Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Abp Życiński apeluje o pojednanie z Rosjanami

Utworzony przez Andrzej, 15 kwietnia 2010 r. o 14:30 Powrót do artykułu
Może wreszcie przestaną się wtrącać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FILOZOF PRZYŁĄCZA SIĘ DO CHÓRU ,ZRESZTĄ SŁUSZNEGO ALE TYLKO ON BĘDZIE MÓGŁ STAĆ NA CZELE ,BEZ NIEGO ANI RÓŻ ,JEGO KUMPLE NIE ZAGOSPODAROWALI TYLKO WYCHODKÓW MIEJSKICH ALE I NATO PRZYJDZIE PORA ,TAM BĘDZIE SIĘ MÓGŁ UPAJAĆ SWOIM GŁOSEM ,JAKI TO ON MĄDRY I JAK SIEBIE KOCHA ,WYBACZYŁ SOBIE WSZYSTKO ,WPROST KRYSZTAŁ MORALNOŚĆI ,PROWADŻ NAS MY MALI LUDZIE SO CIEMNE I GŁUPIE BEZ TAKICH JAK TY BYŚMY POGINELI .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
FILOZOF PRZYŁĄCZA SIĘ DO CHÓRU ,ZRESZTĄ SŁUSZNEGO ALE TYLKO ON BĘDZIE MÓGŁ STAĆ NA CZELE ,BEZ NIEGO ANI RÓŻ ,JEGO KUMPLE NIE ZAGOSPODAROWALI TYLKO WYCHODKÓW MIEJSKICH ALE I NATO PRZYJDZIE PORA ,TAM BĘDZIE SIĘ MÓGŁ UPAJAĆ SWOIM GŁOSEM ,JAKI TO ON MĄDRY I JAK SIEBIE KOCHA ,WYBACZYŁ SOBIE WSZYSTKO ,WPROST KRYSZTAŁ MORALNOŚĆI ,PROWADŻ NAS MY MALI LUDZIE SO CIEMNE I GŁUPIE BEZ TAKICH JAK TY BYŚMY POGINELI .
super komentarz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden nawołuje do pojednania,drugi skłóca naród,trzeci czesze kase i szczerzy zęby,czwarty chroni pedofila,a w komunie to donosił SB.Oto obraz polskiego kleru XX i XXI wieku.Ogłupili ten naród i w żywe oczy łża i udają świętych baranków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
FILOZOF PRZYŁĄCZA SIĘ DO CHÓRU ,ZRESZTĄ SŁUSZNEGO ALE TYLKO ON BĘDZIE MÓGŁ STAĆ NA CZELE ,BEZ NIEGO ANI RÓŻ ,JEGO KUMPLE NIE ZAGOSPODAROWALI TYLKO WYCHODKÓW MIEJSKICH ALE I NATO PRZYJDZIE PORA ,TAM BĘDZIE SIĘ MÓGŁ UPAJAĆ SWOIM GŁOSEM ,JAKI TO ON MĄDRY I JAK SIEBIE KOCHA ,WYBACZYŁ SOBIE WSZYSTKO ,WPROST KRYSZTAŁ MORALNOŚĆI ,PROWADŻ NAS MY MALI LUDZIE SO CIEMNE I GŁUPIE BEZ TAKICH JAK TY BYŚMY POGINELI .
Ja też myślę,że komentarz jest super! Jakżeż ten biskup cudownie mówi... !-oby jeszcze chociaż też tak świecił przykładem,zamiast zdzierać pieniądze stamtąd gdzie ich niewiele jest...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już mnie ten człowiek niczym nie zadziwi. Ruski w odpowiedzi do Strasburga stwierdził, że nie wiadomo, czy Polaków w Katyniu w ogóle zamordowano. A mym mamy się z nimi jednać????!!!!!!!!! Toż każdy ksiądz powie, że aby przebaczyć, potrzebna jest skrucha!!! A ktoś widział, słyszał skruchę ruskich za Katyń????!! No chyba, że tekst wystękany z kartki albo z tytularki przez byłego KGBistę uważa za oczekiwaną skruchę? Życiński do lepiej idź ty do spowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla Antosia za komentarz.Trafiony w całej rozciągłości.Nic dodać,nic ująć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oo Nadieżda kochanka Lenina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
członek zagraniczny Rosyjskiej Akademii Nauk Przyrodniczych\
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyżby łomonosow??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z Juszczenką i Banderą już sie pojednali...banda czarnych baranów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może by tak każdy w zgodzie ze swoim sumieniem o tym decydował?ale nie..ta czarna zaraza zrobi wszystko żebyśmy nie zerwali się ze smyczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panu już dziękujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd Abp Życinski.....wstyd!!!!!!!!!!!!!! Jednaj sie Waszmosc sam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, że już czas przestać gniewać się na cały świat, a zwłaszcza na Rosjan. Widzę, że niektórym moim rodakom "mesjanizm" uderza do głowy. Nie mogę mówić za wszystkich, ale ja - 33 letni nauczyciel uważam Rosjan za takich samych ludzi jak ja. Niestety nie mam możliwości kontaktować się z nimi - zamknięta granica. Jednak z pewnością Rosjanie wyrządzili mi niej krzywd niż moi rodacy. Lubię was Rosjanie i jestem wam wdzięczny za miłe gesty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
FILOZOF PRZYŁĄCZA SIĘ DO CHÓRU ,ZRESZTĄ SŁUSZNEGO ALE TYLKO ON BĘDZIE MÓGŁ STAĆ NA CZELE ,BEZ NIEGO ANI RÓŻ ,JEGO KUMPLE NIE ZAGOSPODAROWALI TYLKO WYCHODKÓW MIEJSKICH ALE I NATO PRZYJDZIE PORA ,TAM BĘDZIE SIĘ MÓGŁ UPAJAĆ SWOIM GŁOSEM ,JAKI TO ON MĄDRY I JAK SIEBIE KOCHA ,WYBACZYŁ SOBIE WSZYSTKO ,WPROST KRYSZTAŁ MORALNOŚĆI ,PROWADŻ NAS MY MALI LUDZIE SO CIEMNE I GŁUPIE BEZ TAKICH JAK TY BYŚMY POGINELI .
"RÓŻ"....RÓŻYĆ a może (ruszyć)-co do treści zgoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arcybiskup Życiński to jeden z mądrzejszych ludzi w Polsce w ogóle! Nie jest rozumiany przez większość ujadających kundelków niby chrześcijan, katolików.... Drodzy Państwo a gdzie 10 przykazań??? Wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cdx napisał:
Arcybiskup Życiński to jeden z mądrzejszych ludzi w Polsce w ogóle! Nie jest rozumiany przez większość ujadających kundelków niby chrześcijan, katolików.... Drodzy Państwo a gdzie 10 przykazań??? Wstyd!
To bardzo mało widziałeś w życiu człowieku, jeżeli tak uważasz. Żałosne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Abp.Życiński -najwidoczniej zaawansowany w swych latach-znowu myli{czy celowo?}....o jakim pojednaniu z Rosjanami on mówi?... Jak można tak pomylić Naród Rosji... z Żydo-Bolszewickim Terrorem Batiuszki Stalina?... Stalina,który mordował Własny Naród!... Wymordował więcej Rosjan,niż hitlerowcy na wszystkich frontach!...Nigdy nie musimy zabiegać o pojednanie z Rosjanami,bo Nas MORDOWALI BOLSZEWICY!!!... Kto nie wstąpił do KP ZSRR-był... Wrogiem .."Ludu"....Bolszewickiego oczywiście!... Prosty Naród Matiuszki Rasiji-to Wspaniały Naród,który doznał niezmierzonych krzywd od gruzińskiego Zbrodniarza!!! -Mordowano Ich bagnetem,torturami i głodem!!! My nie mamy potrzeby pojednania z Narodem Rosyjskim,ani Naród Rosyjski nie ma takiej potrzeby. O wybaczenie powinni błagać oba Nasze Narody-Polski i Rosyjski-Bolszewickie Pomioty! Zdrajcy i Mordercy wielu milionów,Polaków i Rosjan!!! Dziwi mnie tylko,że i Miedwiediew,i Putin wyraźnie powiedzieli,że Zbrodni na Polakach i Rosjanach dokonywali Komuniści z NKWD-DZIAŁAJĄCY POD SZYLDEM ZSRR!!!!- a księżulo tego nie rozróżnia?...Ale to nie jego pierwszy "numer"... już raz wsławił się...zablokowaniem listy księży...współpracujących z SB!!!... -może właśnie tu leży..."pies pogrzebany"?...... Dlatego ważne by nie mylić Rosji z...ZSRR!!! -oraz Bolszewickich Żydo-Komunistów z...ROSJANAMI!! ,to zasadnicza różnica! My Polacy-też żyliśmy w Totalitarnym PRL-u!!!,ale nie Wszyscy należeli do PZPR!!! do SB!!! i to Nas różni od Bieruta!,Gomułki, Kiszczaka! i innych, dlatego MY to Naród Polski!!! -a oni to Zdrajcy Ojczyzny i Narodu Polskiego!!!! Dlatego właśnie -ten stary biskupina i sklerotyk-nie ma Moralnego Prawa żądać od Narodu Polskiego przebaczenia u Narodu Rosyjskiego!!! Niech się z tym "Apelem" zwróci do Komunistycznej Bolszewi... do Bieruta,Bermana,Cyrankiewicza,Różańskiego,Kiszczaka,Jaruzelskiego i Zdrajców z pod znaku Okrągłego Burdelu!!!.... To nie Naród Polski-mordował ks.Jerzego Popiełuszkę i dziesiatki innych Księży!!!,to nie Naród Polski wymordował setki tysięcy Polskich Oficerów! Inteligencji! Prostych Patriotów! Synów Naszej Ziemi!!!... To nie Naród Polski!!! Biedny Zakłamany Biskupino-to Komuniści Mordowali a Ty na siłę chcesz te Bolszewickie Zbrodnie wcisnąć w ręce Uczciwego i Szlachetnego Narodu Polskiego!!! MY MAMY PRZEPRASZAĆ BIEDNYCH ROSJAN ZA ZBRODNIE KOMUNISTÓW?... albo Ci Najjaśniejszy Bóg rozum odebrał?...albo to wynik starczego zidiocenia?...albo jestes takim samym zakłamanym zdrajcą?..jak ten bandyta Jaruzelski?... wybierz które chcesz?... Jestem Katolikiem,ale nie mylę wiary a Pana Boga, z wiarą w Księdza!!!... Dlatego myślę,że Bóg mi wybaczy,a o wybaczenie Biskupka..nie dbam! Serdeczne Pozdrowienia dla Polaków!!! {nie mylić z komunistami}... ',
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może Abp.Życiński niech zajmie się tym,do czego Pan Go powołał,czyli Biblia,Mszał itd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...