Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

16 sierpnia 2012 r.
12:36
Edytuj ten wpis

Znieczulica społeczna, czyli jak "odważni" panowie nie chcieli pomóc kobiecie

0 50 A A

- Niech ta historia będzie przestrogą dla innych przed znieczulicą społeczną - pisze na Alarm24 nasz Internauta.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W piątek (10 sierpnia br.) około godziny 9 rano żona udała się swoim Matizem, wraz z naszymi córkami (dzieci w wieku 4 i 7 lat), na cmentarz parafialny w Kocku. Chciała, przed sobotnim nabożeństwem, uporządkować rodzinne groby. W trakcie próby zaparkowania samochodu na cmentarnym parkingu została STARANOWANA (!!!) przez furiata w czarnym (jak się później okazało) Mercedesie!

W momencie, gdy wjeżdżała w drogę dojazdową do parkingu, zauważyła próbę wyjechania z parkingu dużego samochodu (najprawdopodobniej pick-upa). Kierująca pick-upem, z racji dużych rozmiarów samochodu, miała problemy z opuszczeniem parkingu, Moja żona z Matizie spokojnie czekała po prawej stronie drogi dojazdowej, aż kierująca dużym autem opuści parking.

Pani w końcu wyjechała mijając bez żadnych problemów stojącego Matiza. W momencie, gdy żona chciała ruszyć z miejsca z prawej strony parkingu, zza straganu, z piskiem opon, wyjechał czarny osobowy samochód, podjechał dokładnie przed przód jej samochodu (mimo możliwości przejechania obok), w furii gestykulując i krzycząc, zaczął spychać swoim samochodem auto żony w kierunku drogi publicznej!

Żona była w takim szoku, że nie była w stanie zareagować na ten atak agresji. Siedziała sparaliżowana. Moje córeczki rozpłakały się ze strachu! Wreszcie, kiedy po kilu metrach, furiat przestał ją spychać zdołała wrzucić bieg wsteczny i cofnęła aż na drogę publiczną.

Wtedy kierujący Mercedesem, ciągle krzycząc, objechał ją i ODJECHAŁ w stronę Kocka. Żona, będąc w ciężkim szoku, nie wiedziała co ma robić - zajęła się uspokojeniem przestraszonych dzieci. Była tak zaskoczona całym zajściem, że nie zapamiętała nic poza czarnym kolorem samochodu oraz tym, że prowadził go, siwiejący, mężczyzna w wieku ok. 60 lat, ubrany w kolorową koszulę.

Odważni panowie z amnezją

Najbardziej bolesne jest to, że opisane zdarzenie widziało co najmniej kilka (jeśli nie kilkanaście) osób będących na parkingu i NIKT nie zareagował!! Z trudnością udało mi się znaleźć następnego dnia JEDNEGO świadka zdarzenia, który zgodził się zeznać w tej sprawie. Dziękuję Pani.

"Odważni" panowie dostali nagłej amnezji... Jak się okazało sprawcą był 58-letni mieszkaniec Kocka. W sobotę złożyliśmy, w komisariacie policji w Kocku, oficjalne doniesienie o zdarzeniu. Mam nadzieję, że organy ścigania nie zbagatelizują sprawy. Bo to nie była zwykła stłuczka, która może każdemu się przytrafić, ale brutalny atak furiata na matkę z dziećmi.

Z racji tego, co przeżyły moje córeczki, sprawę będę uważnie śledził. Na szczęście żonie i dzieciom, poza ciężkim szokiem, nic poważnego się nie stało. Dzieci miały JEDYNIE problemy z zasypianiem. Uszkodzenia naszego samochodu są nieznaczne - ucierpiała jedynie tablica rejestracyjna - którą jednak dla zasady naprawię z polisy OC sprawcy.

Dotyka nas znieczulica

Z dystansu kilku dni, z wielkim smutkiem, stwierdzam, że: panuje całkowita znieczulica... I to nawet nie w wielkich miastach, gdzie chowamy się za całkowitą anonimowością, ale i w małych środowiskach, gdzie wszyscy się znają. Sąsiad bije żonę? Zamknę okno. Ktoś próbuje skrzywdzić dzieci? Odwrócę głowę. Dobrze, że nie moje. Jak mam teraz swoim dzieciom wytłumaczyć to zdarzenie? Co im powiedzieć? Żeby pilnowały własnego nosa i nie reagowały, gdy komuś dzieje się krzywda? Nie! Chcę wychować je na dobrych, wrażliwych ludzi.

Na razie jedynym wytłumaczeniem, wymyślonym na potrzebę dzieci, było to, że pan był chory i nie wiedział co robi. Chyba niewiele się pomyliłem. A może to coś INNEGO napędzało tego damskiego boksera? Czas pokaże.

Komentarze 50

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
cheap lebron 9 shoes for s / 21 sierpnia 2012 o 11:54
0
[url="http://www.cheap-lebron9shoes.com/"]cheap lebron 9 shoes for sale[/url]|[url="http://www.cheap-lebron9shoes.com/"]kevin durant shoes[/url]|[url="http://www.cheap-lebron9shoes.com/"]wholesale Nike Yeezy 2[/url]|[url="http://www.cheap-lebron9shoes.com/"]wholesale lebron 9 shoes[/url]|[url="http://www.cheap-lebron9shoes.com/"]cheap kevin durant shoes[/url]|[url="http://www.cheap-lebron9shoes.com/"]cheap nike yeezy 2[/url]|[url="http://www.cheap-lebron9shoes.com/"]lebron 9 shoes[/url]
Avatar
Ewa / 17 sierpnia 2012 o 09:38
0
"zeby pilnowały własnego nosa i nie reagowały, gdy komuś dzieje się krzywda? Nie! Chcę wychować je na dobrych, wrażliwych ludzi."

Lepiej by bylo wlasnie tak powiedziec. Niestety ale na kazdym kroku przekonujemy sie, ze w dzisiejszym swiecie nie ma miejsca na wrazliwosc. Jak to mowią "jak masz miekkie serce musisz miec twarda D...". I to prawda jest.

poki nie zmieni sie prawo w Polsce nie oplaca sie byc swiadkiem. I nie chodzi tu o jakies sprawy finansowe. Tylko palowanie sie z rozprawami, wyjazdami, przesluchaniami, marnowaniem czasu, podczas gdy oskarzony sobie bimba i ma wszytskich w nosie. A sedzia traktuje swiadkow czaem gorzej niz oskarzonego. Malo kto chce sie narazac na takie przezycia
"zeby pilnowały własnego nosa i nie reagowały, gdy komuś dzieje się krzywda? Nie! Chcę wychować je na dobrych, wrażliwych ludzi."

Lepiej by bylo wlasnie tak powiedziec. Niestety ale na kazdym kroku przekonujemy sie, ze w dzisiejszym swiecie nie ma miejsca na wrazliwosc. Jak to mowią "jak masz miekkie serce musisz miec twarda D...". I to prawda jest.

poki nie zmieni sie prawo w Polsce nie oplaca sie byc swiadkiem. I nie chodzi tu o jakies sprawy finansowe. Tylko palowanie sie z rozprawami, wyj... rozwiń
Avatar
wrażliwy / 17 sierpnia 2012 o 09:12
0
Czytając te komentarze dochodzę do wniosku,że jednak jesteśmy narodem mało kulturalnym nieżyczliwym drugiemu człowiekowi!!!.Wcale nie dziwię się autorowi tego artykułu,że staje w obronie swojej rodziny (żony i córeczek) bo ja też tak bym postąpił.Jeżeli chodzi o kulturę kierowców z tego regionu to wiele jest do życzenia....chamstwo,chamstwo i jeszcze raz chamstwo!!!.Dużo jeżdżę po kraju i po świecie ale takiego chamstwa wśród kierowców to jeszcze nie widziałem. Jeżeli chodzi o znieczulicę, to również zgadzam się z autorem, bo naprawdę jesteśmy obojętni na krzywdę drugiego człowieka. Gdzie te wartości moralne?,a uważamy się za ludzi wierzących, czy tak uczy religia?...Trzeba pamiętać,że jeżeli my komuś czynimy dobro, to to dobro do nas wróci. Uczmy się kultury od innych!!!
Czytając te komentarze dochodzę do wniosku,że jednak jesteśmy narodem mało kulturalnym nieżyczliwym drugiemu człowiekowi!!!.Wcale nie dziwię się autorowi tego artykułu,że staje w obronie swojej rodziny (żony i córeczek) bo ja też tak bym postąpił.Jeżeli chodzi o kulturę kierowców z tego regionu to wiele jest do życzenia....chamstwo,chamstwo i jeszcze raz chamstwo!!!.Dużo jeżdżę po kraju i po świecie ale takiego chamstwa wśród kierowców to jeszcze nie widziałem. Jeżeli chodzi o znieczulicę, to również zgadzam się z aut... rozwiń
Avatar
aga / 17 sierpnia 2012 o 08:20
0
[quote name='ule' timestamp='1345141637' post='665047']
Dokładnie, opisane tylko z jednej strony. Wielka ci matrona z dziećmi matka polka. Może ci kurw..o pomnik postawic. Dzieci nie potrafisz wychować szmato!!!!!! Mężczyzna chciał wyjechać, tylko ci lub wam głupim babom we łbach się poprzewracało!!

A ty mężu zamiast pisać, w domu jej solidny wpier*** za jej kulture i wychowanie powinieneś zrobić. Co się dzieje w tym kraju same dziecioroby i pijaki i dziwić się że tyle wypadków!!
[/quote]









co za palant !!!!!! wspołczuje rodzinie , komantarz malo inteligentyny ..
[quote name='ule' timestamp='1345141637' post='665047']
Dokładnie, opisane tylko z jednej strony. Wielka ci matrona z dziećmi matka polka. Może ci kurw..o pomnik postawic. Dzieci nie potrafisz wychować szmato!!!!!! Mężczyzna chciał wyjechać, tylko ci lub wam głupim babom we łbach się poprzewracało!!

A ty mężu zamiast pisać, w domu jej solidny wpier*** za jej kulture i wychowanie powinieneś zrobić. Co się dzieje w tym kraju same dziecioroby i pijaki i dziwić się że tyl... rozwiń
Avatar
Dziś poeta! / 17 sierpnia 2012 o 07:26
0
[quote name='Gość' timestamp='1345116687' post='664944']
po wiekszosci wpisow tutaj czarno na białym widać, że Polak to burak
[/quote]
[font=comic sans ms,cursive][size=5][color=#0000FF] [/color][/size][/font][font=comic sans ms,cursive][size=5][color=#0000FF] [/color][/size][/font][font=comic sans ms,cursive][size=5][color=#0000FF]Tyś Waści świadectwo wydał sam sobie. Kim zaś jesteś człeku młody? Jam ci odpowiem, Burakiem (piszę przez duże B boś mimo że głupi i uogulniasz wkładając wszystkich Polaków do jednego wora to szacunkiem Cię ogarniam boś człowiekiem jest przecie). [/color][/size][/font][font=comic sans ms,cursive][size=5][color=#0000FF] [/color][/size][/font]
[quote name='Gość' timestamp='1345116687' post='664944']
po wiekszosci wpisow tutaj czarno na białym widać, że Polak to burak
[/quote]
[font=comic sans ms,cursive][size=5][color=#0000FF] [/color][/size][/font][font=comic sans ms,cursive][size=5][color=#0000FF] [/color][/size][/font][font=comic sans ms,cursive][size=5][color=#0000FF]Tyś Waści świadectwo wydał sam sobie. Kim zaś jesteś człeku młody? Jam ci odpowiem, Burakiem (piszę przez duże B boś mimo że głu... rozwiń
Avatar
nestor / 17 sierpnia 2012 o 05:19
0
To temat stary jak świat. Nie ma tygodnia, żeby ktoś nie trąbił mi na parkingu, mimo, że parkuję sprawnie i zgodnie z przepisami. Ale na frustratów nie ma rady oprócz tej, że ludzie muszą się nauczyć życzliwości. Minuta nikogo nie zbawi, a można ocalić zdrowi.

Jeżeli ta sytuacja faktycznie miała miejsce, to jest to karygodne. Po takich delikatnych stłuczkach bardzo łatwo o problemy z kręgosłupem. Radzę osobom z Matiza, aby się przebadały.
Avatar
RAFAL LUBLIN / 16 sierpnia 2012 o 22:25
0
Rzeczywiscie znieczulica! Szczególnie ze nikt nie powiedział nawet tablic rejestrac. Jestem przedstawicielem handlowym z Lublina, przez Kock przejezdzam a kazdy wtorek o gdybym mogł pomoglbym Wam ale niestety.. poppytam klientow z Kocka i jakby cos napisze do DW. Chamstwo trzeba tepic!! Pozdrawiam!
Avatar
john / 16 sierpnia 2012 o 21:01
0
[quote name='ule' timestamp='1345141637' post='665047']
Dokładnie, opisane tylko z jednej strony. Wielka ci matrona z dziećmi matka polka. Może ci kurw..o pomnik postawic. Dzieci nie potrafisz wychować szmato!!!!!! Mężczyzna chciał wyjechać, tylko ci lub wam głupim babom we łbach się poprzewracało!!

A ty mężu zamiast pisać, w domu jej solidny wpier*** za jej kulture i wychowanie powinieneś zrobić. Co się dzieje w tym kraju same dziecioroby i pijaki i dziwić się że tyle wypadków!!
[/quote]Z tym rozumem i językiem do SZAMBA tam twoje miejsce.
[quote name='ule' timestamp='1345141637' post='665047']
Dokładnie, opisane tylko z jednej strony. Wielka ci matrona z dziećmi matka polka. Może ci kurw..o pomnik postawic. Dzieci nie potrafisz wychować szmato!!!!!! Mężczyzna chciał wyjechać, tylko ci lub wam głupim babom we łbach się poprzewracało!!

A ty mężu zamiast pisać, w domu jej solidny wpier*** za jej kulture i wychowanie powinieneś zrobić. Co się dzieje w tym kraju same dziecioroby i pijaki i dziwić się że tyl... rozwiń
Avatar
ule / 16 sierpnia 2012 o 20:27
0
Dokładnie, opisane tylko z jednej strony. Wielka ci matrona z dziećmi matka polka. Może ci kurw..o pomnik postawic. Dzieci nie potrafisz wychować szmato!!!!!! Mężczyzna chciał wyjechać, tylko ci lub wam głupim babom we łbach się poprzewracało!!

A ty mężu zamiast pisać, w domu jej solidny wpier*** za jej kulture i wychowanie powinieneś zrobić. Co się dzieje w tym kraju same dziecioroby i pijaki i dziwić się że tyle wypadków!!
Avatar
Gość / 16 sierpnia 2012 o 18:25
0
Pan dziennikarz ma bujna wyobraznie. Tworzy sceny jak z thrillera.
Avatar
cheap lebron 9 shoes for s / 21 sierpnia 2012 o 11:54
0
[url="http://www.cheap-lebron9shoes.com/"]cheap lebron 9 shoes for sale[/url]|[url="http://www.cheap-lebron9shoes.com/"]kevin durant shoes[/url]|[url="http://www.cheap-lebron9shoes.com/"]wholesale Nike Yeezy 2[/url]|[url="http://www.cheap-lebron9shoes.com/"]wholesale lebron 9 shoes[/url]|[url="http://www.cheap-lebron9shoes.com/"]cheap kevin durant shoes[/url]|[url="http://www.cheap-lebron9shoes.com/"]cheap nike yeezy 2[/url]|[url="http://www.cheap-lebron9shoes.com/"]lebron 9 shoes[/url]
Avatar
Ewa / 17 sierpnia 2012 o 09:38
0
"zeby pilnowały własnego nosa i nie reagowały, gdy komuś dzieje się krzywda? Nie! Chcę wychować je na dobrych, wrażliwych ludzi."

Lepiej by bylo wlasnie tak powiedziec. Niestety ale na kazdym kroku przekonujemy sie, ze w dzisiejszym swiecie nie ma miejsca na wrazliwosc. Jak to mowią "jak masz miekkie serce musisz miec twarda D...". I to prawda jest.

poki nie zmieni sie prawo w Polsce nie oplaca sie byc swiadkiem. I nie chodzi tu o jakies sprawy finansowe. Tylko palowanie sie z rozprawami, wyjazdami, przesluchaniami, marnowaniem czasu, podczas gdy oskarzony sobie bimba i ma wszytskich w nosie. A sedzia traktuje swiadkow czaem gorzej niz oskarzonego. Malo kto chce sie narazac na takie przezycia
"zeby pilnowały własnego nosa i nie reagowały, gdy komuś dzieje się krzywda? Nie! Chcę wychować je na dobrych, wrażliwych ludzi."

Lepiej by bylo wlasnie tak powiedziec. Niestety ale na kazdym kroku przekonujemy sie, ze w dzisiejszym swiecie nie ma miejsca na wrazliwosc. Jak to mowią "jak masz miekkie serce musisz miec twarda D...". I to prawda jest.

poki nie zmieni sie prawo w Polsce nie oplaca sie byc swiadkiem. I nie chodzi tu o jakies sprawy finansowe. Tylko palowanie sie z rozprawami, wyj... rozwiń
Avatar
wrażliwy / 17 sierpnia 2012 o 09:12
0
Czytając te komentarze dochodzę do wniosku,że jednak jesteśmy narodem mało kulturalnym nieżyczliwym drugiemu człowiekowi!!!.Wcale nie dziwię się autorowi tego artykułu,że staje w obronie swojej rodziny (żony i córeczek) bo ja też tak bym postąpił.Jeżeli chodzi o kulturę kierowców z tego regionu to wiele jest do życzenia....chamstwo,chamstwo i jeszcze raz chamstwo!!!.Dużo jeżdżę po kraju i po świecie ale takiego chamstwa wśród kierowców to jeszcze nie widziałem. Jeżeli chodzi o znieczulicę, to również zgadzam się z autorem, bo naprawdę jesteśmy obojętni na krzywdę drugiego człowieka. Gdzie te wartości moralne?,a uważamy się za ludzi wierzących, czy tak uczy religia?...Trzeba pamiętać,że jeżeli my komuś czynimy dobro, to to dobro do nas wróci. Uczmy się kultury od innych!!!
Czytając te komentarze dochodzę do wniosku,że jednak jesteśmy narodem mało kulturalnym nieżyczliwym drugiemu człowiekowi!!!.Wcale nie dziwię się autorowi tego artykułu,że staje w obronie swojej rodziny (żony i córeczek) bo ja też tak bym postąpił.Jeżeli chodzi o kulturę kierowców z tego regionu to wiele jest do życzenia....chamstwo,chamstwo i jeszcze raz chamstwo!!!.Dużo jeżdżę po kraju i po świecie ale takiego chamstwa wśród kierowców to jeszcze nie widziałem. Jeżeli chodzi o znieczulicę, to również zgadzam się z aut... rozwiń
Avatar
aga / 17 sierpnia 2012 o 08:20
0
[quote name='ule' timestamp='1345141637' post='665047']
Dokładnie, opisane tylko z jednej strony. Wielka ci matrona z dziećmi matka polka. Może ci kurw..o pomnik postawic. Dzieci nie potrafisz wychować szmato!!!!!! Mężczyzna chciał wyjechać, tylko ci lub wam głupim babom we łbach się poprzewracało!!

A ty mężu zamiast pisać, w domu jej solidny wpier*** za jej kulture i wychowanie powinieneś zrobić. Co się dzieje w tym kraju same dziecioroby i pijaki i dziwić się że tyle wypadków!!
[/quote]









co za palant !!!!!! wspołczuje rodzinie , komantarz malo inteligentyny ..
[quote name='ule' timestamp='1345141637' post='665047']
Dokładnie, opisane tylko z jednej strony. Wielka ci matrona z dziećmi matka polka. Może ci kurw..o pomnik postawic. Dzieci nie potrafisz wychować szmato!!!!!! Mężczyzna chciał wyjechać, tylko ci lub wam głupim babom we łbach się poprzewracało!!

A ty mężu zamiast pisać, w domu jej solidny wpier*** za jej kulture i wychowanie powinieneś zrobić. Co się dzieje w tym kraju same dziecioroby i pijaki i dziwić się że tyl... rozwiń
Avatar
Dziś poeta! / 17 sierpnia 2012 o 07:26
0
[quote name='Gość' timestamp='1345116687' post='664944']
po wiekszosci wpisow tutaj czarno na białym widać, że Polak to burak
[/quote]
[font=comic sans ms,cursive][size=5][color=#0000FF] [/color][/size][/font][font=comic sans ms,cursive][size=5][color=#0000FF] [/color][/size][/font][font=comic sans ms,cursive][size=5][color=#0000FF]Tyś Waści świadectwo wydał sam sobie. Kim zaś jesteś człeku młody? Jam ci odpowiem, Burakiem (piszę przez duże B boś mimo że głupi i uogulniasz wkładając wszystkich Polaków do jednego wora to szacunkiem Cię ogarniam boś człowiekiem jest przecie). [/color][/size][/font][font=comic sans ms,cursive][size=5][color=#0000FF] [/color][/size][/font]
[quote name='Gość' timestamp='1345116687' post='664944']
po wiekszosci wpisow tutaj czarno na białym widać, że Polak to burak
[/quote]
[font=comic sans ms,cursive][size=5][color=#0000FF] [/color][/size][/font][font=comic sans ms,cursive][size=5][color=#0000FF] [/color][/size][/font][font=comic sans ms,cursive][size=5][color=#0000FF]Tyś Waści świadectwo wydał sam sobie. Kim zaś jesteś człeku młody? Jam ci odpowiem, Burakiem (piszę przez duże B boś mimo że głu... rozwiń
Avatar
nestor / 17 sierpnia 2012 o 05:19
0
To temat stary jak świat. Nie ma tygodnia, żeby ktoś nie trąbił mi na parkingu, mimo, że parkuję sprawnie i zgodnie z przepisami. Ale na frustratów nie ma rady oprócz tej, że ludzie muszą się nauczyć życzliwości. Minuta nikogo nie zbawi, a można ocalić zdrowi.

Jeżeli ta sytuacja faktycznie miała miejsce, to jest to karygodne. Po takich delikatnych stłuczkach bardzo łatwo o problemy z kręgosłupem. Radzę osobom z Matiza, aby się przebadały.
Avatar
RAFAL LUBLIN / 16 sierpnia 2012 o 22:25
0
Rzeczywiscie znieczulica! Szczególnie ze nikt nie powiedział nawet tablic rejestrac. Jestem przedstawicielem handlowym z Lublina, przez Kock przejezdzam a kazdy wtorek o gdybym mogł pomoglbym Wam ale niestety.. poppytam klientow z Kocka i jakby cos napisze do DW. Chamstwo trzeba tepic!! Pozdrawiam!
Avatar
john / 16 sierpnia 2012 o 21:01
0
[quote name='ule' timestamp='1345141637' post='665047']
Dokładnie, opisane tylko z jednej strony. Wielka ci matrona z dziećmi matka polka. Może ci kurw..o pomnik postawic. Dzieci nie potrafisz wychować szmato!!!!!! Mężczyzna chciał wyjechać, tylko ci lub wam głupim babom we łbach się poprzewracało!!

A ty mężu zamiast pisać, w domu jej solidny wpier*** za jej kulture i wychowanie powinieneś zrobić. Co się dzieje w tym kraju same dziecioroby i pijaki i dziwić się że tyle wypadków!!
[/quote]Z tym rozumem i językiem do SZAMBA tam twoje miejsce.
[quote name='ule' timestamp='1345141637' post='665047']
Dokładnie, opisane tylko z jednej strony. Wielka ci matrona z dziećmi matka polka. Może ci kurw..o pomnik postawic. Dzieci nie potrafisz wychować szmato!!!!!! Mężczyzna chciał wyjechać, tylko ci lub wam głupim babom we łbach się poprzewracało!!

A ty mężu zamiast pisać, w domu jej solidny wpier*** za jej kulture i wychowanie powinieneś zrobić. Co się dzieje w tym kraju same dziecioroby i pijaki i dziwić się że tyl... rozwiń
Avatar
ule / 16 sierpnia 2012 o 20:27
0
Dokładnie, opisane tylko z jednej strony. Wielka ci matrona z dziećmi matka polka. Może ci kurw..o pomnik postawic. Dzieci nie potrafisz wychować szmato!!!!!! Mężczyzna chciał wyjechać, tylko ci lub wam głupim babom we łbach się poprzewracało!!

A ty mężu zamiast pisać, w domu jej solidny wpier*** za jej kulture i wychowanie powinieneś zrobić. Co się dzieje w tym kraju same dziecioroby i pijaki i dziwić się że tyle wypadków!!
Avatar
Gość / 16 sierpnia 2012 o 18:25
0
Pan dziennikarz ma bujna wyobraznie. Tworzy sceny jak z thrillera.
Zobacz wszystkie komentarze 50

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu 0 1

11-letnia dziewczynka trafiła do szpitala po tym jak w auto w którym jechała uderzył inny samochód/

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami
film

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami 1 5

- Czy w ruinie, gdzie dykta zastępuje szyby, a dziury w ścianach mają wielkość pięści, montowanie kamer to najpilniejsza potrzeba? - pytają oburzeni mieszkańcy bloku socjalnego w Płocku.

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia]
galeria

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia] 14 2

W piątek można było premierowo zobaczyć nowe widowisko „Anioły lubelskie” w fontannie na pl. Litewskim.

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter 1 2

Rozmowa Z Rafałem Wójcikiem, trenerem Górnika Łęczna

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki?

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki? 5 10

Drogi są jak tętnice: dziurawe i pozapychane szybko prowadzą do zawału. Czy grozi nam wizyta u auto-kardiologa? Chyba nie, bo w naszym regionie inwestycje są realizowane na każdej kategorii dróg: od krajowych do gminnych. Wciąż jednak daleko nam do Śląska czy Wielkopolski, gdzie infrastruktura drogowa jest już na poziomie europejskim.

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia
zdjęcia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia 7 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Dominik Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 7

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 10 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 2 17

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 7

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 27 9

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!