Pan z mercedesa myśli że jest na swoim zasranym podwórku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno, trafila na wariata, kazdy mogl... Zony i dzieci jak widac trzeba pilnowac, ja pod siedzeniem woze leciutka siekiere z fiskarsa zdarzylo mi sie 2 krotnie ja wyciagnac na parkingu pod marketem i swiniaki po 120kg kulili uszy, polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmmm zdarzenie opisane co najmniej tak, jakby z matiza zostały same strzępy... a tu tylko tablica. to tak jakby zaatakował ich na ulicy jadowity, agresywny, muskularny york bez kolczatki i kagańca czyta się to z przerażeniem, potem już z uśmiechem bo artykuł ma wydźwięk krzyku histeryczki. jaki ciężki szok, czy pan wie, o czym pan pisze? ludzie w ciężkim szoku są odwożeni karetką na sygnale do szpitala, a potem kierowani na oddział zamknięty i jest to bardzo poważny uraz więc proszę nie przeginać, bo nie widział pan chyba osoby w ciężkim szoku. co do ataku na tablicę rejestracyjną matiza (heheheheheh) co to był za mercedes? chyba smart, bo przeciętny mercedes spychając i atakując matiza raczej zrobiłby z niego papkę. oczywiście nie bronię kierowcy bo powinien dostać w gługi pysk na miejscu, ale ten artykuł nadaje się do teleexpresu! ehhh i pomyśleć że przyjdzie nam za to płaxić w przyszłości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znieczulica znieczulicą ale mamy równouprawnienie podobno... Mamy równouprawnienie, ale facet nie może atakować kobiety bo będzie damskim bokserem, za to już kobieta faceta może; Mamy równouprawnienie, ale kobieta nie pójdzie fedrować do kopalni, na budowę... etc. a facet musi; Mamy równouprawnienie, ale facet musi przepuścić kobietę w drzwiach, za to kobieta faceta nie musi, nawet jak on wychodzi to baba zawsze się pcha, bo ma pierwszeństwo; i po kiego chja nam to równouprawnienie, skoro baba na parkingu w dalszym ciągu nie może sobie poradzić z zaparkowaniem samochodu i jakiś fiej ją dojeżdża?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty fałszywy adamku wara od mego nicka bo wpier***.a moje zdanie wyjsc z auta spisac numery było i tyle.a ta zamiast tak zrobic to sie zlała w majtki zreszta wczesniej zasrane.BO BABOM ZAKAZ PROWADZENIA NO HYBA ZE TACZKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wrażenie, że to typowe jednostronne "pierdu pierdu". Gość w Mercu to oczywiście cham i furiat ale jestem na 99% przekonany, że cała historia nie wyglądała dokładnie tak, jak została opisana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po wiekszosci wpisow tutaj czarno na białym widać, że Polak to burak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie chodzi o szkody - tylko o to , że pier***niety psychopata wyżywa się na innych. A ja bym go w 10 chłopa do lasu i wpier*** - to by spokorniał dopiero idiota jedem. A mąż - wex Pan sprawy w swoje ręcę - bo jak by mnie to spotkało to bym gnoja zatukł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Ty fałszywy adamku wara od mego nicka bo wpier***.a moje zdanie wyjsc z auta spisac numery było i tyle.a ta zamiast tak zrobic to sie zlała w majtki zreszta wczesniej zasrane.BO BABOM ZAKAZ PROWADZENIA NO HYBA ZE TACZKI
to ty gnoju jesteś saddamek fałszywy, a ja jestem orginal genuine the only adamek! więc sam odpalaj wrotki, póki czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Znieczulica znieczulicą ale mamy równouprawnienie podobno... Mamy równouprawnienie, ale facet nie może atakować kobiety bo będzie damskim bokserem, za to już kobieta faceta może; Mamy równouprawnienie, ale kobieta nie pójdzie fedrować do kopalni, na budowę... etc. a facet musi; Mamy równouprawnienie, ale facet musi przepuścić kobietę w drzwiach, za to kobieta faceta nie musi, nawet jak on wychodzi to baba zawsze się pcha, bo ma pierwszeństwo; i po kiego chja nam to równouprawnienie, skoro baba na parkingu w dalszym ciągu nie może sobie poradzić z zaparkowaniem samochodu i jakiś fiej ją dojeżdża?!
Cwoku wiejski, tam były dzieci, tępaku. Pal licho babę ale dlaczego dzieci mają uczestniczyć w czymś takim kiedy jakiś sfrustrowany dureń szuka możliwości rozładowania napięcia bo w inny sposób już nie może?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Cwoku wiejski, tam były dzieci, tępaku. Pal licho babę ale dlaczego dzieci mają uczestniczyć w czymś takim kiedy jakiś sfrustrowany dureń szuka możliwości rozładowania napięcia bo w inny sposób już nie może?
Cwok wiejski to cie zrobił miękkim prąciem, do dzieci nic nie mam, nie powinny w tym uczestniczyć to fakt, ale baba jak prrzychodzi co do czego to już jest ta słaba i potrzebuje pomocy "silnych mężczyzn". Ech, hipokrytki....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wersja jednej tylko strony podana a ciekawe co na to sprawca? swoją drogą wiele osób mówi jedno jak okazuje się że jest nagrania dana sytuacja to okazuje się że było inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lukasz napisał:
Trudno, trafila na wariata, kazdy mogl... Zony i dzieci jak widac trzeba pilnowac, ja pod siedzeniem woze leciutka siekiere z fiskarsa zdarzylo mi sie 2 krotnie ja wyciagnac na parkingu pod marketem i swiniaki po 120kg kulili uszy, polecam.
Dobre ja ze swojej strony polecam aluminiowy kij baseballowy, też skuteczny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dobre ja ze swojej strony polecam aluminiowy kij baseballowy, też skuteczny
Gorzej jak trafi się koleś z większą siekierką lub kijem. Czy wtedy dalej będziesz taki chojrak? Nie idźcie tą drogą, oj nie idźcie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dobre ja ze swojej strony polecam aluminiowy kij baseballowy, też skuteczny [/quote] [quote]cofnęła tyłem samochodu
a to przodem można?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dix napisał:
Gorzej jak trafi się koleś z większą siekierką lub kijem. Czy wtedy dalej będziesz taki chojrak? Nie idźcie tą drogą, oj nie idźcie...
Wtedy nie będę, jak też i teraz nie jestem "taki chojrak", koluniu z falistej tektury, a taki kijek lub jak Kolega wyżej lekka siekierka mają służyć zapewnieniu mi poczucia bezpieczeństwa poprzez możliwość odparcia bezpośredniego, nagłego ataku na moją nietykalność cielesną, a nie mają służyć przeprowadzaniu takowego na nietykalność innych osób, więc "chojrakiem" raczej nazwij agresora, p-ko któremu owe narzędzie wożę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórym GBUROM z tych półciężarowych niby osobowych należy się psychiatra,można ich liczyć na pęczki,poza pokazniejszą furą zero MÓZGU ,a jak jest to brak włącznika w widocznym miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Cwok wiejski to cie zrobił miękkim prąciem, do dzieci nic nie mam, nie powinny w tym uczestniczyć to fakt, ale baba jak prrzychodzi co do czego to już jest ta słaba i potrzebuje pomocy "silnych mężczyzn". Ech, hipokrytki....
Ćwoku wiejski i tępy szowinisto to po się w ogóle wypowiadasz? Tylko prostak podobny do ciebie może się tak zachować w obecności małoletnich dzieci i jeszcze uważać, ze nic się nie stało. A swoje kompleksy związane z kobietami lecz, nie na forum ale u psychiatry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie zastawila cala jezdnie bo ona ustepuje miejsca ale niech nie blokuje calej drogi pewnie o to gosc z merca sie wkurzyl nie ktore osoby nie powinny jezdzic bo nic oprocz tego co sie dzieje przed samochodem nie widza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rzucacie na siebie tylko wzajemnie obelgami, tylko pogratulować szacunku i kultury. Zgadzam się z tym w pełni, iż to tylko i wyłącznie wersja jednej strony, która nie do końca musi się pokrywać z prawdą. Może chłop w mercedesie się gdzieś bardzo śpieszył i zirytowany zastojem i oczekiwaniem tak postąpił, może właśnie zwyczajnie wyładował swoją całą frustrację po jakimś wydarzeniu - tego nie wiemy... W liście jeden wielki dramat, a w sumie nic na szczęście się nie stało. Nie takie dramaty ludzie przezywają, tracąc zdrowie, mieszkanie czy dorobek swojego życia :/
Ostatnio edytowany 16 sierpnia 2012 r. o 14:43
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...