Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

11 grudnia 2010 r.
6:26
Edytuj ten wpis

Al. Spółdzielczości Pracy: Morderstwo w komisie

Autor: Zdjęcie autora er
0 20 A A

Około godziny 17 do komisu samochodowego wszedł morderca. Jak ustaliła policja, strzelał tak, aby zabić. Zginął 39-letni mężczyzna, który prowadził komis przy al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Z pierwszych ustaleń wynika, że nie był to napad rabunkowy – mówi Janusz Wójtowicz, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. – Nie mamy żadnych informacji świadczących, że cokolwiek zginęło.

Policja pierwszą informację o strzałach otrzymała o godz. 17.01. Na miejsce przyjechał patrol. Na terenie komisu znalazł postrzelonego mężczyznę. Lekarz stwierdził, że nie żyje.

Ustalono, że strzały do współwłaściciela komisu oddał mężczyzna, który prawdopodobnie chwilę wcześniej udawał, że ogląda samochody. Potem wszedł do pomieszczenia komisu. Po oddaniu strzałów uciekł.

Policjanci odgrodzili wejście do komisu. Na miejscu był także prokurator. Śledczy wypytywali mieszkańców sąsiednich domów, kogo w tym czasie widzieli w pobliżu komisu.

– Nic nie widziałem – uciął krótko mężczyzna, który wychodził z sąsiedniej posesji.
Komis samochodowy znajduje się za skrzyżowaniem al. Spółdzielczości z ul. Dożynkową. Na bramie jest napis „Samochody na kredyt”. Obok plakietka świadcząca, że jest chroniony przez agencję ochrony. Na teren komisu wschodzi się przez bramę. Kilkadziesiąt metrów od ulicy znajduje się pomieszczenie, w którym prowadzący komis obsługiwali interesantów.

Współwłaściciele prowadzą komis w tym miejscu od niedawna. W branży samochodowej są od lat. Wcześniej wynajmowali plac pod komis kilkaset metrów od tego miejsca.

– Jestem roztrzęsiony. To był mój najlepszy przyjaciel. Widziałem się z nim wczoraj – powiedział nam na miejscu Kazimierz Misztal, przyjaciel ofiary. – Nie skarżył się, że czegoś się bo, czy ktoś go straszył. W styczniu miał obchodzić urodziny. Planowaliśmy imprezę.


Wyświetl większą mapę
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
łukasz / 12 grudnia 2010 r. o 23:19
[quote name='mazus' timestamp='1292073742' post='403452']
Od godz. 16 w piątek do godz, 6 w sobotę nie mogliśmy aktualizować strony dziennikwschodni.pl ze względu na prace konserwacyjne prowadzone na naszych serwerach. Dlatego informacja o wydarzeniach na al Spółdzielczości Pracy, jak też inne newsy z dnia wczorajszego, pojawiły się na stronie dopiero dziś.
Pozdrawiam
Agnieszka Mazuś
kier. działu on-line
[/quote]


dobra ściema nie jest zła!!! jeżeli Dziennik ma być rzetelny to niech podaje ino jak idzie a, nie zgania na naprawę czy tez aktualizację serwerów! sprawy techniczne każda szanująca się agencja robi i pilnuje na bieżąco! Wstyd, że DW jak zawsze chce być na 1 miejscu, lecz jak zwykle nie udaje się mu! Niech w końcu ten serwis będzie aktualizowany na bieżąco, skoro chcecie być numerem 1 w regionie oraz w Lublinie!!! Zatrudnienie redaktora on-line, który by śledził oraz aktualizował wiadomości na bieżąco będzie dobrym wyjściem dla redakcji!!!! Poprawcie się. bo aktualnie jest poniżej średniej i to jest nie pierwszy raz jak przysłowiowo "dajecie ciała" !!! Do poprawki Dzienniku Wschodni!!!
[quote name='mazus' timestamp='1292073742' post='403452']
Od godz. 16 w piątek do godz, 6 w sobotę nie mogliśmy aktualizować strony dziennikwschodni.pl ze względu na prace konserwacyjne prowadzone na naszych serwerach. Dlatego informacja o wydarzeniach na al Spółdzielczości Pracy, jak też inne newsy z dnia wczorajszego, pojawiły się na stronie dopiero dziś.
Pozdrawiam
Agnieszka Mazuś
kier. działu on-line
[/quote]


dobra ściema nie jest zła!!! jeżeli Dziennik... rozwiń
Avatar
mordek / 11 grudnia 2010 r. o 15:07
Kurier Lubelski - po 23 to jest data ostatniej wczoraj aktualizacji a nie dodania newsa
Avatar
mazus / 11 grudnia 2010 r. o 14:22
Od godz. 16 w piątek do godz, 6 w sobotę nie mogliśmy aktualizować strony dziennikwschodni.pl ze względu na prace konserwacyjne prowadzone na naszych serwerach. Dlatego informacja o wydarzeniach na al Spółdzielczości Pracy, jak też inne newsy z dnia wczorajszego, pojawiły się na stronie dopiero dziś.
Pozdrawiam
Agnieszka Mazuś
kier. działu on-line
Avatar
refleks / 11 grudnia 2010 r. o 13:26
refleksowy zapominiałeś
o 18.07 mmlublin .........a to chyba portal DW




[quote name='Światozar' timestamp='1292069362' post='403441']
Kalendarium in formowania o wydarzeniu

10 grudnia 2001 r.

* Onet.pl - godz. 19.06
* Interia.pl - godz. 19.08
* Wirtualna Polska - godz. 20.25
* Gazeta Wyborcza - godz. 21.07
* Kurier Lubelski - godz. 23.22

11 grudnia 2010 r.

* Dziennik Wschodni - godz. 6.30

Ale refleks!!!
[/quote]
refleksowy zapominiałeś
o 18.07 mmlublin .........a to chyba portal DW




[quote name='Światozar' timestamp='1292069362' post='403441']
Kalendarium in formowania o wydarzeniu

10 grudnia 2001 r.

* Onet.pl - godz. 19.06
* Interia.pl - godz. 19.08
* Wirtualna Polska - godz. 20.25
* Gazeta Wyborcza - godz. 21.07
* Kurier Lubelski - godz. 23.22

11 grudnia 2010 r.

* Dzienni... rozwiń
Avatar
Światozar / 11 grudnia 2010 r. o 13:09
Kalendarium in formowania o wydarzeniu

10 grudnia 2001 r.

* Onet.pl - godz. 19.06
* Interia.pl - godz. 19.08
* Wirtualna Polska - godz. 20.25
* Gazeta Wyborcza - godz. 21.07
* Kurier Lubelski - godz. 23.22

11 grudnia 2010 r.

* Dziennik Wschodni - godz. 6.30

Ale refleks!!!
Avatar
pepe / 11 grudnia 2010 r. o 10:11
dlatego każdy normalny człowiek powinien mieć broń, a nie tylko przestępcy i policja
Avatar
Mistrz / 11 grudnia 2010 r. o 10:03
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/51,80273,8801657.html?i=2 macie zdjecia tutaj
Avatar
KK / 11 grudnia 2010 r. o 09:45
Czy ktoś wie dokładnie który to komis ?
Avatar
pink / 11 grudnia 2010 r. o 09:03
http://www.kurierlubelski.pl/wiadomosci/344146,lublin-zatrzymano-podejrzanego-o-morderstwo-w-komisie,id,t.html
Avatar
Gość / 11 grudnia 2010 r. o 08:58
[quote name='ffffff' timestamp='1292053805' post='403354']
po to, że jako czytelnicy mamy prawo do krytyki gazety którą czytamy. Proste?
[/quote]
Masz rację, ale mądrej krytyki, a nie do prostackiego analfabetyzmu. Ale macie również prawo do zmiany. Proste...
Wylewacie ten jad, żeby pogrążyć gazetę, czy żeby poprawić sobie humor???
Avatar
łukasz / 12 grudnia 2010 r. o 23:19
[quote name='mazus' timestamp='1292073742' post='403452']
Od godz. 16 w piątek do godz, 6 w sobotę nie mogliśmy aktualizować strony dziennikwschodni.pl ze względu na prace konserwacyjne prowadzone na naszych serwerach. Dlatego informacja o wydarzeniach na al Spółdzielczości Pracy, jak też inne newsy z dnia wczorajszego, pojawiły się na stronie dopiero dziś.
Pozdrawiam
Agnieszka Mazuś
kier. działu on-line
[/quote]


dobra ściema nie jest zła!!! jeżeli Dziennik ma być rzetelny to niech podaje ino jak idzie a, nie zgania na naprawę czy tez aktualizację serwerów! sprawy techniczne każda szanująca się agencja robi i pilnuje na bieżąco! Wstyd, że DW jak zawsze chce być na 1 miejscu, lecz jak zwykle nie udaje się mu! Niech w końcu ten serwis będzie aktualizowany na bieżąco, skoro chcecie być numerem 1 w regionie oraz w Lublinie!!! Zatrudnienie redaktora on-line, który by śledził oraz aktualizował wiadomości na bieżąco będzie dobrym wyjściem dla redakcji!!!! Poprawcie się. bo aktualnie jest poniżej średniej i to jest nie pierwszy raz jak przysłowiowo "dajecie ciała" !!! Do poprawki Dzienniku Wschodni!!!
[quote name='mazus' timestamp='1292073742' post='403452']
Od godz. 16 w piątek do godz, 6 w sobotę nie mogliśmy aktualizować strony dziennikwschodni.pl ze względu na prace konserwacyjne prowadzone na naszych serwerach. Dlatego informacja o wydarzeniach na al Spółdzielczości Pracy, jak też inne newsy z dnia wczorajszego, pojawiły się na stronie dopiero dziś.
Pozdrawiam
Agnieszka Mazuś
kier. działu on-line
[/quote]


dobra ściema nie jest zła!!! jeżeli Dziennik... rozwiń
Avatar
mordek / 11 grudnia 2010 r. o 15:07
Kurier Lubelski - po 23 to jest data ostatniej wczoraj aktualizacji a nie dodania newsa
Avatar
mazus / 11 grudnia 2010 r. o 14:22
Od godz. 16 w piątek do godz, 6 w sobotę nie mogliśmy aktualizować strony dziennikwschodni.pl ze względu na prace konserwacyjne prowadzone na naszych serwerach. Dlatego informacja o wydarzeniach na al Spółdzielczości Pracy, jak też inne newsy z dnia wczorajszego, pojawiły się na stronie dopiero dziś.
Pozdrawiam
Agnieszka Mazuś
kier. działu on-line
Avatar
refleks / 11 grudnia 2010 r. o 13:26
refleksowy zapominiałeś
o 18.07 mmlublin .........a to chyba portal DW




[quote name='Światozar' timestamp='1292069362' post='403441']
Kalendarium in formowania o wydarzeniu

10 grudnia 2001 r.

* Onet.pl - godz. 19.06
* Interia.pl - godz. 19.08
* Wirtualna Polska - godz. 20.25
* Gazeta Wyborcza - godz. 21.07
* Kurier Lubelski - godz. 23.22

11 grudnia 2010 r.

* Dziennik Wschodni - godz. 6.30

Ale refleks!!!
[/quote]
refleksowy zapominiałeś
o 18.07 mmlublin .........a to chyba portal DW




[quote name='Światozar' timestamp='1292069362' post='403441']
Kalendarium in formowania o wydarzeniu

10 grudnia 2001 r.

* Onet.pl - godz. 19.06
* Interia.pl - godz. 19.08
* Wirtualna Polska - godz. 20.25
* Gazeta Wyborcza - godz. 21.07
* Kurier Lubelski - godz. 23.22

11 grudnia 2010 r.

* Dzienni... rozwiń
Avatar
Światozar / 11 grudnia 2010 r. o 13:09
Kalendarium in formowania o wydarzeniu

10 grudnia 2001 r.

* Onet.pl - godz. 19.06
* Interia.pl - godz. 19.08
* Wirtualna Polska - godz. 20.25
* Gazeta Wyborcza - godz. 21.07
* Kurier Lubelski - godz. 23.22

11 grudnia 2010 r.

* Dziennik Wschodni - godz. 6.30

Ale refleks!!!
Avatar
pepe / 11 grudnia 2010 r. o 10:11
dlatego każdy normalny człowiek powinien mieć broń, a nie tylko przestępcy i policja
Avatar
Mistrz / 11 grudnia 2010 r. o 10:03
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/51,80273,8801657.html?i=2 macie zdjecia tutaj
Avatar
KK / 11 grudnia 2010 r. o 09:45
Czy ktoś wie dokładnie który to komis ?
Avatar
pink / 11 grudnia 2010 r. o 09:03
http://www.kurierlubelski.pl/wiadomosci/344146,lublin-zatrzymano-podejrzanego-o-morderstwo-w-komisie,id,t.html
Avatar
Gość / 11 grudnia 2010 r. o 08:58
[quote name='ffffff' timestamp='1292053805' post='403354']
po to, że jako czytelnicy mamy prawo do krytyki gazety którą czytamy. Proste?
[/quote]
Masz rację, ale mądrej krytyki, a nie do prostackiego analfabetyzmu. Ale macie również prawo do zmiany. Proste...
Wylewacie ten jad, żeby pogrążyć gazetę, czy żeby poprawić sobie humor???
Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zamość. Bajkowe mikołajki w CKF Stylowy
6 grudnia 2022, 15:00

Zamość. Bajkowe mikołajki w CKF Stylowy

Kino w Zamościu szykuje specjalny mikołajkowy repertuar. 6 grudnia na ekranie Centrum Kultury Filmowej w Zamościu do obejrzenia będą aż cztery filmy adresowane do najmłodszych.

Trzy damy polskiego malarstwa już na Zamku. Te obrazy kosztowały ponad 1 mln zł. Zdjęcia
zdjęcia
galeria

Trzy damy polskiego malarstwa już na Zamku. Te obrazy kosztowały ponad 1 mln zł. Zdjęcia

Cztery obrazy trzech polskich artystek z przełomu XIX i XX wieku nabyło Muzeum Narodowe w Lublinie. Najnowsze zakupy, warte ponad milion złotych, można już oglądać w muzealnej ekspozycji.

80. rocznica wysiedleń Zamojszczyzny. Zaczęło się w Skierbieszowie, skończyło w Zamościu
zdjęcia
galeria

80. rocznica wysiedleń Zamojszczyzny. Zaczęło się w Skierbieszowie, skończyło w Zamościu

Uroczystościami zorganizowanymi w poniedziałek w Zamościu zakończyły się tegoroczne, trzydniowe obchody 80. rocznicy wysiedleń Zamojszczyzny.

Prosta sprawa. Dzieci zatroszczyły się o jeże i zrobiły im domki na zimę

Prosta sprawa. Dzieci zatroszczyły się o jeże i zrobiły im domki na zimę

Specjalne kopce dla śpiących jeży powstały przy niemal 30 miejskich przedszkolach na terenie Lublina. Za usypywanie kopców zabrały się same dzieci.

Portal with RTX: Kiedy premiera i jakie są wymagania sprzętowe? (wideo)
film

Portal with RTX: Kiedy premiera i jakie są wymagania sprzętowe? (wideo)

Dobre wiadomości: Portal with RTX będzie darmowy dla sporej liczby graczy, a premiera już lada tydzień. Zła wiadomość: żeby w ogóle zagrać będziemy potrzebowali karty graficznej RTX 3060.

Świąteczne targi w Centrum Kultury
4 grudnia 2022, 10:00

Świąteczne targi w Centrum Kultury

Pracownia "Takie Rzeczy" zaprasza w niedzielę do Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) na świąteczne targi. Start o godz. 10.

Matematyka nie kłamie, czyli zamojska klasa okręgowa w liczbach

Matematyka nie kłamie, czyli zamojska klasa okręgowa w liczbach

Przerwa w rozgrywkach to doskonały moment na ich podsumowanie. Oto jak w naszej subiektywnej opinii przedstawiają się liczby zamojskiej „okręgówki”

W czwartek spotkanie z architektami nowego stadionu w Lublinie
galeria

W czwartek spotkanie z architektami nowego stadionu w Lublinie

Od czwartku można będzie zgłaszać uwagi do planów budowy stadionu żużlowego na części terenów po klubie jeździeckim. Na ten sam dzień zaplanowano otwarte spotkanie z architektami, którzy przygotowali wstępną koncepcję obiektu sportowego.

"Inny wymiar" w Chatce Żaka. Weekend gier i fantastyki. Program
2 grudnia 2022, 9:00

"Inny wymiar" w Chatce Żaka. Weekend gier i fantastyki. Program

Przed nami kolejna edycja projektu "Inny Wymiar" w Chatce Żaka (ul. Radziszewskiego 16). W sobotę i niedzielę wielbiciele gier będą mogli przetestować popularne tytuły, wziąć udział w turniejach, prelekcjach czy warsztatach.

Nagły telefon na 112 i krótka wiadomość: Bomba na lotnisku

Nagły telefon na 112 i krótka wiadomość: Bomba na lotnisku

Ładunek miał się znajdować na lotnisku w Warszawie. Kiedy sprawą zajęła się policja, trop doprowadził ich do Lublina.

Niespodziewana zmiana na ławce trenerskiej MKS FunFloor Lublin

Niespodziewana zmiana na ławce trenerskiej MKS FunFloor Lublin

Monika Marzec przestała pełnić funkcję trenerki MKS FunFloor. W nadchodzących spotkaniach zespół poprowadzi Piotr Dropek.

Zaczyna się sezon jarmarków świątecznych. Startuje w Zamościu
3 grudnia 2022, 10:00

Zaczyna się sezon jarmarków świątecznych. Startuje w Zamościu

Jak na jarmark przystało, będzie co kupić, ale wydarzenie planowane na nadchodzący weekend w Zamościu (3-4 grudnia) to nie tylko handlowanie. Będzie też dużo muzyki, zwłaszcza kolęd i sporo innych atrakcji.

Żywność tańsza o VAT na dłużej. Za co mamy płacić mniej?
wideo
film

Żywność tańsza o VAT na dłużej. Za co mamy płacić mniej?

Wprowadzamy nowe, inne mechanizmy osłonowe od 1 stycznia 2023 roku, by chronić Polaków przed skutkami inflacji - przekazał premier Mateusz Morawiecki.

Puławy. Radni zmienią plan, by hotel urósł

Puławy. Radni zmienią plan, by hotel urósł

Rada miasta wyraziła zgodę na przystąpienie do zmiany planu zagospodarowania, której celem ma być przekształcenie fragmentu miejskiej działki przy hotelu Pikul z pasa drogowego na usługi. Inwestor jest gotowy kupić grunt, co ułatwiłoby mu planowaną nadbudowę obiektu

Faworyt zrobił swoje. Podsumowanie rundy jesiennej w zamojskiej klasie okręgowej

Faworyt zrobił swoje. Podsumowanie rundy jesiennej w zamojskiej klasie okręgowej

Za nami pierwsza część zmagań w zamojskiej klasie okręgowej. W tym sezonie kibice przyglądający się zmaganiom w „najciekawszej lidze świata” mają możliwość zobaczyć w akcji zawodników wielu drużyn, które w przeszłości występowały na zdecydowanie wyższych szczeblach rozgrywkowych. Największym wygranym rundy jesiennej jest Łada 1945 Biłgoraj, która w 15 meczach ani razy nie zaznała goryczy porażki

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!