Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Moim zdaniem kompletnym nieporozumieniem jest budowa stadionu. Po pierwsze dla jakiej drużyny, nie widzę perspektyw przed Motorem tymbardziej przed Lublinianką. Po drugie mecz międzypaństwowy raz na cztery lata-to tak jak igrzyska. Za te pieniądze ile byłoby chleba..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie budowa drogi WYŚCIGOWA-WROTKOWSKA !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie Łęczyńska ???????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie Łęczyńska ????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ul. Łęczyńska znów wygra jako najgorsza ulica w Polsce GRATULUJEMY!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin nie zwalnia tempa i dzięki temu skutecznie goni największe metropolie. I o to chodzi! Nasze miasto nie może przestać się rozwijać - dla dobra mieszkańców i naszej przyszłości.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin nie zwalnia tempa i dzięki temu skutecznie goni największe metropolie. I o to chodzi! Nasze miasto nie może przestać się rozwijać - dla dobra mieszkańców i naszej przyszłości.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem jeśli ktoś teraz będzie narzekał, że czegoś nie ma w planach na przyszły rok, jeśli nie był na spotkaniach z prezydentem. Mieszkaniec każdej dzielnicy Lublina miał prawo, aby wypowiedzieć się na temat swoich potrzeb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kilku lat w Lublinie widać ciągły rozwój.  Nowe, lepsze autobusy mpk, remonty starych dróg, budowa nowych. Budowa ośrodków kulturalnych i sportowych.  Jestem zdecydowanie na TAK takim działaniom.      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej wejsc tam gdzie nic, albo mało kosztuje...czyli "nowe" !!! Popieram Łęczyńską i jej przebudowe tylko .....kto sie podejmie tego ??? Napewno nie ta władza.....Tam trzeba  twardej ręki i.......godnego negocjatora !!! PS. trzeba też "zabezpieczyć" finanse na....przebudowę (obecnie modernizowanego) ronda im Ks.  Kowcza.......czyli skrzyżowanie Armii Krajowej i JPII.... Miała być kwiecista Aleja JPII...a powstała......" abstrakcja"( czyli nie wiadomo co???) słupowa !!!!   Do tego trzeba dołozyc ...dokończenie ciągów pieszych na Łęgach - Tymiankowa, dotyczy to przedszkola i przychodni....gdzie trudno dojść lub dojechać.....czyli "partactwa" ...ciąg dalszy !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadszedł czas by wziąć sprawy we własne rączki (czyt auta) i zablokować Łęczyńską na kilka godzin. i Tak raz w tygodniu aż do skutku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórym jak zawsze nigdy nic nie pasuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie Łęczyńska ????????????????????
 
A gdzie Łęczyńska ????????????????????
Łęczyńska jest między ul.Hutniczą  a Drogą Męcz.Majdanka :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadszedł czas by wziąć sprawy we własne rączki (czyt auta) i zablokować Łęczyńską na kilka godzin. i Tak raz w tygodniu aż do skutku.
 
Nadszedł czas by wziąć sprawy we własne rączki (czyt auta) i zablokować Łęczyńską na kilka godzin. i Tak raz w tygodniu aż do skutku.
Ja już byłem godzinę temu i chciałem blokować -nawet stałem przez moment na ulicy -ale nikt się do mnie nie "przyŁęczył", więc zrezygnowałem :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin nie zwalnia tempa i dzięki temu skutecznie goni największe metropolie. I o to chodzi! Nasze miasto nie może przestać się rozwijać - dla dobra mieszkańców i naszej przyszłości.
Kogo i w czym goni? Nie żartuj, bo jeszcze metropolie się obrażą za porównanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogo i w czym goni? Nie żartuj, bo jeszcze metropolie się obrażą za porównanie
 
Kogo i w czym goni? Nie żartuj, bo jeszcze metropolie się obrażą za porównanie
A co my w Polsce mamy za metropolie? Może Warszawa w jakiejś III lidze europejskiej pod tym względem, a Kraków w czwartej. Kto ma się obrażać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...