Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Obsiać tym barszczem całą granicę z Banderlandem. Krzak przy krzaku, szerokość pasa co najmniej 100 metrów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie kwiaty powinni politykom wręczać :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZUK ja to bym cie za ten stadion nie tylko miział barszem ale i polewal!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W miejscowości Teresin (gm.Leśniowice) przy drodze przez wieś rośnie mnóstwo tej pięknej rośliny.Jakoś nikt tym się nie przejmuje.Myślę,że w mediach jest za mało ostrzeżeń na ten temat.Kiedyś za komuny była prowadzona ogólno krajowa walka ze stonką.Przydała by się taka akcja do walki z wrednym barszczem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od dwóch lat zgłaszam kwestię barszczu w okolicach ogrodu botanicznego przy Willowej, szacuje, że będzie tam z 0,25 ha barszczu. Wydział ochrony środowiska mnie olewa bo problem z barszczem powinien zgłosić właściciel działki a nie sąsiad. A właściciel działki ma to w nosie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech straż miejska go niszczy a nie ogradza jako zabytek przyrody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wytepić wszystko co ma w tej nazwie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zniszczyć na wszelki wypadek wszystkich Sosnowskich i wszystkie barszcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...