Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Był pijany, zginęły cztery osoby. 7 lat więzienia

Utworzony przez iwo, 27 listopada 2013 r. o 21:24 Powrót do artykułu
Rozumiem dlaczego autorzy nie podpisują się imieniem i nazwiskiem. Też nie chciałbym uchodzić za analfabetę. Czy aby pisać do gazety potrzebne jest jakieś wykształcennie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak naprawdę wystarczyło by ściągnąć odciski z kierownicy i lewarka zmiany biegów i prawdopodobnie było by po sprawie. Facet ze stacji może się wydawac mało wiarygodny bo znał jedną z osób z auta. No i zazwyczaj w wypadkach kierowca jest najmniej poszkodowany. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Rozwieść" naprawdę? Miał ich rozwieść? Kiedyś ludzie znali język polski. Teraz od dziennikarza niczego się nie wymaga...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Rozwieść" naprawdę? Miał ich rozwieść? Kiedyś ludzie znali język polski. Teraz od dziennikarza niczego się nie wymaga...
Szanowny Przedmowco. Jestem wiecej niż pewien, ale pan "redaktor" niewątpliwie zdobył wykształcenie na jednej z tzw prywatnych uczelni. Cała rodzina składała sie na czesne... Ja nawet nie prowadzę już magisteriow tym, którzy licencjat zdobyli na wyższej szkole czegostam... Przepraszam za brak polskich znaków gdzieniegdzie, ale iPady są złośliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poziom dziennikarstwa zszedł do "podpoziomu" - darujcie sobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Przedmowco. Jestem wiecej niż pewien, ale pan "redaktor" niewątpliwie zdobył wykształcenie na jednej z tzw prywatnych uczelni. Cała rodzina składała sie na czesne... Ja nawet nie prowadzę już magisteriow tym, którzy licencjat zdobyli na wyższej szkole czegostam... Przepraszam za brak polskich znaków gdzieniegdzie, ale iPady są złośliwe.
Po pierwsze, jeśli już kogoś poprawiasz, to sam bądź poprawny. Po drugie, znam wielu ludzi mądrzejszych, którzy studiowali na "uczelniach czegoś tam" od tych z tzw. państwowych i na odwrót. Nie znoszę stereotypów, to takie ograniczające.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to na Święta wyjdzie jak zaliczyli mu areszt. Wyszło po niecałe 2 lata za człowieka. Brawo sont /nie zasługuje na nazwę sądu/. I nie piszcie że szczawy 17 i 19 letni to mężczyźni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...