Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czyste wybory w Lublinie bez plakatów wyborczych

Utworzony przez atomek, 17 stycznia 2014 r. o 00:15 Powrót do artykułu
TO NIC INNEGO JAK WSPIERANIE NAJBOGATSZYCH. NIE WSZYSCY MAJA TAKI BUDZET ABY WYNAJAC BILBOARDY. TWORZENIE ZAMKNIETEJ KLIKI BEZ SZANS NA ZMIANY I WEJSCIE NOWEJ, SWIEZEJ OSOBY. JA NATOMIAST PROPONUJE WPROWADZENIE KADENCYJNOSCI. CZYLI 1 RADNY MOZE SPRAWOWAC MAX 2 KADENCJE POD RZAD. KTO POPIERA MOJ POMYSL?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zdecydowanie za pomysłem radnych wspólnego lublina. Teraz jest tak dużo sposobów na reklamę, że rezygnacja z obskurnych plakatów nie powinna stanowić problemu. Na wybór kandydatów nie powinny wpływać to, ile ich twarzy będzie wisieć na słupach, a to, ile zrobili dla dobra miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy Lublina sprzeciwmy się kategorycznie aby pożal się Boże politycy znów zrobili z naszego miasta śmietnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolę inicjatywę Wspólnego Lublina niż żadną inicjatywę w tej sprawie. A Tułajew tym ciągłym gadaniem o tym że radni WL zarabiają w spółkach miejskich się kompromituje po raz kolejny, bo jego idol Pruszkowski w TBS bierze 14 tyś. miesięcznie a to jest prawie połowa tego co wszyscy radni WL razem wzięci. Z tą różnicą że taki Siczek, Banach czy Nowak coś robią.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...