Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Teraz jak cos sie komuś nie podoba- tzn np studentom- to myk pisemko do pracy- a oni jak "fakt" robia z tego WYDARZENIE!! Parodia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo dla kabla. tak się w akademiku nie robi. nie podoba ci się? wyprowadz sie prostaku. akademiki to jedyne miejsca, ktore trzymaja klimat starego studiowania. alkohol? ludzie, kto ma sie nauczyc i tak sie nauczy i nie ma co sie skarzyc. 5 lat mieszkalem w akademiku, koncze 2 kierunki, srednia wysoka. hardcore? niee. klimat >.>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo pić to trza umić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni redaktorzy. Być może jest tak jak piszecie, bo władza zawsze deprawowała i będzie deprawowała, ale nie należy kogoś szkalować zanim oficjalnie nie zostanie sprawa zamknięta. Bo w tym momencie to już nie jest wiadomość tylko plotka. Jakiś jeden student powiedził, oskarża . Litości. Jesteście jak fakt albo inny superekspres. Jerzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekaw jestem, czy ten mądry student to jeden z tych "kulturalnych", którzy zostawiają taki "porządek" na miasteczku, człowieku opamiętaj się, bo jak kierownicy zaczną wytykać Wam wasze przewinienia, jak chodzicie wyzywacie pracowników, jak bijecie butelki w celu nikomu nie znanym, mama nie nauczyła kultury ??, że trzeba wyrzucać do kosza butelki, a może mama nie wie jak się świetnie bawicie, a co do tego jak wyglądają pokoje po studentach, to jest zgroza, czy Was nikt nie uczy jak korzystać z podstawowych rzeczy jak toaleta, prysznicy, czy choćby przytoczona w artykule pralka, ciągle tylko narzekacie, a ze swojej strony NIC, ale mam nadzieje, że życie Wam jeszcze pokaże, tyle na ten temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od remontu Feminy Grzes to ostatni akademik "z klimatem". Student niech sie przeniesie i już. To nie jest miejsce dla niego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Mieszkałem w czterech akademikach" Niezły wyczyn. Ja na pierwszym roku mieszkałam na Zana a potem przez 4 lata w Feminie. Ciekawe, na którym roku jest student, skoro nigdzie miejsca na dłużej nie zagrzał. Jakiś chyba nieuspołeczniony. Współlokatorzy nie wytrzymali i na złość robili maruderowi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez pomieszkiwałem w tym akademiku, było super , ale to juz 7 lat minęło jak studia skończyłem. Sporo sie piło, miałem dobra zabawę przez okres studiów .Kasy nie brakował, o bo w wakacje się tyrało za granicą i wystarczało na balety:)na 5 roku się martwiłem, co mogę robic po studiach humanistycznych:)) teraz hmm, poukładane życie, własna firma ( oczywiście niezwiązana z kierunkiem studiów), rodzina , mieszkanie. trochę tęsknie za tym bisurmackim życiem i ludżmi , których poznałem. ps.a Tadek dalej szefuje w Grzesiu???? pozdrawiam go serdecznie:))) hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studenckie życie ma swoje prawa a jak komuś przeszkadzają współlolatorzy to może zawsze sobie stancje wynająć i będzie miał cisze spokój i nikt mu palić nie będzie Wspominam czasy jak byłem studentem i imprezy z tego okresu Bardzo miłe czasy Ale żeby z takimi głupotami do gazety? i jeszcze to gazeta drukuje? chyba nic ciekawszego się nie dzieje w lublinie oprócz tego że Pani kierownik akademika pali papierosy Rada doa autora meila dzięki którego powstał ten materiał - wyprowadz się na stancje Dziennich nich się zajmie prawdziwymi problemami mieszkańców a studenci nich imprezują dalej bo okres studiów swoje prawa ma Pozdrowienia dla studentów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A student nie wie, że kierowniczka ma swoich przełożonych i to do nich powinien się najpierw poskarżyć, a nie leci do prasy. Policja nie ma podobno prawa ingerować w sprawy uczelni (z pewnymi wyjątkami) a prasa ma prawo niepotwierdzone ploty rozsiewać na cały region? Wstyd! Są chyba jakieś drogi służbowe, kolej postepowania! a Ty studencie naucz się życia, a nie złośliwie w owczym pędzie tylko żeby kobiecie dowalić. Słów brakuje na takich wrednych, złośliwych ludzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, mieszkałem w "Grzesiu" całe studia. Było to te 5 lat temu, ale nie było akademika z lepszym klimatem. Z kierownictwem nie było problemu, zawsze można było się jakoś dogadać! Po prostu trafił się maruder i pierdoła, który jakiejś sprawy sam nie umiał załatwić (czyt.: jak człowiek pogadać z kierownictwem czy innymi). Zawsze się jakiś taki trafiał w DS-ie, ale prędzej czy później sam się ewakuował na stancję bo nie wytrzymywał tego, że mu się tyle ludu kręci pod drzwiami, bo współlokatorzy nie tacy (i że w ogóle są), bo... można by wymieniać. Wystarczy że mieszkał w czterech akademikach - coś zdaje się nie halo, skoro tyle razy zmieniał.. A co do stwierdzeń ,,ile tu butelek, tyle pijecie”, ,,tu można kartofle sadzić” - skoro takie teksty słyszał, znaczy że bezpodstawne one nie były i raczej święty nie był. Ja nigdy czegoś takiego przez te lata nie usłyszałem. Szkoda tylko że przez takiego kretyna nieumiejącego sobie w życiu poradzić oberwie się akademikowi i jego kierownictwu. Trzymam kciuki za pomyślne załatwienie sprawy. Pozdrowienia dla "Grześka" Tomek O.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grześ to ostatni akademik z klimatem? ludzie, Zana pozdrawia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Yofa napisał:
Grześ to ostatni akademik z klimatem? ludzie, Zana pozdrawia
a to nadal tam jest akademik? "Koniowata" nadal szefuje? Aż łza się w oku kręci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10 lat po studiach napisał:
a to nadal tam jest akademik? "Koniowata" nadal szefuje? Aż łza się w oku kręci.
Nie ma Koniowatej tu 3 lata już, teraz jest kierownik Andrzej, świetny człowiek, nie wiem czy on właśnie w Grzesiu kiedyś nie pracował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studenci z akademików w 25% to zwykła dresiarnia i chołota. Wystarczy się samemu przejść wieczorem po miasteczku akademickim. Jak jesteś "obcy" to z większym prawdopodobieństwem dostaniesz w łeb niż na Lubartowskiej czy w okolicy dworca PKP. Wystarczy popatrzeć na ich zachowanie, słownictwo sposób spędzania wolnego czasu. Niewiele się różni od tzw. młodzieży z poprawczaka. Z jedną różnicą. Szczycą się,że są studentami. A są tacy sami albo nawet gorsi niż młodzież z tzw. złych domów. Bo bycie studentem do czegoś zobowiązuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Yofa napisał:
Nie ma Koniowatej tu 3 lata już, teraz jest kierownik Andrzej, świetny człowiek, nie wiem czy on właśnie w Grzesiu kiedyś nie pracował
Po opisie tego studenta, to nie wiem czy ona właśnie nie jest teraz w Grzesiu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grześ 1991-93... CUDOWNE CZASY !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akademik GRZEŚ oddano do użytku 1 pażdziernika 1968,właśnie wtedy w nim zamieszkałem na I roku.Z tamtych lat pamiętam też ciekawą historię z ówvzesną kierowniczką GRZESIA.Pewnego wiosennego słonecznego dnia kolega z VI piętra puścił lusterkiem zajączka w oczy kierowniczki idącej chodnikiem koło akademika.Oczywiście pani kierownik zawiadomiła władze wydziału gdzie kolega studiował,chłopak musiał tłumaczyć się u pana dziekana.Kolega jest obecnie cenionym profesorem jednej z polskich uczelni i nie wiem czy o tym fakcie pamięta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczy opisane w tym artykule są prawdą. Mieszkam w tym akademiku już jakiś czas i mogę te informację potwierdzić. Dodatkowo na początku roku Pani kierownik zamkneła sale telewizyjną i urządziła sobie w niej składzik. Ogranicza mieszkańcom wychodzenie z akademika w godzinach nocnych a przecież to nie bursa, niektórzy studenci pracują po nocach zresztą w taki sposób nie wolno ograniczać swobody człowieka. Ogólnie kierowniczka traktuje mieszkańców jak by oni byli jej dziećmi, grozi telefonami do rodzicó itd. Śmiech! Fakt że niektórzy mieszkańcy prezentują poziom dzieci z gimnazjum, dewastują akademik i nie potrafią się odpowiednio zachować ale z tego co mi wiadomo to zazwyczaj za niszczenie akademika odpowiedzialnie są osoby rosyjskojęzyczne. Zresztą w innych akademikach jest inne kierownictwo i już nie ma takich problemów z dewastacją. Zbieg okoliczności? Nie. Wydaje mi się że niektórzy mieszkańcy właśnie w ten sposób (choć bardzo zły) wyrażają swoje niezadowolenie w stosunku do kierownictwa. Ponadto jedna z portjerek została zwolniona gdyż była " zbyt miła dla studentów" a druga która jest bardzo chamska, niekulturalna i często bluzga, jest cały czas chroniona przez Panią kierownik. A odnośnie sprawy gdzie mieszkają dwie dziewczyny i jeden chłopak to było prawdą jednak tak już nie jest ale to z innych względów. Chociaż to akurat jest śmiesznie. Pozdrawiam! mimo to i tak Grześ jest najlepszym akademikiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henia :) napisał:
jedna z portjerek
Szkok! Szok! Szok! Dziewczyno jakim cudem Ty w ogóle zdałaś maturę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...