Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cukier znika ze sklepów w Lublinie, ale wolniej

Utworzony przez tomek, 11 marca 2011 r. o 18:05 Powrót do artykułu
Ale przecież w Opolu Lubelskim jak zamykano cukrownie to na wysokim szczeblu padły słowa ,że cukier nie zdrożeje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Niemczech cukier po 0,50 euro centów a Polacy kupują po 5 zł bo ktoś im wciska kity o Australii:D Obudźcie się i nie kupujcie na zapas bo sami podkręcacie ceny. Jak Polska wchodziła do UE to tez podnieśli ceny cukru i pompowali Polaków. Smutne to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz zostało czekać jak jakaś przeładowana szafka spadając, zabije "biedną" emerytkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co mnie obchodzą australijskie buraki, tu jest Polska i są polskie buraki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowoczesne maszyny po zlikwidowanej lubelskiej cukrowni wyrzucono przy bazarze w Kraśniku.Znajoma w Niemczech kupuje cukier za 65 eurocentów=2,60 zł.Oto wasze cuda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak teraz czuje się p.Żuk,likwidator lubelskiej cukrowni.Cukru nie ma,plantatorzy buraków bankrutują,sporo osób z branży cukrowniczej poszło na tzw.bruk. Ciekawe,czy z tego powodu likwidator cukrowni ma satysfakcję za "dobrze wykonaną robote"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kandzie 2.kg torba cukru kosztuje ok 1 CAD (w zależności od okolicy)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Kanadzie 2.kg torba cukru kosztuje ok 1 CAD (w zależności od okolicy)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Niemczech 1kg cukru kosztuje na nasze 2zł. I co ? i gówno ! jakoś oni mają wywalone jaj na to, że kryzys w Australi, ale polaczek jeden drugi i trzeci łyka jak młody pelikan, ze to ma na to wpływ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie,mieszkam we Frankfurcie i tutaj cukier kosztuje ok.60 centów za kg,natomiast ja trafiłem na promocje i za dwukilowe op. cukru zapłaciłem 99 eurocentów,co daje w przeliczeniu na nasze ok. dwa złote za kg.w naszym kraju mamy najwyższe ceny i najniższe zarobki w stosunku do tych cen,w Niemczech za 100 euro nakupię jedzenia i słodyczy dla trzyosobowej rodziny na tydzień(albo nawet więcej) w Polsce za 100 zł nie wiem czy na dwa dni żywności kupię , a słodycze ? może na lizaka starczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krissu napisał:
Dokładnie,mieszkam we Frankfurcie i tutaj cukier kosztuje ok.60 centów za kg,natomiast ja trafiłem na promocje i za dwukilowe op. cukru zapłaciłem 99 eurocentów,co daje w przeliczeniu na nasze ok. dwa złote za kg.w naszym kraju mamy najwyższe ceny i najniższe zarobki w stosunku do tych cen,w Niemczech za 100 euro nakupię jedzenia i słodyczy dla trzyosobowej rodziny na tydzień(albo nawet więcej) w Polsce za 100 zł nie wiem czy na dwa dni żywności kupię , a słodycze ? może na lizaka starczy.
dobry przelicznik 100 euro 100 pln, oj ciemny narodzie......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety Polską rzadzą złodzieje i sprzedawczyki.Sprzedali nasze cukrownie Niemcom i u nich nie ma paniki bo cukru jest pod dostatkiem po 2 pln zł/nie euro/.Drąża nas cenami,dając w mediach tematy zastępcze.Gdzie my mamy władze???On sa dla UE,ktora jest organizacja działającą przeciw narodom zwłaszcza tym z Europy środkowo-wschodniej!Musimy otworzyc oczy i pogonić to hazardowe towarzystwo Tuskowo-Pawlakowe,zanim oddadzą nas bez wystrzału w ręce dawnych zaborców!Dzisiaj w telewizji mamy debate dwóch panów reprezentujących jednego ich pana/najbogatszego Żyda świata G.Sorosa.Balcerowicz reprezentuje Fundację Batorego założoną przez G.Sorosa i Rostowski reprezentuje jako dziekan jedną z uczelnię w Budapeszcie/także będącej własnościa G.Sorosa/.Jest wielka feta w mediach ,a po cichu ceny rosną.W tym roku Orlen zapowiedział 33-cią podwyżkę.Czy ktoś na temat cen dyskutuje,nie bo wazniejsza jest dyskusja o tym co będzie za lat 20 i bez jakichkolwiek wyliczeń!Jak można tak ogłupiac ludzi???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie żebym się czepiał, ale w Carrefourze w przy ul. Witosa w Lublinie cena za kilogram cukru wczoraj wynosiła 4.49 do 10kg a powyżej 4.99, więc nie wprowadzajcie ludzi w błąd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cukier to trucizna im droższy tym lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...