Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Powód amnezji jest prosty. Świadek zeznaje, oskarżony ma wgląd do akt i dowiaduje się z nich gdzie mieszka świadek. Sprawa cięgnie się latami a oskarżony (furiat) cieszy się wolnością i nęka poszkosdowanych i świadka. Kto ogląda reportaże wie jak "chroni" nas nasze państwo. Dopuki to się nie zmieni ludzie są zdani sami na siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znieczulica, bo media skutecznie atakują takie wartości jak "rodzina" itd. Atakują systematycznie, każdego dnia. Wszelkie wyższe wartości są atakowane. Kult pieniądza , nic wiecej się nie liczy. Moranlość? A po co? Do tego dążą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znieczulica, bo media skutecznie atakują takie wartości jak "rodzina" itd. Atakują systematycznie, każdego dnia. Wszelkie wyższe wartości są atakowane. Kult pieniądza , nic wiecej się nie liczy. Moralność? A po co? Do tego dążą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ćwoku wiejski i tępy szowinisto to po się w ogóle wypowiadasz? Tylko prostak podobny do ciebie może się tak zachować w obecności małoletnich dzieci i jeszcze uważać, ze nic się nie stało. A swoje kompleksy związane z kobietami lecz, nie na forum ale u psychiatry.
już ci (tobie - z małej litery) pisałem, że "ćwok" (a okazuje się, że i "szowinista") to może być co najwyżej twój ojciec (z małych liter), bo raczej nie ja mnie nie znasz a wypowiadając się na mój temat po dwóch postach dajesz najwidoczniej upust swojemu jadowi, którego nie masz akurat okazji wylać gdzie indziej... Wypowiadam się, ponieważ mam do tego pełne prawo w wolnym, demokratycznym (podobno) kraju, a forum jest tak dla mnie, jak i dla ciebie (z małej litery), więc daj sobie na wstrzymanie. Baba się obsrała na rzadko i to jest fakt. A dzieci dziećmi, nie wyolbrzymiaj tego bo same pewnie nie wiedzą o co chodziło a matka narobiła paniki i przez nią miały stresa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkałem kiedyś w okolicy Kocka ale było to ponad 30 lat temu, lecz widzę że mentalności ludzi (nie wszystkich) nic się nie zmieniło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc napisał:
rzucacie na siebie tylko wzajemnie obelgami, tylko pogratulować szacunku i kultury. Zgadzam się z tym w pełni, iż to tylko i wyłącznie wersja jednej strony, która nie do końca musi się pokrywać z prawdą. Może chłop w mercedesie się gdzieś bardzo śpieszył i zirytowany zastojem i oczekiwaniem tak postąpił, może właśnie zwyczajnie wyładował swoją całą frustrację po jakimś wydarzeniu - tego nie wiemy... W liście jeden wielki dramat, a w sumie nic na szczęście się nie stało. Nie takie dramaty ludzie przezywają, tracąc zdrowie, mieszkanie czy dorobek swojego życia :/
Fajnie, że nic się nie stało, ale samochód mógł siłą wepchnąć na drogę a z boku mogło coś jechać. Dramatu nie ma, bo nic się nie stało, ale mogło i co wtedy? Też by było "pfff nic się nie stało, zdenerwował się, trudno, zginęli, mogli nie taranować drogi"? Żadne nerwy nie usprawiedliwiają narażenia czyjegoś zdrowia i życia, czyż nie? Czy frustracja usprawiedliwia zabicie kogoś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wtedy właśnie był i powinien być owy "dramat" wynikający z treści listu. I tak jak napisałem nie wiem czy koleś zwyczajnie się wyładował czy miał może ku temu jakiś powód czy co, bo to tylko info od jednej ze stron, tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc napisał:
Wtedy właśnie był i powinien być owy "dramat" wynikający z treści listu. I tak jak napisałem nie wiem czy koleś zwyczajnie się wyładował czy miał może ku temu jakiś powód czy co, bo to tylko info od jednej ze stron, tyle.
Mam szereg wątpliwości: 1. Wjazd na cmentarz w Kocku jest dość długi - można zepchnąć pojazd w kierunku drogi głównej, ale trzeba by było w tym celu sporo się napracować. A nawet ta droga główna zbyt ruchliwa nie jest. 2. "Poszkodowana" chce naprawiać samochód z polisy OC "sprawcy". Uszkodzenia ograniczyły się do tablicy rejestracyjnej. Czy to na pewno Mercedes taranował Matiza, czy też Matiz Mercedesa (ciężarowego), a Pani nie wie, czym jeździ? 3. Wersja pochodzi od jednej, wielce oburzonej strony. Wersja drugiej strony zapewne będzie wyglądać zupełnie inaczej. Najlepsze w tym wypadku byłyby zeznania świadków zdarzenia (w tym pani z pick-upa). 4. O ile pamiętam dobrze (strasznie dawno temu zdawałem egzamin na prawo jazdy) na parkingach, drogach dojazdowych bez wyznaczonego pierwszeństwa i skrzyżowaniach równorzędnych obowiązuje zasada "pierwszeństwo ma nadjeżdżający z prawej"... czy możliwe jest, że pan z Mercedesa po prostu się spieszył, nie zależało mu na uniknięciu kilku rys, więc wyegzekwował po prostu (po chamsku, ale zawsze) swoje pierwszeństwo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak było naprawdę. Póki co znamy wydarzenie z tylko jednej strony - strony z całą pewnością nieobiektywnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no trzeba było kupić żonie mercedesa a nie matizem się wozi a później pretensje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jerry napisał:
no trzeba było kupić żonie mercedesa a nie matizem się wozi a później pretensje!
A ja często widzę jak Ci mądralińscy niby z osobowych przychodzą do kibla w MAKRO wychodząc nie myją RĄK a pózniej tymi brudnymi ŁAPSKAMI grzebią w produkrach spożywczych.Od kogo wymagać kultury zwykły chlewik i fura z umurosaną kierownicą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A bo jak dalybymu dupy a laske to by ją puscił,kto to widzial zeby baba kierowała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczyć mu się chciało, i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomijając szczególy tego zdarzenia wniosek jest jeden społeczeństwo schodzi na psy. Każdy oczekuje pomocy jak mu się dzieje krzywda. Jak krzywdzą innych to ludzie udają, że nie widzą. Jak ich a nikt nie reaguje to zaczyna się narzekanie i złorzeczenie na cały świat. Pamiętacie jak w biały dzień zgwałcono na oczach ,,ludzisk" i ,,roboli" obok dworca PKP dziewczynę. A jak by tak ktoś zgwałcił w biały dzień w obecności innych świadków ich dziecko to dopiero była by jazda. Pamiętaj chamie polaczku nie pomożesz dziś komuś to on jutro sparzony nie pomoże tobie lub komuś z twojej rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak najlepsze jest zdjecie do tego artykułu. dalej zastanawiam sie jakie ono ma powiazania z ta cała sprawa. BRAWO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od dawna wiadomo ze mietkami wozi sie swolocz. kupa nowobogackiego chamstwa, ktorzy mysla ze drogi sa ich. jedzie taki burak lewym pasem i ma w zadze reszte. mietki juz wiele lat temu staly sie pospolitym osiagnieciem i nie sa w modzie wiesniaki!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dygresja napisał:
Fajnie, że nic się nie stało, ale samochód mógł siłą wepchnąć na drogę a z boku mogło coś jechać. Dramatu nie ma, bo nic się nie stało, ale mogło i co wtedy? Też by było "pfff nic się nie stało, zdenerwował się, trudno, zginęli, mogli nie taranować drogi"? Żadne nerwy nie usprawiedliwiają narażenia czyjegoś zdrowia i życia, czyż nie? Czy frustracja usprawiedliwia zabicie kogoś?
jakby ją faktycznie spychał tak jak opisane, to pół tego matiza by tylko zostało a nie pogięta tablica rejestracyjna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takiego chama nie da się ni jak zkomentować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy na pewno tylko tablica? Może zderzak cały ale niech Pan sprawdzi zaczepy zderzaka bo tam może być popękane. Psychol mmoże ma żółte papiery ale mam nadzieję, że nie uniknie odpowiedzialności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja udostępniłam tylko telefon do zawiadomienia o przestępstwie i pół wsi jest obrażona .Nie dziwmy się ;policja nie zareagowała ,opieka społeczna tez .Więc po co reagować i później oglądać się za siebie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...