Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 grudnia 2012 r.
13:51
Edytuj ten wpis

Budżet Lublina na 2013: Będzie dużo drogowych inwestycji

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 13 A A
 (Jacek Świerczyński)
(Jacek Świerczyński)

Radni zatwierdzili budżet miasta na 2013 r. Czeka nas dużo drogowych inwestycji.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Niespodzianki nie było. PiS głosował przeciw prezydenckiemu projektowi budżetu. – Gdzieś w nim zagubił się zwykły człowiek – twierdzi Sylwester Tułajew, szef klubu PiS mówiąc wręcz o katastrofie. – Od stanu dróg zależy komfort życia. Gdzie tu gubimy człowieka? – pyta Michał Krawczyk (PO).

Prezydent mówi, że straszenie katastrofą nie ma podstaw, podobnie jak mówienie o "gigantycznym” wzroście podatku od nieruchomości. – To 5 groszy więcej za metr kwadratowy mieszkania rocznie – mówi Krzysztof Żuk.

Z kolei Jan Gąbka (SLD) chce likwidacji Straży Miejskiej, którą nazywa "paramilitarną służbą antyobywatelską” i podobnie jak Dariusz Jezior (PiS) proponował rezygnację z budowy stadionu. – Jeśli nie zbudujemy go w tej kadencji, to nie zbudujemy go wcale, bo właśnie teraz mamy duże dofinansowanie unijne – odpowiada Żuk

Ostatecznie projekt budżetu poparło 24 radnych, 6 było przeciw (cały klub PiS).
Miasto ma wydać nieco ponad 2 miliardy zł, z czego blisko 670 mln na inwestycje, w tym wiele dróg, na czele z budową nowego odcinka al. Solidarności. Jesienią ma ruszyć przebudowa skrzyżowania al. Solidarności z ul. Ducha, podobnie jak prace na rondzie koło Gali wraz z remontem mostu na ul. Fabrycznej.

Zacząć ma się przebudowa ul. Narutowicza od Okopowej do Głębokiej, Filaretów, Głuskiej i Łęczyńskiej. Ruszyć ma budowa jezdni od ul. Chodźki do Szeligowskiego, oraz Zelwerowicza (odcinek Choiny- Koncertowa), a na skrzyżowaniu Koncertowej z al. Kompozytorów Polskich powstanie rondo.
Sporo jest też remontów, m.in. Al. Racławickich, Nowego Światu i Drogi Męczenników Majdanka od Grabskiego do cmentarza, miejsca parkingowe powstaną m.in. przy Gościnnej, Ułanów, Hetmańskiej, Kawaleryjskiej, Rycerskiej, Radości, Jutrzenki i ul. Bazylianówka. Krężnicka dostanie chodnik od Pasiecznej do przejazdu.

W przyszłym roku na dobre ma ruszyć budowa stadionu przy Krochmalnej, basenu olimpijskiego, zakończy się przebudowa Ogrodu Saskiego, budowa basenów przy Roztoczu i Łabędziej, miasteczka rowerowego przy Zygmuntowskich, przedszkola i żłobka przy Wolskiej, a szkoła na Sławinie ma być w stanie surowym. Osiedle Botanik zyska plac zabaw.

Ratusz nie przewiduje podwyżek czynszów komunalnych, opłat za przedszkola i żłobki oraz biletów komunikacji miejskiej. Prezydent założył, że Straż Miejska wystawi mandaty na (to rekord) 3,8 mln zł, a jej działalność ma kosztować 7,7 mln.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ToBi / 21 grudnia 2012 o 09:51
0
[quote name='paweł' timestamp='1356074535' post='712294']
A co z ulicą Trzesniowską, przecież na czacie Zuk obiecał. I jak zwykle obiecznki cacanki. Będziemy jeździć po stadionu. Potem znowu nie będzie na ulice lubelskie, bo trzeba będzie utrzymywać stadion. Oj, żuku, puknij się w głowę i wlej sobie trochę rozumu, w końcu jesteś jeszcze tym prezydentem, gdzie potrzeby mieszkańców, chyba że będziesz co dwa lata dopłacał mi do wymiany amortyzatorów w samochodzie.
Większość na Ciebie nie zagłosuje.
[/quote]

Mów za siebie bo ja na pewno zagłosuję na Pana Żuka i podejrzewam że właśnie większość mieszkańców Lublina zrobi tak samo. Więc jeszcze raz powtórzę mów za siebie.
[quote name='paweł' timestamp='1356074535' post='712294']
A co z ulicą Trzesniowską, przecież na czacie Zuk obiecał. I jak zwykle obiecznki cacanki. Będziemy jeździć po stadionu. Potem znowu nie będzie na ulice lubelskie, bo trzeba będzie utrzymywać stadion. Oj, żuku, puknij się w głowę i wlej sobie trochę rozumu, w końcu jesteś jeszcze tym prezydentem, gdzie potrzeby mieszkańców, chyba że będziesz co dwa lata dopłacał mi do wymiany amortyzatorów w samochodzie.
Większość na Ciebie nie zagłosuje.
[/qu... rozwiń
Avatar
paweł / 21 grudnia 2012 o 08:22
0
A co z ulicą Trzesniowską, przecież na czacie Zuk obiecał. I jak zwykle obiecznki cacanki. Będziemy jeździć po stadionu. Potem znowu nie będzie na ulice lubelskie, bo trzeba będzie utrzymywać stadion. Oj, żuku, puknij się w głowę i wlej sobie trochę rozumu, w końcu jesteś jeszcze tym prezydentem, gdzie potrzeby mieszkańców, chyba że będziesz co dwa lata dopłacał mi do wymiany amortyzatorów w samochodzie.
Większość na Ciebie nie zagłosuje.
Avatar
giro / 21 grudnia 2012 o 07:41
0
Z tą likwidacją Straży Miejskiej to propaganda. Już widzę jak Policja przejmie obowiązki po Straży.
Avatar
dziat z fioletovymi uszami / 20 grudnia 2012 o 20:31
0
[quote name='warchoł z abramowic' timestamp='1356022253' post='712097']
Chłop ma najlepiej w tym kraju. Nie płaci zusu ( krusu płaci tyle co kot napłakał) nie płaci składaki zdrowotnej i ... panisko za moje pieniądze. W obrębieLublina i nie tylko posprzedawał działki kiedyś darowane przez władzę ludową w drodze tzw reformy rolnej. czytaj : w wyniku grabieży prawowitym włascielom . I jeszcze śmioe narzekać!To jest kasta uprzywilejowana bo każdy rząd boi sie zrobić porzadek z tą "biedotą"..
[/quote]

[quote name='warchoł z abramowic' timestamp='1356022253' post='712097']
Chłop ma najlepiej w tym kraju. Nie płaci zusu ( krusu płaci tyle co kot napłakał) nie płaci składaki zdrowotnej i ... panisko za moje pieniądze. W obrębieLublina i nie tylko posprzedawał działki kiedyś darowane przez władzę ludową w drodze tzw reformy rolnej. czytaj : w wyniku grabieży prawowitym włascielom . I jeszcze śmioe narzekać!To jest kasta uprzywilejowana bo każdy rząd boi sie zrobić porzadek z tą "biedotą"..
[/quote]To skoro uważasz, że tak dobrze na wsi- to na co jeszcze czekasz? Czy ktoś Ci zabrania "hektarów" kupić lub dzierżawić? Zostań i Ty rolnikiem, to może wtedy nie będziesz narzekać i w luksusy będziesz "opływać"
[quote name='warchoł z abramowic' timestamp='1356022253' post='712097']
Chłop ma najlepiej w tym kraju. Nie płaci zusu ( krusu płaci tyle co kot napłakał) nie płaci składaki zdrowotnej i ... panisko za moje pieniądze. W obrębieLublina i nie tylko posprzedawał działki kiedyś darowane przez władzę ludową w drodze tzw reformy rolnej. czytaj : w wyniku grabieży prawowitym włascielom . I jeszcze śmioe narzekać!To jest kasta uprzywilejowana bo każdy rząd boi sie zrobić porzadek z tą "biedotą"..
[/q... rozwiń
Avatar
x / 20 grudnia 2012 o 18:54
0
[quote name='warchoł z abramowic' timestamp='1356021287' post='712089']
Kiedy wreszcie ruszy przebudowa skrzyżowania Kunickiego/Sierpińskiego/Głuska/Abramowicka???? Kunickiego to trasa wylotowa na Biłgoraj ,Przemyśl a wałdzy zdaje się zę to gruntówka do Koziej Wólki i wystarczy to co jest. Niestety władza jak zwykle sie myli i mydli oczy mieszkańcom . Wyjazd z bocznych ulic na Kunickiego to horror. Nie mówiąc już o przechodzeniu przez tą bardzo ruchliwą ulicę. Ostatnie światła przed Biłgorajem są skrzyżowaniu z Zemborzycką. Dalej to już totalna walka o życie. Ale co to ratusz obchodzi . Budowa stadionu dla bandziorów jest ważniejsza niż ludzkie życie i zdrowie..Tak sobie elektorat szykują co poniektórzy przed nastepnymi wyborami. Ale władza niech nie zapomina że na Dziesiatej i w Abramowicach też mieszka elektorat i na tym elektoracie może sie poślizgnąć pzred metą do Ratusza.
[/quote]
Wyobraź sobie , że pozwolenie na budowę już było wydane ale... straciło ważność bo poprzednicy Zuka tak się brali za robotę że aż strach. No i jest co jest.
[quote name='warchoł z abramowic' timestamp='1356021287' post='712089']
Kiedy wreszcie ruszy przebudowa skrzyżowania Kunickiego/Sierpińskiego/Głuska/Abramowicka???? Kunickiego to trasa wylotowa na Biłgoraj ,Przemyśl a wałdzy zdaje się zę to gruntówka do Koziej Wólki i wystarczy to co jest. Niestety władza jak zwykle sie myli i mydli oczy mieszkańcom . Wyjazd z bocznych ulic na Kunickiego to horror. Nie mówiąc już o przechodzeniu przez tą bardzo ruchliwą ulicę. Ostatnie światła przed Biłgorajem ... rozwiń
Avatar
warchoł z abramowic / 20 grudnia 2012 o 17:50
0
[quote name='dziat z fioletovymi uszami' timestamp='1356012123' post='712030']
Myślę,że z tymi galeriami jako "obozami pracy" nie jest aż tak źle -a myślisz, że pracować w rolnictwie jest łatwiej? W galerii: w zimie masz ciepło, latem klima lub przynajmniej cień nad głową... Czyściutko i przyjemnie -więc po co narzekać?
[/quote]
Chłop ma najlepiej w tym kraju. Nie płaci zusu ( krusu płaci tyle co kot napłakał) nie płaci składaki zdrowotnej i ... panisko za moje pieniądze. W obrębieLublina i nie tylko posprzedawał działki kiedyś darowane przez władzę ludową w drodze tzw reformy rolnej. czytaj : w wyniku grabieży prawowitym włascielom . I jeszcze śmioe narzekać!To jest kasta uprzywilejowana bo każdy rząd boi sie zrobić porzadek z tą "biedotą"..
[quote name='dziat z fioletovymi uszami' timestamp='1356012123' post='712030']
Myślę,że z tymi galeriami jako "obozami pracy" nie jest aż tak źle -a myślisz, że pracować w rolnictwie jest łatwiej? W galerii: w zimie masz ciepło, latem klima lub przynajmniej cień nad głową... Czyściutko i przyjemnie -więc po co narzekać?
[/quote]
Chłop ma najlepiej w tym kraju. Nie płaci zusu ( krusu płaci tyle co kot napłakał) nie płaci składaki zdrowotnej i ... panisko za moje pieniądze. W obrębieLublina... rozwiń
Avatar
warchoł z abramowic / 20 grudnia 2012 o 17:34
0
Kiedy wreszcie ruszy przebudowa skrzyżowania Kunickiego/Sierpińskiego/Głuska/Abramowicka???? Kunickiego to trasa wylotowa na Biłgoraj ,Przemyśl a wałdzy zdaje się zę to gruntówka do Koziej Wólki i wystarczy to co jest. Niestety władza jak zwykle sie myli i mydli oczy mieszkańcom . Wyjazd z bocznych ulic na Kunickiego to horror. Nie mówiąc już o przechodzeniu przez tą bardzo ruchliwą ulicę. Ostatnie światła przed Biłgorajem są skrzyżowaniu z Zemborzycką. Dalej to już totalna walka o życie. Ale co to ratusz obchodzi . Budowa stadionu dla bandziorów jest ważniejsza niż ludzkie życie i zdrowie..Tak sobie elektorat szykują co poniektórzy przed nastepnymi wyborami. Ale władza niech nie zapomina że na Dziesiatej i w Abramowicach też mieszka elektorat i na tym elektoracie może sie poślizgnąć pzred metą do Ratusza.
Kiedy wreszcie ruszy przebudowa skrzyżowania Kunickiego/Sierpińskiego/Głuska/Abramowicka???? Kunickiego to trasa wylotowa na Biłgoraj ,Przemyśl a wałdzy zdaje się zę to gruntówka do Koziej Wólki i wystarczy to co jest. Niestety władza jak zwykle sie myli i mydli oczy mieszkańcom . Wyjazd z bocznych ulic na Kunickiego to horror. Nie mówiąc już o przechodzeniu przez tą bardzo ruchliwą ulicę. Ostatnie światła przed Biłgorajem są skrzyżowaniu z Zemborzycką. Dalej to już totalna walka o życie. Ale co to ratusz obchodzi . Budowa ... rozwiń
Avatar
Josef / 20 grudnia 2012 o 17:22
0
Informacja bardzo płytka.Skoro mowa o budżecie to niezbędnym jest wiadomość ile z całości pochłonie administracja?Ile kosztuje sam prezydent /płace ,nagrody,premie,komórki,ryczałty,ochrona i transport jaśnie pana/.?Te rzeczy należą się mieszkańcom "jak koniowi owies"!A tu tylko wielkie inwestycje,ale naprawdę jakie ?,naprawdę to nie wiadomo.Na pewno wiadomo,to że jak śnieg spadnie to nie można przejść.!
Avatar
ella / 20 grudnia 2012 o 15:41
0
i dobrze mówisz i j****** pisowskich malkontentów, gdzie tu człowiek bo po? bo nowych kościółków miasto nie buduje? same się zbudują
Avatar
tom / 20 grudnia 2012 o 15:30
0
[quote name='michał' timestamp='1356009718' post='712018']
Od czterech lat przebywam w Irlandii. W Lublinie jestem 2 razy do roku i za każdym razem przeżywam szok. Już dawno tak dużo i z takim rozmachem Lublin się nie zmieniał. Naprawdę jestem pod ogromnym wrażeniem. Tak trzymać. A w Irlandii popracuję jeszcze kilka lat i wracam do mojego kochanego Lublina. Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej...
Wesołych świąt!
[/quote]

wreszcie jakiś pozytywny komentarz dzieki
niestety 99% to narzekacze i nieudacznicy wszystko źle,nic nie pasuje,wina Tuska,
Kaczyńskiego,Palikota ale robić to nie ma komu.
[quote name='michał' timestamp='1356009718' post='712018']
Od czterech lat przebywam w Irlandii. W Lublinie jestem 2 razy do roku i za każdym razem przeżywam szok. Już dawno tak dużo i z takim rozmachem Lublin się nie zmieniał. Naprawdę jestem pod ogromnym wrażeniem. Tak trzymać. A w Irlandii popracuję jeszcze kilka lat i wracam do mojego kochanego Lublina. Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej...
Wesołych świąt!
[/quote]

wreszcie jakiś pozytywny komentarz dzieki
niestety 99% ... rozwiń
Avatar
ToBi / 21 grudnia 2012 o 09:51
0
[quote name='paweł' timestamp='1356074535' post='712294']
A co z ulicą Trzesniowską, przecież na czacie Zuk obiecał. I jak zwykle obiecznki cacanki. Będziemy jeździć po stadionu. Potem znowu nie będzie na ulice lubelskie, bo trzeba będzie utrzymywać stadion. Oj, żuku, puknij się w głowę i wlej sobie trochę rozumu, w końcu jesteś jeszcze tym prezydentem, gdzie potrzeby mieszkańców, chyba że będziesz co dwa lata dopłacał mi do wymiany amortyzatorów w samochodzie.
Większość na Ciebie nie zagłosuje.
[/quote]

Mów za siebie bo ja na pewno zagłosuję na Pana Żuka i podejrzewam że właśnie większość mieszkańców Lublina zrobi tak samo. Więc jeszcze raz powtórzę mów za siebie.
[quote name='paweł' timestamp='1356074535' post='712294']
A co z ulicą Trzesniowską, przecież na czacie Zuk obiecał. I jak zwykle obiecznki cacanki. Będziemy jeździć po stadionu. Potem znowu nie będzie na ulice lubelskie, bo trzeba będzie utrzymywać stadion. Oj, żuku, puknij się w głowę i wlej sobie trochę rozumu, w końcu jesteś jeszcze tym prezydentem, gdzie potrzeby mieszkańców, chyba że będziesz co dwa lata dopłacał mi do wymiany amortyzatorów w samochodzie.
Większość na Ciebie nie zagłosuje.
[/qu... rozwiń
Avatar
paweł / 21 grudnia 2012 o 08:22
0
A co z ulicą Trzesniowską, przecież na czacie Zuk obiecał. I jak zwykle obiecznki cacanki. Będziemy jeździć po stadionu. Potem znowu nie będzie na ulice lubelskie, bo trzeba będzie utrzymywać stadion. Oj, żuku, puknij się w głowę i wlej sobie trochę rozumu, w końcu jesteś jeszcze tym prezydentem, gdzie potrzeby mieszkańców, chyba że będziesz co dwa lata dopłacał mi do wymiany amortyzatorów w samochodzie.
Większość na Ciebie nie zagłosuje.
Avatar
giro / 21 grudnia 2012 o 07:41
0
Z tą likwidacją Straży Miejskiej to propaganda. Już widzę jak Policja przejmie obowiązki po Straży.
Avatar
dziat z fioletovymi uszami / 20 grudnia 2012 o 20:31
0
[quote name='warchoł z abramowic' timestamp='1356022253' post='712097']
Chłop ma najlepiej w tym kraju. Nie płaci zusu ( krusu płaci tyle co kot napłakał) nie płaci składaki zdrowotnej i ... panisko za moje pieniądze. W obrębieLublina i nie tylko posprzedawał działki kiedyś darowane przez władzę ludową w drodze tzw reformy rolnej. czytaj : w wyniku grabieży prawowitym włascielom . I jeszcze śmioe narzekać!To jest kasta uprzywilejowana bo każdy rząd boi sie zrobić porzadek z tą "biedotą"..
[/quote]

[quote name='warchoł z abramowic' timestamp='1356022253' post='712097']
Chłop ma najlepiej w tym kraju. Nie płaci zusu ( krusu płaci tyle co kot napłakał) nie płaci składaki zdrowotnej i ... panisko za moje pieniądze. W obrębieLublina i nie tylko posprzedawał działki kiedyś darowane przez władzę ludową w drodze tzw reformy rolnej. czytaj : w wyniku grabieży prawowitym włascielom . I jeszcze śmioe narzekać!To jest kasta uprzywilejowana bo każdy rząd boi sie zrobić porzadek z tą "biedotą"..
[/quote]To skoro uważasz, że tak dobrze na wsi- to na co jeszcze czekasz? Czy ktoś Ci zabrania "hektarów" kupić lub dzierżawić? Zostań i Ty rolnikiem, to może wtedy nie będziesz narzekać i w luksusy będziesz "opływać"
[quote name='warchoł z abramowic' timestamp='1356022253' post='712097']
Chłop ma najlepiej w tym kraju. Nie płaci zusu ( krusu płaci tyle co kot napłakał) nie płaci składaki zdrowotnej i ... panisko za moje pieniądze. W obrębieLublina i nie tylko posprzedawał działki kiedyś darowane przez władzę ludową w drodze tzw reformy rolnej. czytaj : w wyniku grabieży prawowitym włascielom . I jeszcze śmioe narzekać!To jest kasta uprzywilejowana bo każdy rząd boi sie zrobić porzadek z tą "biedotą"..
[/q... rozwiń
Avatar
x / 20 grudnia 2012 o 18:54
0
[quote name='warchoł z abramowic' timestamp='1356021287' post='712089']
Kiedy wreszcie ruszy przebudowa skrzyżowania Kunickiego/Sierpińskiego/Głuska/Abramowicka???? Kunickiego to trasa wylotowa na Biłgoraj ,Przemyśl a wałdzy zdaje się zę to gruntówka do Koziej Wólki i wystarczy to co jest. Niestety władza jak zwykle sie myli i mydli oczy mieszkańcom . Wyjazd z bocznych ulic na Kunickiego to horror. Nie mówiąc już o przechodzeniu przez tą bardzo ruchliwą ulicę. Ostatnie światła przed Biłgorajem są skrzyżowaniu z Zemborzycką. Dalej to już totalna walka o życie. Ale co to ratusz obchodzi . Budowa stadionu dla bandziorów jest ważniejsza niż ludzkie życie i zdrowie..Tak sobie elektorat szykują co poniektórzy przed nastepnymi wyborami. Ale władza niech nie zapomina że na Dziesiatej i w Abramowicach też mieszka elektorat i na tym elektoracie może sie poślizgnąć pzred metą do Ratusza.
[/quote]
Wyobraź sobie , że pozwolenie na budowę już było wydane ale... straciło ważność bo poprzednicy Zuka tak się brali za robotę że aż strach. No i jest co jest.
[quote name='warchoł z abramowic' timestamp='1356021287' post='712089']
Kiedy wreszcie ruszy przebudowa skrzyżowania Kunickiego/Sierpińskiego/Głuska/Abramowicka???? Kunickiego to trasa wylotowa na Biłgoraj ,Przemyśl a wałdzy zdaje się zę to gruntówka do Koziej Wólki i wystarczy to co jest. Niestety władza jak zwykle sie myli i mydli oczy mieszkańcom . Wyjazd z bocznych ulic na Kunickiego to horror. Nie mówiąc już o przechodzeniu przez tą bardzo ruchliwą ulicę. Ostatnie światła przed Biłgorajem ... rozwiń
Avatar
warchoł z abramowic / 20 grudnia 2012 o 17:50
0
[quote name='dziat z fioletovymi uszami' timestamp='1356012123' post='712030']
Myślę,że z tymi galeriami jako "obozami pracy" nie jest aż tak źle -a myślisz, że pracować w rolnictwie jest łatwiej? W galerii: w zimie masz ciepło, latem klima lub przynajmniej cień nad głową... Czyściutko i przyjemnie -więc po co narzekać?
[/quote]
Chłop ma najlepiej w tym kraju. Nie płaci zusu ( krusu płaci tyle co kot napłakał) nie płaci składaki zdrowotnej i ... panisko za moje pieniądze. W obrębieLublina i nie tylko posprzedawał działki kiedyś darowane przez władzę ludową w drodze tzw reformy rolnej. czytaj : w wyniku grabieży prawowitym włascielom . I jeszcze śmioe narzekać!To jest kasta uprzywilejowana bo każdy rząd boi sie zrobić porzadek z tą "biedotą"..
[quote name='dziat z fioletovymi uszami' timestamp='1356012123' post='712030']
Myślę,że z tymi galeriami jako "obozami pracy" nie jest aż tak źle -a myślisz, że pracować w rolnictwie jest łatwiej? W galerii: w zimie masz ciepło, latem klima lub przynajmniej cień nad głową... Czyściutko i przyjemnie -więc po co narzekać?
[/quote]
Chłop ma najlepiej w tym kraju. Nie płaci zusu ( krusu płaci tyle co kot napłakał) nie płaci składaki zdrowotnej i ... panisko za moje pieniądze. W obrębieLublina... rozwiń
Avatar
warchoł z abramowic / 20 grudnia 2012 o 17:34
0
Kiedy wreszcie ruszy przebudowa skrzyżowania Kunickiego/Sierpińskiego/Głuska/Abramowicka???? Kunickiego to trasa wylotowa na Biłgoraj ,Przemyśl a wałdzy zdaje się zę to gruntówka do Koziej Wólki i wystarczy to co jest. Niestety władza jak zwykle sie myli i mydli oczy mieszkańcom . Wyjazd z bocznych ulic na Kunickiego to horror. Nie mówiąc już o przechodzeniu przez tą bardzo ruchliwą ulicę. Ostatnie światła przed Biłgorajem są skrzyżowaniu z Zemborzycką. Dalej to już totalna walka o życie. Ale co to ratusz obchodzi . Budowa stadionu dla bandziorów jest ważniejsza niż ludzkie życie i zdrowie..Tak sobie elektorat szykują co poniektórzy przed nastepnymi wyborami. Ale władza niech nie zapomina że na Dziesiatej i w Abramowicach też mieszka elektorat i na tym elektoracie może sie poślizgnąć pzred metą do Ratusza.
Kiedy wreszcie ruszy przebudowa skrzyżowania Kunickiego/Sierpińskiego/Głuska/Abramowicka???? Kunickiego to trasa wylotowa na Biłgoraj ,Przemyśl a wałdzy zdaje się zę to gruntówka do Koziej Wólki i wystarczy to co jest. Niestety władza jak zwykle sie myli i mydli oczy mieszkańcom . Wyjazd z bocznych ulic na Kunickiego to horror. Nie mówiąc już o przechodzeniu przez tą bardzo ruchliwą ulicę. Ostatnie światła przed Biłgorajem są skrzyżowaniu z Zemborzycką. Dalej to już totalna walka o życie. Ale co to ratusz obchodzi . Budowa ... rozwiń
Avatar
Josef / 20 grudnia 2012 o 17:22
0
Informacja bardzo płytka.Skoro mowa o budżecie to niezbędnym jest wiadomość ile z całości pochłonie administracja?Ile kosztuje sam prezydent /płace ,nagrody,premie,komórki,ryczałty,ochrona i transport jaśnie pana/.?Te rzeczy należą się mieszkańcom "jak koniowi owies"!A tu tylko wielkie inwestycje,ale naprawdę jakie ?,naprawdę to nie wiadomo.Na pewno wiadomo,to że jak śnieg spadnie to nie można przejść.!
Avatar
ella / 20 grudnia 2012 o 15:41
0
i dobrze mówisz i j****** pisowskich malkontentów, gdzie tu człowiek bo po? bo nowych kościółków miasto nie buduje? same się zbudują
Avatar
tom / 20 grudnia 2012 o 15:30
0
[quote name='michał' timestamp='1356009718' post='712018']
Od czterech lat przebywam w Irlandii. W Lublinie jestem 2 razy do roku i za każdym razem przeżywam szok. Już dawno tak dużo i z takim rozmachem Lublin się nie zmieniał. Naprawdę jestem pod ogromnym wrażeniem. Tak trzymać. A w Irlandii popracuję jeszcze kilka lat i wracam do mojego kochanego Lublina. Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej...
Wesołych świąt!
[/quote]