Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co miasto ma do sprzedania

Utworzony przez ~gosc~, 2 lutego 2009 r. o 09:25 Powrót do artykułu
Mozna sie zainteresowac budynkiem na Lipowej gdzie miesci sie PZU jest to budynek który powinien przejąc ZNK na przydzaly mieszkan jak jest tak ciezka sytuacja mieszkaniowa to wielu ludzi by moglo znalezc dach nad glową
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcesz zrobić komunałkę w centrum miasta? Chyba brakuje ci wyobraźni. Wybierz się na Lubartowską, Zamojską, Niecałą to zobaczysz czym to grozi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rynek 4 W tym budynku mieści się Karczma Trybunalska i sześć mieszkań. Mieszkań najprawdopodobniej już tu nie będzie, bo nie sprzyja temu rozkład pomieszczeń. Wartość kamienicy nie została jeszcze oszacowana, przetargu można się spodziewać dopiero w drugim półroczu. Obecnym lokatorom nabywca będzie musiał znaleźć nowe lokale.
Nie mam pytań. Mam nadzieję, że mieszkanie mojej Ś.P. babci będzie Wam służyło jak najdłużej. Bo przecież co za darmo zdobyte to podobno lepsze. Po prostu brak słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...