Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Al. Spółdzielczości Pracy: Morderstwo w komisie

Utworzony przez anna, 11 grudnia 2010 r. o 06:56 Powrót do artykułu
Motyw być musiał i jeżeli policja go pozna to znajdą morderce,nawet jak był wynajęty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poraszka dla dziennika. Te wszystkie informacje byly już ujawnione w KL i na onecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś się naciął na jakiś złom w tym komisie i nerwy mu puściły... mi osobiście niedawno (w innym komisie)chcieli wcisnąć pięknie wyglądający samochód z którym wszystko było ok. nie bity, mały przebieg i w ogóle. Sprzedawca zapomniał tylko wspomnieć, że to topielec popowodziowy. Całe szczęście sprawdziłem wcześniej w serwisie bo byłbym 80tys w plecy. Za takie nacinanie należy się kulka w łeb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdziwiony napisał:
Poraszka dla dziennika. Te wszystkie informacje byly już ujawnione w KL i na onecie
Hehe, a ja jestem ZDZIWIONA, że czasem ktoś chce zabłysnąć, ale nie ma czym:))))PoraŻka , to jesteś Ty:)) Chyba nie bardzo wiesz jak działają media. Informacji szuka się nie tylko na własną rękę, ale w każdej redakcji jest osoba odpowiedzialna za wyszukiwanie informacji właśnie w internecie. A na miejscu zdarzenia zawsze ktoś będzie pierwszy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dorotcik napisał:
Hehe, a ja jestem ZDZIWIONA, że czasem ktoś chce zabłysnąć, ale nie ma czym:))))PoraŻka , to jesteś Ty:)) Chyba nie bardzo wiesz jak działają media. Informacji szuka się nie tylko na własną rękę, ale w każdej redakcji jest osoba odpowiedzialna za wyszukiwanie informacji właśnie w internecie. A na miejscu zdarzenia zawsze ktoś będzie pierwszy...
Nie ważne jest jak działają media, w tym wypadku jest to DW, a nie PAP! Dali ciała, przez cały dzień strona nie była zaktualizowana. Może i na miejscu zdarzenia był ktoś z DW, w takim razie dlaczego tak późno napisał artykuł? W tvn24 już o tym mówili, to dlaczego nikt z DW nie wyrobił się aby podskoczyć w wolnej chwili między klepaniem o zimie a inną pierdołą na Spółdzielczości Pracy ? Wytłumacz proszę o co chodzi, bo tak czytam i nie wiem, nie znam tych tajemnic o których mówisz - powiedz nam jak działają media, że potem są w plecy o tak bardzo ważny artykuł. Wiem jak działają reporterzy tv którzy muszą być zawsze gdzieś na miejscu i muszą tam po prostu zapier..alać żeby być tylko pierwszymi, żeby zdążyć dać materiał jako pierwsi z miejsca zdarzenia. Więc proszę, wytłumacz mi istotę działania mediów prasowych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale DW ma refleks, wszystkie media zarowno te krajowe jak i lokalne trabia o tym o wczoraj a na DW oczywiscie ani wzmianki. Zenujace, chyba trzeba zmienic gazete
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgodze sie co mizernej pracy dziennikarzy z DW. Wczoraj gdy WP, ONET, TV, podawały ta informacje juz po godz. 17stej, tutaj była cisza. Strona poprostu zamarła popołudniu. To napewno nie jest profesjonalizm, jakiego wymagał by czytelnik, tak dużego portalu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawel napisał:
Ale DW ma refleks, wszystkie media zarowno te krajowe jak i lokalne trabia o tym o wczoraj a na DW oczywiscie ani wzmianki. Zenujace, chyba trzeba zmienic gazete [/quote] [quote name='Marek' timestamp='1292052465' post='403348'] Zgodze sie co mizernej pracy dziennikarzy z DW. Wczoraj gdy WP, ONET, TV, podawały ta informacje juz po godz. 17stej, tutaj była cisza. Strona poprostu zamarła popołudniu. To napewno nie jest profesjonalizm, jakiego wymagał by czytelnik, tak dużego portalu.
Więc właśnie nie rozumiem po co wchodzicie na tą stronę??? Media sa dostępne dla wszystkich, więc jak się nie podoba to wybór jest całkiem spory....I po co to komentować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Więc właśnie nie rozumiem po co wchodzicie na tą stronę??? Media sa dostępne dla wszystkich, więc jak się nie podoba to wybór jest całkiem spory....I po co to komentować...
po to, że jako czytelnicy mamy prawo do krytyki gazety którą czytamy. Proste?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaaaaaa napisał:
Nie ważne jest jak działają media, w tym wypadku jest to DW, a nie PAP! Dali ciała, przez cały dzień strona nie była zaktualizowana. Może i na miejscu zdarzenia był ktoś z DW, w takim razie dlaczego tak późno napisał artykuł? W tvn24 już o tym mówili, to dlaczego nikt z DW nie wyrobił się aby podskoczyć w wolnej chwili między klepaniem o zimie a inną pierdołą na Spółdzielczości Pracy ? Wytłumacz proszę o co chodzi, bo tak czytam i nie wiem, nie znam tych tajemnic o których mówisz - powiedz nam jak działają media, że potem są w plecy o tak bardzo ważny artykuł. Wiem jak działają reporterzy tv którzy muszą być zawsze gdzieś na miejscu i muszą tam po prostu zapier..alać żeby być tylko pierwszymi, żeby zdążyć dać materiał jako pierwsi z miejsca zdarzenia. Więc proszę, wytłumacz mi istotę działania mediów prasowych!
"Nie ważne jak działają media..." - więc po co się dopytujesz?? A jak sam/a zauważyłaś/eś to jest DW a nie TVN24 i nie ma co porównywać. Nie bronię DW,sama nie widziałam wczoraj tego artykułu w tej gazecie (ale jakoś mnie to nie obeszło, bo przeczytałam w innej), tylko chodzi mi o te zbędne komentarze. Skoro się komuś nie podoba to niech zmieni dostawcę informacji, a nie błyszczy na forum analfabetyzmem.... A Ty jesteś może sfrustrowanym reporterem TV i przeszkadza Ci, że w gazetach się obijają, a Ty zapier..lasz???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ffffff napisał:
po to, że jako czytelnicy mamy prawo do krytyki gazety którą czytamy. Proste?
Masz rację, ale mądrej krytyki, a nie do prostackiego analfabetyzmu. Ale macie również prawo do zmiany. Proste... Wylewacie ten jad, żeby pogrążyć gazetę, czy żeby poprawić sobie humor???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.kurierlubelski.pl/wiadomosci/344146,lublin-zatrzymano-podejrzanego-o-morderstwo-w-komisie,id,t.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wie dokładnie który to komis ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/51,80273,8801657.html?i=2 macie zdjecia tutaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlatego każdy normalny człowiek powinien mieć broń, a nie tylko przestępcy i policja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kalendarium in formowania o wydarzeniu 10 grudnia 2001 r. * Onet.pl - godz. 19.06 * Interia.pl - godz. 19.08 * Wirtualna Polska - godz. 20.25 * Gazeta Wyborcza - godz. 21.07 * Kurier Lubelski - godz. 23.22 11 grudnia 2010 r. * Dziennik Wschodni - godz. 6.30 Ale refleks!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
refleksowy zapominiałeś o 18.07 mmlublin .........a to chyba portal DW
Światozar napisał:
Kalendarium in formowania o wydarzeniu 10 grudnia 2001 r. * Onet.pl - godz. 19.06 * Interia.pl - godz. 19.08 * Wirtualna Polska - godz. 20.25 * Gazeta Wyborcza - godz. 21.07 * Kurier Lubelski - godz. 23.22 11 grudnia 2010 r. * Dziennik Wschodni - godz. 6.30 Ale refleks!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od godz. 16 w piątek do godz, 6 w sobotę nie mogliśmy aktualizować strony dziennikwschodni.pl ze względu na prace konserwacyjne prowadzone na naszych serwerach. Dlatego informacja o wydarzeniach na al Spółdzielczości Pracy, jak też inne newsy z dnia wczorajszego, pojawiły się na stronie dopiero dziś. Pozdrawiam Agnieszka Mazuś kier. działu on-line
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurier Lubelski - po 23 to jest data ostatniej wczoraj aktualizacji a nie dodania newsa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mazus napisał:
Od godz. 16 w piątek do godz, 6 w sobotę nie mogliśmy aktualizować strony dziennikwschodni.pl ze względu na prace konserwacyjne prowadzone na naszych serwerach. Dlatego informacja o wydarzeniach na al Spółdzielczości Pracy, jak też inne newsy z dnia wczorajszego, pojawiły się na stronie dopiero dziś. Pozdrawiam Agnieszka Mazuś kier. działu on-line
dobra ściema nie jest zła!!! jeżeli Dziennik ma być rzetelny to niech podaje ino jak idzie a, nie zgania na naprawę czy tez aktualizację serwerów! sprawy techniczne każda szanująca się agencja robi i pilnuje na bieżąco! Wstyd, że DW jak zawsze chce być na 1 miejscu, lecz jak zwykle nie udaje się mu! Niech w końcu ten serwis będzie aktualizowany na bieżąco, skoro chcecie być numerem 1 w regionie oraz w Lublinie!!! Zatrudnienie redaktora on-line, który by śledził oraz aktualizował wiadomości na bieżąco będzie dobrym wyjściem dla redakcji!!!! Poprawcie się. bo aktualnie jest poniżej średniej i to jest nie pierwszy raz jak przysłowiowo "dajecie ciała" !!! Do poprawki Dzienniku Wschodni!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...