Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bandyci skopali samochód kandydatki do Rady Miasta

Utworzony przez marianoitaliano, 26 listopada 2010 r. o 14:43 Powrót do artykułu
za te wszystkie plakaty walające się po mieście, niektórzy radni (zaczyński, krakowski, sobczak, gryz, srebrny i inni)wręcz zaslugują na pewną karę, może niekoniecznie w takim wydaniu, ale ktoś powinien im uświadomić, ze skoro zanieczyszczają miasto, to dlaczego tak dbają o wlasne domy. Moze je pierwsze powinni oblepić tymi plakatami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marianoitaliano napisał:
za te wszystkie plakaty walające się po mieście, niektórzy radni (zaczyński, krakowski, sobczak, gryz, srebrny i inni)wręcz zaslugują na pewną karę, może niekoniecznie w takim wydaniu, ale ktoś powinien im uświadomić, ze skoro zanieczyszczają miasto, to dlaczego tak dbają o wlasne domy. Moze je pierwsze powinni oblepić tymi plakatami
najlepiej byscie przemocą przeciwnikow politycznych brali, to w waszym stylu wyznawcy jarka [media]http://www.youtube.com/watch?v=2tXd_KZk_sA&feature=player_embedded[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
najlepiej byscie przemocą przeciwnikow politycznych brali, to w waszym stylu wyznawcy jarka
wracaj do podstawówki i naucz sie czytac ze zrozumieniem. Napisalem ze nie w ten sposób warto bylo by uświadomić kandydatów na radnych, notabene glównie z po, którzy zanieczyszczają Lublin. To w waszym stylu wierzący w cuda Tuska, ze jesteście niedouczeni, jak wasz mentor Bartoszewski - bez magistra, bez doktoratu, bez habilitacji, ale autorytet wyborczej i waszego środowiska
Ostatnio edytowany 26 listopada 2010 r. o 15:36
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monika Wac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zygmunt napisał:
Monika Wac zaśmieca Lublin swoimi plakatami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jak patrzę na buzię "bezpartyjnego" Zbigniewa W., to robi mi się słabo. Największe banery i plakaty do dzisiaj nie posprzątane. A już liże łapy Żukowi. Co za typ bez honoru i jaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd. Przez chwile miałem zamiar głosować nie niego ale teraz widząc ja POdlizuje sie tym co nie trzeba , ciesze się ze głosowałem na tego co zajął I miejsce w I turze. Pan Żuk niech wraca do warszawy gdzie tak zasłyną niby.Liczymy na pana panie LEchu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za tytuł! Bandyci napadli na samochód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mogli zabić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...