Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Budżet Lublina na 2013: Będzie dużo drogowych inwestycji

Utworzony przez michał, 20 grudnia 2012 r. o 14:21 Powrót do artykułu
Od czterech lat przebywam w Irlandii. W Lublinie jestem 2 razy do roku i za każdym razem przeżywam szok. Już dawno tak dużo i z takim rozmachem Lublin się nie zmieniał. Naprawdę jestem pod ogromnym wrażeniem. Tak trzymać. A w Irlandii popracuję jeszcze kilka lat i wracam do mojego kochanego Lublina. Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej... Wesołych świąt!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mieszkam w Lublinie ale uczucia mam takie same... Lublin zmienia się z roku na rok, rozwija się, szkoda tylko, że póki co jedyne miejsca pracy jakie powstają to galerie handlowe (obozy pracy)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał napisał:
a ja mieszkam w Lublinie ale uczucia mam takie same... Lublin zmienia się z roku na rok, rozwija się, szkoda tylko, że póki co jedyne miejsca pracy jakie powstają to galerie handlowe (obozy pracy) [/quote] [quote name='Michał' timestamp='1356011607' post='712027'] a ja mieszkam w Lublinie ale uczucia mam takie same... Lublin zmienia się z roku na rok, rozwija się, szkoda tylko, że póki co jedyne miejsca pracy jakie powstają to galerie handlowe (obozy pracy)
Myślę,że z tymi galeriami jako "obozami pracy" nie jest aż tak źle -a myślisz, że pracować w rolnictwie jest łatwiej? W galerii: w zimie masz ciepło, latem klima lub przynajmniej cień nad głową... Czyściutko i przyjemnie -więc po co narzekać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
michał napisał:
Od czterech lat przebywam w Irlandii. W Lublinie jestem 2 razy do roku i za każdym razem przeżywam szok. Już dawno tak dużo i z takim rozmachem Lublin się nie zmieniał. Naprawdę jestem pod ogromnym wrażeniem. Tak trzymać. A w Irlandii popracuję jeszcze kilka lat i wracam do mojego kochanego Lublina. Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej... Wesołych świąt!
wreszcie jakiś pozytywny komentarz dzieki niestety 99% to narzekacze i nieudacznicy wszystko źle,nic nie pasuje,wina Tuska, Kaczyńskiego,Palikota ale robić to nie ma komu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i dobrze mówisz i j****** pisowskich malkontentów, gdzie tu człowiek bo po? bo nowych kościółków miasto nie buduje? same się zbudują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Informacja bardzo płytka.Skoro mowa o budżecie to niezbędnym jest wiadomość ile z całości pochłonie administracja?Ile kosztuje sam prezydent /płace ,nagrody,premie,komórki,ryczałty,ochrona i transport jaśnie pana/.?Te rzeczy należą się mieszkańcom "jak koniowi owies"!A tu tylko wielkie inwestycje,ale naprawdę jakie ?,naprawdę to nie wiadomo.Na pewno wiadomo,to że jak śnieg spadnie to nie można przejść.!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy wreszcie ruszy przebudowa skrzyżowania Kunickiego/Sierpińskiego/Głuska/Abramowicka???? Kunickiego to trasa wylotowa na Biłgoraj ,Przemyśl a wałdzy zdaje się zę to gruntówka do Koziej Wólki i wystarczy to co jest. Niestety władza jak zwykle sie myli i mydli oczy mieszkańcom . Wyjazd z bocznych ulic na Kunickiego to horror. Nie mówiąc już o przechodzeniu przez tą bardzo ruchliwą ulicę. Ostatnie światła przed Biłgorajem są skrzyżowaniu z Zemborzycką. Dalej to już totalna walka o życie. Ale co to ratusz obchodzi . Budowa stadionu dla bandziorów jest ważniejsza niż ludzkie życie i zdrowie..Tak sobie elektorat szykują co poniektórzy przed nastepnymi wyborami. Ale władza niech nie zapomina że na Dziesiatej i w Abramowicach też mieszka elektorat i na tym elektoracie może sie poślizgnąć pzred metą do Ratusza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziat z fioletovymi uszami napisał:
Myślę,że z tymi galeriami jako "obozami pracy" nie jest aż tak źle -a myślisz, że pracować w rolnictwie jest łatwiej? W galerii: w zimie masz ciepło, latem klima lub przynajmniej cień nad głową... Czyściutko i przyjemnie -więc po co narzekać?
Chłop ma najlepiej w tym kraju. Nie płaci zusu ( krusu płaci tyle co kot napłakał) nie płaci składaki zdrowotnej i ... panisko za moje pieniądze. W obrębieLublina i nie tylko posprzedawał działki kiedyś darowane przez władzę ludową w drodze tzw reformy rolnej. czytaj : w wyniku grabieży prawowitym włascielom . I jeszcze śmioe narzekać!To jest kasta uprzywilejowana bo każdy rząd boi sie zrobić porzadek z tą "biedotą"..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
warchoł z abramowic napisał:
Kiedy wreszcie ruszy przebudowa skrzyżowania Kunickiego/Sierpińskiego/Głuska/Abramowicka???? Kunickiego to trasa wylotowa na Biłgoraj ,Przemyśl a wałdzy zdaje się zę to gruntówka do Koziej Wólki i wystarczy to co jest. Niestety władza jak zwykle sie myli i mydli oczy mieszkańcom . Wyjazd z bocznych ulic na Kunickiego to horror. Nie mówiąc już o przechodzeniu przez tą bardzo ruchliwą ulicę. Ostatnie światła przed Biłgorajem są skrzyżowaniu z Zemborzycką. Dalej to już totalna walka o życie. Ale co to ratusz obchodzi . Budowa stadionu dla bandziorów jest ważniejsza niż ludzkie życie i zdrowie..Tak sobie elektorat szykują co poniektórzy przed nastepnymi wyborami. Ale władza niech nie zapomina że na Dziesiatej i w Abramowicach też mieszka elektorat i na tym elektoracie może sie poślizgnąć pzred metą do Ratusza.
Wyobraź sobie , że pozwolenie na budowę już było wydane ale... straciło ważność bo poprzednicy Zuka tak się brali za robotę że aż strach. No i jest co jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
warchoł z abramowic napisał:
Chłop ma najlepiej w tym kraju. Nie płaci zusu ( krusu płaci tyle co kot napłakał) nie płaci składaki zdrowotnej i ... panisko za moje pieniądze. W obrębieLublina i nie tylko posprzedawał działki kiedyś darowane przez władzę ludową w drodze tzw reformy rolnej. czytaj : w wyniku grabieży prawowitym włascielom . I jeszcze śmioe narzekać!To jest kasta uprzywilejowana bo każdy rząd boi sie zrobić porzadek z tą "biedotą".. [/quote] [quote name='warchoł z abramowic' timestamp='1356022253' post='712097'] Chłop ma najlepiej w tym kraju. Nie płaci zusu ( krusu płaci tyle co kot napłakał) nie płaci składaki zdrowotnej i ... panisko za moje pieniądze. W obrębieLublina i nie tylko posprzedawał działki kiedyś darowane przez władzę ludową w drodze tzw reformy rolnej. czytaj : w wyniku grabieży prawowitym włascielom . I jeszcze śmioe narzekać!To jest kasta uprzywilejowana bo każdy rząd boi sie zrobić porzadek z tą "biedotą"..
To skoro uważasz, że tak dobrze na wsi- to na co jeszcze czekasz? Czy ktoś Ci zabrania "hektarów" kupić lub dzierżawić? Zostań i Ty rolnikiem, to może wtedy nie będziesz narzekać i w luksusy będziesz "opływać"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tą likwidacją Straży Miejskiej to propaganda. Już widzę jak Policja przejmie obowiązki po Straży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z ulicą Trzesniowską, przecież na czacie Zuk obiecał. I jak zwykle obiecznki cacanki. Będziemy jeździć po stadionu. Potem znowu nie będzie na ulice lubelskie, bo trzeba będzie utrzymywać stadion. Oj, żuku, puknij się w głowę i wlej sobie trochę rozumu, w końcu jesteś jeszcze tym prezydentem, gdzie potrzeby mieszkańców, chyba że będziesz co dwa lata dopłacał mi do wymiany amortyzatorów w samochodzie. Większość na Ciebie nie zagłosuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paweł napisał:
A co z ulicą Trzesniowską, przecież na czacie Zuk obiecał. I jak zwykle obiecznki cacanki. Będziemy jeździć po stadionu. Potem znowu nie będzie na ulice lubelskie, bo trzeba będzie utrzymywać stadion. Oj, żuku, puknij się w głowę i wlej sobie trochę rozumu, w końcu jesteś jeszcze tym prezydentem, gdzie potrzeby mieszkańców, chyba że będziesz co dwa lata dopłacał mi do wymiany amortyzatorów w samochodzie. Większość na Ciebie nie zagłosuje.
Mów za siebie bo ja na pewno zagłosuję na Pana Żuka i podejrzewam że właśnie większość mieszkańców Lublina zrobi tak samo. Więc jeszcze raz powtórzę mów za siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...