Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chirurg, anestezjolog, neurolog i ortopeda w izbie przyjęć

Utworzony przez salo(no)wa, 22 czerwca 2009 r. o 07:42 Powrót do artykułu
Do szpitrala?Oby nie na Jaczewskiego.To wykańczalnia.Brak zainteresowania pacjentem ze strony personelu medycznego.Wiem co piszę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram. Cały dzień na izbie przyjęć i zero zainteresowania. Kazdy udawał że niesłyszy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko nie Jaczewski----decydencki nie stoją w kolejkach i nie mają pojęcia że ten szpital jest najmniej przyjazny człowiekowi. JACZEWSKI NIEEEEEEEEE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W którym miejscu na Jaczewskiego mogą lądować śmigłowce? Co do trybu przyjmowania pacjentów to niestety potwierdzam poprzednie opinie - jest bardzo nieprzyjaźnie i długo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szpital na jaczewskiego wyjątkowo jest nieprzyjazny człowiekowi, wielka znieczulica, a specjalista owszem schodzi na izbę z oddziału ale chyba tylko pogadać sobie z innymi lekarzami a nie do chorych. o wiele lepiej jest na staszica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W którym miejscu na Jaczewskiego mogą lądować śmigłowce? Co do trybu przyjmowania pacjentów to niestety potwierdzam poprzednie opinie - jest bardzo nieprzyjaźnie i długo.
Hopitole lądują na lądowisku miedzy PSK4 a DSK :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem co wy ludzie wyzej piszecie. Moja zona była po bardzo duzym wypadku samochodowym. I szpital na jaczewskiego uratował jej zycie bo na poczatku nikt nie dawała szans na przezycie. STASZICA JEST DO NICZEGO. OJOM NA JACZEWSKIEGO URAZOWY JEST WSPANIŁA MIŁY PERSONEL I ZAINTERESOWANIE PACJENTEM RÓWNIEZ JEST !! WIDZIALEM NA WŁASNE OCZY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Jaczewskiego pracują różni lekarze różne pielęgniarki ,ale ogólnie nie jest źle spotkałem tam wielu bardzo życzliwych lekarzy szczególnie z tej młodej kadry, ale i pielęgniarki są wspaniałe jedna na izbie przyjęć uratowała mi życie !,więc co by nie mówić nie jest źle tylko trzeba dobrze trafić a młodzi doktorzy starają się pomóc najlepiej jak potrafią i są życzliwi pacjentowi jest paru wyjadaczy ale to margines sam szpital jest taką fabryką napraw ale to duży obiekt no i studenci uczący się więc te wizyty to tłumy białego personelu co czasem jest uciążliwe .Ale pozdrawiam kardiologię .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...